Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Vcerajsia rofl prihoda s baru

Goto down 
+2
romantank
Jarci
6 posters
AutorSpráva
Jarci
Admin
Admin
Jarci


Počet príspevkov : 492
Join date : 21.07.2010
Age : 32

Vcerajsia rofl prihoda s baru Empty
OdoslaťPredmet: Vcerajsia rofl prihoda s baru   Vcerajsia rofl prihoda s baru EmptyNe 22 apríl 2012, 22:43

Vcera som ako inac sedel vecer v K2 v ziline a pri bare sedeli 2 typci,a zrazu dosla rec na hry tak sa pytam typasa ze co hraval a on ze CS-ko vysokoskolsku ligu ,par rokov Wowko... ja ze sak ja tiez ale nie na offi ale na anthorii a typek ze rob si picu ja tiez ,a pre tych co ste hravali za cias Exinferis tak vam bude urcite nieco hovorit nick Wamer - hral druida Smile
Návrat hore Goto down
http://chol.omgforum.net
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Vcerajsia rofl prihoda s baru Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vcerajsia rofl prihoda s baru   Vcerajsia rofl prihoda s baru EmptyPo 23 apríl 2012, 00:48

no vidis aka je sance ze najdes nekoho koho si znal)
Návrat hore Goto down
Alpacinosvk
Hero
Hero
Alpacinosvk


Počet príspevkov : 350
Join date : 24.08.2010
Age : 33
Bydlisko : Furca, Kosice Ghetto

Vcerajsia rofl prihoda s baru Empty
OdoslaťPredmet: Vcerajsia rofl prihoda s baru   Vcerajsia rofl prihoda s baru EmptyPo 23 apríl 2012, 05:58

:DDD Wamera poznam osobne :DDDDD
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

Vcerajsia rofl prihoda s baru Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vcerajsia rofl prihoda s baru   Vcerajsia rofl prihoda s baru EmptyUt 24 apríl 2012, 04:07

Mozno som to uz hovoril viacerym, ale som doktorand a cvicil som Negerwicka (100% vela z vas pozna z hry) jeden semester pred rokom - v kruzku bolo vtedy len 6 studentov, aka mala sanca ze sa taketo nieco stane Very Happy Moj predmet potom zvladol v pohode presiel dalej.
Návrat hore Goto down
Jarci
Admin
Admin
Jarci


Počet príspevkov : 492
Join date : 21.07.2010
Age : 32

Vcerajsia rofl prihoda s baru Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vcerajsia rofl prihoda s baru   Vcerajsia rofl prihoda s baru EmptyUt 24 apríl 2012, 09:11

takze odolal tvojmu fearu Very Happy
Návrat hore Goto down
http://chol.omgforum.net
ywes
Bažant
Bažant
ywes


Počet príspevkov : 83
Join date : 01.09.2010

Vcerajsia rofl prihoda s baru Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vcerajsia rofl prihoda s baru   Vcerajsia rofl prihoda s baru EmptyUt 24 apríl 2012, 10:41

zapol fear ward Razz
Návrat hore Goto down
rammatorix
Hero
Hero
rammatorix


Počet príspevkov : 499
Join date : 09.08.2011
Age : 32
Bydlisko : Revúca - SVK

Vcerajsia rofl prihoda s baru Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vcerajsia rofl prihoda s baru   Vcerajsia rofl prihoda s baru EmptyUt 24 apríl 2012, 11:00

a vedel ze si to ty ? Very Happy
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

Vcerajsia rofl prihoda s baru Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vcerajsia rofl prihoda s baru   Vcerajsia rofl prihoda s baru EmptySt 25 apríl 2012, 05:26

Vedel, on sa mna prvy opytal, zevraj zbadal ze mam podozrivy mail uvedeny v informacnom systeme fakulty ked si pozeral info o cviciacom, co ho bude cvicit. Podozrivy v zmysle ze mu to pripominalo moje meno v hre a mal pravdu nakoniec.
Návrat hore Goto down
rammatorix
Hero
Hero
rammatorix


Počet príspevkov : 499
Join date : 09.08.2011
Age : 32
Bydlisko : Revúca - SVK

Vcerajsia rofl prihoda s baru Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vcerajsia rofl prihoda s baru   Vcerajsia rofl prihoda s baru EmptySt 25 apríl 2012, 05:40

Very Happy tak to uz je ina bomba Very Happy proste mat cviciaceho co hra wow Very Happy
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Vcerajsia rofl prihoda s baru Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vcerajsia rofl prihoda s baru   Vcerajsia rofl prihoda s baru Empty

Návrat hore Goto down
 
Vcerajsia rofl prihoda s baru
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Offtopic-
Prejdi na: