Momentalne uz guilda nie je aktivna.

DomovDomov  GalleryGallery  FAQFAQ  HľadaťHľadať  Zoznam užívateľovZoznam užívateľov  Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

Share | 

Murpos resto/feral druid

Goto down 
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný

OdoslaťPredmet: Murpos resto/feral druid   Ut 14 február 2012, 10:24

* Nick postavy ( only lvl 80) : Murpos
* Class / Spec / Offspec :Druid/MAINSPEC:Restoration/OFFSPEC:momentalne feral tank, v bagoch este mam 4/5 wf feral eq
* Profese: LW full,ENCH 406 skill(len kvoli +sp, inac sa tomu nevenujem)
* Gearscore: 6047
* Talent build:
kód:
http://wow335.gamestool.net/druidt.php?0532013100300000000000000000000000000000000000000000000000230023312530102530050313051
* Info o altoch v tvare nick / class / spec / GS : Normandik,DK 4k gs/Bags,mage 5k gs (altom sa nevenujem,hram naplno druida)

* Vek: 16
* Priemerné FPS na raide , obvyklá latencia, nemáš s tým problémy? : v raide mam +-20 FPS, latency okolo 50ms, problemy niesu
* DPS na dummy po milióne dmgu:
* Screenshot UI povinne z raidu:
kód:
http://i40.tinypic.com/fpb7us.jpg
* Vyhovuje ti raid time? Podmienka pre raidovanie je mať program TS3,nerobí ti to problém,vieš ho používať? TS pouzivam aktivne-bez problemov, co sa tyka raid time tak ten mi zcasti vyhovuje kedze raid mate v sobotu o 16:00,nedelnajsi raid mi nevyhovuje ale co som kecal so Zaranou tak by som sa s niekym mohol vymenit, keby som uspel. Inac cez tyzden mozem kazdy den 16-22, sobota teoreticky cely den , nedela 16,17-22
* Tvoje PVE skúsenosti (tzn. kolko rokov hráš,na akých serveroch ,za aké postavy, kolko máš odprogressovaných WOTLK bossov): WOW hram 4 roky,zacinal som na gigafune presiel som na deffender az nakoniec som skoncil na anthorii, druida hram od kedy so mna anthorii takze zhruba 2 roky, progress ICC 10 10/10,ICC25 8/10,TOGC 10 5/5,TOGC 25 4/5
* Kde čerpáš informácie o svojej classe ( linky stránok ) : info o druidovi som cerpal z webu(stranky si uz nepamatam, kedze to bolo davno)
* Predchádzajúca guilda a dôvod prečo si ju opustil:Bleeding Sabbaths-rozpad guildy
* Dôvod prečo chceš joinuť CHOL a čo od toho očakávaš? kvalitna PVE guilda,kvalitny progress
* Poznáš niekoho od nás kto by sa za teba mohol prípadne zaručiť? jedine koho poznam je Rammatorix a to ako som kedysi davno bol v knights of honor(kde bol aj on), a neskor zalozil guildu Tumulus exiguo, do ktorej som siel s nim.Dalej poznam Arinka ale ako som si vsimol tak ten uz v guilde nieje

Naposledy upravil Murpos dňa Ut 14 február 2012, 23:15, celkom upravené 3 krát.
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light

Počet príspevkov : 1044

OdoslaťPredmet: Re: Murpos resto/feral druid   Ut 14 február 2012, 20:08

teske toto ted s druidama aktualne.ked budu pocitat ze by isel Cealon resto (ked pojde na test),aristela balance tak mi to nevychazi pre teba dobre. keby zase isel Cealon ako tank (arrinko leevol), a aristela ako balance pak by si misto mal ako restod. no uvidimo co na to camel a ked budu souhlasit kazdopadne je to na hrane tak uvidime vyjadrite sa dalsi prosim
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
rammatorix
Hero
Hero

Počet príspevkov : 499

OdoslaťPredmet: Re: Murpos resto/feral druid   Ut 14 február 2012, 22:24

trololol murphos Very Happy no ako teraz mame prihlasky od dvoch druidov, ari nechce velmi hravat resto nema na to ani eq a nerad by som ho do toho nutil, cize resto by bolo fajn, nech sa vyjadri nas Tavi CL, v kazdom pripade aj tank by sa dal vyuzit, podla toho s akym specom zobereme toho cealona, uvidime no ...
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light

OdoslaťPredmet: Re: Murpos resto/feral druid   Ut 14 február 2012, 22:53

pokud ti raid time v nedeli v 15:00 vyhovuje prosim odepis

pisem to aj v ostatnych úprihlaska že by sme museli upravit ako to pojde moj navrh by bol
- Aristela Balance
- Celalon Tank arinko leave

takhle by sem to doresil

ostane muzeme probrat tu a ne v prihlaskach
http://chol.omgforum.net/t661-topic

Naposledy upravil romtank dňa St 15 február 2012, 05:47, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Murpos resto/feral druid   St 15 február 2012, 00:43

v nedelu nemozem ( ako som uviedol v prihlaske, popr az okolo 16+ a to uz je neskoro)
ale v sobotu som plne k dispozicii
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light

OdoslaťPredmet: Re: Murpos resto/feral druid   St 15 február 2012, 02:32

no videl sem ten cas ale ze to mas az tak presne je to zle na tu sobotu dost teske. reknu to jinak v sobotu by si nemal sanci sa dostat do raidu tam uz restoda mame je to nas CL
Návrat hore Goto down
Camelko
Veteran
Veteran

Počet príspevkov : 159

OdoslaťPredmet: Re: Murpos resto/feral druid   Št 16 február 2012, 03:49

pokial ti nevyhovuje raid time to je zle pretoze v sobotu chodim ja a nevymenim sa natrvalo donedele to len vo vynimocnych pripadoch pokial v nedelu o tej 15:00 nemozes asi nema zmysel nic dalej riesit ked sa ti zmeni cas ktory mas cez vikendy sa ozvi
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light

Počet príspevkov : 767

OdoslaťPredmet: Re: Murpos resto/feral druid   Št 16 február 2012, 03:55

ok tak neprijaty z dovodu nevyhovujuceho raid timeu, ak by sa nieco zmenilo, kontaktuj hraca Camelko

kritikou
negativitou,
keď život bere pusti,
nikdy nevieš či to k lepšiemu nevyústi!
Cool
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Murpos resto/feral druid   

Návrat hore Goto down

Murpos resto/feral druid
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Neprijatí-
Prejdi na: