Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Prihlaska - Unstoppable, DeathKnight

Goto down 
+2
DESMiANA
romantank
6 posters
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Prihlaska - Unstoppable, DeathKnight Empty
OdoslaťPredmet: Prihlaska - Unstoppable, DeathKnight   Prihlaska - Unstoppable, DeathKnight EmptySo 18 február 2012, 08:44

* Nick: Unstoppable
* DeathKnight / Unholy (pvp) / Blood (tank)
* Profesie: BS, Min.
* Gs: -Tank 5,6k
-Dmg 5,9k
* Talenty: -Tank: http://wow335.gamestool.net/deathknightt.php?0055120520003313201223131200305020500002000000000000000000052000000000000000000000000000
-Dmg: http://wow335.gamestool.net/deathknightt.php?0000000000000000000000000000025250010002000000000000000002302323300202150230101203133151
* Alti: Trays / Priest / Disco (pvp), Holy (PvE)/ 5,4kGs

* Vek: 17r
* FpS v raide okolo 30 (max. detaily), latency pod 70, s lagmy vacsinou nemam problemy ani s pripojenim na net
* Dmg v PvP eq (na dmg nemam pve eq) - 5.4k+-
* Link UI: https://2img.net/r/ihimizer/img842/9826/wowscrnshot020612194241.jpg
* Raid time mi uplne vyhovuje, viem sa zariadik pokial je raid naplanovany vopred, TS3 mam, mikrak taktiez
* WoWko hram uz asi 4 roky, prestriedal som mnoho serverov. Zacal som na este tbc servery FunnyWorld (Kryha), neskor equilibrium, anathema, pomedzi to nejake instanty ale tie ma po case prestali bavit, este asi pred pol rokov som hraval na twinstare za PvE HolyPalacha, kde mam odprogressovany naxx s guildov. V ICC poznam taktiky zatial na 7 bossov, ale nieje problem si dalsie nastudovat na nete prip. ked mi poviete na TSku jednoducho tak nieje problem to pochopit.
* Info o mojej classe tak ako aj o inych za ktore som hral som nikdy necerpal z internetu (okrem talentov). Som za to ze je lepsie ked sa clovek tomu venuje samm napr si pozorne prezera talenty, abilty,... a postupne prichadza na to ako sa zlepsovat a hram si to ako sa mne hra dobre a nie podla navodov na nete aj ked zase si rad necham poradit.
* Predchadzajuca guilda bolo Symptom Pandorum, asi nepoznate. Zalozil ju jeden shaman a ja som sa mu ponukol ze mu stim pomozem. Zohnali sme ludi na ICC lenze bol problem v tom ze on to vsetko nechaval na mne vpodstate som bol jediny kto sa o to staral a tak to jednoducho uz neslo, stravil som za PC viac ako je zdrave az mi ztoho skoro jeblo, neskor som sa snim pohadal a jednoducho som stim skoncil.
* Nadviazem na to co som napisal vyssie - hladam guildu ktora ma staly raid time a hlavne pohodovich ludi pretoze stale je to len hra a nechcem sa kvoli tomu zbytocne stresovat a vasa guilda je podla mna na to vhodna. Od vasej guildy ocakavam hlavne prijemne raidy, spoznat novych ludi a prijemne si zahrat. Equip je na mna na poslednom mieste pretoze kebyze to mam robit iba kvoli eq tak ma to vobec nebavi.
* Z vasej guildy konkretnych ludi nepoznam, aj ked obcas v bg vidim niekoho zvas ale to je asi tak vsetko. Ak mna niekto od vas tak to bude bud z BG alebo aren, pripadne z inach serverov ale to som mal ine nicky.
* O sebe len strucne, som z Ruzomberka ak niekto pozna nahodou Smile, chodim na strednu (odbor vypoctova technika). Rad sa zabavama spoznavam novych ludi ako aj vo wowku. Nemam rad v raidoch agresivnych a nedockavych ludi ako je vacsina ludi z lfg raidov, ja chcem wowko hrat s chutou a nie nasilu:).
To je as itak vsetko tak sa poradte a dajte vediet prip. kludne nejake otazky polozte. Diky:)

Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Prihlaska - Unstoppable, DeathKnight Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaska - Unstoppable, DeathKnight   Prihlaska - Unstoppable, DeathKnight EmptySo 18 február 2012, 10:08

no pockajme na gema ten ma velke kladivo uvidime co rekne
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Prihlaska - Unstoppable, DeathKnight Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaska - Unstoppable, DeathKnight   Prihlaska - Unstoppable, DeathKnight EmptySo 18 február 2012, 11:36

Velmi pekna prihlaska, len hlasis sa k nam ako blood tank alebo unholy dmg? Smile kazdopadne ak mas otvoreny nabor tak za mna za,pockaj si este ako sa vyjadri nas CL Gem.
Návrat hore Goto down
rammatorix
Hero
Hero
rammatorix


Počet príspevkov : 499
Join date : 09.08.2011
Age : 32
Bydlisko : Revúca - SVK

Prihlaska - Unstoppable, DeathKnight Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaska - Unstoppable, DeathKnight   Prihlaska - Unstoppable, DeathKnight EmptySo 18 február 2012, 14:25

jj prihlaska pekna, pristup sa mi paci, aj ked bude rosku deficit v taktikach, ale tak do nedele zas nepotrebuje vediet zatial taktiky na final bossov co si budeme klamat Razz pockame co povie Gem, len tez by som rad vedel ci ides ako tank alebo dmg
Návrat hore Goto down
Gem
Hero
Hero
Gem


Počet príspevkov : 256
Join date : 24.10.2010
Bydlisko : JMK

Prihlaska - Unstoppable, DeathKnight Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaska - Unstoppable, DeathKnight   Prihlaska - Unstoppable, DeathKnight EmptySo 18 február 2012, 22:21

Čas na posudek, zatím nebude kompletní - editnu to tu až ho potkám ingame

Příhláška obsahově kvalitní, pozitivní přístup k věci, nicméně bych chtěl požádat o informace o působení čistě na AA (jak dlouho, kde a co máš odprogressnutý (uveď vše))

K talentům měl bych pár praktických připomínek nicméně skelet je v pořádku, takže to není tak strašný.

Gear (hodnocení podle GS):
relativně slabý tank gear (obávám se, že s tím by Festerguta nepřežil obzvlášť ve stavu v jakém je teď) nicméně to by se dalo dohnat docela rychle.
K dmg jak jsem pochopil tak nemáš vubec žádný PvE gear? Takže se nedá hodnotit

Uplatnění:
V závislosti na stavu raidu (který zrovna nevim) resp. tanků tak by se po čase jako tank mohl uplatnit (to záleží na slově RL/sestava-managera)
Pokud ne tak bych mohl posloužit jako Frost DMG, ze začátku by byl spíš kotvou, ale nemyslím si že to bude tak strašný

Závěr:
Přihláška zaujala, potenciální uplatnění v raidu jako tank nebo po rekvalifikování jako frost dmg (v závislosti podle potřeb raidu/RL)
Před vyřčením konečného ortelu bych si s ním rád popovídal ingame, nicméně zatím jsem Neutral resp. ZA.



Edit: Zdá se, že člověk je to rozumný, Talenty má od někoho jiného a sám vidí, že nejsou ideální. Škoda, že nemá odchozenou docela velkou část bossů, ale taktiky na ten základ má a problém doučit by se je neměl mít.
Domluvil jsem se s ním na test dneska tak uvidíme tam, jak bude reagovat v stressových situacích, podle toho dostane konečný posudek


Naposledy upravil Gem dňa Ne 19 február 2012, 00:37, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Prihlaska - Unstoppable, DeathKnight Empty
OdoslaťPredmet: Prihlaska-odpovede   Prihlaska - Unstoppable, DeathKnight EmptySo 18 február 2012, 23:40

Co sa ti tyka toho ci chcem ist za dmg alebo tank, tak osobne by som siel radcej za tanka aj ked ten eq nieje celkom dobry ale casom sa to urcite vylepsi, kdezto dmg eq by som musel prerabat kompletne cely a okrem toho za frost dmg pve som tusim ze este ani nehral tak by som sa za to musel najskor naucit hrat. Tak celkovo mi to vychadza tak ze ten tank by bol premna najlepsi no ak bude treba sa prisposobim Smile
Návrat hore Goto down
rammatorix
Hero
Hero
rammatorix


Počet príspevkov : 499
Join date : 09.08.2011
Age : 32
Bydlisko : Revúca - SVK

Prihlaska - Unstoppable, DeathKnight Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaska - Unstoppable, DeathKnight   Prihlaska - Unstoppable, DeathKnight EmptyNe 19 február 2012, 00:50

tak uvidime co bude treba, ci ten jeden druid co je v pihlaske pojde feral tank, ci sa to poriesi inac, zatial som ako tank isty len ja v tom raide Very Happy
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Prihlaska - Unstoppable, DeathKnight Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaska - Unstoppable, DeathKnight   Prihlaska - Unstoppable, DeathKnight EmptyNe 19 február 2012, 05:39

tak geme ty dkackum rozumis tak sam rovnou urcis
Návrat hore Goto down
Gem
Hero
Hero
Gem


Počet príspevkov : 256
Join date : 24.10.2010
Bydlisko : JMK

Prihlaska - Unstoppable, DeathKnight Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaska - Unstoppable, DeathKnight   Prihlaska - Unstoppable, DeathKnight EmptyPo 20 február 2012, 03:21

Po raidu sem se s ním ještě skontaktoval, takže on je vyrozuměň, takže to jen ve zkratce napíšu ještě sem.

Vytkl sem mu pár věcí, který se mě nezdáli a má týden na to na nich zapracovat. Z toho plyne, že věc je ještě otevřená a počkám ještě na jeden test raid na finální verdikt.
Tentokrát bych nedělu měl jít už za šamana (snad) a měl tak možnost lepšího sledování jeho výkonů.
Návrat hore Goto down
Maho
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 224
Join date : 23.07.2011
Age : 32

Prihlaska - Unstoppable, DeathKnight Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaska - Unstoppable, DeathKnight   Prihlaska - Unstoppable, DeathKnight EmptyPo 20 február 2012, 07:01

tak zatial co som pochopil chceme zobrat hraca ktory sa nie velmi dobre rozumie svojej classe bez gearu na tanka a chce v guilde tankovat, pripadne dmgovat a ma na to len pvp gear??
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Prihlaska - Unstoppable, DeathKnight Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaska - Unstoppable, DeathKnight   Prihlaska - Unstoppable, DeathKnight EmptyPo 20 február 2012, 07:03

len mu dava jeste jednu sanci nic vic maho potom rozhodne
Návrat hore Goto down
Dibdo
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 116
Join date : 15.10.2011

Prihlaska - Unstoppable, DeathKnight Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaska - Unstoppable, DeathKnight   Prihlaska - Unstoppable, DeathKnight EmptyUt 21 február 2012, 02:21

Asi tak ako Maho vravi ...


Ja mam len otazku warior Unstopabble je tvoj alt ??
Návrat hore Goto down
Dibdo
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 116
Join date : 15.10.2011

Prihlaska - Unstoppable, DeathKnight Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaska - Unstoppable, DeathKnight   Prihlaska - Unstoppable, DeathKnight EmptyUt 21 február 2012, 02:22

Asi tak ako Maho vravi ...


Ja mam len otazku warior Unstopabble je tvoj alt ??
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Prihlaska - Unstoppable, DeathKnight Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaska - Unstoppable, DeathKnight   Prihlaska - Unstoppable, DeathKnight EmptyUt 21 február 2012, 03:05

Nie, nieje.
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Prihlaska - Unstoppable, DeathKnight Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaska - Unstoppable, DeathKnight   Prihlaska - Unstoppable, DeathKnight EmptyPi 02 marec 2012, 06:41

test nebude bohuzel
nemame te kam zobrat bohuzel.ak by sme potrebovali dmg dk tak urcite na jinej urovni.
ostatny kdo by chtel nejakou odpoved ma ji tu

http://chol.omgforum.net/t687-topic

presunut do neprijatí
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Prihlaska - Unstoppable, DeathKnight Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaska - Unstoppable, DeathKnight   Prihlaska - Unstoppable, DeathKnight Empty

Návrat hore Goto down
 
Prihlaska - Unstoppable, DeathKnight
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Wum,prihlaska
» prihláška
» PRIHLASKA
» prihlaska
» Prihlaska

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Neprijatí-
Prejdi na: