Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Smd the paladin :D

Goto down 
+2
Asklepios
Reveal
6 posters
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Smd the paladin :D Empty
OdoslaťPredmet: Smd the paladin :D   Smd the paladin :D EmptyNe 29 apríl 2012, 10:21

* Nick postavy ( only lvl 80) :
* Class / Spec / Offspec : vite / tank / heal
* Profese: min / bs
* Gearscore: 5.6+/5.6+

* Info o altoch v tvare nick / class / spec / GS : Thre new alt priest sp 5.7+-

* Vek: 20
* Priemerné FPS na raide , obvyklá latencia, nemáš s tým problémy? : v pohode
* DPS na dummy po milióne dmgu: tank style, alt 5+
* Screenshot UI povinne z raidu: jo tak to vite Very Happy
* Vyhovuje ti raid time? Podmienka pre raidovanie je mať program TS3,nerobí ti to problém,vieš ho používať? zatim nevim jaky je time
* Tvoje PVE skúsenosti (tzn. kolko rokov hráš,na akých serveroch ,za aké postavy, kolko máš odprogressovaných WOTLK bossov): wotlk tu nemamjelikoz sem nehral rok tzv... a pred rokem bylo jen 3 open, ale v 10 sem dosel ke queene
* Kde čerpáš informácie o svojej classe ( linky stránok ) : brain / google
* Predchádzajúca guilda a dôvod prečo si ju opustil: incomming, asi rok out of anthorka
* Dôvod prečo chceš joinuť CHOL a čo od toho očakávaš? old shool gamers/ pve gilda s tradici
* Poznáš niekoho od nás kto by sa za teba mohol prípadne zaručiť? optejte se v gilde
* Čokolvek chceš dodat napr o sebe [nepovinne]
sem wowkar pres 6 let Very Happy 20 lety sympatak z Liberce
Návrat hore Goto down
Reveal
Hero
Hero
Reveal


Počet príspevkov : 379
Join date : 29.07.2010
Age : 29
Bydlisko : Nitra

Smd the paladin :D Empty
OdoslaťPredmet: Re: Smd the paladin :D   Smd the paladin :D EmptyNe 29 apríl 2012, 21:11

Smd napísal:
Screenshot UI povinne z raidu: jo tak to vite

To vyžiadanie UI tu nieje na srandu králikov.
Odhladom od toho ja som PROTI pretože aj tankov proťákov aj healov holy paladinov máme dosť a do raidu by si sa asi už nevmestil.
Návrat hore Goto down
Asklepios
Veteran
Veteran
Asklepios


Počet príspevkov : 124
Join date : 06.04.2012

Smd the paladin :D Empty
OdoslaťPredmet: Re: Smd the paladin :D   Smd the paladin :D EmptyNe 29 apríl 2012, 22:02

Ja som taktiež Proti.
Miesto pre paladina neni,ako ja viem.Je ich dosť.
Ale samozrejme to závisí na Romanovi.

Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Smd the paladin :D Empty
OdoslaťPredmet: Re: Smd the paladin :D   Smd the paladin :D EmptyPo 30 apríl 2012, 02:39

Nevím aký je stav paladinov ale dal by som mu šancu aspoň sa ukázať na TEST RAIDEale samozrejme nech sa rozhodne Roman
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Smd the paladin :D Empty
OdoslaťPredmet: Re: Smd the paladin :D   Smd the paladin :D EmptyPo 30 apríl 2012, 04:56

reve ty si nas kalašnikov vazne.
k prihlaske ten tvoj progres je to malo + ja ta hlavne neznam ako pve hrace bohuzel.
za dalsi nařčeni že bereme posledni dobou ty a ty lidi a podle toho vypada pak raid ti musi povedat skus sa mi nekdy za delsi dobu ozvat ve hre ale bohuzel zatim ne. presouvam mezi neprijate
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Smd the paladin :D Empty
OdoslaťPredmet: Re: Smd the paladin :D   Smd the paladin :D EmptyŠt 03 máj 2012, 04:22

tema je otvorena muzete sa vijadrit

dame ti sanci po delsi konverzaci s andim napis mi tu nebo VE hre ci ti vyhovuje cas v SOBOTU 15:45 NA TEST RAID.
Návrat hore Goto down
Cerebran
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 230
Join date : 11.04.2012
Bydlisko : Nitra

Smd the paladin :D Empty
OdoslaťPredmet: Re: Smd the paladin :D   Smd the paladin :D EmptyŠt 03 máj 2012, 05:05

Ak sa ešte môžem vyjadriť, smd mi príde ako pvp hráč( viz dlhší spam lfg o teame)ale ak by mal seriózne záujem o pve tak som určite za. Bol som s ním pár arén a prišiel mi dosť v pohode.
Návrat hore Goto down
Asklepios
Veteran
Veteran
Asklepios


Počet príspevkov : 124
Join date : 06.04.2012

Smd the paladin :D Empty
OdoslaťPredmet: Re: Smd the paladin :D   Smd the paladin :D EmptyŠt 03 máj 2012, 06:05

Aj ja by som sa ešte vyjadril:

Bol som s ním ICC 25 "rotfaca" a som sa nestihol čudovať Very Happy Mal 1700 +/- hps.
Ďalej má PvP equip, ako som ho pozeral
PvE nemá, keby mal určite by si ho na ICC dal.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Smd the paladin :D Empty
OdoslaťPredmet: Re: Smd the paladin :D   Smd the paladin :D EmptyŠt 03 máj 2012, 06:48

Kdyz me lidi neznate tak me nesudte ze chodim pvp a heldam pvp Very Happy jinak smaozrejme pvp je moje oblibene to neznamena ze nechodim raidy atd... Jinak ohledne healu nemam talenty pve tak to neni ono, mam dost veci v bance pve jinak tehdy asi na tom rotface a vsude jinak tam chdoim s klasickym gearem s 5 pvp itemama ale mam za ne nahradu v bance nemam penize abych si to mohl vygemovat a enchatovat proto nosim co je a jinak heal to mam jako off na raidech tankujem a to je 5.7 gs pve
Návrat hore Goto down
Cerebran
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 230
Join date : 11.04.2012
Bydlisko : Nitra

Smd the paladin :D Empty
OdoslaťPredmet: Re: Smd the paladin :D   Smd the paladin :D EmptyŠt 03 máj 2012, 08:31

Bich ten healing nie je moc objektívny závisí aj na ostatných healoch a myslím že tento človek toho paladina ovláda(aj keď ja to moc posúdiť neviem keďže pve som ho nevidel ale pvp je dobrý). A k tomu že ťa nepoznám ja som len mal taký pocit podla tvojich príspevkov do lfg.
p.s. Ak by si chcel tak ti môžem tak 2kg požičať na gemy a enchy
Návrat hore Goto down
rammatorix
Hero
Hero
rammatorix


Počet príspevkov : 499
Join date : 09.08.2011
Age : 32
Bydlisko : Revúca - SVK

Smd the paladin :D Empty
OdoslaťPredmet: Re: Smd the paladin :D   Smd the paladin :D EmptyŠt 03 máj 2012, 10:34

Reveal napísal:
Smd napísal:
Screenshot UI povinne z raidu: jo tak to vite

To vyžiadanie UI tu nieje na srandu králikov.
Odhladom od toho ja som PROTI pretože aj tankov proťákov aj healov holy paladinov máme dosť a do raidu by si sa asi už nevmestil.

reveal ma pravdu, neni tam pre srandu to UI

+ treba nam dalsieho tanka ?
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Smd the paladin :D Empty
OdoslaťPredmet: Re: Smd the paladin :D   Smd the paladin :D EmptyŠt 03 máj 2012, 21:42

tak tank, ale rame co keby mohol chodit holy? prihlaska je stale open
Návrat hore Goto down
Bonereaver
Veteran
Veteran
Bonereaver


Počet príspevkov : 107
Join date : 23.08.2010

Smd the paladin :D Empty
OdoslaťPredmet: Re: Smd the paladin :D   Smd the paladin :D EmptyPi 04 máj 2012, 21:54

NO..ak to je ten SMD ktoreho poznam...volakedy z naxxu este...tak pokial si pametam dobre toho tanka hrat vedel Smile...a healovat som ho nevidel Smile
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Smd the paladin :D Empty
OdoslaťPredmet: Re: Smd the paladin :D   Smd the paladin :D EmptySo 05 máj 2012, 07:34

no nemas az take skusenosti s icc což je videt ale pockam jeste na druhe jak sa vyjadri ako nahradnika a zaskoleni ta do nasich rad sem pro,ale abychom predesly jakymkoliv pripominkam mužete sa vijadrit
Návrat hore Goto down
rammatorix
Hero
Hero
rammatorix


Počet príspevkov : 499
Join date : 09.08.2011
Age : 32
Bydlisko : Revúca - SVK

Smd the paladin :D Empty
OdoslaťPredmet: Re: Smd the paladin :D   Smd the paladin :D EmptySo 05 máj 2012, 07:57

ako aj ten eq sa da dobrat, aj te skusenosti + pre take pripady ako dnes ze nepride erendil a vanil o dost neskor sa bude hodit, no a ani ja nebudem furt moct

Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Smd the paladin :D Empty
OdoslaťPredmet: Re: Smd the paladin :D   Smd the paladin :D EmptyNe 06 máj 2012, 05:16

prijaty presouvam mezi prijate prava prideleny.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Smd the paladin :D Empty
OdoslaťPredmet: Re: Smd the paladin :D   Smd the paladin :D Empty

Návrat hore Goto down
 
Smd the paladin :D
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Prijatí-
Prejdi na: