Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 The Kingslayers (25 man)

Goto down 
+13
Lamer
DESMiANA
Reveal
Quintas
andiron
Jarci
rammatorix
Pats
romantank
Pikóó
Shrunke
heector
zastaph
17 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
andiron
Veteran
Veteran
andiron


Počet príspevkov : 110
Join date : 24.07.2011
Age : 30
Bydlisko : Uherské Hradiště

The Kingslayers (25 man) - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: The Kingslayers (25 man)   The Kingslayers (25 man) - Stránka 2 EmptyPo 12 marec 2012, 02:25

quintas nejvic zabil to je pravda... to mi pripomnelu tu jednu prohranu arenu quine jak sme sli dvojky Very Happy pametas jak ti dosli ty sipy ? Very Happy epic ale jak psal Zara. nadherny konec Very Happy tolik srandy a romanovo JE TO BLIZKOO!!! TO NEJVIC ZABILO. taktez se mi libila dalsi vec cituji. navrhl sem 5k ep za kill. Lamerkiller: jo daj. za tri hodiny poslouchani andiho... Odpoved: DRZ PICU LAMER :DDD Timto mu chci taky podekovat ze dosel. ataky vim ze dalsi raid de znova Smile BIG THX TO LAMERKILLER..... LAFISKUJU TA :DD
Návrat hore Goto down
Quintas
Hero
Hero
Quintas


Počet príspevkov : 355
Join date : 18.04.2011
Age : 41
Bydlisko : Liberec

The Kingslayers (25 man) - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: The Kingslayers (25 man)   The Kingslayers (25 man) - Stránka 2 EmptyPo 12 marec 2012, 02:25

heector napísal:
quintas to stimi nabojmi si zabil jak vravi jeden nemenivani spevak a zato ta uznavam Very Happy


btw: co by si urobil kebi nemas veci na tie sipi ? a kvoli tvojmu dmg by ste to nedorazili ? Very Happy

Ano teď bych mohl říct, že to bylo sehraný naschvál, abych to trochu okořenil, ale nebylo to tak Very Happy
Abych to tedy uvedl konečně na pravou míru, náboje jsem kontroloval jen před prvním bossem a to jsem měl přes 4k, takže jsem si řekl, že to mi v klidu vystačí na celý raid a dál jsem už na to nemyslel, bohužel 4 pokusy na LK nějak dříve vyčerpali moje zasoby a skončilo to takhle.
Jinak matroš na výrobu nosím vždy v dostatečném množství v báglu, právě kvůli těmto případům (a že se mi to už nejednou stalo, i když tohle byl docela extrémní případ Very Happy)
Jinak náboje se dají v nouzi nakoupit i u Jeevese, kterého taky tahám s sebou Smile
Návrat hore Goto down
Maho
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 224
Join date : 23.07.2011
Age : 32

The Kingslayers (25 man) - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: The Kingslayers (25 man)   The Kingslayers (25 man) - Stránka 2 EmptyPo 12 marec 2012, 04:41

trebalo by quintasovi zrusit premiu EP, nebol pripraveny na raid Very Happy:D ale nie. Ale celkom rychla reakcia, nezavahal si ani sekundu a to sa na spravneho CL patri Very Happy
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

The Kingslayers (25 man) - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: The Kingslayers (25 man)   The Kingslayers (25 man) - Stránka 2 EmptyPo 12 marec 2012, 04:55

ano zara toto je za ty roky co tu sme za dobroucineni a tresnicka na dortu. skvela nalada zvedla sa guidla stastny konec dobreho zacatku. opravdu podekovat všem za ty 4 roky sem tu stihol tolko a zazily sme tolko veci dobre i zle ale tento moment da za vsechno co sme prozily
Návrat hore Goto down
Pikóó
Hero
Hero



Počet príspevkov : 272
Join date : 23.07.2010

The Kingslayers (25 man) - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: The Kingslayers (25 man)   The Kingslayers (25 man) - Stránka 2 EmptyPo 12 marec 2012, 05:12

Ještě vás čeká HC progress tak to tak rychle neukončujte Very Happy
Návrat hore Goto down
Reveal
Hero
Hero
Reveal


Počet príspevkov : 379
Join date : 29.07.2010
Age : 29
Bydlisko : Nitra

The Kingslayers (25 man) - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: The Kingslayers (25 man)   The Kingslayers (25 man) - Stránka 2 EmptyPo 12 marec 2012, 05:17

Zajtra by som mal dokončiť svoju úpravu videa.
Návrat hore Goto down
andiron
Veteran
Veteran
andiron


Počet príspevkov : 110
Join date : 24.07.2011
Age : 30
Bydlisko : Uherské Hradiště

The Kingslayers (25 man) - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: The Kingslayers (25 man)   The Kingslayers (25 man) - Stránka 2 EmptyPo 12 marec 2012, 05:34

Super reve. ! Tak ale priste ID repete Very Happy sand uz aj tanci preziji co vy na to ? Very Happy
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

The Kingslayers (25 man) - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: The Kingslayers (25 man)   The Kingslayers (25 man) - Stránka 2 EmptyPo 12 marec 2012, 08:10

nejaku peknu hudbu tam daj
Návrat hore Goto down
Reveal
Hero
Hero
Reveal


Počet príspevkov : 379
Join date : 29.07.2010
Age : 29
Bydlisko : Nitra

The Kingslayers (25 man) - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: The Kingslayers (25 man)   The Kingslayers (25 man) - Stránka 2 EmptyUt 13 marec 2012, 02:56

The Kingslayers (25 man) - Stránka 2 Beznzvuwow

Už čoskoro to bude hotové. Ostáva tolko času kolko bude quintasovi trvať to hodiť na net. Inak je hento už konečná podoba.Very Happy Aj ked z toho neni skoro nič spoznať

A dá sa aspom rozpoznať ake pesničky tam dávam.
Návrat hore Goto down
missisippis
Nováčik
missisippis


Počet príspevkov : 18
Join date : 25.01.2012
Age : 31
Bydlisko : Ostrava

The Kingslayers (25 man) - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: The Kingslayers (25 man)   The Kingslayers (25 man) - Stránka 2 EmptyUt 13 marec 2012, 20:34

Lidi krásné video Very Happy hlavne to epicke provedeni 3 faze EPICK heal Melle dmg bomba zivotni zážitek !!!
Návrat hore Goto down
Sponsored content





The Kingslayers (25 man) - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: The Kingslayers (25 man)   The Kingslayers (25 man) - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
The Kingslayers (25 man)
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» The Kingslayers 10 man

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Sien slavy-
Prejdi na: