Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Holymagic Shadow priest

Goto down 
+4
Asklepios
Cerebran
romantank
Holymagic
8 posters
AutorSpráva
Holymagic
Nováčik
Holymagic


Počet príspevkov : 8
Join date : 13.05.2012
Age : 30
Bydlisko : Humenné

Holymagic Shadow priest Empty
OdoslaťPredmet: Holymagic Shadow priest   Holymagic Shadow priest EmptyPo 14 máj 2012, 03:27

Nick postavy: Holymagic
Class / Spec / Offspec : Priest/Shadow/Holy alebo pvp Shadow
Profesie: Enchanting 450, Tailoring 450
Gearscore: 5599(Wf back) Tu by som rád doplnil že môžem Gs dať vyššie s inými itemami ale hrám skôr na staty ako na Gs
Talent build: http://wow335.gamestool.net/priestt.php?0503203000000000000000000000000000000000000000000000000325023031223012323152301351

Vek: 18
Priemerné FPS na raide , obvyklá latencia, nemáš s tým problémy? : 25+fps, 33,Nedávno vymenený internet nieje s ttým žiaden problém.
DPS na dummy po milióne dmgu: 1 000 025 dmg/6180 dps
* Screenshot UI z raidu: http://uloz.to/xqGoYhS/wowscrnshot-051412-160300-jpg ----- s dôvodu preinštalovania wow nemám žiaden aktuálny screan s raidu ale nejaký s addonami aké používam mám
Vyhovuje ti raid time? Podmienka pre raidovanie je mať program TS3,nerobí ti to problém,vieš ho používať?: Raid time mi vyhovuje som tu skoro každý deň :-), Ts3 mám a nebojím sa ho používať ak mám k niečomu čo povedať tak sa vyjadrím :-D
Pve skúsenosti :TOGC 25 4/5, TOGC 10 5/5 (Insanity),ICC 10/11 icc 25 7/11 Taktiky na všetkých boss viem dokázal by som zrozumiteľne vysvetliť. Hrával som na: Mytiq.cz,Mystiq.org,Fantasy cz/sk WoW server,Anthoria Raz za čas Ofi server záskok za kamaráta.Wow už 6 rokov
Kde čerpáš informácie o svojej classe: Som samouk viem si prečítať čo spell robí ako treba skombinovať talenty.
Predchádzajúca guilda a dôvod prečo si ju opustil:LionMane.Chcem sa ďalej posunúť s progresom.
Dôvod prečo chceš joinuť CHOL a čo od toho očakávaš? Chcel by som joinnúť CHOL kvôli tomu že tu je kvalitné pve. No čo od toho očakávam že tu bude partia dobrých ľudí a samozrejme to kvalitné pve.
Poznáš niekoho od nás kto by sa za teba mohol prípadne zaručiť?Poznám Hunterpeter, a Quintasa len tak zbežne niekedy sme boli spolu v guilde Concilium Tirisfal neviem či sa nato pamätá.

No čo o sebe som študentom Strednej Zdravotníckej školy v Humennom aktívne sa venujem športu (futbalu) vo voľnom čase sa buď venujem futbalu alebo wowku. Rád sa zabávam. Povaha cholerik v skratke niečo o mne za kladné vybavenie žiadosti vopred ďakujem :-)
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Holymagic Shadow priest Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holymagic Shadow priest   Holymagic Shadow priest EmptyPo 14 máj 2012, 03:35

cauko kukam a mas to aj v prihlaske mluvil semnou hunterpetr vraj si si k nam chtel podat prihlasku povedal som mu ze tak maš zrobit a kukam ze si tak zrobil vyseckaj na naseho CL. jinak som pocuj že vraj ti to za sh. priesta ide dobre ale petrovi to verit zase nemuzu)
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Holymagic Shadow priest Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holymagic Shadow priest   Holymagic Shadow priest EmptyPo 14 máj 2012, 03:50

Vypadáš celkom pohode:) ZA
Návrat hore Goto down
Cerebran
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 230
Join date : 11.04.2012
Bydlisko : Nitra

Holymagic Shadow priest Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holymagic Shadow priest   Holymagic Shadow priest EmptyPo 14 máj 2012, 04:19

JJ roman ja sa do shadow priesta nevyznám Very Happy ale dps mal slušné. Ja som za určite:)
Návrat hore Goto down
Asklepios
Veteran
Veteran
Asklepios


Počet príspevkov : 124
Join date : 06.04.2012

Holymagic Shadow priest Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holymagic Shadow priest   Holymagic Shadow priest EmptyPo 14 máj 2012, 04:51

Idem podla môjho typického postupu! Smile

Dobrý deň prajem!

Prihláška: Podla mňa je docela stručná, aj keď mám radšej dlhšie, ale nevadí. Radšej to než nič, treba sa držať podľa inštrukcií, ktoré su v sekcii prihlášky (ukážková prihláška).

Progress: Skoro každý človek, mal takisto istý progress ako ty, tzv. ktorý sem chcel ísť, napr. aj ja. Razz Verím ti že ovládaš taktiky na dalších bossov. ICC nie je žiadná drina, len treba mať niečo v hlave,tzn. netreba mať piliny.! pirat

Equip: GS pekné, aj keby si mal malé, u nás si ľahko nazbieráš, možno aj za 1 ICC, keď padne to čo má. Razz
Sockety sú dobre, taktiež aj enchanty. Nemám žiadne pripomienky.
_______________________________________________________________________________________________

P.S.: To som bol jediný, ktorý písal tak dlhú prihlášku? Very Happy
Návrat hore Goto down
Reveal
Hero
Hero
Reveal


Počet príspevkov : 379
Join date : 29.07.2010
Age : 29
Bydlisko : Nitra

Holymagic Shadow priest Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holymagic Shadow priest   Holymagic Shadow priest EmptyPo 14 máj 2012, 04:59

Nie bitchesko nikto nemá tolko rečí tolko čo ty a kolko má koza bobkov.
Návrat hore Goto down
Cerebran
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 230
Join date : 11.04.2012
Bydlisko : Nitra

Holymagic Shadow priest Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holymagic Shadow priest   Holymagic Shadow priest EmptyPo 14 máj 2012, 05:25

Je to totálne oftopic ale nemôžem si odpustiť: Bitch v ostatných píšeš veci typu "maličká stručná čo je u mňa +" respektíve "dlhú netreba" a tu mu povieš že máš rád dlhšie? Very Happy
Návrat hore Goto down
Asklepios
Veteran
Veteran
Asklepios


Počet príspevkov : 124
Join date : 06.04.2012

Holymagic Shadow priest Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holymagic Shadow priest   Holymagic Shadow priest EmptyPo 14 máj 2012, 05:30

citácia :
Je to totálne oftopic ale nemôžem si odpustiť: Bitch v ostatných píšeš
veci typu "maličká stručná čo je u mňa +" respektíve "dlhú netreba" a tu
mu povieš že máš rád dlhšie? Very Happy

keby som to písal do každej prihlášky, by ste si mysleli že mi je** Very Happy Tak raz za čas to napíšem, nie furt. A písal som že je to dobre ( + ) Very Happy len keby bolo keby.

( A ešte aj podla toho akú mám náladu ) Very Happy

ináč som za prijatie, samozrejme sa ešte CL musí vyjadriť
Návrat hore Goto down
andiron
Veteran
Veteran
andiron


Počet príspevkov : 110
Join date : 24.07.2011
Age : 30
Bydlisko : Uherské Hradiště

Holymagic Shadow priest Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holymagic Shadow priest   Holymagic Shadow priest EmptyPo 14 máj 2012, 08:45

na test nejspis za pak se uvidi
Návrat hore Goto down
Aevys
Nováčik



Počet príspevkov : 48
Join date : 24.07.2011
Age : 29
Bydlisko : Lipt.Mikuláš

Holymagic Shadow priest Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holymagic Shadow priest   Holymagic Shadow priest EmptyUt 15 máj 2012, 01:44

Takže, bez toho aby som sa z uchádzačom stretol, porozprával, popýtal sa ho na pár vecí, nepoviem svoj rozsudok (talenty sú dobré, tam neni čo pokaziť). Skôr vidím problém v zaradení. Máme 2sh priestov z toho melian má nadpriemernú dochádzku. Samozrejme rád by som sa s tebou stretol (ak ti vyhovuje piatok okolo 17:00) a tam sa rozhodnem či pôjdeš na test raid.


Aevys

Návrat hore Goto down
Holymagic
Nováčik
Holymagic


Počet príspevkov : 8
Join date : 13.05.2012
Age : 30
Bydlisko : Humenné

Holymagic Shadow priest Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holymagic Shadow priest   Holymagic Shadow priest EmptyUt 15 máj 2012, 05:12

Ahoj, no pokiaľ mi do toho v piatok nič nepríde tak by som sa mal dostaviť. Zatiaľ na piatok nemám nič naplánované, takže je viac než pravdepodobné že prídem do hry a budeš mať možnosť so mnou rozprávať.
Návrat hore Goto down
Aevys
Nováčik



Počet príspevkov : 48
Join date : 24.07.2011
Age : 29
Bydlisko : Lipt.Mikuláš

Holymagic Shadow priest Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holymagic Shadow priest   Holymagic Shadow priest EmptyPi 18 máj 2012, 04:33

Čiže chlapca som si pozrel, eq, taktiky, vyjadrovanie v najväčšom poriadku.
Tento víkend sa na test raid dostaviť nemôže. Dohodli sme sa na 26.5.
Môj výrok je zatiaľ ZA


Aevys
Návrat hore Goto down
missisippis
Nováčik
missisippis


Počet príspevkov : 18
Join date : 25.01.2012
Age : 31
Bydlisko : Ostrava

Holymagic Shadow priest Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holymagic Shadow priest   Holymagic Shadow priest EmptySo 19 máj 2012, 01:40

Ach doufam že tento tyden dame alspon qeenu když tu chcete vzit tolik lidi na test raid. Jinak sem ZA potrebujeme skusene hrace pres tyden mne to trochu sere že sme online ja a werbach skoda no ! sem zvedavy akorat jak se poperete o mista v raidu shadow pristu bylo celkem hodne Very Happy
Návrat hore Goto down
Aevys
Nováčik



Počet príspevkov : 48
Join date : 24.07.2011
Age : 29
Bydlisko : Lipt.Mikuláš

Holymagic Shadow priest Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holymagic Shadow priest   Holymagic Shadow priest EmptySo 26 máj 2012, 07:05

Test raid dopadol úspešne. Dmg nezaostával, taktiky až na defile u Lk bez problémov.
Moje finálne rozhodnutie je ZA.
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Holymagic Shadow priest Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holymagic Shadow priest   Holymagic Shadow priest EmptySo 26 máj 2012, 07:13

ok napis mi ve hre dam ti inv do gildy budem online okolo 9 vecer kked tu jeste budes

//prijaty
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Holymagic Shadow priest Empty
OdoslaťPredmet: Re: Holymagic Shadow priest   Holymagic Shadow priest Empty

Návrat hore Goto down
 
Holymagic Shadow priest
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» humunukuapua-shadow priest
» Shadowprist-Priest Shadow
» Dilana- Shadow
» Bilion - Shadow
» Fergie-Shadow Pve/Disco PvP Priest

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Prijatí-
Prejdi na: