Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 [NEPRIJATY] Prihlaska Runner

Goto down 
+10
luckyD
Callia
Ewann
nwankwo
Cerebran
Playfunny
rammatorix
Bigtits
romantank
Runner
14 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Playfunny
Veteran
Veteran
Playfunny


Počet príspevkov : 144
Join date : 06.01.2012
Age : 34
Bydlisko : PO

[NEPRIJATY] Prihlaska Runner - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] Prihlaska Runner   [NEPRIJATY] Prihlaska Runner - Stránka 2 EmptyUt 19 marec 2013, 01:51

Tak podla mna ak by Runner suhlasil na icc 25 by bol na striedacku je to top dmg a DK nam chyba urcite kedze mame len jedno aktivne Dk a na ICC 10 by sa pridal Togc 25 taky podle mee to ja som ho sem pozval takze sa rozhodnite sami ci odmietnete cloveka ktory je schopny tocit dps a nefailovat Smile
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

[NEPRIJATY] Prihlaska Runner - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] Prihlaska Runner   [NEPRIJATY] Prihlaska Runner - Stránka 2 EmptyUt 19 marec 2013, 02:05

Playfunny napísal:
takze sa rozhodnite sami ci odmietnete cloveka ktory je schopny tocit dps a nefailovat Smile
A nahradit nim ineho cloveka, ktory je schopny tocit dps a nefailovat? Je nas jednoducho uz bohuzial v guilde dost, ale niesom proti prijatiu v zasade, len musi byt prichystany na sedenie na striedacke / striedanie classov ako ja navrhujem.
Návrat hore Goto down
Playfunny
Veteran
Veteran
Playfunny


Počet príspevkov : 144
Join date : 06.01.2012
Age : 34
Bydlisko : PO

[NEPRIJATY] Prihlaska Runner - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] Prihlaska Runner   [NEPRIJATY] Prihlaska Runner - Stránka 2 EmptyUt 19 marec 2013, 10:38

No ak by nebol proti tak som to myslel aj ja Smile
Návrat hore Goto down
Ewann
Nováčik



Počet príspevkov : 46
Join date : 08.11.2012
Age : 33
Bydlisko : Hulín

[NEPRIJATY] Prihlaska Runner - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] Prihlaska Runner   [NEPRIJATY] Prihlaska Runner - Stránka 2 EmptyUt 19 marec 2013, 21:05

zastaph napísal:
Playfunny napísal:
takze sa rozhodnite sami ci odmietnete cloveka ktory je schopny tocit dps a nefailovat Smile
A nahradit nim ineho cloveka, ktory je schopny tocit dps a nefailovat? Je nas jednoducho uz bohuzial v guilde dost, ale niesom proti prijatiu v zasade, len musi byt prichystany na sedenie na striedacke / striedanie classov ako ja navrhujem.

Tak jak rika zarana. Asi by jsi nebyl rad, kdyby mel vystridat na cele icc tebe a ty jsi cekal venku. A v takovem postaveni jsou tady vsichni ostatni, co chodi main raidy pravidelne. Ja bych byl rad, kdyby se k nam mohl pridat, ale bohuzel lidi je na jeden raid moc a zaroven na dva raidy porad malo ...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





[NEPRIJATY] Prihlaska Runner - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] Prihlaska Runner   [NEPRIJATY] Prihlaska Runner - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
[NEPRIJATY] Prihlaska Runner
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» [NEPRIJATY] přihláška - hunter
» [NEPRIJATY] Prihláška do guildy
» [NEPRIJATY] Prihlaska Sandwraith
» [NEPRIJATY] Přihláška Dlouhouch
» [NEPRIJATY] Prihlaska Lajeko

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: PRIHLASKY-
Prejdi na: