Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Cressida - Mage

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Cressida - Mage Empty
OdoslaťPredmet: Cressida - Mage   Cressida - Mage EmptyNe 18 marec 2012, 07:46

* Nick postavy ( only lvl 80) : Cressida
* Class / Spec / Offspec : Mage Fire
* Profese: Tailoring, Jewelcrafting
* Gearscore: nemám ten retardovaný addon ale môj gear si môžte pozrieť tu

* Talent build: talenty

* Info o altoch v tvare nick / class / spec / GS : Pastinka / DK / Blood tank / cca 5700 gs

* Vek: 17

* s pc nemám absolútne problém, ale samozrejme ako každému raz za čas ten net padne

* DPS na dummy po milióne dmgu: okolo 7500 dps, ale mal som problém že sa mi párkrát vypol počas fightu combat čiže mi zrušilo všetky dotky a posralo mi to celu rotaciu..

* screen UI z raidu nemám ale takto nejak to vypadá.. UI

* Raid time mi vyhovuje najmä ten v nedeľu, kvôli raid timu som dostal kick z guildy.. absolútne mi nevyhovovalo sedieť za wowkom v štvrtok alebo v nedeľu od siedmej do jedenastej

* začínal som na mystiqu keď bolo ešte len TBC tam som mal huntera, progress tam nebol nič moc pretože tam toho moc nešlo, neskô na twinstary kde som mal rogunu, tam to už bolo lepšie, mal som tam rogunu a neskor holy paladina, tam sme odprogressovali hyjal a slo sa na BT ale to uz som sa na to vykaslal lebo ma to nebavilo. Vratil som sa ked prisiel WOTLK. Zacal som na nejakych fun serveroch lebo sa mi nechcelo expiť Very Happy... Ale neskor som prisiel na anthoriu kde som si najprv vyexpil DK a neskor maga z ktoreho som spravil maina. S guildou Enlightenment sme odprogressovali cele TOC ICC az po LK

* Informácie o svojej classe čerpám z mojej hlavy a keď si s niečím nie som istý tak sa spýtam nejakého kamaráta

* Ako som už vyššie uviedol tak moja predchádzajúca guilda bola Enlightenment a dôvod odchodu bol kick kvôli nechodeniu raidov (nevyhovoval mi čas)

* Hlavný dôvod je taký že Váš raid time mi absolútne vyhovuje a ste jedna z najúspešnejších guild na servery. Očakávam od toho že sa zabavím na raide.

* Nikoho kto by sa za mňa mohol zaručiť nepoznám, ale myslm že je dosť ľudí ktorý poznajú môj nick

Návrat hore Goto down
rammatorix
Hero
Hero
rammatorix


Počet príspevkov : 499
Join date : 09.08.2011
Age : 32
Bydlisko : Revúca - SVK

Cressida - Mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cressida - Mage   Cressida - Mage EmptyPo 19 marec 2012, 04:58

bohuzial v nedelu sa ten raid uz nechodi odkedy je otvoreny LK, so stavom sobotneho raidu neviem ako to je ale mame 4 magov na 1 raid ak sa nemylim, tak neviem ake mas sance
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Cressida - Mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cressida - Mage   Cressida - Mage EmptyPo 19 marec 2012, 05:09

Načo to máte v info keď to už nie je pravda?.. Samozrejme ak v nedeľu sa už nechodí tak teda záujem nemám. Díky
Návrat hore Goto down
nwankwo
Hero
Hero



Počet príspevkov : 296
Join date : 13.07.2011
Age : 37
Bydlisko : Sarisske Bohdanovce

Cressida - Mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cressida - Mage   Cressida - Mage EmptyPo 19 marec 2012, 05:11

asi tak cresida nedelny raid nieje a su 4ria aktivny magovia takze prepac proti closed pls
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Cressida - Mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cressida - Mage   Cressida - Mage Empty

Návrat hore Goto down
 
Cressida - Mage
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 80 lvl mage
» Prcililinka - Fire Mage
» Prihlaska Davi-mage
» Vilda-mage
» Bubalko-Arcane mage

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Neprijatí-
Prejdi na: