Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Diablo 3 pokec

Goto down 
+7
zastaph
Reveal
Gem
Jarci
Maho
andiron
romantank
11 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorSpráva
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Diablo 3 pokec Empty
OdoslaťPredmet: Diablo 3 pokec   Diablo 3 pokec EmptySo 21 apríl 2012, 07:29

dnes byl spusten betatest tak ze nevahajte a sup si stahnut diablo a parit a pak tu muzeme i pokecat a tesit sa az hra vyjde
Návrat hore Goto down
andiron
Veteran
Veteran
andiron


Počet príspevkov : 110
Join date : 24.07.2011
Age : 30
Bydlisko : Uherské Hradiště

Diablo 3 pokec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Diablo 3 pokec   Diablo 3 pokec EmptySo 21 apríl 2012, 10:36

do pici nechce mi to podporovat operacni system, 2 roky bez aktualiuzaci no nejak se ani neni cemu divit! ale opravim slibuju Very Happy
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Diablo 3 pokec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Diablo 3 pokec   Diablo 3 pokec EmptyNe 22 apríl 2012, 01:39

je to narez sice nvm ci clasicky singlplayer bude nabizet i system achivu lebo ked som to hral online tak ano.

jeste vyrabet a craftit si itemy to je taky narez tato hra se uco vyplati hrat online
Návrat hore Goto down
Maho
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 224
Join date : 23.07.2011
Age : 33

Diablo 3 pokec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Diablo 3 pokec   Diablo 3 pokec EmptyNe 22 apríl 2012, 03:11

ja som to presiel za demon huntera. No mohlo to byt aj lepsie.
Návrat hore Goto down
Jarci
Admin
Admin
Jarci


Počet príspevkov : 492
Join date : 21.07.2010
Age : 32

Diablo 3 pokec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Diablo 3 pokec   Diablo 3 pokec EmptyNe 22 apríl 2012, 21:49

stiahol som a mam dost
Návrat hore Goto down
http://chol.omgforum.net
Gem
Hero
Hero
Gem


Počet príspevkov : 256
Join date : 24.10.2010
Bydlisko : JMK

Diablo 3 pokec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Diablo 3 pokec   Diablo 3 pokec EmptyNe 22 apríl 2012, 22:22

Tak jaký sou vaše pocity z toho. Já osobně si počkám a upirátím až plnou verzi, takže nemužu hodnotit.
Naplnilo to očekávání z Diabla II nebo je to jenom trapný WoWko z jinýho pohledu?
Návrat hore Goto down
Jarci
Admin
Admin
Jarci


Počet príspevkov : 492
Join date : 21.07.2010
Age : 32

Diablo 3 pokec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Diablo 3 pokec   Diablo 3 pokec EmptyNe 22 apríl 2012, 22:32

Diablo 2 som nikdy nehral ale tato trojka je strasne popici,a hlavne bete ja na normal dificulty len takze sa tesim co m budu tahsie,
Návrat hore Goto down
http://chol.omgforum.net
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Diablo 3 pokec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Diablo 3 pokec   Diablo 3 pokec EmptyPo 23 apríl 2012, 00:56

je to narez jednim slovem a vyplati sa uco hrat aj na ofi serverech
Návrat hore Goto down
Reveal
Hero
Hero
Reveal


Počet príspevkov : 379
Join date : 29.07.2010
Age : 29
Bydlisko : Nitra

Diablo 3 pokec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Diablo 3 pokec   Diablo 3 pokec EmptyPo 23 apríl 2012, 04:30

Môj dojem je celkom dobrý. Prejdené za hodinku za Barbariana.
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Diablo 3 pokec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Diablo 3 pokec   Diablo 3 pokec EmptyPo 23 apríl 2012, 04:54

ale ze tam neni paladin hajzli jedni )
tak snad v datadisku bude lebo uz ma kazdy paladina dost zrejmne
Návrat hore Goto down
Gem
Hero
Hero
Gem


Počet príspevkov : 256
Join date : 24.10.2010
Bydlisko : JMK

Diablo 3 pokec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Diablo 3 pokec   Diablo 3 pokec EmptyPo 23 apríl 2012, 05:06

Paladin je tam prakticky v podobě monka, stejně tak jako je necromancer v podobě witch doctora, amazonku s assasinkou máš v podobě demon huntera.
Co tam zůstalo z Diabla II je barbar sám za sebe a v takové pochybné variaci sorceresska v podobě wizarda. Jenom asi druida vynechali.
Dost se ty skilly prolínají
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

Diablo 3 pokec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Diablo 3 pokec   Diablo 3 pokec EmptyUt 24 apríl 2012, 06:27

Ja som si to velmi bohuzial neuzil, mal som smolu :-). Piatok povinnosti + cesta domov. Sobota bratrancova svatba do noci - aspon sa mi to zatial stiahlo a ked som sa vratil uz to bolo. Nedela - choroba, pondelok lekar. Ale stihol som carodejku na lvl 9, par achievementikov a aj 1 item vycraftit :-).
Dost veci sa zmenilo, tu zhrniem moje nazory za tych par hodin co som hral:


PLUSY:
1. potiony uz maju CD, takze ziadne chlastanie hlava nehlava
2. wizard uz ma aspon "normal" attack, ktory nestoji manu, a navyse je ranged, co je super. Uz neni taky uplne bezmocny bez many ako v D2.
3. mapa je lepsie spravena ako v D2
4. AI priser o dost zlepsena (napr. niektore typy meele nejdu uz len tupo najkratsou cestou za hracom, ale kluckuju, obchadzaju z inej strany...)
5. interakcia s "Environment" prvkami. Nicenie objektov z dialky - napr. skupina sudov sa da znicit AOE spellom z dialky, netreba trapne rozkopavat kazdy po jednom ani stat pri nich. Nicenie roznych dalsich objektov na mape - napr. hroby na cintorine. Moznost zavalit skupinu priser sutinami a podobne vychytavky.
6. achievementy :-)
7. hovorene casti pribehu/vedlajsich pribehov/uloh + bestiar
8. ak to spravne chapem, tak v jednom case sa da mat "aktivny" z kazdeho typu skillov len 1, aby sa nedali robit take sialenosti ako v D2, kde sa dalo metat za sebou vsetko mozne a mohlo to byt v niektorych pripadoch dost OP, napr. sorceress vystreli Blizzard a kym ma CD, tak prepne na Glacial spike/Frost blast a pali dalej, alebo paladin striedajuci Smite a Zeal, Smite, Zeal, Smite, Zeal a prisera sa ani nepohla. Toto vyzera dost rozumne ako je to v D3. Myslim ze to prispeje aj k zlepseniu PVP, ktore bolo v D2 prinajmensom "cudne" :-P
9. automaticke zdvihanie penazi, este by ma potesil filter na itemy typu ako je v Titan Quest, ze nech mi napr. vobec nezobrazuje sive a biele itemy ked stlacim ALT.


MINUSY:
10. moc sa mi nepacia tie masove spawny zo zeme, kedy z takmer toho isteho miesta na zemi z dlazdic zrazu vylezie aj 10 zombikov - kde sa tam zobrali? :-)
11. na to ze to tak dlho robili a uz je rok 2012, mohlo to vyzerat aj lepsie :-P ale v pripade Diabla o grafiku nikdy neslo - najdolezitejsia je hratelnost a znovuhratelnost :-)
12. mozno sa mi to len zda, mozno to bude nakoniec inac, ale nejak je tu malo skillov, sorceress v D2 mala napr. hned na zaciatku na vyber 3 typy kuziel pri prvom lvl up z 3 elementov, tu sa mi to zda nejake obmedzene, nevidim moznost specializacie na niektory element, napr. prvy "active" skill je FROST RAY, cize kazdy wizard ma stanovene, ze zacne s cold damage, potom dostane arcane orb aoe spell atd.
13. divny action bar, preco som si nemohol dat hocijaky skill na hociktory bind 1-4? Preco boli cisla 2, 3 a 4 locked? Preco ma hra NUTI mat frost novu na 1tke?


dalsie detaily, ostatne veci, veci na diskusiu:
14. nikde v hre nie je zobrazene meno postavy - ani v char. screene, ani v statoch, ani v skilloch, divne... Standard je predsa meno postavy, a potom akekolvek info, level, hp, mana atd atd.
15. mana cost skillov mi prisla dost vysoka - dufam ze je to len docasny jav na zaciatku na nizkych leveloch, na druhej strane na zmasakrovanie vsetkeho alebo vacsiny na obrazovke to vzdy stacilo
16. nenasiel som ziadny sposob ako manu doplnit okrem cakania, budu vobec nejake moznosti?
17. maximalna mana sa nezvysuje, stale som mal 100 aj na lvli 9, ako to bude riesene dalej, ked niektore skilly mozu stat aj viac ako 100?
18. mesto je opat prilis "staticke" - npc stoji nic nerobi, je to daleko napr. od takeho Skyrimu, kde kazde NPC malo svoj "zivot" - v noci spali, cez den pracovali, vecer popijali v krcme potom oddychovali doma, spali, atd.
19. zakladne atributy uplne zjednodusene - hrac nemoze nic "pokazit" ako v D2 ked si napr. niekto pridaval zbytocne staty (energy bolo totalne zbytocne), tu ich dostane automaticky podla classy - neviem ci je to plus alebo minus, ale urcite je to zjednodusenie.
20. To iste ako predosly bod aj skilly. Teraz to pripomina WOW, spravis lvl X, dostanes skill Y. Spravis lvl XX, dostanes skill YY. Ani tu sa neda co velmi pokazit :-P, no uvidime v com bude spocivat ta "customizacia" charov, aby kazdy wizard nebol taky isty, kazdy barbar taky isty ...
21. spelly beru dmg z weapon dmg, to som teda zvedavy ci nebude napr. wizard pobehovat po mape s obojrucnou sekerou (ako som to ja robil xD) namiesto staff alebo inej typickej "carodejnickej" zbrane, lebo ma vacsie dps a teda aj jeho spelly su silnejsie? Hadam nie :-P Ale asi dalej budu staffy pridavat intelligence, prip. +na niektory wizard skill atd. aby boli pouzitelne hlavne na wizarda a meele zbrane pre barbara a pod.
22. nutnost byt napojeny na internete aby sa dalo hrat, dokonca aj single player - toto ma vyhody aj nevyhody, tradicne Diablovske LANky uz budu minulost (kym to niekto necrackne samozrejme :-) ), na druhej strane udaje o postavach su u nich na serveroch, nie na lokalnom pocitaci, takze sa zamedzi vselijakym cheatom, alebo pripadnej strate postavy ked sa niekomu poserie disk a podobne.


VYSLEDNE HODNOTENIE:
Hra uz davno objednana a tesim sa :-)
Návrat hore Goto down
Jarci
Admin
Admin
Jarci


Počet príspevkov : 492
Join date : 21.07.2010
Age : 32

Diablo 3 pokec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Diablo 3 pokec   Diablo 3 pokec EmptyUt 24 apríl 2012, 09:15

manu si zvysis itemami,napr ked vycrafits item ktory dava random staty a equipnes tak niekedy da napr +3 tej power co tam je
Návrat hore Goto down
http://chol.omgforum.net
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Diablo 3 pokec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Diablo 3 pokec   Diablo 3 pokec EmptyPi 27 apríl 2012, 03:55

zara ty by si mal bejt tester/recenzent. opravdu ty achivi to je krok v pred pak jeste som tam videl v cooperative modu achivi craft systej e velmi zajimavy az budu hrat diablo 3 skusim nejakeho castera
Návrat hore Goto down
Bonereaver
Veteran
Veteran
Bonereaver


Počet príspevkov : 107
Join date : 23.08.2010

Diablo 3 pokec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Diablo 3 pokec   Diablo 3 pokec EmptySo 05 máj 2012, 03:04

No niekto tu pisal o cracku..carack nebude kedze to ide cez battlenet Smile...ma to svoje chyby...beta bola super..az na tie talenty..dufam ze to runami dobre vybalancuju a nebudu mi vobec chybat Smile..inac...Demon hunter je OP..ale monk je mega OP Very Happy..aspon po ten 13 lvl..uvidime co bude dalej Smile..a zara k tej mane..ak si to dobre pamatam tak som niekde cital ze mana ani energy sa nebude dat navysit Smile
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

Diablo 3 pokec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Diablo 3 pokec   Diablo 3 pokec EmptyNe 06 máj 2012, 11:36

Ze crack nebude? Hehe - Starcraft 2 crackli (ja som mal taku verziu ze sa dala hrat aspon kampan a challenge, multi ani skirmish nesiel) tak aj toto mozno dokazu :-)
Návrat hore Goto down
Maho
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 224
Join date : 23.07.2011
Age : 33

Diablo 3 pokec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Diablo 3 pokec   Diablo 3 pokec EmptyNe 06 máj 2012, 17:25

tak ja som vcera objednaval 2 kusy. Jeden pre mna a jeden pre doda Very Happy Tzn. od 15.5 cakajte od nas poslabsiu ucast Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Diablo 3 pokec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Diablo 3 pokec   Diablo 3 pokec EmptyNe 06 máj 2012, 18:34

tak je jasne ze hru budete myt k dostani uz drive ale spusti server o polnoci ze dne 14.5 na 15.5 Very Happy a crack bude jeste ten den!!!!(snad)
Návrat hore Goto down
Maho
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 224
Join date : 23.07.2011
Age : 33

Diablo 3 pokec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Diablo 3 pokec   Diablo 3 pokec EmptyNe 06 máj 2012, 21:03

tak viem ze bude crack, ale urcite nebudes moct vyuzivat celu hru naplno. Maximalne ti pojde singleplayer, multiplayer nepojde urcite.
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Diablo 3 pokec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Diablo 3 pokec   Diablo 3 pokec EmptyPo 07 máj 2012, 02:02

+ jeste pocitam ze achivi pojdu iba online hracum offline hracum asi nepojdu
Návrat hore Goto down
Gem
Hero
Hero
Gem


Počet príspevkov : 256
Join date : 24.10.2010
Bydlisko : JMK

Diablo 3 pokec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Diablo 3 pokec   Diablo 3 pokec EmptyPo 07 máj 2012, 03:40

Aby pes jebal nějaký achievementy Very Happy
Ale jako je fakt, že ti co nebudou mít originalku tak si zahrají jenom single, ale i to stačí. Kdo ví, třeba se crackři předvedou Very Happy
Návrat hore Goto down
Robigus
Bažant
Bažant
Robigus


Počet príspevkov : 72
Join date : 10.09.2010

Diablo 3 pokec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Diablo 3 pokec   Diablo 3 pokec EmptyPo 07 máj 2012, 04:56

Servus pani, no co sa tyka cracku, tak podla mna piratske kopie nebude mozne hrat. A preco? Lebo to ma Blizzard dobre vymyslene. v PC budete mat len mapy a mobovia a NPC budu na serveri, cize nespustis ziadny quest nic. Aspon som to tak cital aj znamy mi to povrdili. Cize len asi kupit poctivo. Very Happy
Návrat hore Goto down
Gem
Hero
Hero
Gem


Počet príspevkov : 256
Join date : 24.10.2010
Bydlisko : JMK

Diablo 3 pokec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Diablo 3 pokec   Diablo 3 pokec EmptyPo 07 máj 2012, 05:40

A já jim věřit budu. Konec konců lidi sou strašně vychcaní xD
To se už aj dřív, říkalo o věcěch, že to nepujde rozlousknout a šlo to. Takže já si myslím, že když se posnaží tak to pujde. Třeba to ještě nebude ten den, ale já vim věřím
Návrat hore Goto down
Bonereaver
Veteran
Veteran
Bonereaver


Počet príspevkov : 107
Join date : 23.08.2010

Diablo 3 pokec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Diablo 3 pokec   Diablo 3 pokec EmptyUt 08 máj 2012, 10:45

Ako moze niekto na online hru spravit crack?..ide to setko cez servery..takze cracky tu ani nespominajte lebo je to mega bullshit Smile..je to neplnohodnotne MMORPG..nieco ako Guild Wars 1..taktiez to fungovalo tak ze ludi sa dalo vidiet iba v mestach ale mimo mesta isiel clovek SP, a tato hra..ktora bola v podstate o nicom..tak doteraz na nu nevedia spravit free server takisto ako na Rift..cize blizzard si to osetri aby to neslo..a doteraz neni ani funkcny BETA server na diablo Smile..nieco ide..ale asi iba 10% hry..takze to ze crack bude hned druhy den..nie nie Very Happy ...mozno spravia nieco ako hovori robigus..ze sa lognete..pobehate svet a to bude tak vsetko..pretoze bez battlenet acc to nepojde ani zapnut Smile..a k tym free beta serverom viem svoje..3 dni som sa s tym drbal..slo to..ale znechutilo mi to hranie Smile

mozno pani co maju programovanie level russia ...tak spravia nejaky sandbox..ale pochybujem Smile..bude to velice komplikovane..napr. ani take WoW nejde este ako by malo..viz Anthoria Very Happy

Edit: k tym online a offline hracom..nic take tam nieje..vsetko je to online a bez netu diablo 3 nepojde
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

Diablo 3 pokec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Diablo 3 pokec   Diablo 3 pokec EmptyUt 08 máj 2012, 21:48

Opat sa budem opakovat Bone. Starcraft 2 siel tiez "len cez net" a len cez battle net account a vidis dokazali to cracknut aj tak. Dokaz mam na svojom kompe, kde hram v pohode kampan a neplatil som ani jeden cent a pre spustenie misii nepotrebujem byt lognuty na ziadnom battlenete. Takze reciam o Blizzarde, ktory si to "osetri aby to neslo" neverim :-)
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Diablo 3 pokec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Diablo 3 pokec   Diablo 3 pokec Empty

Návrat hore Goto down
 
Diablo 3 pokec
Návrat hore 
Strana 1 z 3Choď na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Offtopic-
Prejdi na: