Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 [PRIJATY] Ingeniosa - Shaman

Goto down 
+4
Callia
Maslickoo
romantank
Ingeniosa
8 posters
AutorSpráva
Ingeniosa
Nováčik



Počet príspevkov : 3
Join date : 13.01.2013

[PRIJATY] Ingeniosa - Shaman  Empty
OdoslaťPredmet: [PRIJATY] Ingeniosa - Shaman    [PRIJATY] Ingeniosa - Shaman  EmptyUt 15 január 2013, 04:21

Za případné pravopisné chyby se omlouvám je to moje slabá stránka.

* Nick: Ingeniosa
* Class / Spec / Offspec: Shaman Resto/Enha
* Link na Soulwell Armory: armory : http://www.soulwell.cz/armory/character-sheet.xml?r=Soulwell&cn=Ingeniosa ( ten back vím že stojí a hovno al marně chodím do icc 10 pro lepší Very Happy )
* Vek: 22
* Priemerné FPS na raide, obvyklá latencia, nemáš s tým problémy?: FPS 20, latence nízká, problémy s tim nemám
* DPS na dummy po 1M dmgu (plati len pre DPS): Resto HPS 6k+ dps podle bosse na dk v 25 icc přes 8 k dps
* Screenshot UI povinne z raidu: Svoje UI vam odfotim jak budu na nejbližším raidu; jinak použivam healbot
* Vyhovuje ti raid time? Podmienka pre raidovanie je mať program TS3, nerobí ti to problém, vieš ho používať?: Časy raidů mi vyhovují, TS3 mam už 2 roky, bez problému
* Tvoje skúsenosti s PVE (kolko rokov hráš, na akých serveroch, za aké postavy, kolko máš odprogressovaných WOTLK bossov): Celkem 5 roky hraní, začátek 1,5 roku na Valhalla TBc progress po brutalluse. Dále Valhalla wotlk porgress po UD. Dále Souwell progress po ICC 1. patro; spojeni servru - soulwell taktiky a aktuální funkčnost znam po quinnu. Toc,TogC, ulduar(tam kde to je fukčne) odprogresované mám. S healováním za shamana mam 1leté zkušenosti
* Kde čerpáš informácie o svojej classe: youtobe, wisper s skillama, vlastné testy, internet guide, bug report
* Predchádzajúca guilda a dôvod prečo ju chces opustit: předcházejíci Dyslexis peolpe are poo-rozpadla se(Gm nehral, nulová aktivita)
* Dôvod prečo chceš joinuť CHOL a čo od toho očakávaš?: mám spolužáka u vás v guidlě a už jsem i s některými hráči spolupracoval a EPGP systém;rád bych se zapojil do progressu a zašel si kvalitní raidy; poznat nové hráče (vypadáte jako fajn spolek)
* Poznáš niekoho od nás kto by sa za teba mohol prípadne zaručiť?: hráč Lexz ...
* Čokolvek chceš dodat napr. o sebe (nepovinne): Jsem student Vš, chodím do práce, ale na wow si udělam čas skoro každý den, mám i další postavy které bych si rád k vám převedl . mam všechny druhy povolání

Ps: mam alty :
- Mage nick Nuntiata skoro 6 k pve GS dmg okolo 10 k
- Warlock nick Assad GS okolo 5600 dmg okolo8 k +
- war tank nick Amaranth GS okolo 5500 v raidu 52 k HP
- Hunter : ve výrobě okolo 40 lvl nick Destinny ( kdybych nebyl na žádné postavě k zastižení určitě se věnuji expení Wink


Doufám v přijetí mezi vás, rád hraji WoW a progresuji nové otevřené bossy.
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

[PRIJATY] Ingeniosa - Shaman  Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Ingeniosa - Shaman    [PRIJATY] Ingeniosa - Shaman  EmptyUt 15 január 2013, 08:47

tema rozdelena

vyseckaj na Cl zatim neutral
Návrat hore Goto down
Maslickoo
Veteran
Veteran
Maslickoo


Počet príspevkov : 237
Join date : 25.12.2010
Age : 32

[PRIJATY] Ingeniosa - Shaman  Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Ingeniosa - Shaman    [PRIJATY] Ingeniosa - Shaman  EmptyUt 15 január 2013, 09:23

No přihláška docela slušně zpracovaná :-), resto encha shaman, no, proč ne.. já myslím že resto určitě, lebo nám jeden odpadl.. raven pokud se nepletu... a alti se budou hodit na pomoc do raidu, já jsem ZA...
Návrat hore Goto down
Callia
Nováčik



Počet príspevkov : 29
Join date : 01.11.2012

[PRIJATY] Ingeniosa - Shaman  Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Ingeniosa - Shaman    [PRIJATY] Ingeniosa - Shaman  EmptyUt 15 január 2013, 09:36

Tak neviem ci nam je zrovna Shaman treba i ked teraz Jharalia a ani Raven moc nehra ale Raven bude mat cas asi za mesiac a Jhara bude mat tiez PC coskoro takze shamanov je dost i ked prihlaska super spracovana alti su pre guildu len + takze zatial som za Neutral
Návrat hore Goto down
nwankwo
Hero
Hero



Počet príspevkov : 296
Join date : 13.07.2011
Age : 37
Bydlisko : Sarisske Bohdanovce

[PRIJATY] Ingeniosa - Shaman  Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Ingeniosa - Shaman    [PRIJATY] Ingeniosa - Shaman  EmptyUt 15 január 2013, 10:36

Tak ja som rozhodne za TEST po teste sa uvidi co a ako ale jednoznacne ako resto dmgov mame dost
Návrat hore Goto down
Gem
Hero
Hero
Gem


Počet príspevkov : 256
Join date : 24.10.2010
Bydlisko : JMK

[PRIJATY] Ingeniosa - Shaman  Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Ingeniosa - Shaman    [PRIJATY] Ingeniosa - Shaman  EmptyUt 15 január 2013, 10:40

Já jsem ZA na dvou- až třítýdenní test ve specu RESTO.

Důvody proč:
- Po přijetí budou 2 resto šamani na raid = lepší skladba healu. A poté co Raven začne opět hrát tak mě nahradí v healu a já budu chodit za maina
- Zdá se že máš zkušenosti v healování
- Slušně vypracovaná přihláška

Nicméně ještě bych tě chtěl vidět in-game kvuli gearu protože nevidím nikde napsaný GS a v armory máš zrovna cement = prosím kontaktuj mě na jedné s mých postav.
Návrat hore Goto down
Ingeniosa
Nováčik



Počet príspevkov : 3
Join date : 13.01.2013

[PRIJATY] Ingeniosa - Shaman  Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Ingeniosa - Shaman    [PRIJATY] Ingeniosa - Shaman  EmptyUt 15 január 2013, 12:08

oki Smile tak potom mi prosím písněte kde se mam přihlasit do nějakeho kalendáře nebo jak se přihlašuje na raidy Wink děkuji
Návrat hore Goto down
Playfunny
Veteran
Veteran
Playfunny


Počet príspevkov : 144
Join date : 06.01.2012
Age : 33
Bydlisko : PO

[PRIJATY] Ingeniosa - Shaman  Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Ingeniosa - Shaman    [PRIJATY] Ingeniosa - Shaman  EmptySt 16 január 2013, 01:51

Sem Za Test proc ne ked Gem by sel za maina hrat Smile
Návrat hore Goto down
Pedersen
Nováčik
Pedersen


Počet príspevkov : 37
Join date : 26.08.2011
Bydlisko : Brezno

[PRIJATY] Ingeniosa - Shaman  Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Ingeniosa - Shaman    [PRIJATY] Ingeniosa - Shaman  EmptySt 16 január 2013, 03:51

Zaujimava prihlaska a kazdopadne dalsi shaman sa nam urcite zide som ZA
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

[PRIJATY] Ingeniosa - Shaman  Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Ingeniosa - Shaman    [PRIJATY] Ingeniosa - Shaman  EmptySt 16 január 2013, 06:56

Cl napsal svoje podminky a je pro prijeti na test ci podrobneji ta preskoumat

Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

[PRIJATY] Ingeniosa - Shaman  Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Ingeniosa - Shaman    [PRIJATY] Ingeniosa - Shaman  EmptyPi 25 január 2013, 04:52

prijaty prava nastavena
Návrat hore Goto down
Sponsored content





[PRIJATY] Ingeniosa - Shaman  Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Ingeniosa - Shaman    [PRIJATY] Ingeniosa - Shaman  Empty

Návrat hore Goto down
 
[PRIJATY] Ingeniosa - Shaman
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» [PRIJATY] Ailor, priest
» [PRIJATY] Prihlaska Ujo Harra
» [PRIJATY] Lesi - paladin
» [PRIJATY] lexz - Priest
» [PRIJATY] Rodann - warrior

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: PRIHLASKY-
Prejdi na: