Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 prihlaska prototyp

Goto down 
+7
Kriplex
rammatorix
zastaph
andiron
romantank
Wayn
prototyp
11 posters
AutorSpráva
prototyp
Nováčik



Počet príspevkov : 7
Join date : 11.09.2012

prihlaska prototyp Empty
OdoslaťPredmet: prihlaska prototyp   prihlaska prototyp EmptyUt 11 september 2012, 02:26

* Nick postavy ( only lvl 80) :Prototyp
* Class / Spec / Offspec :pve enhacement/pvp ele
* Profese:alchemy/herbalism
* Gearscore:6004gs
* Talent build: http://wow335.gamestool.net/shamant.php?05303005200000000000000003020503310502133303113103105100000000000000000000000000
* Vek:20r
* Priemerné FPS na raide , obvyklá latencia, nemáš s tým problémy? :ne
* DPS na dummy po milióne dmgu:7000
* Screenshot UI povinne* z raidu:http://tinypic.com/r/2nsusrm/6
* Vyhovuje ti raid time? Podmienka pre raidovanie je mať program TS3,nerobí ti to problém,vieš ho používať?vsetko mam
* Tvoje PVE skúsenosti (tzn. kolko rokov hráš,na akých serveroch ,za aké postavy, kolko máš odprogressovaných WOTLK bossov):ICC 10 10/11 ICC 25 9/11 TOGC 10/25 TOC 10/25
* Kde čerpáš informácie o svojej classe ( linky stránok ):http://forum.molten-wow.com/showthread.php?t=138298
a s inych stranok
* Predchádzajúca guilda a dôvod prečo si ju opustil: Lorem Vanatorum,Tpon chcem dosiahnut kingslayera a dlhe afkovanie
* Dôvod prečo chceš joinuť CHOL a čo od toho očakávaš? Ocakavam kvalitne raidy a dobry kolektiv
* Poznáš niekoho od nás kto by sa za teba mohol prípadne zaručiť? Laxativ,Anomali
* Čokolvek chceš dodat napr o sebe [nepovinne]: komunikativny,priatelsky
Návrat hore Goto down
Wayn
Bažant
Bažant



Počet príspevkov : 84
Join date : 06.06.2012
Age : 28
Bydlisko : Nitra

prihlaska prototyp Empty
OdoslaťPredmet: Re: prihlaska prototyp   prihlaska prototyp EmptyUt 11 september 2012, 03:04

zabel, cement :O (•_•) anomali s tebou prichádza parta Very Happy neviem ci má kolega andiron v láske cementov:D Very Happy ja by som bol ZA.Tak nech rozhodne vyššia moc Very Happy
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

prihlaska prototyp Empty
OdoslaťPredmet: Re: prihlaska prototyp   prihlaska prototyp EmptyUt 11 september 2012, 04:42

dneska sehnat skil enha smana je dost teske!
zase ale talenty na str. totem a k tomu nedavat horn pak se jedna o velkou podporu pre raid ale zase rikam je treba vedet poradne za nej tocit a mat poradny eq a rozumet te clase a pripadne ked budes prijaty musel by si sa zaeqvipovat a zaskolit na pve ele v pripade nutnosti ale dokad se nevyjadri nas cl nebudu resit budoucnost.
vyseckam na naseho CL a uvidime co nam rekne
Návrat hore Goto down
andiron
Veteran
Veteran
andiron


Počet príspevkov : 110
Join date : 24.07.2011
Age : 30
Bydlisko : Uherské Hradiště

prihlaska prototyp Empty
OdoslaťPredmet: Re: prihlaska prototyp   prihlaska prototyp EmptyUt 11 september 2012, 04:49

tak za prve romane k tvymu hornu... to ti dkcka nepodekuji protoze to maj v rotaci horn vraci runic powewer takze si myslim ze horn proste bude..
no podme k tobe enha shamana neni vubec tezky jen ho vedet hrat na Anthorii.
takze sem za test raid a uvidime jak se osvedcis
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

prihlaska prototyp Empty
OdoslaťPredmet: Re: prihlaska prototyp   prihlaska prototyp EmptyUt 11 september 2012, 04:52

Suhlasim s Romanom enha dlho chyba, asi je to nudny class :-) Od cias Aharasuho sme vlastne ziadneho poriadne ani nemali.

UI mas v podstate dost zakladne, co samo o sebe je uplne jedno, len nezabudni ked chces raidovat na DBM alebo nieco podobne a samozreje OMEN na agro. Takisto samozrejme aj EPGPLoot pri rozdavani lootu. Tiez ja ako pouzivatel XPerl-u ti odporucam zmenit nastavenie bar texture na "flat" aby to tak neziarilo velmi. Taha to oci :-P

K talentom a eq sa neviem vyjadrit, nechavam na skusenejsich.
Návrat hore Goto down
andiron
Veteran
Veteran
andiron


Počet príspevkov : 110
Join date : 24.07.2011
Age : 30
Bydlisko : Uherské Hradiště

prihlaska prototyp Empty
OdoslaťPredmet: Re: prihlaska prototyp   prihlaska prototyp EmptyUt 11 september 2012, 05:00

No jeste me teda zarazi jedna vec kdyz sem se podival na UI. Hele ty nepouzivas napriklad Healy, hex nebo tak ?? jako nevsiml sem si toho. Pochop ze proste dps neni jen o tom honit si ego na bossovi ae taky o tom pomahat raidu napriklad tim zevyuzijes instant na heal na tanka napriklad. dale sem si nevsiml ze bys mel na barech racialku tu muzes pouzit napriklad a valithrii atd. ani hexa tam nevidim proste hex napriklad na championy protoze jestli vis tak do hexa muzes 10% hp demigovat takze se to vyplati. a doufam ze na tom bindu V mas wind shear
Návrat hore Goto down
rammatorix
Hero
Hero
rammatorix


Počet príspevkov : 499
Join date : 09.08.2011
Age : 32
Bydlisko : Revúca - SVK

prihlaska prototyp Empty
OdoslaťPredmet: Re: prihlaska prototyp   prihlaska prototyp EmptyUt 11 september 2012, 06:41

jedneho enha ste mali Very Happy svalnaca, ale tak to bolo za cias aharasua Very Happy za test raid som, nech sa ukaze a potom uvidime
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

prihlaska prototyp Empty
OdoslaťPredmet: Re: prihlaska prototyp   prihlaska prototyp EmptyUt 11 september 2012, 07:04

raidujeme v sobotu o 16:00 daj nam vedet ci ti raid time vyhovuje (ICC 25)
test raid probehne vo ctvrtok v 17:00 TOGC (napsat na nick romantank,catelyn) daj nam vedet ci sa muzes zucastnit test raidu a nasledne ked tak ti vihovuje nas raid time na icc 25 ostatne info poslem ingame pres postu
Návrat hore Goto down
Kriplex
Nováčik
Kriplex


Počet príspevkov : 45
Join date : 02.09.2012
Age : 38

prihlaska prototyp Empty
OdoslaťPredmet: Re: prihlaska prototyp   prihlaska prototyp EmptyUt 11 september 2012, 11:29

No Enha shaman je nenavidenej specc, nekteri lidi ho dost podcenujou, je to takovej feral druid Laughing ..nikdo tomu neveri dokud to neuvidi na vlastni oci ze to muze davat nejaky dmg ...tohohle cloveka znam z par lfg ICC a toci za nej pekne takze bych mu sanci urcite dal..na Sylwatiquse ste zapomeli ten sel do CHOL po rozpadu LMYC...ten byl TOP Like a Star @ heaven
Návrat hore Goto down
Cerebran
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 230
Join date : 11.04.2012
Bydlisko : Nitra

prihlaska prototyp Empty
OdoslaťPredmet: Re: prihlaska prototyp   prihlaska prototyp EmptySt 12 september 2012, 03:28

No pokecali sme spolu ingame. Trochu som mu poradil o cementovi(len talenty a take chujoviny chvilu som to hrával xD).Som aj za test aj keď cement netoči vela v tejto sezóne a navyše je to alt potkaník ktorého mám v ignore kvoli dakemu spamu xD
Návrat hore Goto down
prototyp
Nováčik



Počet príspevkov : 7
Join date : 11.09.2012

prihlaska prototyp Empty
OdoslaťPredmet: Re: prihlaska prototyp   prihlaska prototyp EmptySt 12 september 2012, 03:44

tvoja rada nebola uzitocna lebo mi znizilo dps o 1000 cize vsetko mam naspet a tocim na if hc dummy 7000 ako som tocil Smile
Návrat hore Goto down
Cerebran
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 230
Join date : 11.04.2012
Bydlisko : Nitra

prihlaska prototyp Empty
OdoslaťPredmet: Re: prihlaska prototyp   prihlaska prototyp EmptySt 12 september 2012, 04:32

No sprav si to ako chceš mne to radil jeden cement od nás z guildy ktorý na tej dummy točil 8+(mal porovnatelný gear). Navyše dps ti mohlo znížiť napr. to že nemáš spel hit na tej dummmy(v raide by si ho mal). Myslím že na dlhších fightoch(to jest dosť velká časť icc hc) si s manou problémy mohol mať(preto ten improved ss). Lightning bolt je pri dlhých fightoch druhá abilita v dmgi a pre to ten glyph naň(namiesto toho na flameshock ktorý tvorí len malú časť dpska keďže shocky sa striedajú). No sprav si ako chceš Smile skús to radšej v raide respektíve s dakou sovou ktorá ti tam tých 3% dá. Navyše krátka prihláška čiže skôr neutrál.
Návrat hore Goto down
Wayn
Bažant
Bažant



Počet príspevkov : 84
Join date : 06.06.2012
Age : 28
Bydlisko : Nitra

prihlaska prototyp Empty
OdoslaťPredmet: Re: prihlaska prototyp   prihlaska prototyp EmptySt 12 september 2012, 04:36

jak ho dal xD až na to že je to Potkaník by bolo šecko fajn
Návrat hore Goto down
prototyp
Nováčik



Počet príspevkov : 7
Join date : 11.09.2012

prihlaska prototyp Empty
OdoslaťPredmet: Re: prihlaska prototyp   prihlaska prototyp EmptySt 12 september 2012, 04:48

ja sa cementa hrat viem popripade si poradit dam kratka prihlaska? no ja si myslim ze to si napisal kvoli tomu ze som nezobral tvoju radu Smile nemozes ma hned odsudzovat kvoli tomu ze si nedam od teba poradit hram za cementa dost dlho a ak som ta tym urazil tak mi prepac Smile
Návrat hore Goto down
nwankwo
Hero
Hero



Počet príspevkov : 296
Join date : 13.07.2011
Age : 37
Bydlisko : Sarisske Bohdanovce

prihlaska prototyp Empty
OdoslaťPredmet: Re: prihlaska prototyp   prihlaska prototyp EmptySt 12 september 2012, 04:50

bol si dnes z nami voa 10 a neako si neoslnil podla mna mal si 6k dps a pri com ogmos zo samnaom ele co ma podobny gear dal 10k+ teda nemyslim zi ze az tak vies zanho hrat sylwatiqus mal nie z full icc gearom vo voa 10 posledny krat okolo 9k dps a rozdiel 3k dps je myslim si dost za mna osobne nie jedine musel by sa brutalne zlepsit co sa tika dps a dmgu
Návrat hore Goto down
andiron
Veteran
Veteran
andiron


Počet príspevkov : 110
Join date : 24.07.2011
Age : 30
Bydlisko : Uherské Hradiště

prihlaska prototyp Empty
OdoslaťPredmet: Re: prihlaska prototyp   prihlaska prototyp EmptySt 12 september 2012, 04:57

tak za prve voa je bazmek... tam neni podpora nic takze voa me totalne nezajima a za druhe je to aj tak prakticky nejvic na me ne ?
ja si ho chcu testnou na icc, togc chcu videt jak toci sam poznam esi ma dobrou rotaci uz jen podle blbyho demg metru takze uvidime
maybe by se preorientoval na jiny spec, pokud by chtel jit knam a nfailoval by...
inak kanu ty kazdy vikend neco slavis ? nebo jdes nekomu na svatbu nebo tak ?
Návrat hore Goto down
prototyp
Nováčik



Počet príspevkov : 7
Join date : 11.09.2012

prihlaska prototyp Empty
OdoslaťPredmet: Re: prihlaska prototyp   prihlaska prototyp EmptySt 12 september 2012, 05:15

nwanko ked si si nevsimol na voa dnes som mal ele pvp eq takze som vravel ze si neham pvp ele pretoze tank bol dost low Smile
Návrat hore Goto down
Anomali
Nováčik



Počet príspevkov : 2
Join date : 06.09.2012

prihlaska prototyp Empty
OdoslaťPredmet: Re: prihlaska prototyp   prihlaska prototyp EmptySt 12 september 2012, 06:07

No ludia kedze som este len Test rank .. tak sa vyjadrim len tak nestranne.. zo prototypom som bol velmi vela raidov a v Enha pod 10k nesiel..... co sa tyka classy ovlada ju na 120%.. to skim mal v minulosti ake problemy mna netrapy .. rozoberam ho ako hraca nie ako osobu .. Tocit vie, na riad dojde vzdy presne, nema hlupe kecy ohladom zlozenia raidu alebo ine dementne narazky... tak z mojej strany secko dik za pozornost Smile
Návrat hore Goto down
Cerebran
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 230
Join date : 11.04.2012
Bydlisko : Nitra

prihlaska prototyp Empty
OdoslaťPredmet: Re: prihlaska prototyp   prihlaska prototyp EmptySt 12 september 2012, 06:31

xD andi ale on topic nie prihláška je podla mňa naozaj krátka, rob si ako chceš ja som len chcel trochu poradiť ako mne radili iný podla mňa dosť skúsený a skill enha šamani. Ak ti môžem poradiť na striedanie shockov je dobré jednoduché macro
kód:
#showtooltip
/castsequence flame shock, earth shock
ďalej k ui nechápem že načo mať nabindované na h a v speli ktoré dávaš raz za 30 min a spel ktorý je v rotácii na 7 . Vypni si party v raide(zbytočnosť). No som za nech sa predvedie na teste najlepšie nejaký dlhý fight ako profesor/syndra.
Edit: sry zmýlil som si nick Smile som


Naposledy upravil Cerebran dňa Št 13 september 2012, 00:25, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

prihlaska prototyp Empty
OdoslaťPredmet: Re: prihlaska prototyp   prihlaska prototyp EmptySt 12 september 2012, 07:25

nerobte s toho oftopic na try stranky panove. cl napsal tak i bude
Návrat hore Goto down
prototyp
Nováčik



Počet príspevkov : 7
Join date : 11.09.2012

prihlaska prototyp Empty
OdoslaťPredmet: Re: prihlaska prototyp   prihlaska prototyp EmptySt 12 september 2012, 08:27

nwankwo pre teba dnes voa 25 http://tinypic.com/r/62kh/6 a to som pri konci umrel cize mohlo byt este viac bol tam laxativ a kriplex Smile
Návrat hore Goto down
Playfunny
Veteran
Veteran
Playfunny


Počet príspevkov : 144
Join date : 06.01.2012
Age : 34
Bydlisko : PO

prihlaska prototyp Empty
OdoslaťPredmet: Re: prihlaska prototyp   prihlaska prototyp EmptySt 12 september 2012, 08:48

Chcem sa opytat za Ele to vies ci hras len only Enha ? skor by sa nam pridal Ele shaman podla mna Enha je dalsie Mellecko a v icc hc som postrehol ze mellecek je hodne naprt Smile Lebo keby si vedel aj ele aj enha tak by si mal + v guilde [Rad by som bol keby ze dopnis do prihlasky all postavy co mas na AA]
Návrat hore Goto down
prototyp
Nováčik



Počet príspevkov : 7
Join date : 11.09.2012

prihlaska prototyp Empty
OdoslaťPredmet: Re: prihlaska prototyp   prihlaska prototyp EmptySt 12 september 2012, 08:51

viem aj ele Smile ale nemam full eq nato Smile
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

prihlaska prototyp Empty
OdoslaťPredmet: Re: prihlaska prototyp   prihlaska prototyp EmptySo 15 september 2012, 07:59

prijaty instrukce dostal nech je naplni
Návrat hore Goto down
Sponsored content





prihlaska prototyp Empty
OdoslaťPredmet: Re: prihlaska prototyp   prihlaska prototyp Empty

Návrat hore Goto down
 
prihlaska prototyp
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Přihláška - Gem DK
» Prihlaska
» PRIHLASKA - SAW
» Přihláška - Whole
» prihlaska

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Prijatí-
Prejdi na: