Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Nyen - assa rogue

Goto down 
+4
Reveal
Asklepios
romantank
rammatorix
8 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Nyen - assa rogue Empty
OdoslaťPredmet: Nyen - assa rogue   Nyen - assa rogue EmptyNe 03 jún 2012, 05:27

1. Nick : Nyen
2. Rogue , assass pve / enve pvp
3. Profesie : 430/450 INSC , 450/450 ENG
4. Gear Score : 5950gs PvE
5. Talent built : klasicke pve assas talenty
6. 78lvl mage Charrliee
7. Vek 16 , v septembri 17
8. Fps mám vpohode , lagy nemám , ani v raide (25man) mi neseká ani nelaguje
9. dps na dummym 1M > 8-9k dps
10. timeraid mi vyhovuje , najviac času mam asi sobotu a utorok večer
11. wowko hram 3-4 roky , Wotlk bossov mam naprogresovanych vsetkych az na LK (ešte z officu) , ale na tomto chare niesu z ICC skoro ziadne ahcievy
12. informacie už nečerpám , rotaciu , talenty a gemovanie ovladam z officu kde som aj za rogunu začal hrať. Ale necham si poradit lebo som aj dlhie rogunu nehral Smile
13. na tomto chare som v žiadnej guilde ešte nebol (som novy majitel)
14. viem že ste kvalitná pve guilda, čakam že by som zapadol do dobreho kolektivu , a hlavne do kvalitneho raidu Smile
15. poznam hráča Inficzek ale neviem či ešte hráva
16. čo dodať , som typ človeka ktory znesie dosť kritiky ale nenecham si skákať moc po hlave. Myslím že ked mi niekto niečo povie, pochopím to a spravím to. Rád sa zasmejem , porozpravam na TS . športu sa už moc nevenujem , hraval som basket za mesto.
Diky , dufam ze som prihlašku neodflákol a napisal ju aspon trochu podla vášho očakavania Smile

Doplnim to čo osm nemal :
Talenty : http://wow335.gamestool.net/roguet.php?00530300535010052210333123100500500300000000000000000005020000000000000000000000000
A prepačte , screen z raidu nemam , ja si screeny nerobim vobec


Naposledy upravil Nyen dňa Ne 03 jún 2012, 06:33, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
rammatorix
Hero
Hero
rammatorix


Počet príspevkov : 499
Join date : 09.08.2011
Age : 32
Bydlisko : Revúca - SVK

Nyen - assa rogue Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nyen - assa rogue   Nyen - assa rogue EmptyNe 03 jún 2012, 06:09

UI missing, talent strom by mozno radi aj tak videli ludia, je tam progress hadam nie vymysleny Razz tak skusit ho mozeme ked neni bone tak neni zadny rogun na raide no nie ?
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Nyen - assa rogue Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nyen - assa rogue   Nyen - assa rogue EmptyNe 03 jún 2012, 06:13

ty si ten rogun co mi pisal som rad ze sis podal prihlasku ja jeste pockam co napisou jini + dopln chybejici infa screeny z raidu a talenty pls
Návrat hore Goto down
Asklepios
Veteran
Veteran
Asklepios


Počet príspevkov : 124
Join date : 06.04.2012

Nyen - assa rogue Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nyen - assa rogue   Nyen - assa rogue EmptyNe 03 jún 2012, 07:37

Javí sa ako dobrý, schopný a inteligentný človek v prihláške. Máme poriadnú Rogue krízu! Laughing
Takže ja som určite Za test Raid.

Bol som ho kuknúť len tak. Podla mojho neprofesionalného názoru bol v pohode (gemy, equip). Aj rotácia bola v pohode. Very Happy Poznám ho ešte z minula, keď som bol v SGC.


Naposledy upravil Bichesko dňa Ne 03 jún 2012, 08:45, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Nyen - assa rogue Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nyen - assa rogue   Nyen - assa rogue EmptyNe 03 jún 2012, 08:10

Aj keĎ už nehrám ale dám mu ZA dávnejšie som s nim bol zopár raidov a celkom mu to šlo.
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Nyen - assa rogue Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nyen - assa rogue   Nyen - assa rogue EmptyNe 03 jún 2012, 08:20

ked muzes pozri mu jeho talenty a rekni mi jak na tom je
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Nyen - assa rogue Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nyen - assa rogue   Nyen - assa rogue EmptyNe 03 jún 2012, 09:19

No Armory nejdu a do hry žiaľ nepôjdem tak si ho bude musieť čeknúť Peďersen:)
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Nyen - assa rogue Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nyen - assa rogue   Nyen - assa rogue EmptyNe 03 jún 2012, 22:32

talent build > stary snarcov build ked boli RS bugnute... teraz sa daju naklikat lepsie talenty.
Návrat hore Goto down
Reveal
Hero
Hero
Reveal


Počet príspevkov : 379
Join date : 29.07.2010
Age : 29
Bydlisko : Nitra

Nyen - assa rogue Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nyen - assa rogue   Nyen - assa rogue EmptyNe 03 jún 2012, 23:40

Roguny by sa do raidu zišla posledných pár ID sme žiadnu nemali.
Návrat hore Goto down
Pedersen
Nováčik
Pedersen


Počet príspevkov : 37
Join date : 26.08.2011
Bydlisko : Brezno

Nyen - assa rogue Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nyen - assa rogue   Nyen - assa rogue EmptyPo 04 jún 2012, 01:52

poxriem sa nanho
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Nyen - assa rogue Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nyen - assa rogue   Nyen - assa rogue EmptyPo 04 jún 2012, 05:03

pozri ho ma tam uz aj link daj mi vedet. potom nech si zroby jeste screen minimalne s nejakho raidu s lfg a tam sa ofot keby daco som ingame. ne ze mi zrobis nejaky screen v dalarane Very Happy
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Nyen - assa rogue Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nyen - assa rogue   Nyen - assa rogue EmptyUt 05 jún 2012, 04:16

Návrat hore Goto down
Reveal
Hero
Hero
Reveal


Počet príspevkov : 379
Join date : 29.07.2010
Age : 29
Bydlisko : Nitra

Nyen - assa rogue Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nyen - assa rogue   Nyen - assa rogue EmptyUt 05 jún 2012, 05:03

Hroza ten Xperl šak si aspom povypinaj tie buffy na sebe parte a aj raide. Šak tam nič neni poradne videť, a potrebuješ videť čo má každý party member targetnute? Ešte aj petovia sa ti tam prekrývajú. Si to poridne prenastav šak na quuene ani nezistíš kto je kusnutý. Ešte som si všimol treath každého party membera. Na target´s target potrebuješ vydeť buffy? To ti tam zbytočne zavadzá.

Na tvojom mieste si to poriadne prenastavujem lebo šak sa v tom nemožeš ani vyznať.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Nyen - assa rogue Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nyen - assa rogue   Nyen - assa rogue EmptyUt 05 jún 2012, 05:33

Reveal každá hrá podľa seba no nie?Very Happy uznávam je to nanič ale keď sa mu tak dobre hrá tak budišSmile
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Nyen - assa rogue Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nyen - assa rogue   Nyen - assa rogue EmptyUt 05 jún 2012, 05:40

partu si v xperly vipynam jde to i bez nej myslim

ale jak rikam ok aspon daco v sobotu v 15:45 mi napis o inv na test raid
Návrat hore Goto down
Ranilsey
Bažant
Bažant
Ranilsey


Počet príspevkov : 60
Join date : 10.10.2011

Nyen - assa rogue Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nyen - assa rogue   Nyen - assa rogue EmptyUt 05 jún 2012, 09:10

doporucuji ti si Raid party zmensit a trosku posunou pety nemusis pouzivat vubec jako dmger stejne tak jako dmger (roguna) nepotrebujes mit predhled co se deje v raidu ale co se deje v mistnosti. Dale bych klidne vypnul buffy a doporucim ti stahnout Addon SliceAdmiral ukazuje to vsechny rogue buffy + combo pointy (je to doporuceni) a Addon TrickOrThreath ten se taky hodi je to spis takova vychytavka a pokud nastrelujes v raidu jinou rogunu je dobry kdyz ta roguna vi ze nastrel ma (; ...

Ty talenty (daj se ale je to trosku zbytecny podle me zalezi na cloveku) bych urcite predelal protoze nejel to takhle jenom snarc ale snad vsechny roguny kdyz byli bugli ty RS (vice mene) ale ten crit a haste z combat tree se ti hodi mnohem vic ((; vyhodil bych TtT a udelal 5/5 CttC protoze tam to SND kdyz ti spadne tak to ze ho nahazaujes znova ti ubere hodne DPS protoze te to stoji 1x nebo 2x muti pak to musis nahodit a pak musis zase 2x muti na enve zatim co s 5/5 ti nespadne pri fightu nikdy a kdyz uz spadne tak staci 1x muti protoze dalsi enve ti ho hodi na 100% dur.

jsou to vice mene takovi nazorovi veci tudiz to ber jako radu a popremejslej nad tim (((; . PS: zadna roguna se k tomu nevyjadrila tak ja jako HIGH SKILLED Rogue sem pridal ruku k dilu :DDD ...

Nevim jak jsme na tom. Ale jsem Pro akorat doporucuji zamyslet se nad tema talentama (;

Preji hodne stesti na Test raidu.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Nyen - assa rogue Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nyen - assa rogue   Nyen - assa rogue EmptySt 06 jún 2012, 00:01

diky za rady urcite to využijem Smile a dik tiež za tie addony..
Návrat hore Goto down
rammatorix
Hero
Hero
rammatorix


Počet príspevkov : 499
Join date : 09.08.2011
Age : 32
Bydlisko : Revúca - SVK

Nyen - assa rogue Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nyen - assa rogue   Nyen - assa rogue EmptySt 06 jún 2012, 00:08

jezisi Very Happy ten xperl je fakt neprehladny Very Happy ja pouzivam nieco ine, ale skusal som aj xperl a rozhodne som to mal prehladnejsie Very Happy taktiez doporucujem vypnut si zobrazenie party v raide, te buffy a debuffy, aj na targete myslim ze ti staci videt len tvoje debuffy uvidis ze to bude ovela prehladnejie Smile
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Nyen - assa rogue Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nyen - assa rogue   Nyen - assa rogue EmptySt 06 jún 2012, 00:30

všetko (buffy,a iny hraci z raidu) som vypol aby som to mal prehladnejsie Smile SliceAdmiral stiahnutý Smile
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Nyen - assa rogue Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nyen - assa rogue   Nyen - assa rogue EmptySo 09 jún 2012, 09:00

davam ti last sanci vo ctvrtok v 20:00 na test icc 10 pokud budes nebo budou u tebe stale prevladat situace kdy mas high latenci a stane sa ze budes prijaty a nebudesa hrat kvoli lagum bez milosti sa stebou rozlucim hold si porid jinej net tak ze sa mi tu ozvi nebo napis ingame
Návrat hore Goto down
Bonereaver
Veteran
Veteran
Bonereaver


Počet príspevkov : 107
Join date : 23.08.2010

Nyen - assa rogue Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nyen - assa rogue   Nyen - assa rogue EmptySo 09 jún 2012, 10:09

Roguna je sice 2 tlacitkova Very Happy..ale s tvojim UI by som sa fakt stratil Very Happy..mozno je to tym ze nepouzivam dokopy ziadne addony ale mam len blizz UI Smile..ale kazdopadne rogunu treba kedze ja som hrat prestal tak neviem ci tam je niekto aktivny..ale mam pocit ze nie Smile..snad vyriesis to latency Smile
Návrat hore Goto down
Ranilsey
Bažant
Bažant
Ranilsey


Počet príspevkov : 60
Join date : 10.10.2011

Nyen - assa rogue Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nyen - assa rogue   Nyen - assa rogue EmptySt 13 jún 2012, 02:11

Bone bud rad ze si nevidel moji UI na rogune Very Happy nedavno sem byl raid no a zjistil se mze tam nevidim vubec nic a skacou mi cisilka vsude asi 100X :DD raid prez pulku monitoru Very Happy
Návrat hore Goto down
Enariell
Nováčik



Počet príspevkov : 37
Join date : 24.07.2010

Nyen - assa rogue Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nyen - assa rogue   Nyen - assa rogue EmptyŠt 14 jún 2012, 03:53

Po roce zas napisu na forum, kdyz uz se tu hlasi nejaka roguna, necetl jsem sice vsechny odpovedi co ti psali Nyen, ale:
Nevim jestli uz mas jine talenty ale Deadly Brew, Turn the tables si zrus a dej si to do neceho uzitecnejsiho, bud Cut to the chase nebo Close Quaters Master.

BTW: Do UI si neser srat Very Happy .. pokud ti to PC zvlada tak mej svuj styl Wink

Ena
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Nyen - assa rogue Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nyen - assa rogue   Nyen - assa rogue EmptySo 16 jún 2012, 08:41

no zase sem ho nevidel bohuzel ty hces jit k nam a ne my k tobe a podle toho by si sa mal zachovat nejake vysvetleni preco nechces prijit na test raid.pokud se neozves lcok a bohuzel sanci ti davat do nekonecna nebudeme
Návrat hore Goto down
Ranilsey
Bažant
Bažant
Ranilsey


Počet príspevkov : 60
Join date : 10.10.2011

Nyen - assa rogue Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nyen - assa rogue   Nyen - assa rogue EmptySo 16 jún 2012, 09:46

Jestli neprisel bez vysvetleni na raid tak sem proti (; pro dalsi sanci nevidim duvod
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Nyen - assa rogue Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nyen - assa rogue   Nyen - assa rogue Empty

Návrat hore Goto down
 
Nyen - assa rogue
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Rzor-Assa-Rogue
» Mydlo-rogue
» Prihlaska - Assa Rogue Vanish
» Nokiaa combat/assa
» Neeroe-Combat/Assa Roguna

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Neprijatí-
Prejdi na: