Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Tanner druid

Goto down 
+3
Playfunny
Wayn
tannerdruid
7 posters
AutorSpráva
tannerdruid
Nováčik



Počet príspevkov : 2
Join date : 24.09.2012

Tanner druid Empty
OdoslaťPredmet: Tanner druid   Tanner druid EmptyPo 24 september 2012, 11:14

* Class / Spec / Offspec : Druid / Resto / Bala / Feral tank
* Profese: Jwl 450 / Bs 420
* Gearscore: 6000+ nemam adon a nikdy me nezajimalo kolko mam gs
* Talent build:http://wow335.gamestool.net/druidt.php?0532013100300000000000000000000000000000000000000000000000230023312130502530051213051
* Info o altoch v tvare nick / class / spec / GS :Tanny(MM hunter) Naklad (asa rogue)

* Vek:Je mi 22 let.

* Priemerné FPS na raide , obvyklá latencia, nemáš s tým problémy? : Ked neni u ns doma zaplych 5 PC naraz a kazdy neserfuje s lagami nemam problem :_P

* DPS na dummy po milióne dmgu: vzhledem k tomu ze sem healer tak moc dps nemam no :_D

* Screenshot UI povinne* z raidu: To vam ani nemusim tu davat hraju s jedinyma trema adonama a to je: recount, DBM a EPGP (all mam nastavene v interface)
akorad tedkom skusim grid, jen je problem ze nemam kde vyskuset raidny raid uz som nebol nekolik id


* Vyhovuje ti raid time? Podmienka pre raidovanie je mať program TS3,nerobí ti to problém,vieš ho používať?Raid time me je celkem jedno kdyz nejsem v praci ma mcas vzdy

* Tvoje PVE skúsenosti (tzn. kolko rokov hráš,na akých serveroch ,za aké postavy, kolko máš odprogressovaných WOTLK bossov):na AA mam odprogresovano vsechno jen ty HC bose icc moc ne nebot sme je moc nebyli ale vim co se tam robi. Na aa hraju tak asi 3 roky, a wow hraju od zacatku co vysla tato hra a hraji vzdy maina druida + alty podle toho jaku ma mnaladu co expit

* Kde čerpáš informácie o svojej classe ( linky stránok ) : informace o svoji clase nikde necerpam. vsechno si delam podle sebe maximalne se poradim s nejakym jinym hracem

* Predchádzajúca guilda a dôvod prečo si ju opustil:Prvni guilda byla Loch modan yacht club (tam som zazil plno first kilu UD + prvni insinity togc 10 u aliance) po rozpadu som hral chvili v ordo ale to me nejak nebavilo dal sem si pauzu. tak 2 mesice po tom co som znova prisel sem sel do enli, ale ta se ted jaksi taky rozpadla tak ted podavam prihlasku k vam(sice sem mel podanu prihlasku aji do incomingu ale tam je to tez asi mrtve)

* Dôvod prečo chceš joinuť CHOL a čo od toho očakávaš? Chcem se pripojit k vam bo ste asi jedina guilda co ted na AA neco chodi a ma mzajem chodit raidy a ne jen afkovat v lodi nebo v dalarane

* Poznáš niekoho od nás kto by sa za teba mohol prípadne zaručiť? No jestli zarucit to nevim no, ale poznam u vas vela lidi ted si treba vzpomenu na kriplexa, wizar, kozopes,andiron, shrunke a urcite pozanam aji vic ale ted nevim kdo u vas presne hraje

* Čokolvek chceš dodat napr o sebe. Sem normalni clovek ma mrad vsechnu srandu. Rad si zajdu do wow zahrat, potom hraji fotbal ted momentalne ne mam dlouhodobve zraneni a jeste se venuji pritelkyni to je tak asi vse co bych vam tedkom rekl
Návrat hore Goto down
Wayn
Bažant
Bažant



Počet príspevkov : 84
Join date : 06.06.2012
Age : 28
Bydlisko : Nitra

Tanner druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tanner druid   Tanner druid EmptyPo 24 september 2012, 18:02

Poznám ho z ''lfg'' raidov, toc icc, problém sním nebol robil čo mal:D bol by som ZA aby išiel na test na HC bossov, GL rozhodne o tebe vyššia moc:)
Návrat hore Goto down
Playfunny
Veteran
Veteran
Playfunny


Počet príspevkov : 144
Join date : 06.01.2012
Age : 33
Bydlisko : PO

Tanner druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tanner druid   Tanner druid EmptyPo 24 september 2012, 22:13

Tak co dodat Tannera pozna kazdy s Loch Modanu takze asi 40% Guildy Very Happy Som ZA
Návrat hore Goto down
Asklepios
Veteran
Veteran
Asklepios


Počet príspevkov : 124
Join date : 06.04.2012

Tanner druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tanner druid   Tanner druid EmptyPo 24 september 2012, 23:56

Bol som s ním pár Raidov. Zdá sa mi, že bol celkom v pohode, tzn. nefailoval, nerobil debiliny atď.
Takže som celkom ZA.
Návrat hore Goto down
Camelko
Veteran
Veteran
Camelko


Počet príspevkov : 159
Join date : 08.09.2010
Bydlisko : Topoľčany

Tanner druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tanner druid   Tanner druid EmptyUt 25 september 2012, 01:49

nemusite to komentovat ani aj tak o tom rozhodnem len ja a officiery tannera pozna dost ludi ... je dobry to viem o nom urcite by som h odal hned do prijatych len neviem ako to bude s nami druidami pokial bude aocwipe hravat .. budeme 3x resto dudu ale sak nevadi teraz jak sa vsetko rozpada bude vela prihlasiek ku nam ak este bude zaujem na servery a mozno budeme mat aj dva raidy pokial bude zaujem ... PRIJATYmozte ho tam presunut neviem taner neviem ti 100% zarucit ze pojdes kazdeho bossa ale ved pokial ti ide o raidovanie ostala ti u ALI posledna moznost a ak budes na striedacke na normal sa mestis urcite tam ludia odchadzaju ale myslim ze aj do HC sa zmestis a keby nie je jedno na akej lodi budes afkovat ^^
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Tanner druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tanner druid   Tanner druid EmptyUt 25 september 2012, 05:07

aktualne mam dva resto druidy s toho jeste dva co healuju v offspeci ci pripadne zaskakuji.
ano stane sa ze mam prostor ked nekdo hcyby ale bohuzel aj keby si sa k nam vesel nemal by som pro tebe vzdy misto v riadu aj ked si skil res. pro mne maji prednost stali a aktivni a starsi lidi v guilde. cize situace by bola nasledovna ked ta vezmem a to je ze by si sa na hc dostal len sporadicky (ci len v pripade ze by camel zase chlastal a honil baby po polnoci jak to roby ked nedojde na raid Very Happy)
kdeze to na normal by uz prostor mozna bol.a to povedam ze som spokojeny i s aocwipem.obaja mozna nemaju 100% dochazku ale nedam na ne dopustit.

bohuzel ti aktulne musime povedat ano/ne s techto dovodu:
-jelikoz situace v ordu vypada ze sa muze stat cokoliv a nebo stale a trvale problemy se slozenim raidu a nenabirani novych aktivnich lidi muze se stat ze to v krajnim pripade polozi hodlam a taky rikam a davam vsem jasne na vedomi ze mam prostor prave a iba uz len pre hrace s orda a to z dovodu ze maju moje slovo je to nediskutabilne.
je pravda ze som nabral ci sa hned ptal lidi s enli a to vcetne tebe vzal sem kazdeho schopneho. ale bohuzel spousta z vas to zabalilo
len povedam ze dva raidy robit nebudu a ani nebudeme! za stavu tohot serveru urcite ne.

za dalsi sem snepokojen s jednim druidem u ktereho si nejsem jist ci ho necham v nasej guilde osobne viem o lepsim balance druidovi a ty dokonce vies aj dobre balance zahrat

moznosti je vela a rozhodnuti tez! napsi mi tu ake mas eq/gs na balance a feral tank ( zajima to v pripade doplneni raidu ked hely budu)

pokud budes prijaty hc sa zucastnis vzdy len zridka to maj na pameti ostatne vzit dalsiho restoda a dalsiho mozna vzit za mesic no to uz by bolo moc. prednost ma ordo

ale jak pisme rad by som sa setkal s tebou tent v CTVRTEK V 17:00 na TOGC 25 napis mi na nick romantank musime si pohovrit co a jak lebo vidim ze mas aj dobre ofspecy vidim tu aj na diskusy pripadne dalsie sa rozhodnem co stebou definitivne. pripadne mi napis ci tu budes nebo sa domluvime na tsku co a jak nehodlam robit unahlene invite ohledne tebe kvoli ordu keby si sa mi ozval pred mesicem bol by si jasna definitivna volba) aj ked to neznamena ze ta nevezmem

kazdy kdo bude psat nejake hovadiny jako v prihlaskach minulych tak si ma neprejte!

vijdadrujte sa dalsi chcem pocut nazory ostatnych hraco jak to vidi oni
Návrat hore Goto down
tannerdruid
Nováčik



Počet príspevkov : 2
Join date : 24.09.2012

Tanner druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tanner druid   Tanner druid EmptyUt 25 september 2012, 09:46

sice mam main resto, ale tak v tanku mam dokonce aj vetsi gs jako v restu a za bala mam taky pres 6k akorad za bala mam sice gs ale to nic neznamena nemam top eq co tam potrebuju hlavne trinekty , ale tak ja nerikam ze me vemete a budu hned chodit hc icc sak me staci kdyz neco zajdu a treba casem se tam dostanu + ja mam imba asa rogue za neho taky pekne tocim + hunter neni k zahozeni jen tam chybi mi par veci z normalu abych si ho konecne udelal na armor pene a pak bude tocit jak drak + nejaky dalsi alty co mam frost/blood tank dk gs 6k+ a neco by se tam jeste naslo + kdyby byl zajem mohl bych rict bratrancovi at de taky hrat je to imba balance druid nick matyldka a ma asi top eq az na hc icc itemi
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Tanner druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tanner druid   Tanner druid EmptySt 26 september 2012, 05:32

taklhle ja tu zajtra pravdepodobne nebudu vcas na to abych slozil to togc ale pravdepodobne to slozi nekdo s guildy nebo gem. ale kdyby si nemohol nikoho skontaktovat chod na nase tsko
ts.anthoria.net
champions of light
heslo: andijemaslo

ale jak rikam definitivne sa rozhodnem co s tebou v patek mozna v sobotu jedna sa totiz o situaci v ordo
Návrat hore Goto down
Wizar
Nováčik
Wizar


Počet príspevkov : 5
Join date : 25.09.2012
Age : 28
Bydlisko : Mankovice

Tanner druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tanner druid   Tanner druid EmptySt 26 september 2012, 08:08

Rozhodne [color=green]Za[/color
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Tanner druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tanner druid   Tanner druid EmptyŠt 27 september 2012, 06:13

prijaty
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Tanner druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tanner druid   Tanner druid Empty

Návrat hore Goto down
 
Tanner druid
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Restoration Druid
» Dreiko - Balance Druid
» Milrohir-Druid
» Balance druid - Aristeia
» Shrunke balance druid

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Prijatí-
Prejdi na: