Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Lizzi-Elemental Shaman

Goto down 
+5
Quintas
heector
DESMiANA
romantank
Anti
9 posters
AutorSpráva
Anti
Nováčik
Anti


Počet príspevkov : 9
Join date : 25.10.2011

Lizzi-Elemental Shaman Empty
OdoslaťPredmet: Lizzi-Elemental Shaman   Lizzi-Elemental Shaman EmptySt 08 február 2012, 05:44

* Nick postavy ( only lvl 80) : Lizzi

* Class / Spec / Offspec : Mainspec- Shaman,Elemental
Offspec- Shaman Enhacement

* Profese: Enchanting.Tailoring (Full)

* Gearscore: 5850 GS(Mám ale 3 Wrathful itemy-Neck,Back a Weaponu)
5746 Enhacement Gs (Takisto tam mám Wrathful Weapon a ring)

* Talent build: Elemental- http://wow335.gamestool.net/shamant.php?55300015032133513223013510050500310000000000000000000000000000000000000000000000

Enhacement- http://wow335.gamestool.net/shamant.php?45003010000000000000000003050503310502133303113123105100000000000000000000000000

* Info o altoch v tvare nick / class / spec / GS : Aktuálne hrám za druida-Antivirus
Mainspec-Resto-má niečo cez 5100-5200Gs (Neviem presne,ak by niekto potreboval vedieť presnú hodnotu doplním).
Offspec-Feral-Tank 4950Gs

* Vek: 17 rokov

* Priemerné FPS na raide , obvyklá latencia, nemáš s tým problémy? : Tak FPS mám docela malé,ale raidy s tým zvládam. Už som si zvykol.
Latencia približné 20-40Ms v raide.V minulosti som stým problémy mal,teraz to je to už v pohode.

* DPS na dummy po milióne dmgu: Približne 7k dps som mal na Dummy nejaké 2 mesiace pred tým pokusom o Fixnúť Dmg.

* Screenshot UI povinne z raidu:http: https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/442/10617285.jpg/

* Vyhovuje ti raid time? Podmienka pre raidovanie je mať program TS3,nerobí ti to problém,vieš ho používať?
Ano, raid time mi vyhovuje, keďže cez týždeň zvykávam byť online len poobede nejaké tie 2 hodinky (Povinnosti). Aj keď cez ten víkend sa môže dačo neplánované udiať.
TS3 mám,nerobí mi problém ho používať,len mikrofón mi k nemu chýba.

* Tvoje PVE skúsenosti (tzn. kolko rokov hráš,na akých serveroch ,za aké postavy, kolko máš odprogressovaných WOTLK bossov):
WoWko hrám +- 3roky. Začal som hrať na Anthorii na ktorej hrám doteraz. Medzitým som skúšal len nejaké tie Fun serveri. Account mám ešte na Abyssale na ktorom som hrával Resto/Ele shamana.
WoW som začal hrať na TBC. Aký patch bol si už nepamätám. Hral som najprv za mága ktorého som neskôr zmazal. Tak som neskôr začal expiť druida. Popri expení som sa naučil že ako to vo WoW svete chodí a stále som sa priúčal novým veciam.
Progres:
TBC- Od normal dungov a ich Heroic verzie mám odprogresované všetko až po SWP.
WOTLK-
Naxx- Bol to pomerne celkom dlhý a náročný dung. Hlavne ak ste boli v nezohratom raide. Ale mám ho odprogresovaný celý akurát achievy z 10 man móde mi chýbajú v 25 a naopak.
Ulduar-Sezónu som trocha "prespal". Snažil som sa prestať s WoWkom a Account som podaroval kamošovi ktorý mi na ňom hral do polovice TOC sezóny.
TOC 10/25- 5/5
TOGC 10-4/5
TOGC 25- Odprogresovaných mám iba Beastov aj to neúspešne. Na LFG sa moc TOGC 25 neskladá, a aj ten 1 raid čo som bol dopadol zle.
ICC 10-Lord,Lady,Saurfang,Fester,Rot + progres Princov a Profesora.
ICC 25-To isté len bez Rotface-a, a teda aj bez progresu toho Profesora.

* Kde čerpáš informácie o svojej classe ( linky stránok ) : Moc veľa o classe som sa naučil sám. Jediné čo mi raz poradila kamoška že keď dám Flame Shock a Lava Burst tak budem mať Critical dmg Sad . Ale to ešte za čias expenia.

* Predchádzajúca guilda a dôvod prečo si ju opustil: The Power of Nightmares-V guilde sa toho moc nedialo a mnoho ludí tam bolo neochotných.
Po leavnutí TPoN som bol cca pol roka bez guildy.
Loch Modan Yach Club-Pred asi 3ma týždňami ma Prci invitol do Guildy so záujmom ju postaviť na nohy. V Guilde sa asi týždeň niečo dialo. Po tých pár dňoch sa Guilda znova rozpadáva.

* Dôvod prečo chceš joinuť CHOL a čo od toho očakávaš? Champions of Light je TOP guilda na serveri s TOP vedením a raidmi. Láka ma progress ktorý sa s LFG raidmi nedá porovnať.

* Poznáš niekoho od nás kto by sa za teba mohol prípadne zaručiť?
Tak z tých aktivnejších hráčov asi len Simkq-a (ak teda ešte hrá), ale on si na mňa možno nespomenie.Potom už len z tých hráčov ktorí sa Ingame moc neukazujú a to: Lamerkiller a Hurikan.

* Čokolvek chceš dodat napr o sebe [nepovinne]
Volám sa Tomáš. Venujem sa hudbe (konkrétne DeeJay-ingu). WoW beriem ako zábavu,ktorá občas súperí so závistlosťou.

Ospravedlňujem sa za pravopisné a štylistické chyby.Dúfam že v Prihláške je všetko čo tam má byť. Prajem Vám prijemný zvyšok dňa.
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Lizzi-Elemental Shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lizzi-Elemental Shaman   Lizzi-Elemental Shaman EmptySt 08 február 2012, 07:10

ctu ze je to ELE/ENHA shaman reve .
definitivne rozhodnuti ci sa uskutecní test raid nebo bude tvoje prihlaska zamitnuta sa dozvis 11-12.2 preto prosim o strpeni
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Lizzi-Elemental Shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lizzi-Elemental Shaman   Lizzi-Elemental Shaman EmptySt 08 február 2012, 08:25

reveal vymazala som tvoje posty, prepac ale ty si uplne prepaty? preco riesis take interne zalezitosti guildy medzi PRIHLASKAMI ktore si moze precitat cely server?? niekedy mi ostava rozum stat nad niektorymi vecami ...

po druhe ma tam napisane ze je ELE/enha takze neviem co s cementakom davas..

a po tretie plati to co povedal roman. Very Happy


edit: btw az teraz vidim,musim pochvalit moc moc pekne UI mas a celkovo je ta prihlaska velmi pekna Smile
Návrat hore Goto down
heector
Veteran
Veteran
heector


Počet príspevkov : 166
Join date : 24.07.2010
Age : 31
Bydlisko : Trnava

Lizzi-Elemental Shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lizzi-Elemental Shaman   Lizzi-Elemental Shaman EmptySt 08 február 2012, 13:00

corfen ui Very Happy ale pekne ale aj tak by som chcel nech sa andiron na teba mrkne a posudi Very Happy zatial neutral
Návrat hore Goto down
Anti
Nováčik
Anti


Počet príspevkov : 9
Join date : 25.10.2011

Lizzi-Elemental Shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lizzi-Elemental Shaman   Lizzi-Elemental Shaman EmptySt 08 február 2012, 18:52

DESMiANA napísal:
reveal vymazala som tvoje posty, prepac ale ty si uplne prepaty? preco riesis take interne zalezitosti guildy medzi PRIHLASKAMI ktore si moze precitat cely server?? niekedy mi ostava rozum stat nad niektorymi vecami ...

po druhe ma tam napisane ze je ELE/enha takze neviem co s cementakom davas..

a po tretie plati to co povedal roman. Very Happy


edit: btw az teraz vidim,musim pochvalit moc moc pekne UI mas a celkovo je ta prihlaska velmi pekna Smile

Ďakujem Embarassed

Heector- njn Corfen UI mi zatiaľ najviac vyhovovalo spomedzi všetkých ostatných.
Návrat hore Goto down
Quintas
Hero
Hero
Quintas


Počet príspevkov : 355
Join date : 18.04.2011
Age : 41
Bydlisko : Liberec

Lizzi-Elemental Shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lizzi-Elemental Shaman   Lizzi-Elemental Shaman EmptySt 08 február 2012, 20:30

Pěkná a přehledná přihláška, navíc se zjevně jedná o "vyhraného" (žádná rychlokvaška) člověka, navíc se zájmem o progress, jsem ZA
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Lizzi-Elemental Shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lizzi-Elemental Shaman   Lizzi-Elemental Shaman EmptyŠt 09 február 2012, 02:35

tak mame dva ele Shamany andiron,bobq nech se jeste vijadri jini lidi + CL jinak plati co sem napsal hore
Návrat hore Goto down
rammatorix
Hero
Hero
rammatorix


Počet príspevkov : 499
Join date : 09.08.2011
Age : 32
Bydlisko : Revúca - SVK

Lizzi-Elemental Shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lizzi-Elemental Shaman   Lizzi-Elemental Shaman EmptyPi 10 február 2012, 04:02

myslim ze ked chceme udrzat ten druhy raid tak by mohol ist minimalne na test v nedelu
Návrat hore Goto down
bobq
Nováčik



Počet príspevkov : 6
Join date : 10.01.2012

Lizzi-Elemental Shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lizzi-Elemental Shaman   Lizzi-Elemental Shaman EmptySo 11 február 2012, 22:52

Ja jsem pro, myslim, ze druhy ele schamik se muze hodit v pripade ze pojedem na dva raidy a muze se stat, ze tady nebudu, popr muzeme jit oba. Idealni by ovsem bylo kdyby sel za encha myslim, ze aktivniho encha v g nemame a drop jde vetsinou na diss.
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Lizzi-Elemental Shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lizzi-Elemental Shaman   Lizzi-Elemental Shaman EmptyNe 12 február 2012, 00:18

ano rame ako pises ked sa tak stane at napise hector jak mu to vyhovuje a zobere ho na test v nedeli
Návrat hore Goto down
Camelko
Veteran
Veteran
Camelko


Počet príspevkov : 159
Join date : 08.09.2010
Bydlisko : Topoľčany

Lizzi-Elemental Shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lizzi-Elemental Shaman   Lizzi-Elemental Shaman EmptyNe 12 február 2012, 01:15

lizzi to pre teba znamena bud o 14:55 online Very Happy
Návrat hore Goto down
Rydder
Nováčik
Rydder


Počet príspevkov : 28
Join date : 22.07.2010
Age : 30
Bydlisko : Nitra čermanska stoka

Lizzi-Elemental Shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lizzi-Elemental Shaman   Lizzi-Elemental Shaman EmptyNe 12 február 2012, 03:42

Mozno sa mylim ale neni nahodov lizzi ten shaman co na TOC sezone ukradol solace? a hnet ho kickli ak sa mylim tak sry Wink
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Lizzi-Elemental Shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lizzi-Elemental Shaman   Lizzi-Elemental Shaman EmptyNe 12 február 2012, 06:59

lock AND MOOVE TO PRIJATE
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Lizzi-Elemental Shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lizzi-Elemental Shaman   Lizzi-Elemental Shaman Empty

Návrat hore Goto down
 
Lizzi-Elemental Shaman
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Starback - Elemental shaman
» Andiron Elemental Shaman
» Bobq-shamik-elemental
» Resto Shaman Rarachul
» Shaman Resto

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Prijatí-
Prejdi na: