Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 trezorka - fury warior

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




trezorka - fury warior Empty
OdoslaťPredmet: trezorka - fury warior   trezorka - fury warior EmptyUt 14 február 2012, 10:15

* Nick postavy ( only lvl 80) : Trezorka
* Class / Spec / Offspec : Fury warior
* Profese: JWC 450, Ench 450
* Gearscore: 6003
* Talent build: klasika v tvare od anthorka armory
kód:
http://armory.anthoria.net/character-talents.xml?r=AnthoriA&cn=Trezorka&gn=Never+Back+Down&group=1
* Info o altoch v tvare nick / class / spec / GS : ZOUE-priest disco PVP 6000gs, Sh PVE 5800gs;MS-shaman resto 5400gs
* Vek:28
* Priemerné FPS na raide , obvyklá latencia, nemáš s tým problémy? :10-50 v 25 man raid, 30-78 ms
* DPS na dummy po milióne dmgu: 5200-5500 (nefungujuca rage na dummy)
* Screenshot UI povinne z raidu: doplnim neskor ceknem z nejakeho raidu momentalne nemam ziaden aktualni
* Vyhovuje ti raid time? Podmienka pre raidovanie je mať program TS3,nerobí ti to problém,vieš ho používať? raid time od pondelka do piatku v case 16:00 - 23:00
* Tvoje PVE skúsenosti (tzn. kolko rokov hráš,na akých serveroch ,za aké postavy, kolko máš odprogressovaných WOTLK bossov):
takze odohra 2roky - Prophetslair 1rok Kalgul a nakoniec 1 rok anthorka
progres - onyxia,os ,naxramas,ulduar 1 quart, toc/togc - 5/5(anub togc 25-no kill na anthorke), icc 10 - 7/10, icc25 7/10
* Kde čerpáš informácie o svojej classe ( linky stránok ) : komunikujem z hracmi pytam sa bavim sa ako na to a pod.
* Predchádzajúca guilda a dôvod prečo si ju opustil:Enli,BS neskor never back down
* Dôvod prečo chceš joinuť CHOL a čo od toho očakávaš? Chcel by som sa posunúť v progrese wowka o veľký krok dopredu z mojou snahou a vašou pomocou.
* Poznáš niekoho od nás kto by sa za teba mohol prípadne zaručiť? Enariel, arinko, pliesen, dykolorko, Symaril, zirg
* Čokolvek chceš dodat napr o sebe [nepovinne]- Pracujem v Bratislave cez týždeň a vtedy mam čas na wowko cez víkend sa presuniem domov (orava) a Rl je na 1 mieste venujem sa 3-mesačnemu synovi a wowko hrám len keď spi alebo my ostane nejaký ten čas.talent build
Návrat hore Goto down
rammatorix
Hero
Hero
rammatorix


Počet príspevkov : 499
Join date : 09.08.2011
Age : 32
Bydlisko : Revúca - SVK

trezorka - fury warior Empty
OdoslaťPredmet: Re: trezorka - fury warior   trezorka - fury warior EmptyUt 14 február 2012, 10:21

Trezorka napísal:

* Vyhovuje ti raid time? Podmienka pre raidovanie je mať program TS3,nerobí ti to problém,vieš ho používať? raid time od pondelka do piatku v case 16:00 - 23:00

nepozrel si si ani len kedy raidujeme, uz v tom topicu kde mas vzorovu prihlasku mas napisane, ze raidy sa chodia sobota a nedela, o 16.00 a 15.00, cize by som to nevidel svetlo, a fury warov mame dost nie ?
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




trezorka - fury warior Empty
OdoslaťPredmet: Re: trezorka - fury warior   trezorka - fury warior EmptyUt 14 február 2012, 10:27

Wowko nieje len o ICC25 nehovorim ze na tom stoji a pada moje hranie hry ja mam trpezlivost pockat si na svoji prilezitost a nie tak davno som svami chodieval pondelkove ICC 25.
Návrat hore Goto down
Reveal
Hero
Hero
Reveal


Počet príspevkov : 379
Join date : 29.07.2010
Age : 29
Bydlisko : Nitra

trezorka - fury warior Empty
OdoslaťPredmet: Re: trezorka - fury warior   trezorka - fury warior EmptyUt 14 február 2012, 10:43

Nepamatam si žeby sme mali pondelkové ICC. A ak myslíš utorkové tak to sa už dááááááááááávno nechodí.
Návrat hore Goto down
Dibdo
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 116
Join date : 15.10.2011

trezorka - fury warior Empty
OdoslaťPredmet: Re: trezorka - fury warior   trezorka - fury warior EmptyUt 14 február 2012, 13:07

Ja som kludne za len myslim ze warov mame full a ako som ti vravel ingame tak raiduje sa sobota a nedela tak enviem ci budes v nejakom raide ...
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

trezorka - fury warior Empty
OdoslaťPredmet: Re: trezorka - fury warior   trezorka - fury warior EmptyUt 14 február 2012, 19:57

v druhem raidu je misto dost a pevne verim že chcete aby bol ten raid raiduschopny a preto treba nabirat ludi trezorku pozname.
uz ked spamujem macro na nabor tak uz len ocekavam ked mi ve hre pisete ci skutecne si tu prilasku date a som rad ked tak ucinite.aktualne mame 3,5 waru ked to tak napisem s toho nekdy vypliva ze ne vzdy mame toho cloveka po ruce nebo mu do toho neco skoci.pise "trpezlivost pocka" preto pockaj vyslem sem naseho Cl popripade nejakeho naseho wara nech ti skukne talenty.

zatim sa dalsi lidi vyjadrujte
Návrat hore Goto down
rammatorix
Hero
Hero
rammatorix


Počet príspevkov : 499
Join date : 09.08.2011
Age : 32
Bydlisko : Revúca - SVK

trezorka - fury warior Empty
OdoslaťPredmet: Re: trezorka - fury warior   trezorka - fury warior EmptyUt 14 február 2012, 22:17

Trezorka napísal:
Wowko nieje len o ICC25 nehovorim ze na tom stoji a pada moje hranie hry ja mam trpezlivost pockat si na svoji prilezitost a nie tak davno som svami chodieval pondelkove ICC 25.
nehovorim ze je vsetko len o icc 25 ale stav nasich raidov je momentalne taky, ze sa chodia 2 icc 25, sobota a nedela, a je snaha o znovu chodenie TOGC 25, icc 10 mame 2 mozno 3 party, ktore su full co ja viem, takze nwm fakt ako to budes zvladat s casom. Neber to tak, ze som proti tebe, ja len neviem ci s tvojim hracim casom pojdes nejaky raid.

A roman ok ja viem, ze treba dobrat, ze do druheho raidu sa nam hodi kazda pomoc, ale on sam napisal ze nedele nehrava ...
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

trezorka - fury warior Empty
OdoslaťPredmet: Re: trezorka - fury warior   trezorka - fury warior EmptyUt 14 február 2012, 22:51

pockajme jeste chvili nez dojde cl a jeste nech skutecne objasni ci opravdu ty nedele by nemal sanci jit a ked pise ze "trpezlivost pocka" zase to neznamena ze by mal nejake jasne misto v sobotu to ti musi bejt trezorka jasne ano.rikam pockajme na cl jeste
misto pre wara by sme aktualne mohli myt v nedeli v sobotu nikoli
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




trezorka - fury warior Empty
OdoslaťPredmet: Re: trezorka - fury warior   trezorka - fury warior EmptySt 15 február 2012, 03:51

Reveal napísal:
Nepamatam si žeby sme mali pondelkové ICC. A ak myslíš utorkové tak to sa už dááááááááááávno nechodí.

Ospravedlnujem sa bol to utorok a skladal to Spyri :-) a bohuzial sa to uz dlho nechodieva.:-(
Návrat hore Goto down
Dodo
Nováčik
Dodo


Počet príspevkov : 33
Join date : 26.08.2010

trezorka - fury warior Empty
OdoslaťPredmet: Re: trezorka - fury warior   trezorka - fury warior EmptySt 15 február 2012, 06:49

Tak tu asi neni co riesit ked mu nevyhovuje raid time.
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

trezorka - fury warior Empty
OdoslaťPredmet: Re: trezorka - fury warior   trezorka - fury warior EmptySt 15 február 2012, 08:09

ok lock and move mezi neprijate ak sa daco neco v budoucnosti zmeni daj nam vedet
Návrat hore Goto down
Sponsored content





trezorka - fury warior Empty
OdoslaťPredmet: Re: trezorka - fury warior   trezorka - fury warior Empty

Návrat hore Goto down
 
trezorka - fury warior
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Neprijatí-
Prejdi na: