Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Moja prihlaška Ellnino Rogue

Goto down 
+2
zastaph
romantank
6 posters
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Moja prihlaška Ellnino Rogue Empty
OdoslaťPredmet: Moja prihlaška Ellnino Rogue   Moja prihlaška Ellnino Rogue EmptyPo 20 február 2012, 06:44

Nick postavy:Ellnino
Clas:Rogue Spac:Assasin pve Off spec:assasin pvp
Profesie:Jwc a Lw
GS:pve-5900+ale chyba mi len Headka inač mam Wratful zatial!Dufam že mi to nepokašle prihlašku!
:pvp-6100+ Full wrathful ale to asi neni ani podstatne:D
Talent build:pve-54/10/7 assasin Envenom spec tuna neviem hodit ale ak treba tak mi odp. alebo na wowku mi napiste a ja uz si pozistujem Dakujem.
:pvp-44/4/23 assasin Envenom
Info o altoch:nemam ziadnych zatial sa naplno venujem len tejto postave.
Vek:25rokov-Otec:D
Fps:50-60
Letenci:30-60 nie z netom nemam a ani z compom nemam problemy.
Dps:zatial ma len z icc 9K co som si vsimol ked dali Dps meter.
Screenshot:Nemam sa odfoteneho ale ak treba tak ak budem raid tak sa odfotim zradostou:D
TS3:Ano mam viem ho pouzivat neroby mi problem.
Podmienky: ano cas na raidy mi uplne vyhovuju.
Pve skusenosti:tak tuto hru hram asi 2 roky venoval som sa hlavne pvp a poritom som chodil aj pve ale nemal som good guildu tuto hru som respektyve vobec nepoznal.Tak bossov poznam z Dungov obycajnych aj hcpotom poznam-Toc,Togc,OS,Icc atd..taktiky na Icc mam nastudovane z netu.nehovorim ze viem vsetko lebo neviem ale rad sa ucim a hlavne rychlo.Neodvram ak nemam pravdu:D a viem priat krityku.
Skusenosti Classy:Tie cerpan vecinou z Youtube a z vyguglovanich stranok o mojej classe.
Predchadzajuca guilda:Last secon Alive pvp gulda.Ja som nikdy nebol zalozeny natom ze cem neaku guildu no zozaciatku ako som vravel zacinal som pvp tak pochopitelne ze som aj v pvp guilde teraz ale uz ma to nudi aj tak nechcu chodit nic velke ani dokonca BG-cka im je tasko ist tak ma to nebavy cem sa rozvijat v pve je to zabava a tie raidy su neskutocne pecka mam rad ludi a komunikaciu snimi.
Dvovod:Chcem kvalitnu pve guildy ktora vie co chce tak ako aj ja cem byt kvalitny hrac a viem ze uvas sa mi to podary.Ocakava aj plno srandy a plnu komunikaciu pomoc porozumenie a spolupatricnost.
Koho poznam? tak poznam Nwankwa,Argetlama-sme z jednej dediny mozu sa zarucit.potom tam poznam Andirona a Neeore z wowka.Nemam vsetkych prekuknutych ale urcite este niekoho jaj este aj Quintasa poznam aspon myslim ze je zvasej Guildy:D
Doplnujuce udaje:hadam to vijde:D dakujem pekne. spozdravom Ellnino Rogue albino
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Moja prihlaška Ellnino Rogue Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja prihlaška Ellnino Rogue   Moja prihlaška Ellnino Rogue EmptyPo 20 február 2012, 06:59

momentalne mame 4 roguny- Bonereaver,Tino,Neeroe, Rhemorha - zatim obcas iba logne.s toho jeden chodi v sobotu a ostatny chodit muzu uz iba v nedeli.
sice ak by som mal rozhodnut tak mame momentanlne full stav rogun. jeste nech sa vijadri dalsi lidi + CL

full stav
http://chol.omgforum.net/t601-topic
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

Moja prihlaška Ellnino Rogue Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja prihlaška Ellnino Rogue   Moja prihlaška Ellnino Rogue EmptySt 22 február 2012, 01:15

CL pre rogue nemame. Nech sa vyjadri niekto kto pozna lepsie stav v nedelu-su active ti traja nedelni? A tiez niekto kto rozumie rogue eq/talentom/gemom lebo ja viem o nich akurat tak prd makovy Razz
Návrat hore Goto down
Pedersen
Nováčik
Pedersen


Počet príspevkov : 37
Join date : 26.08.2011
Bydlisko : Brezno

Moja prihlaška Ellnino Rogue Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja prihlaška Ellnino Rogue   Moja prihlaška Ellnino Rogue EmptySt 22 február 2012, 06:44

ja sa pozriem nanho
Návrat hore Goto down
Tino
Bažant
Bažant
Tino


Počet príspevkov : 55
Join date : 02.01.2012

Moja prihlaška Ellnino Rogue Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja prihlaška Ellnino Rogue   Moja prihlaška Ellnino Rogue EmptySt 22 február 2012, 09:03

Idem sa aj ja pozrieť
EDIT
Podľa môjho skromného úsudku, miesto v raide pre ďalšiu rogunu nie je. 2 roguny sú až moc. O Ellninovi som počul, že je dobrý v PVP, ale (aspoň) čo ja viem, tak PVE sa venuje iba pár týždňov.
full stav
Návrat hore Goto down
missisippis
Nováčik
missisippis


Počet príspevkov : 18
Join date : 25.01.2012
Age : 31
Bydlisko : Ostrava

Moja prihlaška Ellnino Rogue Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja prihlaška Ellnino Rogue   Moja prihlaška Ellnino Rogue EmptySt 22 február 2012, 12:31

elnina znam hlavne s pvp ale v pve netoci zle tak bych ho skusil alpon za test nic nedate bud se bude ibit nebo ne nejlepsi dat sanci nez zahodit mlady talent !!! moj vyrok
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Moja prihlaška Ellnino Rogue Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja prihlaška Ellnino Rogue   Moja prihlaška Ellnino Rogue EmptyŠt 23 február 2012, 11:13

tuto prihlasku uzavrete rogunou mame aktivne try bohuzel skus to nekdy priste ano
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Moja prihlaška Ellnino Rogue Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja prihlaška Ellnino Rogue   Moja prihlaška Ellnino Rogue EmptyŠt 23 február 2012, 20:51

ach roman mam ta rada ale ten pravopis je strasny.. Very Happy potom posobis nedoveryhodne ked napises trY mam chut kopat do babatiek a trhat si vlasy Very Happy

aaaanyway,tak asi NEPRIJATY ked ta nie je kam strcit.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Moja prihlaška Ellnino Rogue Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja prihlaška Ellnino Rogue   Moja prihlaška Ellnino Rogue Empty

Návrat hore Goto down
 
Moja prihlaška Ellnino Rogue
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Prihlaska - Assa Rogue Vanish
» Rzor-Assa-Rogue
» Mydlo-rogue
» Nyen - assa rogue
» PRIHLASKA

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Neprijatí-
Prejdi na: