Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 prihláška mm hunter

Goto down 
+5
Reveal
Maho
romantank
Asklepios
Cerebran
9 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Cerebran
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 230
Join date : 11.04.2012
Bydlisko : Nitra

prihláška mm hunter Empty
OdoslaťPredmet: prihláška mm hunter   prihláška mm hunter EmptySt 11 apríl 2012, 05:42

* Nick postavy ( only lvl 80) : Hunterpeter
* Class / Spec / Offspec : Hunter /Marksmanship /pvp Marksmanship
* Profese: Mám Skinning 450 a leatherworking 450, v lw 7/8 icc paternov
* Gearscore: Mám 5944gs(len 1 set bonus) ale mám haste ramená ktoré mi dosť prekážajú Sad.
* Talent build:
kód:
 http://wow335.gamestool.net/huntert.php?502000000000000000000000000053351012300132331351303515000002000000000000000000000
ak mám niečo zle veľmi rád si nechám poradiť.
* Info o altoch v tvare nick / class / spec / GS : Zdieľam s kamarátom paladina YfreedomY 5,6k holy 4,8k prot iných altov 80 nemám, s paladinom nemám problém ísť raid pretože majiteľ tu len rekreačne pvpčkuje.
* Vek: Mám len 13 rokov ale nemyslím si že sa správam ako niektorí moji rovesníci( každopádne ja to moc neviem posúdiť ).
* Priemerné FPS na raide , obvyklá latencia, nemáš s tým problémy? : latency mám 8ms a fps v dala tiež 8. Na raidoch neviem povedať ale nikdy som s tým nemal problémy.
* DPS na dummy po milióne dmgu: 7,1k
* Screenshot UI povinne z raidu: https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/856/wowscrnshot041112181401.jpg/
* Vyhovuje ti raid time? Podmienka pre raidovanie je mať program TS3,nerobí ti to problém,vieš ho používať? Raid time mi vyhovujú oba raidy (ten sobotný trochu viac lebo predsa len som školopovinný a nemôžem byť nejak do noci v nedeľu) tsko mám ale nerád rozprávam (keďže mám komplex z hlasu Very Happy).
* Tvoje PVE skúsenosti (tzn. koľko rokov hráš,na akých serveroch ,za aké postavy, koľko máš odprogressovaných WOTLK bossov): Začal som hrávať na Anthorii pred viac ako rokom za huntera, občas si rekreačne zahrám na arena tournamente arény keď sa moc nudím. Za huntera mám odprogresovaných 10/11 aj v 10 aj v 25, ale 25 som bol s ordom predposledný v dps takže to sa mi ráta menej ako tá 10 čo sme s guildou progressovali dosť dlho. Lich kinga ovládam taktiku ( nanešťastie tak z 40% len teoreticky) Togc 25 mám len prvého bossa keďže u nás v guilde sa nechodilo a lfg sa to moc úspešne nechodí.
* Kde čerpáš informácie o svojej classe ( linky stránok ) : Tak rôzne, class leader u nás v guilde, od neho som sa dosť priučil , toto http://www.femaledwarf.com/old/ , pár vecí som aj vygooglil a niektoré aj sám otestoval.
* Predchádzajúca guilda a dôvod prečo si ju opustil: No z pve guild som bol iba v sgc, kde ale preložili icc 25 na štvrtok kedy ja nemôžem Sad partia tam je super ale 25 sa s nimi bohužiaľ nedostanem. Odchádzam nerád ale to že som dlho nebol poriadnu 25 ma dosť hnevá. Pred sgc to boli guildy ktoré mená vám nič nepovedia(šmoulové, amazonie).
* Dôvod prečo chceš joinuť CHOL a čo od toho očakávaš? Myslím že ste jedna z top aliančných guild ktorá mi môže poskytnúť stabilné raidové prostredie a veľmi rád by som sa stal súčasťou vašich raidov.
* Poznáš niekoho od nás kto by sa za teba mohol prípadne zaručiť? Bohužiaľ nepoznám nikoho ale verím že by pre mňa nebolo ťažké začleniť sa do kolektívu , s pár ľuďmi som si písal a prišli mi veľmi prijemní.
* Čokolvek chceš dodat napr o sebe [nepovinne] Tak som 13 ročný nolifer (prejavuje sa to asi tak že keď prídem po krúžkoch domov sadnem za komp a som tam do večera) Very Happy ktorý sa zaoberá programovaním (c#.net) a matematikou.
edit: pokus o sprehľadnenie


Naposledy upravil Hunterpeter dňa St 11 apríl 2012, 06:32, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Asklepios
Veteran
Veteran
Asklepios


Počet príspevkov : 124
Join date : 06.04.2012

prihláška mm hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: prihláška mm hunter   prihláška mm hunter EmptySt 11 apríl 2012, 06:16

Takže k prihláške: Mohol si aspoň niečo vyznačiť s tučným,farebným alebo s niečím.Lebo ked je všetko na seba natlačené,je tam zmetok.Ďalej,tuším že si ta pamätám zo SGC,občas si failoval,resp. si nevedel taktiky,ale si sa ich rýchlo naučil,čo je +.Dalej neviem či huntera potrebujeme.Ja som zatial NEUTRAL
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

prihláška mm hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: prihláška mm hunter   prihláška mm hunter EmptySt 11 apríl 2012, 06:33

dneska sme spolu mluvili som rad ze si podal nakonec prihlasku pockame na qintase
Návrat hore Goto down
Cerebran
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 230
Join date : 11.04.2012
Bydlisko : Nitra

prihláška mm hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: prihláška mm hunter   prihláška mm hunter EmptySt 11 apríl 2012, 07:39

Ešte by som chcel dodať ku talentom, sú robené na 10 raidy kedy nám dosť často chýbal replenishment a dochádzala mi mana tým pádom mi klesalo aj dps (preto rapid recuperation inak by som investoval do silencing shotu ).
Návrat hore Goto down
Maho
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 224
Join date : 23.07.2011
Age : 33

prihláška mm hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: prihláška mm hunter   prihláška mm hunter EmptySt 11 apríl 2012, 07:46

Bichesko zdrz sa prosim ta tvojich komentarov. Si v gilde par dni, nebol si este ani jeden raid ako vies ze nepotrebujeme hunta?

edit by des: strasne som toto chcela napisat ale vidim ze uz nemusim ;D true storyyy

K UIcku: naco ti je vidiet partu aj cely raid? ked uz tak si partu vypni a stiahni grid alebo nieco podobne. A omen cez pol obrazovky...... Ten si trochu zmensi, pripadne ak pojdes aj nejaky nas raid tak aj vypnut mozes, bo podla dmgu co si spominal sa u nas nemusis bat preaggrovania Very Happy Very Happy K bindom vyhradu nemam, hoci ja by som ich tak nemal urcite ale ked sa ti tak dobre hra, preco nie.

K talentom: Podla talentov by si mal soketovat arp, neviem ci to tak aj je kedze na armory to nevidim. Hned prva vec co mi padla do oci. Nemas natalentovany silencing shot? WOTAFAK? si robis srandu?? spell ktory dava dmg a nema global cd, to mas mat namakrovane na kazdom spelle.

Vyhrad by bolo este viacero ale uz radsej pomlcim
Návrat hore Goto down
Maho
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 224
Join date : 23.07.2011
Age : 33

prihláška mm hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: prihláška mm hunter   prihláška mm hunter EmptySt 11 apríl 2012, 07:49

Hunterpeter napísal:
Ešte by som chcel dodať ku talentom, sú robené na 10 raidy kedy nám dosť často chýbal replenishment a dochádzala mi mana tým pádom mi klesalo aj dps (preto rapid recuperation inak by som investoval do silencing shotu ).

radsej obetujem iny talent, ale silencing shot urcite nie
Návrat hore Goto down
Cerebran
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 230
Join date : 11.04.2012
Bydlisko : Nitra

prihláška mm hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: prihláška mm hunter   prihláška mm hunter EmptySt 11 apríl 2012, 07:55

Prehodil som rapid recuperation za silecing shot keďže viem že nemá gcd a dáva dmg Smile a áno arpen socketujem(aj keď neviem či sa tu viac neoplatí aggility keďže to ide veľa hunterov) ale nemám problém presocketovať. Ak by ti to nerobilo problém mohol by si mi napísať výhrady mailom poprípade whispnúť? Nech viem čo zmeniť aj v prípade že sa ku vám nedostanem. A ešte k tomu raidu, nie vždy som v rovnakej grupe a mám to tam dané aby som mal aspoň aký taký prehlad o raide( a dosť mi to pomáha aj pri kusaní). A ešte ďakujem za radu s tým gridom Smile.
Návrat hore Goto down
Maho
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 224
Join date : 23.07.2011
Age : 33

prihláška mm hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: prihláška mm hunter   prihláška mm hunter EmptySt 11 apríl 2012, 08:03

a teraz som pozeral este aj nevhodne glyphy mas Very Happy ist bez glyphu Serpent sting je dost nachuja Very Happy okrem toho ze obcas ti to usetri gcd ked nemozes dat chimeru, tak aj chimera dava vecsi dmg pretoze dmg sa vyrata aj zo zostavajuceho casu serpent stingu.
Návrat hore Goto down
Maho
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 224
Join date : 23.07.2011
Age : 33

prihláška mm hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: prihláška mm hunter   prihláška mm hunter EmptySt 11 apríl 2012, 08:04

A uz sme doma Very Happy preto som ti poradil addon Grid, nielen ze ti to usetri dost miesta a je to prehladnejsie, po spravnom nastaveni aj vidis kto je kusnuty a kto nie.
Návrat hore Goto down
Asklepios
Veteran
Veteran
Asklepios


Počet príspevkov : 124
Join date : 06.04.2012

prihláška mm hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: prihláška mm hunter   prihláška mm hunter EmptySt 11 apríl 2012, 08:53

citácia :
Bichesko zdrz sa prosim ta tvojich komentarov. Si v gilde par dni, nebol si este ani jeden raid ako vies ze nepotrebujeme hunta?

Písal som že neviem.
Návrat hore Goto down
Cerebran
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 230
Join date : 11.04.2012
Bydlisko : Nitra

prihláška mm hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: prihláška mm hunter   prihláška mm hunter EmptySt 11 apríl 2012, 18:22

Maho dík moc za rady hneď ako budem ingame zmením.
Návrat hore Goto down
Reveal
Hero
Hero
Reveal


Počet príspevkov : 379
Join date : 29.07.2010
Age : 29
Bydlisko : Nitra

prihláška mm hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: prihláška mm hunter   prihláška mm hunter EmptySt 11 apríl 2012, 21:46

Ale zmysel Madovho topicu bol v tom že si v gilde dva dni aj s cestou a hneď tu padáš do očí luďom.
Návrat hore Goto down
Quintas
Hero
Hero
Quintas


Počet príspevkov : 355
Join date : 18.04.2011
Age : 41
Bydlisko : Liberec

prihláška mm hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: prihláška mm hunter   prihláška mm hunter EmptySt 11 apríl 2012, 22:48

Takže vše podstatné už řekl můj pobočník Maho Very Happy
Místo glyphu Aimed Shot, tam lupni Serpent Sting, zároveň s tím je si dobré pořídit nějaký trackovací addon na tuhle dotku, protože někdy se bugne na 15s (místo 21s) a když to někde viditelně nevidíš, snadno se to přehlédne.
Jinak ten screen tak vůbec nevypadá moc pěkně, chtělo by to trošku poladit a celkově zpřehlednit, ale to je samozřejmě otázka vkusu, že Very Happy
Jelikož Maho a Ragan na to už kašlou, jsem za TEST
Jestli ti vyhovuje už tato sobota, tak buď v 15.45 ready (flašky, jídlo, scrolly beru jako samozřejmost).
Návrat hore Goto down
Cerebran
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 230
Join date : 11.04.2012
Bydlisko : Nitra

prihláška mm hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: prihláška mm hunter   prihláška mm hunter EmptySt 11 apríl 2012, 23:44

Dík moc, ja som to už medzi časom vymenil za kill shot (trochu som počítal čo mi to urobí s dmgom a na 5 min bossovi v kill shot range 1 min mi lepšie výchádzal aimed asi o 30k dmgu) ale samozrejme ak mi hovoríte že je to lepšie nemám problém vymeniť. Ui som trochu tiež poupravoval pridal bindy, stiahol bartender a grid vyzerá to nejak takto : https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/15/wowscrnshot041212123935.jpg/. na ten serpent mám stiahnutý class timer (v živote som to na huntera nepoužíval ale dobre vedieť že to má výzam). V sobotu by som mal byť doma ešte to musím prehodnotiť s rodičmi či niekam neplánujú ísť, ale malo by mi to vyhovovať.
p.s. Jedlo stačí ryba?
Návrat hore Goto down
rammatorix
Hero
Hero
rammatorix


Počet príspevkov : 499
Join date : 09.08.2011
Age : 32
Bydlisko : Revúca - SVK

prihláška mm hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: prihláška mm hunter   prihláška mm hunter EmptyŠt 12 apríl 2012, 01:01

tak rybycka bude, to iste niekto bude mat v raide Very Happy proste scroly, flasky zabezpecit, na tvoj vek si myslim celkom obstojne vystupovanie aj prihlaska, tak uvidime sa v sobotu
Návrat hore Goto down
rammatorix
Hero
Hero
rammatorix


Počet príspevkov : 499
Join date : 09.08.2011
Age : 32
Bydlisko : Revúca - SVK

prihláška mm hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: prihláška mm hunter   prihláška mm hunter EmptyŠt 12 apríl 2012, 01:01

ou a dostudovat taktiku na LK !!!!!
Návrat hore Goto down
Quintas
Hero
Hero
Quintas


Počet príspevkov : 355
Join date : 18.04.2011
Age : 41
Bydlisko : Liberec

prihláška mm hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: prihláška mm hunter   prihláška mm hunter EmptyŠt 12 apríl 2012, 01:09

Hunterpeter napísal:
Dík moc, ja som to už medzi časom vymenil za kill shot (trochu som počítal čo mi to urobí s dmgom a na 5 min bossovi v kill shot range 1 min mi lepšie výchádzal aimed asi o 30k dmgu) ale samozrejme ak mi hovoríte že je to lepšie nemám problém vymeniť. Ui som trochu tiež poupravoval pridal bindy, stiahol bartender a grid vyzerá to nejak takto : https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/15/wowscrnshot041212123935.jpg/. na ten serpent mám stiahnutý class timer (v živote som to na huntera nepoužíval ale dobre vedieť že to má výzam). V sobotu by som mal byť doma ešte to musím prehodnotiť s rodičmi či niekam neplánujú ísť, ale malo by mi to vyhovovať.
p.s. Jedlo stačí ryba?

Standartní fish feast vždy někdo má, takže pokud nepoužíváš nějaké speciální jídlo, třeba na arp, tak rybku tahat nemusíš Smile
Návrat hore Goto down
Cerebran
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 230
Join date : 11.04.2012
Bydlisko : Nitra

prihláška mm hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: prihláška mm hunter   prihláška mm hunter EmptyŠt 12 apríl 2012, 01:34

Ok dík ryby mám aj ja. Lk taktiku naštudovanú mám ale predsa len prax je niečo iné.
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

prihláška mm hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: prihláška mm hunter   prihláška mm hunter EmptyŠt 12 apríl 2012, 08:48

tak ze Cl ti instrukce dal a maho tez.
do soboty zrobit vse co mas zmenit a naucit sa a napis mi ingame v sobotu 15:45
Návrat hore Goto down
Playfunny
Veteran
Veteran
Playfunny


Počet príspevkov : 144
Join date : 06.01.2012
Age : 34
Bydlisko : PO

prihláška mm hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: prihláška mm hunter   prihláška mm hunter EmptySo 14 apríl 2012, 09:39

Zamna Prihlaska pekna na 13 Rokov Klobuk Dole Smile a ak mozem poradit kedze som hraval Hunta Arp si davaj az ked das aspon 75% +++ Armor pene Inac je lepsia Agilita Podla mojho nazoru a skusenosti Smile Ale je tiez pravda ze ak budes v Gilde a budes sa snazit zapajat do raidov atd eq nazberas velmi rychle Smile Kazdopadne som ZA Test Raid Hunteer 1x Chyba + Prida sa Smile
Návrat hore Goto down
Cerebran
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 230
Join date : 11.04.2012
Bydlisko : Nitra

prihláška mm hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: prihláška mm hunter   prihláška mm hunter EmptySo 14 apríl 2012, 09:52

Arpen mám 80%, a test mi už prebehol akurát dnes Smile čakám na rozsudok od Quintasa.
Návrat hore Goto down
Playfunny
Veteran
Veteran
Playfunny


Počet príspevkov : 144
Join date : 06.01.2012
Age : 34
Bydlisko : PO

prihláška mm hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: prihláška mm hunter   prihláška mm hunter EmptySo 14 apríl 2012, 09:58

tak GL Smile
Návrat hore Goto down
Cerebran
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 230
Join date : 11.04.2012
Bydlisko : Nitra

prihláška mm hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: prihláška mm hunter   prihláška mm hunter EmptySo 14 apríl 2012, 10:06

Dík moc Smile
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

prihláška mm hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: prihláška mm hunter   prihláška mm hunter EmptySo 14 apríl 2012, 10:40

dal som mu vedet ozve sa
Návrat hore Goto down
Quintas
Hero
Hero
Quintas


Počet príspevkov : 355
Join date : 18.04.2011
Age : 41
Bydlisko : Liberec

prihláška mm hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: prihláška mm hunter   prihláška mm hunter EmptySo 14 apríl 2012, 21:56

Sice jsi na raidu nijak neoslnil co se týče DPS (jak říkal Dyko, v tuhle chvíli bych u tebe asi upřednostil agil gemy). Na druhou stranu na Marrowgarovi trčel v spikách, a u Saurfanga z vlastní iniciativy dával frost trapu před beasty.
Takže za mě ano, rank TEST
Ale musíš počítat s tím, že někdy budeš na střídačce...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





prihláška mm hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: prihláška mm hunter   prihláška mm hunter Empty

Návrat hore Goto down
 
prihláška mm hunter
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» [NEPRIJATY] přihláška - hunter
» Donorlin - MM hunter
» Petrinka - hunter
» Syle - hunter
» Stax MM hunter

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Prijatí-
Prejdi na: