Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 [NEPRIJATY] nathiel - paladin

Goto down 
+4
rammatorix
Maslickoo
romantank
Cerebran
8 posters
AutorSpráva
Anonymní
Anonymný




[NEPRIJATY] nathiel - paladin Empty
OdoslaťPredmet: [NEPRIJATY] nathiel - paladin   [NEPRIJATY] nathiel - paladin EmptySt 30 január 2013, 04:21

* Nick: Nathiel

* Class / Spec / Offspec: paladin main protect (5800gs+); off holy (5400gs+); off-off i retri (5300gs)
* Link na Soulwell Armory: http://www.soulwell.cz/armory/character-sheet.xml?r=Soulwell&cn=Nathiel (ta soulwell armory není úplně aktuální a mnohdy udává špatné údaje)

* Vek: 19
* Priemerné FPS na raide, obvyklá latencia, nemáš s tým problémy?: fps 30-40, lagy nemívám
* DPS na dummy po 1M dmgu (plati len pre DPS): v retri jsem na dummy nikdy nic nezkoušel, v raidu 7600+
* Screenshot UI povinne z raidu: v brzké době dodám, nemám žádný aktuální screen z raidu..
* Vyhovuje ti raid time? Podmienka pre raidovanie je mať program TS3, nerobí ti to problém, vieš ho používať?: raid time je akorát..
* Tvoje skúsenosti s PVE (kolko rokov hráš, na akých serveroch, za aké postavy, kolko máš odprogressovaných WOTLK bossov): no.. hraju od počátků tbc na Prophet's Lair, Equilibriu, Blacksunu, Soulwellu (+deffender bg). na TBC jsem hrál shadow priesta, huntera, protect warra, na wotlk shadow/disco priesta, všechny druhy paladinů, feral dps druida.. odprogressován mám celý naxx 10/25, včetně spousty různých achievů, bohužel Undying/Immortal schází. ulduar 10/25 verze prakticky to samé. odchozeny hard mody i různé jiné achievy. toc/togc odchozeno, Insanity na 10/25 manu a icc v podobě, v jaké je tady. s veškerými uvedenými raidy mám zkušenosti jako healer, dps i tank, ve většině případů jako raid leader.
* Kde čerpáš informácie o svojej classe: elitist jerks
* Predchádzajúca guilda a dôvod prečo ju chces opustit: v podstatě to začalo když jsem opustil svou vlastní guildu, Dislexics Are Teople Poo, protože jsem se zklamal v některých členech, lidé se hádali a sám jsem to nezvládl, tak jsem odešel, do Guardian Angels, se kterými jsem měl dobré kontakty, abych už nikdy nemusel skládat raidy a starat se o guildu.. Very Happy ale ačkoliv mám ty lidi rád a dobře se mi s nimi hraje, většina lidí se tam chová neuvěřitelně pasivně, což mě hrozně vytáčí, když je online 28 lidí a já musím na icc10 dobírat z worldu..
* Dôvod prečo chceš joinuť CHOL a čo od toho očakávaš?: ještě si nejsem úplně jistý přechodem, protože po tolika letech tu hru hraju už jen kvůli lidem, kteří ji hrají se mnou, ale vás neznám, máte dobrou pověst. Raidoval jsem se všemi velkými guildami na alianci a teď proč bych to chtěl vyzkoušet s vámi. V žádné z nich jsem se necítil úplně v pohodě, přijde mi, že se v těch raidech více stresují než baví a rád bych zjistil, že u vás tomu tak není.
* Poznáš niekoho od nás kto by sa za teba mohol prípadne zaručiť?: bohužel ne..
* Čokolvek chceš dodat napr. o sebe (nepovinne): dříve jsem hrával závodně fotbal, bohužel po úrazu páteře jsem toho musel nechat, studuju ekonomické lyceum v maturitním ročníku, nesnáším přírodní vědy, baví mě angličtina, logika, ekonomické teorie Very Happy

mám 1 alta, feral druida, offspecku na něj nesbírám 5400gs dps na dummy přes 5000
Návrat hore Goto down
Cerebran
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 230
Join date : 11.04.2012
Bydlisko : Nitra

[NEPRIJATY] nathiel - paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] nathiel - paladin   [NEPRIJATY] nathiel - paladin EmptySt 30 január 2013, 04:48

Tak u nás sa stresuje len pokial sa masívne failuje Very Happy Som Za aj keď talenty by som na prota rieŠi linak. Glyph na turn evil v pve sucks to si vymeň za ten na salvu s treathom by si v terajŠích časoch nemal mať problem Smile
Návrat hore Goto down
Anonymní
Anonymný




[NEPRIJATY] nathiel - paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] nathiel - paladin   [NEPRIJATY] nathiel - paladin EmptySt 30 január 2013, 05:10

k tomu glyphu... ono kdysi na soulwellu šli addi v ToC u anuba fearovat a na HC se to docela šiklo.. plánuju ho vyměnit už nějakej čas, ale o glypnu na salvu jsem nikdy neuvažoval..
ad. talenty. do Heart of the Crusader je zbytečné je cpát, když ten debuff háží retriny a Conviction není nijak důležitý talent pro tankování. v protect stromu nemá cenu specovat do Divinity na současné úrovni gearu oproti přístupným bossům... na heroic icc už je to něco jiného...
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

[NEPRIJATY] nathiel - paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] nathiel - paladin   [NEPRIJATY] nathiel - paladin EmptySt 30 január 2013, 06:31

nebudem tu pisat ze nikoho nam netreba a stejne tak tu nebudem pisat ze ta nechcem ja som za test a pokud ti nevadi bejt ako nahradnik bejt v 6 grupe a pripadne zaskocit na nejakym low bosovi nez zjistime co v tobe je tank na test jednoznacne za
Návrat hore Goto down
Maslickoo
Veteran
Veteran
Maslickoo


Počet príspevkov : 237
Join date : 25.12.2010
Age : 32

[NEPRIJATY] nathiel - paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] nathiel - paladin   [NEPRIJATY] nathiel - paladin EmptySt 30 január 2013, 06:33

Jak píše roman... jsem taky ZA
Návrat hore Goto down
rammatorix
Hero
Hero
rammatorix


Počet príspevkov : 499
Join date : 09.08.2011
Age : 32
Bydlisko : Revúca - SVK

[NEPRIJATY] nathiel - paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] nathiel - paladin   [NEPRIJATY] nathiel - paladin EmptySt 30 január 2013, 09:29

k talentom ...
vinication ----> naco ??
seals of pure by som si dal na full ... lepsie aggro
benediction na full ked uz to chces davat
improved judgements na full
spiritual atunement na full
crusade by som si nedaval
pursuit of justice vyuzijes max na sindre
a to divinity nechapem preco nie ... vsetko sa hodi co pomoze .. uvidis na sindre a LK

glyph by si mohol dat na spiritual attunement

nemam nic proti tomu aby ste ho zobrali ... kludne na test ... aspon budem moct ist aj dmg Very Happy
Návrat hore Goto down
Anonymní
Anonymný




[NEPRIJATY] nathiel - paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] nathiel - paladin   [NEPRIJATY] nathiel - paladin EmptySt 30 január 2013, 10:57

vindication - nižší melee dmg bossů
seals of the pure - zbytečné, s aggrem jsem v životě neměl problém
spiritual attunement - s manou fakt problém nemám
benediction/imp. judge - možná ten benediction by stál za zvážení..
pustuit of justice - rychlejší přesun ve vždycky hodí
divinity - nikdy mi nikdo nevyčítal, že by bylo těžké mě healovat, navíc na elitist jerks i jiných guidech jsem se dočetl, že nad určitou úroveň gearu není potřeba, pokud jsou dobré healy


jinak, ještě poznámku pod čarou...
na pár test raidů s vámi rád půjdu, taky bych si vás chtěl otipovat. mám špatnou zkušenost s přechodem do guildy, kde nikoho neznám a nechci být za každou cenu v top guildě, i když mi ti lidé nesedí.
Návrat hore Goto down
rammatorix
Hero
Hero
rammatorix


Počet príspevkov : 499
Join date : 09.08.2011
Age : 32
Bydlisko : Revúca - SVK

[NEPRIJATY] nathiel - paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] nathiel - paladin   [NEPRIJATY] nathiel - paladin EmptySt 30 január 2013, 13:28

okey v pohode ... berem to divinity ...
ale ver tomu ze tu s aggrom problem mat budes Very Happy ja mam talenty v tom a aj tak to aggro co tu dokazu mat ludia nielen na zaciatku ale pocas celeho fightu neskutocne Very Happy
ale to vindication ? Very Happy 46ap srsly ? Very Happy to boss bude davat bez toho aspon o 5k mensie rany Very Happy

a co sa tyka toho je to uplne v poho chapem ze si chces skusit ako te raidy budu vyzerat .. kludne ho berme na par test raidov ... nedela bude togc 25 napr ...
Návrat hore Goto down
Playfunny
Veteran
Veteran
Playfunny


Počet príspevkov : 144
Join date : 06.01.2012
Age : 33
Bydlisko : PO

[NEPRIJATY] nathiel - paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] nathiel - paladin   [NEPRIJATY] nathiel - paladin EmptySt 30 január 2013, 13:55

No ja sem za test raid bol som snim par lfg raidov a vyzera byt vpohode a urcite ako main tank by sa uplatnil hlavne na anubovi v togc 25 kde by ewann siel dmg Smile Taky v icc sa uplatni urcite ....
Návrat hore Goto down
Quintas
Hero
Hero
Quintas


Počet príspevkov : 355
Join date : 18.04.2011
Age : 41
Bydlisko : Liberec

[NEPRIJATY] nathiel - paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] nathiel - paladin   [NEPRIJATY] nathiel - paladin EmptySt 30 január 2013, 21:52

Tvůj nick mi něco říká, ale nevím či v zlém nebo dobrém Very Happy Jsem ZA na test.
Nehraješ aktivně i PVP?
Návrat hore Goto down
rammatorix
Hero
Hero
rammatorix


Počet príspevkov : 499
Join date : 09.08.2011
Age : 32
Bydlisko : Revúca - SVK

[NEPRIJATY] nathiel - paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] nathiel - paladin   [NEPRIJATY] nathiel - paladin EmptyŠt 31 január 2013, 00:35

dyko skor ako druhy tank na addy ne ako MT na bossa ...
Návrat hore Goto down
Cerebran
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 230
Join date : 11.04.2012
Bydlisko : Nitra

[NEPRIJATY] nathiel - paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] nathiel - paladin   [NEPRIJATY] nathiel - paladin EmptyŠt 31 január 2013, 01:23

Ramm ono sa to zvyšuje lvlom ta ap redukcia zvyšuje ale aj tak mame warra tanka a ten to ma bez talentu. Moje talenty na palovi su taketo dajake http://talent.mmo-champion.com/?paladin#duQGDEDlxsw4,rYH,12213 keĎ mam moc expu tak si davam concentration glyph(dobré na rotaciu a šetrí manu) Judgement of the just tam nie je kvoli tomu že hoc ake dk to dava . Aj keď seal of command bodne napr na anuba addov ale inde je to v celku useless.
Návrat hore Goto down
Playfunny
Veteran
Veteran
Playfunny


Počet príspevkov : 144
Join date : 06.01.2012
Age : 33
Bydlisko : PO

[NEPRIJATY] nathiel - paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] nathiel - paladin   [NEPRIJATY] nathiel - paladin EmptyŠt 31 január 2013, 01:36

Ramm ved na addy Rodann by Bral bossa a 2x Pala Addy co je naj moznost u Anuba v togc 25 pak too dame na Insanity Smile A myslel som ako main tank ze je to primarne main nie alt Smile
Návrat hore Goto down
Anonymní
Anonymný




[NEPRIJATY] nathiel - paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] nathiel - paladin   [NEPRIJATY] nathiel - paladin EmptyŠt 31 január 2013, 06:10

ta redukce melee dmge z Vindication se na bossech pohybuje okolo 3000, seal of command mám kvůli addům u Lady, togc addi. protože se musí rychle zbít a na krátké boje (konkrétně <45 sekund) je SoC lepší než SoV.

k tankování.. už jsem tankoval jak bosse, tak addy, takže je mi to celkem jedno, jsem i zvyklý kickovat jim casty sám.. takže pozici nechám na vás.

nechám si na togc25 volné ID

a pvp aktivně nehraju už možná rok, na soulwellu vůbec Very Happy protect pvp pwn!
Návrat hore Goto down
luckyD
Nováčik
luckyD


Počet príspevkov : 36
Join date : 30.09.2012
Age : 40
Bydlisko : KOšice mesto kultury

[NEPRIJATY] nathiel - paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] nathiel - paladin   [NEPRIJATY] nathiel - paladin EmptyPi 01 február 2013, 23:55

test
Návrat hore Goto down
Anonymní
Anonymný




[NEPRIJATY] nathiel - paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] nathiel - paladin   [NEPRIJATY] nathiel - paladin EmptySo 02 február 2013, 05:33

http://2i.cz/6e110d27f4
UI, jak jsem sliboval.. sexymap, pittbull4, msbt, sbf, recount, omen, bartender, forte xorcist, tidy plates, gnosis, grid, omnicc, tiptac

na feralovi navíc feral by night, badkitty

nově jsem pittbull nahradil shadowed unit frames, pozice i nastavení jsou stejné, jen mi víc vyhovuje zobrazování auras u SUI..

odkaz nefungoval, tak jsem to nahrál jinam..
Návrat hore Goto down
Quintas
Hero
Hero
Quintas


Počet príspevkov : 355
Join date : 18.04.2011
Age : 41
Bydlisko : Liberec

[NEPRIJATY] nathiel - paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] nathiel - paladin   [NEPRIJATY] nathiel - paladin EmptyNe 03 február 2013, 21:52

Abychom to zbytečně nenatahovali, zítra v 20h máme ICC25 raid - jestli máš stále zájem buď ready, v opačném případě není co řešit...
Návrat hore Goto down
rammatorix
Hero
Hero
rammatorix


Počet príspevkov : 499
Join date : 09.08.2011
Age : 32
Bydlisko : Revúca - SVK

[NEPRIJATY] nathiel - paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] nathiel - paladin   [NEPRIJATY] nathiel - paladin EmptyPo 04 február 2013, 05:20

ja som ho vcera informoval a povedal ze pojde .. kludne aj ako dmg s altom ...
Návrat hore Goto down
Anonymní
Anonymný




[NEPRIJATY] nathiel - paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] nathiel - paladin   [NEPRIJATY] nathiel - paladin EmptyUt 05 február 2013, 22:55

chci se omluvit, že jsem včera nedorazil, i když jsem to slíbil, bylo mi zle a celý den jsem prospal.. nicméně můj zájem přetrvává, i když bych chápal, kdybych už šanci nedostal, když jsem přislíbil účast a následně nedorazil..
Návrat hore Goto down
Quintas
Hero
Hero
Quintas


Počet príspevkov : 355
Join date : 18.04.2011
Age : 41
Bydlisko : Liberec

[NEPRIJATY] nathiel - paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] nathiel - paladin   [NEPRIJATY] nathiel - paladin EmptyUt 05 február 2013, 23:46

omluva přijata, jestli se stihneš dát dokupy, tak zítra od sedmi večer je togc25...
Návrat hore Goto down
Callia
Nováčik



Počet príspevkov : 29
Join date : 01.11.2012

[NEPRIJATY] nathiel - paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] nathiel - paladin   [NEPRIJATY] nathiel - paladin EmptySt 06 február 2013, 03:47

som za test
Návrat hore Goto down
Quintas
Hero
Hero
Quintas


Počet príspevkov : 355
Join date : 18.04.2011
Age : 41
Bydlisko : Liberec

[NEPRIJATY] nathiel - paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] nathiel - paladin   [NEPRIJATY] nathiel - paladin EmptyNe 10 február 2013, 09:50

Dnes skončil s wowkem. Přihlášku uzavřít. Děkuji.
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

[NEPRIJATY] nathiel - paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] nathiel - paladin   [NEPRIJATY] nathiel - paladin EmptyNe 10 február 2013, 18:50

zamikam uzivatele mazem
Návrat hore Goto down
Sponsored content





[NEPRIJATY] nathiel - paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] nathiel - paladin   [NEPRIJATY] nathiel - paladin Empty

Návrat hore Goto down
 
[NEPRIJATY] nathiel - paladin
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» [NEPRIJATY] paladin Sarlen
» [NEPRIJATY] Rozparovacek-Rogue
» [NEPRIJATY] Resto shaman
» [NEPRIJATY] Alissa - ele shaman
» [NEPRIJATY] Prihlaska Runner

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: PRIHLASKY-
Prejdi na: