Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 HoodBlood- Resto Druid full PVE

Goto down 
+9
Camelko
Reveal
Eddward
Asklepios
Aristeia
Cerebran
rammatorix
Wayn
HoodBlood
13 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
HoodBlood
Nováčik



Počet príspevkov : 17
Join date : 03.09.2012

HoodBlood- Resto Druid full PVE Empty
OdoslaťPredmet: HoodBlood- Resto Druid full PVE   HoodBlood- Resto Druid full PVE EmptySt 05 september 2012, 08:20

* Nick postavy ( only lvl 80) :HoodBlood
* Class / Spec / Offspec :Druid / Resto / Feral
* Profese: Enchanting 450 Alchemy(TM)450
* Gearscore: 5967 full pve
* Talent build: niesom online ani na svojom compe teraz dodám neskôr keďtak...
* Info o altoch v tvare nick / class / spec / GS : Blimero mage arcane 5700 cca
Burtogh paladin holy 5650 cca (ale mám libram na HL 200item lvl a trinket na intel lvl 200 a lvl 245 preto to gs. inak mam imba eq (okrem backu) + BS +JWL
Shaag shaman restoration/elemental 5600gs
Všetky chary mám pve...pvp nehrám
* Vek: 18
* Priemerné FPS na raide , obvyklá latencia, nemáš s tým problémy? : s tymto nemám problém
* DPS na dummy po milióne dmgu: heal
* Screenshot UI povinne* z raidu: niesom online ani na svojom compe teraz dodám neskôr keďtak...
* Vyhovuje ti raid time? Podmienka pre raidovanie je mať program TS3,nerobí ti to problém,vieš ho používať? Jedným z dôvodov prečo chcem ísť k vám je že mi raid time vyhovuje. ts mám.
* Tvoje PVE skúsenosti (tzn. kolko rokov hráš,na akých serveroch ,za aké postavy, kolko máš odprogressovaných WOTLK bossov): Mám progres všetkého, hrám 4 roky, hral som len na AA, main je druid, btw. baví ma viac holy pala.
* Kde čerpáš informácie o svojej classe ( linky stránok ) : Sám+ Feiron mi upravil jeden glyph a aj to preto že ten ktorý som mal nefungoval.
* Predchádzajúca guilda a dôvod prečo si ju opustil: Rozpad
* Dôvod prečo chceš joinuť CHOL a čo od toho očakávaš? Ked sa mam priznat nemam na vyber inak ako chol, som na intraku cez tyždeň a mam čas len cez víkend. Očakávam od toho niečo ako od enli v tých lepších časoch...
* Poznáš niekoho od nás kto by sa za teba mohol prípadne zaručiť? Moc ludí poznám hlavne z tponu a chc aj enli...dopíšem neskôr pardon...
* Čokolvek chceš dodat napr o sebe [nepovinne]..aj to dodám neskôr nemám dostatok času momentálne... intrák program etc...

Návrat hore Goto down
Wayn
Bažant
Bažant



Počet príspevkov : 84
Join date : 06.06.2012
Age : 28
Bydlisko : Nitra

HoodBlood- Resto Druid full PVE Empty
OdoslaťPredmet: Re: HoodBlood- Resto Druid full PVE   HoodBlood- Resto Druid full PVE EmptySt 05 september 2012, 08:40

si zabel Very Happy keď nemáš čas načo píšešVery Happy:D ujko Camel si ťa pozrie:) skús dodať chýbajúce info:) u mňa Neviem:/ stromy tam máme aj fekala takže neviem:/
Návrat hore Goto down
HoodBlood
Nováčik



Počet príspevkov : 17
Join date : 03.09.2012

HoodBlood- Resto Druid full PVE Empty
OdoslaťPredmet: Re: HoodBlood- Resto Druid full PVE   HoodBlood- Resto Druid full PVE EmptySt 05 september 2012, 19:42

Áno, ospravedlňujem sa končili nám počítače na internáte myslel som že to stihnem ale nestihol som Sad
Takže:
Dôvod prečo chceš joinuť CHOL a čo od toho očakávaš? Keď sa mám priznať nemám moc na výber inak ako chol. Som na intráku cez týždeň a mám čas len cez víkend. Očakávam od toho niečo ako od enli v tých lepších časoch...
Do orda som nikdy nechcel ísť kôli názvu guildy Very Happy a incoming neviem ako na tom sú. Proste sa stala jedna vec že asi prvé 2 týždne prázdnin sme raidovali asi tak že sa začal skladať raid a nebolo ani 25 ludí online takže sme dali trash a koniec Very Happy . Takže som čakal potom zostatok prázdnin ako blbec že sa konečne budú chodiť raidy a naraz teraz na začiatku septembra začalo písať kopu ludí že prestávajú hrať, idú na twinstár alebo na offi Sad . To bol môj dôvod odchodu z Enli.
* Poznáš niekoho od nás kto by sa za teba mohol prípadne zaručiť? Moc ľudí poznám hlavne z tponu, CHC aj Enli čo prestúpili k vám. Inak poznám všetkých z vašej guildy z videnia predsa tu hrám 4 roky. Či by sa za mňa mohol niekdo zaručiť to neviem, nikto konkrétny mi nenapadá Very Happy Bývalí ľudia z tponu určite aj z CHC ako dyko a možno Teonit z enli, treba sa ich opýtať Smile
* Čokolvek chceš dodat napr o sebe [nepovinne]: 1. Chcel by som napísať že by som radšej chodit s Holy paladinom raidy ako s druidom ale ak by bol potrebný viac druid nevadí. Taktiež môžem chodiť aj s mágom. Stačí len povedať vyberiem si maina a budem s ním chodiť raidy je jedno či mág druid alebo pala.
O mne niečo: Volám sa Filip, som pohodový človek, som rád keď sa možem Get Drunk Very Happy . Chcem povedať že neberiem drogy ani nefetujem (joke) Smile , pretože u nás bola kopa prihlášok do enli čo dali dôvod že fetuje- neprijatý. Berie drogy- neprijatý Very Happy Very Happy . A neviem čo ešte mám napísať Smile pýtajte sa na všetky otázky rád odpoviem Smile .
Návrat hore Goto down
HoodBlood
Nováčik



Počet príspevkov : 17
Join date : 03.09.2012

HoodBlood- Resto Druid full PVE Empty
OdoslaťPredmet: Re: HoodBlood- Resto Druid full PVE   HoodBlood- Resto Druid full PVE EmptySt 05 september 2012, 19:55

Ešte mám jednu otázku ohľadom TS: je nutné mať mikrofón? Very Happy lebo sa mi pokazil pred časom a odvtedy sa mi nechcelo kupovať nový Very Happy ale nebol problém ani bez mikrofónu na TS. Vždy stačilo doteraz aby som počúval.a keď niečo bolo treba tak som odpísal Smile
Návrat hore Goto down
rammatorix
Hero
Hero
rammatorix


Počet príspevkov : 499
Join date : 09.08.2011
Age : 32
Bydlisko : Revúca - SVK

HoodBlood- Resto Druid full PVE Empty
OdoslaťPredmet: Re: HoodBlood- Resto Druid full PVE   HoodBlood- Resto Druid full PVE EmptySt 05 september 2012, 23:51

podla mna to s tym mikrakom problem nebude, z CHC ta poznam, ale uz si velmo nepamatam na vykony v raide, screen a talenty si stale nedodal, za mna neutral lebo neviem ako sme na tom s tymito classami co si vymenoval
Návrat hore Goto down
Cerebran
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 230
Join date : 11.04.2012
Bydlisko : Nitra

HoodBlood- Resto Druid full PVE Empty
OdoslaťPredmet: Re: HoodBlood- Resto Druid full PVE   HoodBlood- Resto Druid full PVE EmptyŠt 06 september 2012, 02:11

Ja som proti nie kvoli skillu alebo niečomu takému ale kvoli jednému konfliktu z lfg raidu, padol štít z prvého bossa vyhral som roll ale item išiel niekomu jemu(propaanova blbosť proste) potom som mu whispoval či mi ten štít nedá že mi patrí on že nie že to nie je jeho problém a ešte mi ho chcel predať za 50kg.


Naposledy upravil Cerebran dňa Št 06 september 2012, 02:26, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Wayn
Bažant
Bažant



Počet príspevkov : 84
Join date : 06.06.2012
Age : 28
Bydlisko : Nitra

HoodBlood- Resto Druid full PVE Empty
OdoslaťPredmet: Re: HoodBlood- Resto Druid full PVE   HoodBlood- Resto Druid full PVE EmptyŠt 06 september 2012, 02:20

zmenil som názor som PROTI bol to lfg raid ale takéto niečo nepotrebujeme. keď vyhral roll aspon ty si mal mať brain na to mu to dať.
Návrat hore Goto down
Aristeia
Veteran
Veteran
Aristeia


Počet príspevkov : 187
Join date : 10.01.2012
Age : 48
Bydlisko : Zlín

HoodBlood- Resto Druid full PVE Empty
OdoslaťPredmet: Re: HoodBlood- Resto Druid full PVE   HoodBlood- Resto Druid full PVE EmptyŠt 06 september 2012, 03:47

Odnekud povedome jmeno.
Po poptani ne uplne ok recenze....

Navic Camelko healuje za 6 resto druidu tudiž u mě NE.

Návrat hore Goto down
Asklepios
Veteran
Veteran
Asklepios


Počet príspevkov : 124
Join date : 06.04.2012

HoodBlood- Resto Druid full PVE Empty
OdoslaťPredmet: Re: HoodBlood- Resto Druid full PVE   HoodBlood- Resto Druid full PVE EmptyŠt 06 september 2012, 20:58

Skláňam sa k druhým a za mňa Proti.
Návrat hore Goto down
HoodBlood
Nováčik



Počet príspevkov : 17
Join date : 03.09.2012

HoodBlood- Resto Druid full PVE Empty
OdoslaťPredmet: Re: HoodBlood- Resto Druid full PVE   HoodBlood- Resto Druid full PVE EmptyPi 07 september 2012, 00:40

rammatorix som na internáte takže som nemohol Very Happy dodám dnes, ale neviem či pojdem nejaký raid. Ale skúsim.

Cerebran, akože fakt na toto sa odvolávaš? To bola Propanova ,,blbosť´´ že mi to dal a navyše odôvodnil si to, bolo to rozhodnutie leadra že mi to dá nie moje aj keď som roll nevyhral. A nejak si zabudol spomenúť na 2. strane že som na zemiaokch vyhral roll o traumu a aj keď som to dostal tak som ti to dal s tým že nech máš aj ty niečo. Takže neviem čo máš proti mne. JA som ti nijako neublížil ani neuškodil. Neviem čo si na mne vylievaš zlosť. To si vylej na propanovy. BTW. keď som ten štít už mal hned som si ho enchol, a potom si ma do konca raidu otravoval či ti ho nedám... som ti písal snad 20x že to mam enchnute už ale ty si si mlel svoje stále. Nemám nič proti tebe neviem prečo ty proti mne áno.

Aristeia neboj, som tu cez šk. rok len cez víkendy Smile a navyše myslel som si že máte otvorený nábor pre druidov. Argument typu camelko healuje za 6 rdruidov je taký trošku divný nemyslíš?

Dnes sa budem snažiť ísť nejaký raid je jedno či to bude weekly alebo icc25 či?
a spravím nejaké screeny a postnem ich tu.
Návrat hore Goto down
Eddward
Admin
Admin
Eddward


Počet príspevkov : 174
Join date : 26.07.2010
Bydlisko : Košice-KS

HoodBlood- Resto Druid full PVE Empty
OdoslaťPredmet: Re: HoodBlood- Resto Druid full PVE   HoodBlood- Resto Druid full PVE EmptyPi 07 september 2012, 00:46

tak trocha OT: kto danu osobu nepozna alebo nema co k danej classe povedat, nech sa k prihlaskam nevyjadruje, vid asklepios, take nazory su uplne irelevantne, a ospravedlnujem sa ze to pisem sem, thx
Návrat hore Goto down
Cerebran
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 230
Join date : 11.04.2012
Bydlisko : Nitra

HoodBlood- Resto Druid full PVE Empty
OdoslaťPredmet: Re: HoodBlood- Resto Druid full PVE   HoodBlood- Resto Druid full PVE EmptyPi 07 september 2012, 01:44

Nie nepísal ale nevadí proste si mi ho ešte chcel za 50k predať. traumu som síce dostal ale nechcel som ju písal som že chcem ten štít že ten som vyhral ale ty si sa ho vzdať nechcel a dal ju inému o tom enchante nič neviem a vôbec si mi nič také nevravel(to by ťa ospravedlňovalo a nezapamätal by som si to) . Proste som proti a svoj názor nezmením. Navyše aj referencie od kripla sú nič moc..


Naposledy upravil Cerebran dňa Pi 07 september 2012, 01:47, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Aristeia
Veteran
Veteran
Aristeia


Počet príspevkov : 187
Join date : 10.01.2012
Age : 48
Bydlisko : Zlín

HoodBlood- Resto Druid full PVE Empty
OdoslaťPredmet: Re: HoodBlood- Resto Druid full PVE   HoodBlood- Resto Druid full PVE EmptyPi 07 september 2012, 01:46

Hodbloode,

To o Camelkovi je nadsazka i kdyz je to fenomen podobny stigovi v Topgearu.
Pravda nabor je otevreny- nicmene to asi neznamena automaticke prijeti - kukni se do neprijatych.

Vidis uz vim odkud To jmeno znam...

Tocko -solacka leavnuti a vyp..ani lidi v raidu.
Tvoje smula byla, ze tam byli lidi, ze stareho CHOL a ze stareho INCOMINGU.

Resilo se to tady : http://crazyhc.forumotion.com/t106-hoodblood-neuveritelny-retard

I kdyz jsem starsi pamet slouzi.

Ale co bylo to bylo Camelko rozhodne.

Kazdopadne by se mel k prihlasce jeste vyjadrit Kripleiks, protoze hraje take resto druida a pocitam, ze v Enli jste spolu raidovali? A ten by mel mit momentlane nejlepsi info.

BTW: su druid muzu se vyjadrit



Návrat hore Goto down
HoodBlood
Nováčik



Počet príspevkov : 17
Join date : 03.09.2012

HoodBlood- Resto Druid full PVE Empty
OdoslaťPredmet: Re: HoodBlood- Resto Druid full PVE   HoodBlood- Resto Druid full PVE EmptyPi 07 september 2012, 02:16

Každý normálny človek si prečíta viac postov ako je ten prvý a sú tam moje jasné argumenty ,, leavol som nie pre to ze by som mal trinket sak mam co chcem leavnem( to neni moj styl) leavol som uz z vopred uvedenych dovodov. navyse to bolo flg takze neviem co riesis. Niektori dokonca rozsiruju o mne famy ze som ten trinket ninjol o:)) ale mozem povedat ze som ho vyhral rollom´´
neviem čo na tomto nerozumieš!! Very Happy
Návrat hore Goto down
HoodBlood
Nováčik



Počet príspevkov : 17
Join date : 03.09.2012

HoodBlood- Resto Druid full PVE Empty
OdoslaťPredmet: Re: HoodBlood- Resto Druid full PVE   HoodBlood- Resto Druid full PVE EmptyPi 07 september 2012, 02:21

,,napisal do raidu ze dakuje a ze on us ma co chce´´ a ze sme lami
to v tych uvodzovkach som nenapisal , dalsi fam, ide to od jednemu k druhemu a za kazdym to nekdo zveličí, fajn.
Aristeia fakt neviem čo riešiš. Daj mi tie screeny kde som to napísal Very Happy Very Happy to si pozrem Smile Smile nech sa zasmejem
Návrat hore Goto down
Reveal
Hero
Hero
Reveal


Počet príspevkov : 379
Join date : 29.07.2010
Age : 29
Bydlisko : Nitra

HoodBlood- Resto Druid full PVE Empty
OdoslaťPredmet: Re: HoodBlood- Resto Druid full PVE   HoodBlood- Resto Druid full PVE EmptyPi 07 september 2012, 02:28

Ja som proti. Neni dobré mať v gilde hráča so zlou povesťou, čo to už bolo tak alebo onak.

S pozdravom Reveal zo zmrzliny
Návrat hore Goto down
Camelko
Veteran
Veteran
Camelko


Počet príspevkov : 159
Join date : 08.09.2010
Bydlisko : Topoľčany

HoodBlood- Resto Druid full PVE Empty
OdoslaťPredmet: Re: HoodBlood- Resto Druid full PVE   HoodBlood- Resto Druid full PVE EmptyPi 07 september 2012, 02:35

neviem no skor ako vobec sa na teba pozrem ingame by sa malo doriesit to s tou solace a tym stitom zsitim si o tebe info lebo aj keby si TOP najlepsi ... proste swifty medzi druidami tak s takymto spravanim by som ta v G nechcel pises na vsetko ze to nebola pravda lenze ti co s tebou suhlasia si tak sam a proti tebe su tu 2ja ludia so staznostou + na forku byvalom to mate

ako dlho hras druida ? lebo si pamatam ze este pred pol rokom cca si obdivoval moj eq a hps v toc 25 a mal si na druidovi dost mizerny eq = asi s nim vela skusenosti nemas aj keby hras na AA 7 rokov

a btw toto musim napisat preco preboha sa hlasis za druida do G ked chces hrat holy paladina ako mozes toto takej pekne classe ako je druid toto spravit ze by si sa na nu vysral kvvoli paladinovi , ked ma raz nieco bavi viacej tak si dam prihlasku za to a az potom popride v G napisem alebo neskor ze altov a maina ams rovnocennych a nerobi ti problem hrat nieco ine ? omg to mas umna -5 bodov neviem ci sa dostanes do chrabromilu Very Happy zistim si to s tym lootovanim a ak prejdes tak ti napisem ingame
Návrat hore Goto down
HoodBlood
Nováčik



Počet príspevkov : 17
Join date : 03.09.2012

HoodBlood- Resto Druid full PVE Empty
OdoslaťPredmet: Re: HoodBlood- Resto Druid full PVE   HoodBlood- Resto Druid full PVE EmptyPi 07 september 2012, 02:37

Tak postujem tie talenty, lebo camelka som nazastihol online:
http://www.pixhost.org/show/4033/13995107_wowscrnshot_090712_144024.jpg
http://www.pixhost.org/show/4033/13995108_wowscrnshot_090712_144028.jpg
http://www.pixhost.org/show/4033/13995112_wowscrnshot_090712_144032.jpg
raid som zatial nestihol ísť, weekly je na marrowgara tak aspoň pre predstavu, jedine čo je v raide navyše je recount a healbot:
http://www.pixhost.org/show/4033/13995125_wowscrnshot_090712_153415.jpg
Návrat hore Goto down
Kriplex
Nováčik
Kriplex


Počet príspevkov : 45
Join date : 02.09.2012
Age : 38

HoodBlood- Resto Druid full PVE Empty
OdoslaťPredmet: Re: HoodBlood- Resto Druid full PVE   HoodBlood- Resto Druid full PVE EmptyPi 07 september 2012, 03:23

Nebudu tu řešit co bylo,každej se nějak mění at už věkem nebo Wowkem, ja jsem v tom lfg raidu byl a tak nějak je mi to fuk, byste si to měli řeši sami a ne tu přes přihlášku, šak to jsou jen blbí alti, Wowko bude my nebudem, ale Z5 k přihlášce, něco už mám s Hoodbloodem odchozeného a abych upřímně řekl je to takovej průměr kterej je srovnatelnej s mnoha dalšími, mainů resto druidů je tu pokud se nemýlím 2 z toho jeden (Aocwipe) je nějakej neaktiv poslední dobou, pokud chceme skládat víc raidů než jen jedem maim a to si myslím že ted po prazdnínách by aj bylo realizovatelný protože lidi začínaj zase hrát(viz OS main raid FULL) tak bych mu aj dal šanci, další důvod je i ten že z mojeho hlediska to Tanner v Enli dlouho neudrží a další lidi půjdou a bud skončí s WOW nebo se budou hlásit sem nebo do OS... INCOMING znám moc dobře tak nikoho nevezmou Laughing takže verdikt:
Jsem teda ZA TEST nejlépe v ICC 10 HC tam každý dobrý heal prokáže svůj Skill

Ještě dost lidí tady z toho mělo srandu lol! že se hlásíš za resto a baví tě víc H pala, dvakrat měř jednou řež, pamatuj že pěkná přihláška bez nesmyslů je polovina úspěchu...mojích pravopisných chyb si nevšímejte, jsem už starý kkt na to abych psal jak učitelka češtiny Mad
Návrat hore Goto down
Kriplex
Nováčik
Kriplex


Počet príspevkov : 45
Join date : 02.09.2012
Age : 38

HoodBlood- Resto Druid full PVE Empty
OdoslaťPredmet: Re: HoodBlood- Resto Druid full PVE   HoodBlood- Resto Druid full PVE EmptyPi 07 september 2012, 03:31

Ještě jedna věc kdyz uz postujes talenty tak bys tam mohl postnout aj balanc strom nebo mas zbytek ve feral nebo kde...asi som uz stary hlupy negramotny ale kdyz mas talenty na SM ktere ma tak mozno na celym serveru do pve Camel a Propan tak bych chtel videt asi aj Glyphy
Návrat hore Goto down
HoodBlood
Nováčik



Počet príspevkov : 17
Join date : 03.09.2012

HoodBlood- Resto Druid full PVE Empty
OdoslaťPredmet: Re: HoodBlood- Resto Druid full PVE   HoodBlood- Resto Druid full PVE EmptyPi 07 september 2012, 03:39

Návrat hore Goto down
Camelko
Veteran
Veteran
Camelko


Počet príspevkov : 159
Join date : 08.09.2010
Bydlisko : Topoľčany

HoodBlood- Resto Druid full PVE Empty
OdoslaťPredmet: Re: HoodBlood- Resto Druid full PVE   HoodBlood- Resto Druid full PVE EmptyPi 07 september 2012, 04:05

http://i3.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/006/482/template.jpg na co preboha davas tie linky talentov na 4screeny tu teraz v tom mam bordel tolko novych kariet otvorenych ... zarana toto robil pre dementnych tento topic alebo to vedia precitat len tavy a negramotny clenovia cholka ? http://chol.omgforum.net/t164-topic tie glyphy si stale neukazal /nenapisal
Návrat hore Goto down
Kriplex
Nováčik
Kriplex


Počet príspevkov : 45
Join date : 02.09.2012
Age : 38

HoodBlood- Resto Druid full PVE Empty
OdoslaťPredmet: Re: HoodBlood- Resto Druid full PVE   HoodBlood- Resto Druid full PVE EmptyPi 07 september 2012, 04:55

Hmmm hmm Topic od Zarany by myslím pochopil i naprostý imbeciliozní debil Laughing Laughing Laughing ....nic proti nikomu ani sobě
Návrat hore Goto down
HoodBlood
Nováčik



Počet príspevkov : 17
Join date : 03.09.2012

HoodBlood- Resto Druid full PVE Empty
OdoslaťPredmet: Re: HoodBlood- Resto Druid full PVE   HoodBlood- Resto Druid full PVE EmptyPi 07 september 2012, 07:16

Camel nečítal som ten zaranin ,,guide´´ ako postovať talenty u ,,nás´´ v enli sme používali pixhost tak som postol pixhost Smile .
Návrat hore Goto down
rammatorix
Hero
Hero
rammatorix


Počet príspevkov : 499
Join date : 09.08.2011
Age : 32
Bydlisko : Revúca - SVK

HoodBlood- Resto Druid full PVE Empty
OdoslaťPredmet: Re: HoodBlood- Resto Druid full PVE   HoodBlood- Resto Druid full PVE EmptyPi 07 september 2012, 22:25

okey, nemas ani len zaujem precitat si ako sa to robi tu ...
+ ta vec s lootovanim
+ reakcie na komenty hracov, trosku respektu by nezaskodilo
za mna PROTI
Návrat hore Goto down
Sponsored content





HoodBlood- Resto Druid full PVE Empty
OdoslaťPredmet: Re: HoodBlood- Resto Druid full PVE   HoodBlood- Resto Druid full PVE Empty

Návrat hore Goto down
 
HoodBlood- Resto Druid full PVE
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Resto Druid
» Pumpales,Druid,Resto
» Naradin - resto druid
» Kibar - druid - Resto
» Prihlaska-resto druid

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Neprijatí-
Prejdi na: