Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Fusion prot paladin

Goto down 
+4
Playfunny
romantank
rammatorix
Fusion
8 posters
AutorSpráva
Fusion
Nováčik



Počet príspevkov : 4
Join date : 17.06.2012
Age : 29
Bydlisko : Snina

Fusion prot paladin Empty
OdoslaťPredmet: Fusion prot paladin   Fusion prot paladin EmptyNe 17 jún 2012, 03:51

* Nick postavy ( only lvl 80) : Fusion
* Class / Spec / Offspec : Pala/Prot/Holy
* Profese : JWC/mining
* Gearscore : Prot5910/Holy5880
* Talent build : http://armory.anthoria.net/character-talents.xml?r=AnthoriA&cn=Fusion&gn=Supreme+Voodoo&group=1
* Info o altoch v tvare nick / class / spec / GS : Zasran/lock/demo/5850

* Vek: 17
* Priemerné FPS na raide , obvyklá latencia, nemáš s tým problémy? : FPS 40-50,latency 10...ide mi to pekne
* Vyhovuje ti raid time? Podmienka pre raidovanie je mať program TS3,nerobí ti to problém,vieš ho používať? : Raid time mi vyhovuje TS mam a pouzivat ho viem
* Tvoje PVE skúsenosti (tzn. kolko rokov hráš,na akých serveroch ,za aké postavy, kolko máš odprogressovaných WOTLK bossov): za paladina mam icc 9/11 za loka 10/11 . Hram 4-5 rokov stale na anthorke
* Predchádzajúca guilda a dôvod prečo si ju opustil: Supreme voodoo - ziadne raidy
* Dôvod prečo chceš joinuť CHOL a čo od toho očakávaš? : chcem sa konecne dostat do raidov kde ludia nebudu failovat na blbostiach to sa vo vasich raidoch asi nestava Smile

Návrat hore Goto down
rammatorix
Hero
Hero
rammatorix


Počet príspevkov : 499
Join date : 09.08.2011
Age : 32
Bydlisko : Revúca - SVK

Fusion prot paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fusion prot paladin   Fusion prot paladin EmptyNe 17 jún 2012, 04:43

Celkom zaujimavy talent build, preco mas ten jeden bod v pursuit of justice ? ja osobne mam 5/5 divinity a nemam heart of crusader. Myslim ze tank by sa hodil, kedze ja ako napr tuto sobotu, nemozem prist nacas a niekedy vobec a mozno aj holy pala by nebol odveci dalsi no nie ?

este by som rad videl screen UI, ale z raidu dakeho !!!
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Fusion prot paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fusion prot paladin   Fusion prot paladin EmptyNe 17 jún 2012, 06:18

ja som vedel ze do toho prastis a das si nakonec prihlasku nu ok ja jeste pockam na dalsi hrace co reknou.chci tu videt screen s raidu UI! zadny fake raid nebo screen s dalaranu ano zamakej na tom a postni mi to tu!



Návrat hore Goto down
Playfunny
Veteran
Veteran
Playfunny


Počet príspevkov : 144
Join date : 06.01.2012
Age : 34
Bydlisko : PO

Fusion prot paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fusion prot paladin   Fusion prot paladin EmptyNe 17 jún 2012, 08:00

* Kde čerpáš informácie o svojej classe ( linky stránok )?
* Predchádzajúca guilda a dôvod prečo si ju opustil ?
Chcel by som vediet Guildu pred nou kde si bol Smile Ta Guilda kde si ma cca tyzden ?

* Poznáš niekoho od nás kto by sa za teba mohol prípadne zaručiť?


Ak dopnis dam ti ZA test raid
Návrat hore Goto down
Cerebran
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 230
Join date : 11.04.2012
Bydlisko : Nitra

Fusion prot paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fusion prot paladin   Fusion prot paladin EmptyNe 17 jún 2012, 08:24

Tak len tolko v holy pvp glyphy??(bo shackle undead mi pve moc nepride Smile ) protovia sú 2 neúplná prihláška = zatial proti po zmene za Smile
Návrat hore Goto down
Reveal
Hero
Hero
Reveal


Počet príspevkov : 379
Join date : 29.07.2010
Age : 29
Bydlisko : Nitra

Fusion prot paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fusion prot paladin   Fusion prot paladin EmptyNe 17 jún 2012, 18:09

Akk by doplnil to čo napísal Dykko tak ja by som bol za. V poslednej dobe máme tam len Vanilku Gem ako offspec ktorý by si radšej zadmgoval. Je tam aj Ramm ale ten v poslednej dobe chodí neskoršie na raidy tak od začiatku by sa jeden hodil a potom preprípadu by sa vystriedali.
Návrat hore Goto down
Fusion
Nováčik



Počet príspevkov : 4
Join date : 17.06.2012
Age : 29
Bydlisko : Snina

Fusion prot paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fusion prot paladin   Fusion prot paladin EmptyNe 17 jún 2012, 18:43

Dykolokorko napísal:
* Kde čerpáš informácie o svojej classe ( linky stránok )?
* Predchádzajúca guilda a dôvod prečo si ju opustil ?
Chcel by som vediet Guildu pred nou kde si bol Smile Ta Guilda kde si ma cca tyzden ?

* Poznáš niekoho od nás kto by sa za teba mohol prípadne zaručiť?


Ak dopnis dam ti ZA test raid


* Kde čerpáš informácie o svojej classe : http://forum.molten-wow.com
* Predchádzajúca guilda : The power of nightmares leavol som lebo od kedy som tam prisiel dastix domna jebal a este sa mi nepacil ich raid time
* Poznáš niekoho od nás kto by sa za teba mohol prípadne zaručiť? : tak dobre u vas ludi nepoznam aby sa mohli za mna zarucit


Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Fusion prot paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fusion prot paladin   Fusion prot paladin EmptyPo 18 jún 2012, 03:10

stale si tu nepostol screen s raidu!!! jestli nechces abych to rovnou zavrel tak na tom zapracuj.zatim sem proti
Návrat hore Goto down
Fusion
Nováčik



Počet príspevkov : 4
Join date : 17.06.2012
Age : 29
Bydlisko : Snina

Fusion prot paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fusion prot paladin   Fusion prot paladin EmptyPo 18 jún 2012, 06:57

romtank napísal:
stale si tu nepostol screen s raidu!!! jestli nechces abych to rovnou zavrel tak na tom zapracuj.zatim sem proti

http://img.janforman.com/UIouz5.jpg
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Fusion prot paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fusion prot paladin   Fusion prot paladin EmptyPo 18 jún 2012, 08:16

nu ok vidis u mne by si mal za jako u Cl jednine ako H.pala proto sa jeste vijadrete druzi
Návrat hore Goto down
missisippis
Nováčik
missisippis


Počet príspevkov : 18
Join date : 25.01.2012
Age : 31
Bydlisko : Ostrava

Fusion prot paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fusion prot paladin   Fusion prot paladin EmptyPo 18 jún 2012, 09:05

ja ho poznam jako prota s guildy Suprame voodoo Very Happy mam tam druida arrogance hej tako tank neni spatny zase druha stranka potrebujeme hrace ktery vi naskocit a tankovat ci healovat i na budoucim hc modu Very Happy skusil bych ho ZA test
Návrat hore Goto down
rammatorix
Hero
Hero
rammatorix


Počet príspevkov : 499
Join date : 09.08.2011
Age : 32
Bydlisko : Revúca - SVK

Fusion prot paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fusion prot paladin   Fusion prot paladin EmptyPo 18 jún 2012, 10:19

roman zide sa aj ako prot Very Happy

a k tomu UI vypol by som si partu v raide, bude to prehladnejsie
Návrat hore Goto down
Asklepios
Veteran
Veteran
Asklepios


Počet príspevkov : 124
Join date : 06.04.2012

Fusion prot paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fusion prot paladin   Fusion prot paladin EmptyPo 18 jún 2012, 18:13

Ja som taktiež "Za Test Raid"! Poznám ho z pár Raidov. Ako sa pamätám neboli s ním problémi. Ako sa zíde Holy, tak aj Prot. podla mňa. (Posledných pár Raidov musel aj Gem tankovať).
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Fusion prot paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fusion prot paladin   Fusion prot paladin EmptyUt 19 jún 2012, 02:38

ok tak ze ve stredu v 20:00 napis mi ingame na test raid na togc 25 napis mi ci ti to vyhovuje
Návrat hore Goto down
Fusion
Nováčik



Počet príspevkov : 4
Join date : 17.06.2012
Age : 29
Bydlisko : Snina

Fusion prot paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fusion prot paladin   Fusion prot paladin EmptyUt 19 jún 2012, 02:43

romtank napísal:
ok tak ze ve stredu v 20:00 napis mi ingame na test raid na togc 25 napis mi ci ti to vyhovuje

budem tu
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Fusion prot paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fusion prot paladin   Fusion prot paladin EmptySt 20 jún 2012, 09:20

prijaty
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Fusion prot paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fusion prot paladin   Fusion prot paladin Empty

Návrat hore Goto down
 
Fusion prot paladin
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Rammatorix - prot / re3
» holy/prot
» Mougan- Retri/prot
» Mado - retri/prot
» Pande - Holy / Prot

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Prijatí-
Prejdi na: