Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Symaril - Demonology Warlock

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Symaril
Nováčik
Symaril


Počet príspevkov : 14
Join date : 10.02.2012

Symaril - Demonology Warlock Empty
OdoslaťPredmet: Symaril - Demonology Warlock   Symaril - Demonology Warlock EmptyPi 10 február 2012, 09:23

* Nick postavy ( only lvl 80) : Symaril
* Class / Spec / Offspec : Warlock /deep demo/affli (pvp) .... avsak nerobi mi problem ani hybrid
* Profese: Eng. 450 a Tailor. 450
* Gearscore: 5947 (200lvl trinket 1- kvoli pomerne malemu ICD)
* Talent build: http://wow335.gamestool.net/warlockt.php?010000000000000000000000000000320320113521253003520135155000005200000000000000000
* Info o altoch v tvare nick / class / spec / GS : ziadneho alta nemam 80 lvl najblizsie je tomu sh prist Sylmaril 69 lvl. Dalsi alti su v podstate len for fun

* Vek: 17
* Priemerné FPS na raide , obvyklá latencia, nemáš s tým problémy? : ICC 25 lord asi nanizsia celkovo –20 ( ano mam slabsi pc ale s pomocou Game boostera to zvladam v pohode Very Happy ), obvykla latencia 80-100+- (nie nemam optiku kedze nie som z mesta). Problemy mam len naozaj zriedkavo v zime kedze ako som hovoril nemam optiku, tak moj net v istej miere zavisi od pocasia
* DPS na dummy po milióne dmgu: 7k+
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/715/wowscrnshot021012191526.jpg/
* Screenshot UI povinne z raidu: ospravedlnujem sa ze neni z raidu ale je najnovsi a auri su zapnute tak, ako by to vyzeralo v raide
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/193/wowscrnshot021012193000.jpg/
* Vyhovuje ti raid time? Podmienka pre raidovanie je mať program TS3,nerobí ti to problém,vieš ho používať? S raid timom nemam ziadny problem ( prave cez vikendy mi to najviac vyhovuje Smile ), ano mam TS3 a viem ho dokonca aj pouzivat xD
* Tvoje PVE skúsenosti (tzn. kolko rokov hráš,na akých serveroch ,za aké postavy, kolko máš odprogressovaných WOTLK bossov): za warlocka hrajem 3 roky a pve asi 1-1.5 roka s prestavkami ( vacsinou demo alebo hybrid ). Hrajem len na anthorii + skusal som niekolko instantov ff. Ako som vyssie uviedol 80 lvl mam len warlocka ( melle ma vobec nebavia). Odprogressovane mam cele ToC a ToGC 10, 25 az na anuba ( este s incomingom Smile ) a ICC 10/25 -8/11 ( dovod rozpad Bleedingu a na to aj NBD )
* Kde čerpáš informácie o svojej classe ( linky stránok ) : pravda je taka ze vacsinu infa cerpam prave od samotnych hracov an anthoriia z videi na youtube
* Predchádzajúca guilda a dôvod prečo si ju opustil: Never Back Down ( leadri presli an offic ) –rozpad, pred tym Bleeding (zacal sa brat „ odpad“) – rozpad. Starsie guildy v ktorych som bol VOI, PoN a INCOMING (pred asi 1.5 rokom este pri zaciatkoch – byvala pacanova parta za cais toc a togc xD )
* Dôvod prečo chceš joinuť CHOL a čo od toho očakávaš? Joinujem a ocakavam hlavne kvalitne PvE, chut hrat a zlepsovat sa . Samozrejme taktiez dobry kolektiv. Taktiez chcem dodat ze s kritikou nemam problem, rad sa poucim 
* Poznáš niekoho od nás kto by sa za teba mohol prípadne zaručiť? Po mene viacerych ale z g hlavne to co k vam preslo z bleedingu – dilana, nedostupny, weakness, neytus, arinko etc.
Návrat hore Goto down
Gem
Hero
Hero
Gem


Počet príspevkov : 256
Join date : 24.10.2010
Bydlisko : JMK

Symaril - Demonology Warlock Empty
OdoslaťPredmet: Re: Symaril - Demonology Warlock   Symaril - Demonology Warlock EmptyPi 10 február 2012, 09:36

Pokud máme ještě místo pro locka tak já sem ZA
Znám ho ještě z čas VoI a za locka uměl
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Symaril - Demonology Warlock Empty
OdoslaťPredmet: Re: Symaril - Demonology Warlock   Symaril - Demonology Warlock EmptyPi 10 február 2012, 09:38

tak je to stara vojna jak ja rikama stara dobra voi ale jestli jeste je misto ted?
v nedeli uz jeden lock na test zrejme ide ale,mali by jit dva? to asi urci hector ale aktivni momentalne 4 loci ak pojde v nedeli moze jich bejt vice tak ci tak nech sam urci hector moze vzit i DVA LOCKY NA TEST
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

Symaril - Demonology Warlock Empty
OdoslaťPredmet: Re: Symaril - Demonology Warlock   Symaril - Demonology Warlock EmptyPi 10 február 2012, 10:25

Warloci sme 3ja, 1 sa testuje. Je prihlaseny Zirg, ktory pojde nedelu test a teraz Symaril, to by bolo dokopy 6 - na 2 raidy akurat, mozno uz aj troska viac.

ALE: stav 2. raidu je otazny, bude tam vela testovacich clenov, ja myslim, ze by mal byt ready pre istotu na tu nedelu.

Talenty a glyphy mas OK, k eq sa neviem vyjadrit, na armory mas akurat teraz ked ta kukam PVP equip. Podla GS, co uvadzas v prihlaske je to vsak asi OK. Tiez dufam, ze mas 4-set T10 a 13% hit a ready nahradny eq na 16% hit keby nebol shpriest/bala v raide. Ktory ze to mas trinket ilvl 200?
Návrat hore Goto down
Symaril
Nováčik
Symaril


Počet príspevkov : 14
Join date : 10.02.2012

Symaril - Demonology Warlock Empty
OdoslaťPredmet: Re: Symaril - Demonology Warlock   Symaril - Demonology Warlock EmptyPi 10 február 2012, 11:06

80 critprimarne a 590 sp na 13 s tusim pricom ICD 45 s

eq hned prehodim
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Symaril - Demonology Warlock Empty
OdoslaťPredmet: Re: Symaril - Demonology Warlock   Symaril - Demonology Warlock EmptyNe 12 február 2012, 06:51

prijaty lock and moove to prijate
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Symaril - Demonology Warlock Empty
OdoslaťPredmet: Re: Symaril - Demonology Warlock   Symaril - Demonology Warlock Empty

Návrat hore Goto down
 
Symaril - Demonology Warlock
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Weakness - Demo Warlock
» Zirg Demonology warlock
» Missisippi-Demonlogy Warlock
» Gorthaur-Warlock
» Wayn - Warlock

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Prijatí-
Prejdi na: