Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 [NEPRIJATY] paladin Sarlen

Goto down 
+10
Bigtits
Tino
Quintas
rammatorix
romantank
Kriplex
luckyD
Cerebran
Callia
Sarlen
14 posters
AutorSpráva
Sarlen
Nováčik



Počet príspevkov : 1
Join date : 09.03.2013

[NEPRIJATY] paladin Sarlen Empty
OdoslaťPredmet: [NEPRIJATY] paladin Sarlen   [NEPRIJATY] paladin Sarlen EmptyNe 10 marec 2013, 07:27

* Nick: Sarlen
* Class / Spec / Offspec: Retri paladin
* Link na Soulwell Armory: http://www.soulwell.cz/armory/character/?name=Sarlen

* Vek: 13
* Priemerné FPS na raide, obvyklá latencia, nemáš s tým problémy?: nevim ale lagy v dungu nemam Smile
* DPS na dummy po 1M dmgu (plati len pre DPS): 5500
* Screenshot UI povinne z raidu:
* Vyhovuje ti raid time? Podmienka pre raidovanie je mať program TS3, nerobí ti to problém, vieš ho používať?: ano a kdyztak se skusim prispusobit. TS3 mam ale jen poslech nemluvim.
* Tvoje skúsenosti s PVE (kolko rokov hráš, na akých serveroch, za aké postavy, kolko máš odprogressovaných WOTLK bossov): pve tak normalka hraju asi 3 roky na servrech Blacksun , Soulwell retri paladin freal druid.
* Kde čerpáš informácie o svojej classe od jinych retri paladinu Smile nejvíc Artemiss
* Predchádzajúca guilda a dôvod prečo ju chces opustit: Guardin Angels male chození pve
* Dôvod prečo chceš joinuť CHOL a čo od toho očakávaš?: caste chozeni pve Smile zlepsování v pve
* Poznáš niekoho od nás kto by sa za teba mohol prípadne zaručiť?: Callia
* Čokolvek chceš dodat napr. o sebe (nepovinne): hraju fotabl florbal jmenuju se Michal
Návrat hore Goto down
Callia
Nováčik



Počet príspevkov : 29
Join date : 01.11.2012

[NEPRIJATY] paladin Sarlen Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] paladin Sarlen   [NEPRIJATY] paladin Sarlen EmptyNe 10 marec 2013, 07:56

Test
Návrat hore Goto down
Cerebran
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 230
Join date : 11.04.2012
Bydlisko : Nitra

[NEPRIJATY] paladin Sarlen Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] paladin Sarlen   [NEPRIJATY] paladin Sarlen EmptyNe 10 marec 2013, 08:05

Som skôr proti a to z dôvodov
1. Nedostačujúca prihláška.
citácia :
pve tak normalka hraju asi 3 roky na servrech Blacksun , Soulwell retri paladin freal druid.
normalka je kolko bossov z icc a togc?
Ten screenshot z raidu treba aby sme videli ako hráš a poprípade niečo poradili(predsalen prehladné ui ti bossov dosť zlahčuje). Aký máš pve gear to jest kolko gs lebo na armory mi Ťa ukazuje full pvp.
Návrat hore Goto down
luckyD
Nováčik
luckyD


Počet príspevkov : 36
Join date : 30.09.2012
Age : 40
Bydlisko : KOšice mesto kultury

[NEPRIJATY] paladin Sarlen Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] paladin Sarlen   [NEPRIJATY] paladin Sarlen EmptyNe 10 marec 2013, 08:39

dost odjebane, pokial to ma svadcit o charaktere tak som PROTI
Návrat hore Goto down
Kriplex
Nováčik
Kriplex


Počet príspevkov : 45
Join date : 02.09.2012
Age : 38

[NEPRIJATY] paladin Sarlen Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] paladin Sarlen   [NEPRIJATY] paladin Sarlen EmptyNe 10 marec 2013, 11:13

ukaz pve eq, UI z raidu popr s dps, jinak se neni o cem bavit...j bych dal jeste - věk, nehodlám se krotit ve svém slovníku, ten progress z pve by si mohl mit trochu lepsi jestli se chces venovat pve na urovni.
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

[NEPRIJATY] paladin Sarlen Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] paladin Sarlen   [NEPRIJATY] paladin Sarlen EmptyNe 10 marec 2013, 22:27

toto jeste nechame upravene a co ti podotykaji ostatni rozhodneme sa pozdeji jeste cakame na vijadreni vedeni ci by potrebovali dalsiho cloveka at uz do prveho ci druheho raidu nech sa nam tu ozvu a pak uvidme co stebou.

jako cl:
- nepoznam ta samozrejme ze som daco pocul ale to sa slisi vzdy)
- zadny screen s raid ui -raid frame,omen,bary. atd(zadyn screen s fake raidu ze stojis v dalarane ) -Doplnit screen!
- odkaz na armory ukazuje PVP build pokud teda (ak nechces tankovat v retry , nebo neukazuje aktualne buildy dualspec)
- odkaz na armory mas na sobe iba pvp eq
- ak si PVP hrac nemam jako cl o tebe zajem uz len moznost jak prijit k trinketum nebo uz len preto ze nemas pve skusenosti zrejmne zadne nic som sa nedozvedel v prihlaske pises "tak normalkaa..."
- Doplnit infa co mas za sebou v PVE
- Doplnit ci natukat PVE Build (do ted nvm ci si jenom pvp a chces si skusit pve armory neberu v potaz co sa tyka buildu najdi si calculator linkni)
- pokdu ho vedeni bude chtiot nech sa rozhodne podle vlastnej ulohy ak potrebusje skutecne nekoho do dvojky preco ne za mna do main radu ne a druhy raid pokud ma buducnost muzete si ho i testnut
Návrat hore Goto down
rammatorix
Hero
Hero
rammatorix


Počet príspevkov : 499
Join date : 09.08.2011
Age : 32
Bydlisko : Revúca - SVK

[NEPRIJATY] paladin Sarlen Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] paladin Sarlen   [NEPRIJATY] paladin Sarlen EmptyNe 10 marec 2013, 22:46

mno ... prihlaska nekompletna DOPLNIT
dmgujes v pvp talentoch ?
chcem vidiet UI, PvE EQ by tiez nebolo odveci ukazat
videl som ta na par raidoch, hlavne tie toc 25 co si skladam ale ziadny uzas to nikdy nebol, nevravim ze sa neda zlepsit Smile
negativum pre mna je vek

vyjadrim sa k prijatiu / neprijatiu ked doplnis prihlasku
Návrat hore Goto down
Quintas
Hero
Hero
Quintas


Počet príspevkov : 355
Join date : 18.04.2011
Age : 41
Bydlisko : Liberec

[NEPRIJATY] paladin Sarlen Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] paladin Sarlen   [NEPRIJATY] paladin Sarlen EmptyNe 10 marec 2013, 23:10

Jelikož tě neznáme, jediné čeho se můžeme chytit, při posuzování toho jestli tě přijmeme, jsou informace které jsou v přihlášce. Bohužel pro tebe jsi toho o sobě moc nenapsal, navíc ti tam spousta věcí chybí, viz výše. V tuto chvíli PROTI
Proti věku nic nemám, pokud se nechováš, jak nějakej harant, kterýmu ukradli hračky Very Happy
Návrat hore Goto down
Tino
Bažant
Bažant
Tino


Počet príspevkov : 55
Join date : 02.01.2012

[NEPRIJATY] paladin Sarlen Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] paladin Sarlen   [NEPRIJATY] paladin Sarlen EmptyNe 10 marec 2013, 23:30

Ja neviem, mňa hlavne odradza ten vek, keď bude treba progressovať dlhšie, ta mama vypne net a bude problem. Mne to skôr vypada, že chalan si chce pobrať trinkety ako DBW/DV...
-chýbajúce info, vlastne nám o sebe nič podstatné nepovedal iba, že je michal a má rad florbal :/
Za mňa proti
Návrat hore Goto down
Bigtits
Bažant
Bažant
Bigtits


Počet príspevkov : 56
Join date : 18.02.2013
Bydlisko : Beroun

[NEPRIJATY] paladin Sarlen Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] paladin Sarlen   [NEPRIJATY] paladin Sarlen EmptyPo 11 marec 2013, 09:33

K věku nic nemám, přece jen taky nemám o moc víc , ale vím co se sluší a patří.
Nicméně hodně odfláknutá přihláška. Ke všemu pvp talenty,low dps,low equip.
Jak tu hore povídal Tino : Mne to skôr vypada, že chalan si chce pobrať trinkety ako DBW/DV...
Připadáš mi jako takový ten tipek co má pve jen na veci ktere potrebuje do pvp.
Takže sorry, za mě určitě PROTI
Návrat hore Goto down
Playfunny
Veteran
Veteran
Playfunny


Počet príspevkov : 144
Join date : 06.01.2012
Age : 33
Bydlisko : PO

[NEPRIJATY] paladin Sarlen Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] paladin Sarlen   [NEPRIJATY] paladin Sarlen EmptyPo 11 marec 2013, 13:22

Dam ti taku sancu umna ze si napises uplne novu prihlasku a posnazis sa na nej napisat uplne vsetko cize to musi vyzerat ako slohova praca vtedy by si mozno mal neaku sancu Smile Zatial Na to vsetko dokazem napisat len PROTI
Návrat hore Goto down
Aristeia
Veteran
Veteran
Aristeia


Počet príspevkov : 187
Join date : 10.01.2012
Age : 48
Bydlisko : Zlín

[NEPRIJATY] paladin Sarlen Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] paladin Sarlen   [NEPRIJATY] paladin Sarlen EmptySt 13 marec 2013, 01:30

Slušné Smile tak za prihlášku 5 ( jako ve škole )
Pokud se chceš do CHOLKA "dostat" tak si musíš dát víc záležet.
BTW ber to tak, že ty chceš do guildy k nám.
Nehodnotim zbytek to je zodpovědnost CL. Momentálně za mě PROTI
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

[NEPRIJATY] paladin Sarlen Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] paladin Sarlen   [NEPRIJATY] paladin Sarlen EmptySt 13 marec 2013, 08:16

Ok pockam na vyjadreni jeste nekoho z vedeni najlepsi zara pokud ma nastarosti druhy raid ci ma o nej zajem jinak to pak uzavrem
Návrat hore Goto down
Maslickoo
Veteran
Veteran
Maslickoo


Počet príspevkov : 237
Join date : 25.12.2010
Age : 32

[NEPRIJATY] paladin Sarlen Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] paladin Sarlen   [NEPRIJATY] paladin Sarlen EmptySt 13 marec 2013, 09:38

Zara řikal že v sobotu mu chybělo ale 6 lidí, podlě mě by se tam uplatnil, ale počkámě na zaranu...
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

[NEPRIJATY] paladin Sarlen Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] paladin Sarlen   [NEPRIJATY] paladin Sarlen EmptyŠt 14 marec 2013, 02:28

V prihlaske sme sa nedozvedeli viacero veci. Trebalo by doplnit screen UI a hlavne napisat skusenosti s ICC.
Ale odkazte mu nech prinde v sobotu na 16tu. Ked nebudeme spokojny, mozme mu dat NEPRIJATY.
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

[NEPRIJATY] paladin Sarlen Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] paladin Sarlen   [NEPRIJATY] paladin Sarlen EmptyNe 17 marec 2013, 07:44

Druhy raid zrusen neni misto pre teba jelikos v prvem raidu je ted velmi dost lidi pokud upravis svoj eq a zlepsis sa muzeme posoudit tvoj vstup do zacatku ako nahradnika
zatim neprijat zamikam
Návrat hore Goto down
Sponsored content





[NEPRIJATY] paladin Sarlen Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] paladin Sarlen   [NEPRIJATY] paladin Sarlen Empty

Návrat hore Goto down
 
[NEPRIJATY] paladin Sarlen
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» [NEPRIJATY] nathiel - paladin
» [NEPRIJATY] Mathy warrior
» [NEPRIJATY] Resto shaman
» [NEPRIJATY] Alissa - ele shaman
» [NEPRIJATY] Prihlaska Runner

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: PRIHLASKY-
Prejdi na: