Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Zirg Demonology warlock

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Zirg Demonology warlock Empty
OdoslaťPredmet: Zirg Demonology warlock   Zirg Demonology warlock EmptyŠt 09 február 2012, 09:52

Warlock/Demonology/Hybrid
Tailoring, Enchanting
GS: 5817 PVE
Moj talent build http://wow335.gamestool.net/warlockt.php?000000000000000000000000000000320330113520253013520135155000005200000000000000000
Alts Zirgus/DK/blood-tank-5938,frost-5546.
Vek: mám 18 rokov
Latencia, FPS- nemám s tým problém obvykle latencia 139ms, FPS 60
Screen UI
https://2img.net/r/ihimg/f/829/wowscrnshot020212181702.jpg/
Raid time my vyhovuje viac cez týždeň ale prispôsobím sa aj cez víkend.
Progres:
ICC 10:všetko okrem Sindragosy
ICC 25:všetko okrem Valithrie a Sindragosy
TOGC 10: Insanity
TOGC 25: Všetko okrem anuba{neúspešný progres) Sad
Od začiatku od kedy hrám WOW je tomu už 2 roky hrám locka, hral som aj na serveri Apokalypsa tiež locka.
Informácie o svojej klase získavam debatami s lepšími hráčmi na serveri. Very Happy
Guilda: Never Back Down, Pokračovanie Bleeding-Sabbaths.Rozpad guildy, neochota ľudí chodiť na raidy. Officiery išli na offík.
Do CHOL chcem ísť preto lebo mam rád pve a u vás je to na tej najvyššej úrovni.
Od vás poznám Arinka poznám ho od čias keď mal vlastnú guidlu v ktorej som bol. Very Happy
Návrat hore Goto down
rammatorix
Hero
Hero
rammatorix


Počet príspevkov : 499
Join date : 09.08.2011
Age : 32
Bydlisko : Revúca - SVK

Zirg Demonology warlock Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zirg Demonology warlock   Zirg Demonology warlock EmptyŠt 09 február 2012, 12:05

trololol a mna nepoznas ???!!!! neviem ako to je s raidom druhym zajtra by som mal byt mudrejsi, tak neskor sa vyjadrim lepsie Very Happy
Návrat hore Goto down
Reveal
Hero
Hero
Reveal


Počet príspevkov : 379
Join date : 29.07.2010
Age : 29
Bydlisko : Nitra

Zirg Demonology warlock Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zirg Demonology warlock   Zirg Demonology warlock EmptyŠt 09 február 2012, 12:18

Máš zbytočne partu v Xperle ked máš raid framy. A ked už ich chceš mať tak si vypni buffy členov party.
Návrat hore Goto down
heector
Veteran
Veteran
heector


Počet príspevkov : 166
Join date : 24.07.2010
Age : 31
Bydlisko : Trnava

Zirg Demonology warlock Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zirg Demonology warlock   Zirg Demonology warlock EmptyŠt 09 február 2012, 13:18

no tak mam par otazok k talentom to tvoj pet nedochadza na manu ked nemas talent mana feed nehral som sice demo dlho ale bez toho talentu mi pet dochadzal strasne o manu
a dalej rad by som videl nejaky toten dmg mete rz profesora co je behaci boss alebo ci vies tocit tich 13k jak mas na screane len na stojacom de si nabijas soul fire o addov
a prejdem k ui bufi si nehal kde odfukol ich vietr ci sa hraju na skrivacu ? Very Happy a ked uz mas zapnuty raid frame si vipni totu partu nech ti zbytocne to tam nezavadza zatial neutral pokial si ta zaran nepreveri ci mas daco vsebe cim nas dokazes zaujat Very Happy
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Zirg Demonology warlock Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zirg Demonology warlock   Zirg Demonology warlock EmptyŠt 09 február 2012, 23:21

Ramm na teba s Dyykom som uplne zabudol Very Happy . ale momentalne prerábam UI. A Heectro s tym mam feed nemam problém s manou u peta, a veľa lockov mi povedalo že to je zbytočny talent.
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

Zirg Demonology warlock Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zirg Demonology warlock   Zirg Demonology warlock EmptyPi 10 február 2012, 02:28

Felguard pouziva len cleave a navyse ma 3x viac many jak imp takze nemala by dojst mana. Pre buildy kde sa pouziva imp je to ale nutnost, kedze stale nejde regen petov v combate a chudak imp ma len okolo 5,5k many, co je 100% bugnute. Talenty aj glyphy mas OK.

UI by si ziadalo niekolko uprav:
- zmenit texturu barov v XPerl-e (odporucam flat)
- zrusit zobrazenie party v raide, ak mas vytiahnuty cely raid
- lepsie usporiadat buffy na pet bare (nie jeden dlhy riadok ale viac kratsich)
- pouvazoval by som o lepsom addone na buffy, pri vsetkej ucte k XPerl-u, ktory aj ja pouzivam, buffy ma vyriesene nahovno Razz (odporucam Satrina Buff Frames)

K equipu nemam vazne pripomienky, nutne treba vymenit len trinket, wand a zbran by sa tiez zislo. Ku gemom nemam vazne namietky (akurat v botach vidim sp+crit, to vymen). Ale armory je mozno neaktualne, tak treba brat s rezervou, mozno si to uz povymienal. Celkovo som ZA, nech skusi ist niektory raid na test. Ale povedal by som, ze to je slubny warlok.
Návrat hore Goto down
rammatorix
Hero
Hero
rammatorix


Počet príspevkov : 499
Join date : 09.08.2011
Age : 32
Bydlisko : Revúca - SVK

Zirg Demonology warlock Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zirg Demonology warlock   Zirg Demonology warlock EmptyPi 10 február 2012, 03:02

tak potom nedela o 15.00 na test nie ?
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Zirg Demonology warlock Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zirg Demonology warlock   Zirg Demonology warlock EmptyPi 10 február 2012, 09:34

ked Cl neni proti a je za TEST tak ano mal by jit test len staci aby sa hector ozval ze ho bere na nedelny raid na test pokud to nedoplni pak by ten cas mal platit
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Zirg Demonology warlock Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zirg Demonology warlock   Zirg Demonology warlock EmptyNe 12 február 2012, 06:52

prijaty lock and moove to prijate
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Zirg Demonology warlock Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zirg Demonology warlock   Zirg Demonology warlock Empty

Návrat hore Goto down
 
Zirg Demonology warlock
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Weakness - Demo Warlock
» Symaril - Demonology Warlock
» Missisippi-Demonlogy Warlock
» Gorthaur-Warlock
» Wayn - Warlock

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Prijatí-
Prejdi na: