Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 [PRIJATY] Přihláška- Shax

Goto down 
+5
Enariell
rammatorix
romantank
Cerebran
Shax
9 posters
AutorSpráva
Shax
Nováčik



Počet príspevkov : 4
Join date : 13.02.2013

[PRIJATY] Přihláška- Shax Empty
OdoslaťPredmet: [PRIJATY] Přihláška- Shax   [PRIJATY] Přihláška- Shax EmptyŠt 14 február 2013, 06:06

* Nick: Shax
* Class / Spec / Offspec: rogue / assa PvE / assa PvP
* Link na Soulwell Armory: http://www.soulwell.cz/armory/character-sheet.xml?r=Soulwell&cn=Shax

* Vek: 17
* Priemerné FPS na raide, obvyklá latencia, nemáš s tým problémy?: 50-60, 23 ms, zadne problemy
* DPS na dummy po 1M dmgu (plati len pre DPS): 5650 (boss dummy, bez jidla ani flasky)
* Screenshot UI povinne z raidu: http://img3.rajce.idnes.cz/d0303/5/5813/5813946_bc67972be8c7693101f2b46051e8430d/images/WoWScrnShot_010313_213151.jpg?ver=0

* Vyhovuje ti raid time? Podmienka pre raidovanie je mať program TS3, nerobí ti to problém, vieš ho používať?: vyhovuje, TS3 mam, zadny problem
* Tvoje skúsenosti s PVE (kolko rokov hráš, na akých serveroch, za aké postavy, kolko máš odprogressovaných WOTLK bossov): hraju asi 3 roky, CzD a soulwell + (AT,Planyx), postavy: rogue, priest, mage, druid, paladin, WOTLK progressnuty az po to co máme na SW

* Kde čerpáš informácie o svojej classe: vlastne testovanie + nadobudnute skusenosti : wowiki, roguerogue.com (bohužel už nejde, ale už se nemám moc co učit) testuji většinu spellu na AT nebo na našem testu
* Predchádzajúca guilda a dôvod prečo ju chces opustit: špatný systém lootu. jen tak zrušili DKP, kde jsme měli 100 za bosse v ToGC a já čekal jen na DV a měl jsem 22k poté se prostě loot změnil na master loot... i 3. alt měl stejné nebo větší šance na loot jako main, který si to zasloužil mnohem více
* Dôvod prečo chceš joinuť CHOL a čo od toho očakávaš?: pravidelne raidy, spravodlivy loot system, doporučení Planese, očekávám pohodové raidy a zasloužený loot
* Poznáš niekoho od nás kto by sa za teba mohol prípadne zaručiť?: Planesak, ale myslím, že mě u hodně lidí zná
* Čokolvek chceš dodat napr. o sebe (nepovinne): Jsen student Gymnázia v Českých Budějovicích. Skype: shax854
Návrat hore Goto down
Cerebran
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 230
Join date : 11.04.2012
Bydlisko : Nitra

[PRIJATY] Přihláška- Shax Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Přihláška- Shax   [PRIJATY] Přihláška- Shax EmptyŠt 14 február 2013, 06:31

Za na test. Tie grupy z blizz ui sucks stiahni si radšej grid alebo xperl. Pokial som dobre pochopil bol si v severnej hviezde a to ma dosť teší že ku nám ide neikto z "lepšej" guildy Very Happy
Návrat hore Goto down
Shax
Nováčik



Počet príspevkov : 4
Join date : 13.02.2013

[PRIJATY] Přihláška- Shax Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Přihláška- Shax   [PRIJATY] Přihláška- Shax EmptyŠt 14 február 2013, 06:44

UI si nechám jaké mám jsem tak zvyklej i z PvP a nijak mě to neomezuje
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

[PRIJATY] Přihláška- Shax Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Přihláška- Shax   [PRIJATY] Přihláška- Shax EmptyŠt 14 február 2013, 07:14

vyeckaj na svojho cl neutral
Návrat hore Goto down
rammatorix
Hero
Hero
rammatorix


Počet príspevkov : 499
Join date : 09.08.2011
Age : 32
Bydlisko : Revúca - SVK

[PRIJATY] Přihláška- Shax Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Přihláška- Shax   [PRIJATY] Přihláška- Shax EmptyŠt 14 február 2013, 10:01

ja som za ludi treba
Návrat hore Goto down
Cerebran
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 230
Join date : 11.04.2012
Bydlisko : Nitra

[PRIJATY] Přihláška- Shax Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Přihláška- Shax   [PRIJATY] Přihláška- Shax EmptyŠt 14 február 2013, 10:22

Tak jasne že Ťa to neobmedzuje ale to bola len rada Smile navyŠe grid ma krajšie nastavenie ako dosť obmedzené bilzz ui a robí kusanie na queen o dosť lahšie(pokial sa nejde s wapmarrowom)
Návrat hore Goto down
Enariell
Nováčik



Počet príspevkov : 37
Join date : 24.07.2010

[PRIJATY] Přihláška- Shax Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Přihláška- Shax   [PRIJATY] Přihláška- Shax EmptyPi 15 február 2013, 05:18

Blizz Ui na raidy jsem dlouho nevidel, ale kdyz je clovek zvykly proc ne Smile
Eq pekny, staty docela vyvazene (Nemas moc expertise?) Duvody odchodu vice nez pochopitelne Very Happy

Akorat bych vytkl tu offhand daggeru. Daggera s 1.40 ti udela mensi dmg nez 1.8 ,,, je to dost poznat tak si bud kup WF zbran s 1.8 (nebo az budes u nas tak si vezmes daggeru s 1.8 speed napr. z queeny v 10m)

Urcite ZA, sak roguny jsme jen 2.
Návrat hore Goto down
Shax
Nováčik



Počet príspevkov : 4
Join date : 13.02.2013

[PRIJATY] Přihláška- Shax Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Přihláška- Shax   [PRIJATY] Přihláška- Shax EmptySo 16 február 2013, 01:08

to slysim poprvé 1.8 do offu... snad potřebuju procy instantu co nejcasteji ne? a ten mutilate nedela takovej dmg oproti instant abych mel 1.8. Exp mam 28/28 coz je 230 exp Cap je 216 nevidim problem
Návrat hore Goto down
Enariell
Nováčik



Počet príspevkov : 37
Join date : 24.07.2010

[PRIJATY] Přihláška- Shax Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Přihláška- Shax   [PRIJATY] Přihláška- Shax EmptySo 16 február 2013, 02:18

Ano i vsechny guide rikaji ze 1.4 patri do offu, kvuli castejsimu procu Instant poisonu. Smile
Anyway... Ja kdyz jsem vymenil 1.4 za 1.8 tak mi to zvedlo DPS o 500-800 DPS, protoze mam vetsi dmg s melee a mutilate (Pomalejsi zbran dava vetsi dmg autoattackem). Tak jsem to pak zkousel na dummy a s 1.8 jsem mel opravdu vetsi dpsko nez s 1.4.

Nenutim te, jen to muzes vyzkouset Wink
Návrat hore Goto down
Shax
Nováčik



Počet príspevkov : 4
Join date : 13.02.2013

[PRIJATY] Přihláška- Shax Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Přihláška- Shax   [PRIJATY] Přihláška- Shax EmptySo 16 február 2013, 02:34

Enariell napísal:
Ano i vsechny guide rikaji ze 1.4 patri do offu, kvuli castejsimu procu Instant poisonu. Smile
Anyway... Ja kdyz jsem vymenil 1.4 za 1.8 tak mi to zvedlo DPS o 500-800 DPS, protoze mam vetsi dmg s melee a mutilate (Pomalejsi zbran dava vetsi dmg autoattackem). Tak jsem to pak zkousel na dummy a s 1.8 jsem mel opravdu vetsi dpsko nez s 1.4.

Nenutim te, jen to muzes vyzkouset Wink

nebylo to tim, že tu byl buglý dmg z off handy?
Návrat hore Goto down
Callia
Nováčik



Počet príspevkov : 29
Join date : 01.11.2012

[PRIJATY] Přihláška- Shax Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Přihláška- Shax   [PRIJATY] Přihláška- Shax EmptySo 16 február 2013, 03:13

za test
Návrat hore Goto down
luckyD
Nováčik
luckyD


Počet príspevkov : 36
Join date : 30.09.2012
Age : 40
Bydlisko : KOšice mesto kultury

[PRIJATY] Přihláška- Shax Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Přihláška- Shax   [PRIJATY] Přihláška- Shax EmptySo 16 február 2013, 05:53

test raid a tam si ta pozriem
Návrat hore Goto down
Playfunny
Veteran
Veteran
Playfunny


Počet príspevkov : 144
Join date : 06.01.2012
Age : 34
Bydlisko : PO

[PRIJATY] Přihláška- Shax Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Přihláška- Shax   [PRIJATY] Přihláška- Shax EmptySo 16 február 2013, 07:33

Klidne ZA test:)
Návrat hore Goto down
Maslickoo
Veteran
Veteran
Maslickoo


Počet príspevkov : 237
Join date : 25.12.2010
Age : 32

[PRIJATY] Přihláška- Shax Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Přihláška- Shax   [PRIJATY] Přihláška- Shax EmptyPo 18 február 2013, 01:21

Hráč přijat - prosím o close
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

[PRIJATY] Přihláška- Shax Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Přihláška- Shax   [PRIJATY] Přihláška- Shax EmptyPo 18 február 2013, 08:58

prijaty prava nastavena
Návrat hore Goto down
Sponsored content





[PRIJATY] Přihláška- Shax Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Přihláška- Shax   [PRIJATY] Přihláška- Shax Empty

Návrat hore Goto down
 
[PRIJATY] Přihláška- Shax
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: PRIHLASKY-
Prejdi na: