Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Samota-resto shaman

Goto down 
+6
Wayn
Kriplex
haluzator
Cerebran
romantank
Samota
10 posters
AutorSpráva
Samota
Nováčik



Počet príspevkov : 8
Join date : 24.09.2012

Samota-resto shaman Empty
OdoslaťPredmet: Samota-resto shaman   Samota-resto shaman EmptyŠt 04 október 2012, 06:22

* Nick postavy ( only lvl 80) :Samota
* Class / Spec / Offspec :Shaman/resto/ele
* Profese:JWC a BS
* Gearscore:5650
* Talent build:http://wow335.gamestool.net/shamant.php?00000000000000000000000000050503300000000000000000000050204330335300501122331051
* Info o altoch v tvare nick / class / spec / GS :Bajjca/paladin/protect/5998, Bajca/warlock/demo/5778

* Vek:20
* Priemerné FPS na raide , obvyklá latencia, nemáš s tým problémy? :Nějáke extra problémy ne
* DPS na dummy po milióne dmgu:Omlouvam se, ale se shamanem hlavně healuju takže nemohu udat dmg na dummy
* Screenshot UI povinne* z raidu:Snad staci takto https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/824/wowscrnshot100412184444.jpg/
* Vyhovuje ti raid time? Podmienka pre raidovanie je mať program TS3,nerobí ti to problém,vieš ho používať? Ano
* Tvoje PVE skúsenosti (tzn. kolko rokov hráš,na akých serveroch ,za aké postavy, kolko máš odprogressovaných WOTLK bossov):Hraju cca 3 roky na anthorii, paladin,warlock,shaman. Odraidovano mam s kazdou postavou nejake jine bosse. ICC 10 11/11 ICC25 11/11 TOC 10,25 cele TOGC 10 insanity TOGC 25 cele krome anuba
* Kde čerpáš informácie o svojej classe ( linky stránok ) :Bohuzel nemohu linknout primo nejakou stranku hledam to ruzne ale vetsinou cerpan informace od zkusenejsich hracu stejne classy primo ve hre.
* Predchádzajúca guilda a dôvod prečo si ju opustil:TPON odchod clenu na jiny server a ja bych chtela nadale raidovat
* Dôvod prečo chceš joinuť CHOL a čo od toho očakávaš? Stale se chodi raidy a ocekavam moznost ucasti na raidu a v pripade i nejake dalsi rady
* Poznáš niekoho od nás kto by sa za teba mohol prípadne zaručiť? Dykolkorko, Pedersen a jeste gringopa znam
* Čokolvek chceš dodat napr o sebe [nepovinne] Kdyby jste me vzali a ikdyby ne staci napsat ve wow a zeptat se co by vas zajimalo pokusim se odpovedet
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Samota-resto shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samota-resto shaman   Samota-resto shaman EmptyŠt 04 október 2012, 06:33

holky aktivne(atraktivne) nemame bohuzel ja ta poznam iba tak ci uz len tak.
no pocul som na tebe dost ale co ti mam ted na to rict je ze resto samana nam momenatalne snad ani netreba aj ked simq uz tolko nespamuje:D
neznam tvoje chovani at som sice pocul ake ho vlastne mas ze na svoj vek je to asi trosku mimo. ale toto vse ide stranou pevne verim ze si chces zahrat nvm preco ta to bavi ked nas je sotva sto u aliance ale asi tak preto ta to bavi ze si chces iba len zahrat.

mame momentalne lidi nadbytek ked to tak vezmu nebo pominu newankovi tydeni svatby na ktere chodi pravidelne ze si clovek uz misli ze je tomu konec Very Happy pak na normal by si ist mohla ale ked uz neni pomali koho vykopnout von:D

pockame na andiho ten ma velke kladivo(iba vo smyslu cl saman)a pozre sa na tebe ale neslubujem nic a musis vedet aj keby trakare zo zemne padali hore tak sa musis priprravit bejt na stridacke)a co sa tyka elel tak to ti nereknu vse ale nas andi ano



Návrat hore Goto down
Samota
Nováčik



Počet príspevkov : 8
Join date : 24.09.2012

Samota-resto shaman Empty
OdoslaťPredmet: ..   Samota-resto shaman EmptyŠt 04 október 2012, 06:45

Ano beru vela lidi o me povida ruzne veci a je mozne ze nekdy jsem nechovala nejlepe ale vetsinou to bylo ze me ten dotycny vyprovokoval. Hodne toho zavinil hrac jmenem lintea myslim byl snim velke problemy z duvodu schazovani v raidu kdyz jsem byla raid leadr a slo to tak ze mi nadaval do rodiny a par lidi drzelo holt snim a ty mi udelali zlu povest. Beru kdyz reknete ze ne ale bylo by dobre poznat primo toho cloveka a ne jen z toho co se povida. A dalsi vec na anthorii stale hraju pac jenom prece uz jsem do nekterych tech postav dala hodne casu a je to skoda jen tak nechcat lezet radsi doufat ze se anthoria postavi na nohy.
Návrat hore Goto down
Cerebran
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 230
Join date : 11.04.2012
Bydlisko : Nitra

Samota-resto shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samota-resto shaman   Samota-resto shaman EmptyŠt 04 október 2012, 06:52

Bajcu poznám a nemusím ju moc naviac dajaký konflikt z kriplom pokial viem. Navyše nadávať na mňa lebo som jej v lfg tocku nedal štít... a aj iné veci. Navyše niektoré achiewi nabugované. Ďalej to ui dosť neprehladné. Grid ti ušetrí kopu placu chat zbytočne cez štvrť obrazovky. Recount hide in combat party v raide je na nič vidieť. GL ku prihláške ale môj bezvýznamný názor je proti.
Návrat hore Goto down
haluzator
Nováčik
haluzator


Počet príspevkov : 20
Join date : 11.05.2012

Samota-resto shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samota-resto shaman   Samota-resto shaman EmptyŠt 04 október 2012, 06:56

Krista píšem už 3 topic a nic mi neodoslalo .... Ale k Madein .... proti , vsetkymi 10 .... dovod? - Spravanie sa na TS k ostatnym clenom ako k handram Smile ....to ze ta niekto provokoval nieje pravda ... ja som ta neprovokoval a ajtak si sa kumne chovala tak ako si sa chovala .... komentujem len tvoje spravanie ... k ostatnemu sa vyjadri andiron ...ale nedalo mi nenapisat k tebe pravdu ako to v skutocnosti je .....
Návrat hore Goto down
haluzator
Nováčik
haluzator


Počet príspevkov : 20
Join date : 11.05.2012

Samota-resto shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samota-resto shaman   Samota-resto shaman EmptyŠt 04 október 2012, 07:01

.


Naposledy upravil haluzator dňa Št 04 október 2012, 07:16, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Samota
Nováčik



Počet príspevkov : 8
Join date : 24.09.2012

Samota-resto shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samota-resto shaman   Samota-resto shaman EmptyŠt 04 október 2012, 07:03

Stit mam z icc 10 to za prve a zadne achievy nemam nabugovane zda myslis z icc achievy mam predevsim na lockovi a mohu ti dat jmena lidi co tam byli semnou v tom raidy a potvrdi ze ty achievy mame postive udelane. A pokud se nemilim kriplo je bratd warboy a tam slo o to ze se postuchujem vzajemne s warboy a jeho bratru se neco nelibilo ani nevim co se do toho pletl. haluzator k tobe ani nevim ze jsem proti tobe nekdy neco rekla a ani jsem te nikdy nevidela na ts nechci lhat ale je mozne ze si te pletu s jinym shamane ktery nechodil na ts pac rikal ze neni na svem pc ze by mu to lagovalo nebo tak neco ale je mozne ze si te pletu s nekym jinym a nezlob se na me ale za madein hrala i moje kamradka takze na druidovi jsem to vzdy nebyla ja. Ale dobre uz prestav stat o vasi guildu kdyz tam mate lidi co soudi druheho podle toho co mu rekne druhy a jeste obvinuji cloveka z bugovani kdyz jasne mohu dosvedsit ze to nabugovane nemam a haluzator ty uz v TPON dlouho nejsi a nevis jak to tam pak bylo. A opravdu si nepamatuju ze zrovna na tebe bych nadaval kdyz ty jsi semnou chodil icc 10 kolikrat a jeste jedna vec lidi se meni
Návrat hore Goto down
Samota
Nováčik



Počet príspevkov : 8
Join date : 24.09.2012

Samota-resto shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samota-resto shaman   Samota-resto shaman EmptyŠt 04 október 2012, 07:09

Dobre omlouvam se ze jsem podala prihlasku z duvodu ze jsem chtela hrat a chodit raidy nevedela jsem ze vybirate lidi podle pohlavi a vzhledu.
Návrat hore Goto down
Cerebran
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 230
Join date : 11.04.2012
Bydlisko : Nitra

Samota-resto shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samota-resto shaman   Samota-resto shaman EmptyŠt 04 október 2012, 07:13

Vzhlad nie je určite problém. K štítu nepamätáš toc25 keď paradox povedal že sa mám naučiť rozdávať loot lebo si to chcela ty? Achiewi jasne dať lk v 5 na šecky achiewi je poctíve asi jak drakove ramená.
Návrat hore Goto down
haluzator
Nováčik
haluzator


Počet príspevkov : 20
Join date : 11.05.2012

Samota-resto shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samota-resto shaman   Samota-resto shaman EmptyŠt 04 október 2012, 07:14

Nikdy som ta nevidel a bol to len fór .... ale neriesim stahujem topiky
Návrat hore Goto down
Samota
Nováčik



Počet príspevkov : 8
Join date : 24.09.2012

Samota-resto shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samota-resto shaman   Samota-resto shaman EmptyŠt 04 október 2012, 07:22

Cere Icc 10 kdyz jsem davala ty achievy co mam tak nas bylo 10 a ani jsme nebyli teda full guild ale mozna bych nasla screen kde jsme s tema achieva a je nas tam 10 opravdu. A k tomu stitu tak paradox uz nehraje co ja vim a ten stit co mam z icc uz mam celkem dlouho myslim. Ale nechci se stebou hadat ohledne stitu ale ikdyz to vemes takjsi psal ze paradox neco ti rikal a ne ja.
Návrat hore Goto down
Cerebran
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 230
Join date : 11.04.2012
Bydlisko : Nitra

Samota-resto shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samota-resto shaman   Samota-resto shaman EmptyŠt 04 október 2012, 07:54

Hoď screeny a uverím ale nepredpokladám že by ste dali achiew ako all you can eat, profa bez abominačky atď.. Všetky achiewi z lk tak to ste dobrí dať poctivo... z vašou g som toho lk bol a neprešli sme ani dotku takže Smile.
Návrat hore Goto down
Samota
Nováčik



Počet príspevkov : 8
Join date : 24.09.2012

Samota-resto shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samota-resto shaman   Samota-resto shaman EmptyŠt 04 október 2012, 08:04

Hele behem zitrka ti to dohledam. A my jsme nebyla full guilda byli tam lidi z lfg z guildy jsme tam byli asi 6lidi. Hele a zase az tak se v tom teda ja osobne nevyznam takze nevim ani jak se nektery achievy delaji. Akorat vim ze u LK ten jeden achiev byl za to ze 2x bala druid se starfallem tam zbombili ty valkyry ze zhora a za to byl vlastne myslim jeden achiev
Návrat hore Goto down
Kriplex
Nováčik
Kriplex


Počet príspevkov : 45
Join date : 02.09.2012
Age : 38

Samota-resto shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samota-resto shaman   Samota-resto shaman EmptyŠt 04 október 2012, 09:04

Dovolte abych se taky vyjadril, zacnu myslim u sebe, vzniknul mezi nami taky nejaky ten konflikt ze si me nechtela na Vase raidy, ani nevim proc, nejsem zadnej bratr Warboye..ani nevim kdo to je. Ale z5 k prihlasce, soude podle toho co tu nekteri napsali a tve odezvy, docela vidno ze si dost konfliktni, nerad vidim v guilde nejake rozbroje at uz tady nebo nekde jinde, co se tyka toho progresu pises 25 ICC cele down, no nevim pokud je mi znamo tak TPON nebyla z tech guild co by si to davala cele, co jsem zazil raidy s tebou at uz to bylo TOCko kde jsem byl inkognito za jine postavy nebo to bylo ICC 25 s Propánkem tak si mě nějak moc neuchvátila(druid, lock, pala tank tusim) vím že tě to baví a zadny skiller krome Camela z nebe nespadl ale v tomhle tom bych byl asi proti, progresujeme ICC HC a na to treba mit neco za sebou..... jinak za shamana jsem nemel to stesti te videt v akci, nejsem swině, dal bych ti alespon sanci se ukazat jak na tom si, takze jsem pro TEST na TOGC...nejlíp 10 na 25 se prd pozná
Návrat hore Goto down
Wayn
Bažant
Bažant



Počet príspevkov : 84
Join date : 06.06.2012
Age : 28
Bydlisko : Nitra

Samota-resto shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samota-resto shaman   Samota-resto shaman EmptyŠt 04 október 2012, 09:10

Vek:20(žena), aj keď je anthoria na polovicu mŕtva toto je stále CHOL...náš epický simq alebo malý haluzátor sú k dispozícií skoro vždy...takisto máme v raide aj clasy ako sú tvoji alti, myslím že s tým interface-om si moc nezaujala(oh my GOD), ľudia sú za a majú na to dobré dôvody keď to čítam, neviem možno ťa ma zmysel brať na togc alebo icc10 (...možno...), ospravedlňujem sa že 16 ročný pi*uje do 20 ročnej:D je mi to blbé ale toto je hra:D, buď očaríš Andiho alebo Knights of Honor. Som proti. Aj keď je to s AA zlé:
Restoration: CLOSED/dobrý eq vhodný pre raidovanie WOTLK raidov, minimálna podmienka 5800+ GS!
Toť vše.
Návrat hore Goto down
Samota
Nováčik



Počet príspevkov : 8
Join date : 24.09.2012

Samota-resto shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samota-resto shaman   Samota-resto shaman EmptyŠt 04 október 2012, 18:44

Jiz jsem psala ze prihlasku beru zpet z duvodu jak tu nekteri lidi psali ja si chci za raidovat a ne se hadat v guilde. Icc 25 kdyz jsem byla cele jsem byla s warlockem a to jsem nesla s nasi guildou. Druida uz nehraju pac jsem na me hrala ja a i ma kamaradka takze jsem ji ho nechala. Kriplex slysela ze je novy majitel techto postav takze zjevne primo o tebe se nejedna ale nejsem si jista je mozne ze si to pletu. Wayn Neda se to nazvat picovanim vyjadril si svuj nazor. Jen informace pro vsechny: Ano byla jsem neprijemna dost ale ted uz nejsem museli by jste me znat pac jsem mela dost velke starosti a vybijela jsem si zlost na lidech co za to nemohli ve wow. K tomu naberu psala jsem si s par lidma a oni rikali ze i kdyz nemam gs ze at to zkusim tak jsem to jen zkusila. Kdyz me vlastne nevemete tak si muzete vsimnout ze na paladinovi se snazim dat do kupy tpon ale to uz nema asi moc smysl. A nechci se chvalit ale co se tyce toho dobreo vy treba ani nevite. Z vlastnich goldu jsem treba kupovala lidem do GH houpaci tygry jen tak for fun a za uspesny raid, kdo semnou chodil ctvrtecni icc 10 dostaval primo odeme flasky nemusel mit svy. Zbirala jsem surky na upgrade gh a darovala jsem svou gb na lowce aby se tam davali surky a pote byla gm smazana. A vlastne jeste jsem skladala v tpon testovaci raidy napr:TOC 25 aby novy lidi,alti bez eq a novy hraci bez eq ten eq nasbirali a me tam uz nic nepadalo dokazi rict ze z teto strany jsem ochotna. Nebudu tu nikoho premlouvat aby me vzal nebo prosit. Holt lidi semnou meli problemy z duvodu ze jsem mela soukrome problemy a ja to vybijela na nich ale lidi se take meni. Jinak Vam skladam poklonu za raidy a drzeni guildy. Doufam ze si toto prectou lidi i co jsem snima mela nejake rozpora a pochopi jak to bylo. Dekuji
Návrat hore Goto down
Quintas
Hero
Hero
Quintas


Počet príspevkov : 355
Join date : 18.04.2011
Age : 41
Bydlisko : Liberec

Samota-resto shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samota-resto shaman   Samota-resto shaman EmptyŠt 04 október 2012, 22:46

Neznám tě, nikdy jsem s tebou neraidoval, takže na tebe nemám ještě žádný názor, a na základě ostatních lidí si ho tvořit nebudu.
Nicméně jsi jistě krásná mladá žena v rozpuku a v tom případě máš jasné ZA přijetí Smile
Návrat hore Goto down
Kriplex
Nováčik
Kriplex


Počet príspevkov : 45
Join date : 02.09.2012
Age : 38

Samota-resto shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samota-resto shaman   Samota-resto shaman EmptyŠt 04 október 2012, 23:34

At se vyjadri vedení a ne jen Wayn a Cerebram s těma svejma hejtama....jinak na to ze mas 20 roku a chodis na VOŠ, tak promin ale gramatiku máš fakt otřesnou, Drako píše líp Very Happy
Návrat hore Goto down
Samota
Nováčik



Počet príspevkov : 8
Join date : 24.09.2012

Samota-resto shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samota-resto shaman   Samota-resto shaman EmptyPi 05 október 2012, 03:42

Nechodim na VOŠ mohu se zeptat kde jsi to vzal ja už davno pracuji.
Návrat hore Goto down
prototyp
Nováčik



Počet príspevkov : 7
Join date : 11.09.2012

Samota-resto shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samota-resto shaman   Samota-resto shaman EmptyPi 05 október 2012, 04:11

som ZA TEST RAID ale hlavne slovo ma Andiron Smile
Návrat hore Goto down
gringop
Nováčik



Počet príspevkov : 18
Join date : 04.05.2012

Samota-resto shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samota-resto shaman   Samota-resto shaman EmptyPi 05 október 2012, 06:44

Bajjcu znam z TPON a je moc fajn Smile, a to jak tu nekdo pise ze byla nervni atd. atd... tak nwm no ale co si pamatuju tak byla Bajjca jedina osoba v TPON, která se snazila něco stou guildou udělat. A ten přístup lidí k tomu tam byl hroznej takze se nedivim ze obcas na nekoho tak trochu zarvala Smile za me ZA
Návrat hore Goto down
simkq
Nováčik
simkq


Počet príspevkov : 32
Join date : 23.07.2011

Samota-resto shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samota-resto shaman   Samota-resto shaman EmptyPi 05 október 2012, 21:05

Čet sem jen první coment, ale já nebuud mít možnost být na raidech teď tak jeslti ten resto sham chybí tak by nebylo od věci ho vzít .
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Samota-resto shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samota-resto shaman   Samota-resto shaman EmptySo 06 október 2012, 08:25

ok prihlasky docasne vypnuty skus to pozdeji mae full
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Samota-resto shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Samota-resto shaman   Samota-resto shaman Empty

Návrat hore Goto down
 
Samota-resto shaman
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Arguska/ELE/RESTO/Shaman
» Svomat - Resto shaman
» Resto Shaman Rarachul
» Hixo - resto/encha shaman
» Ele Shaman?:D

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Neprijatí-
Prejdi na: