Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Cealon - Balance/Resto/Feral Tank DRUID

Goto down 
+3
Eddward
DESMiANA
Playfunny
7 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Camelko
Veteran
Veteran
Camelko


Počet príspevkov : 159
Join date : 08.09.2010
Bydlisko : Topoľčany

Cealon - Balance/Resto/Feral Tank DRUID - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cealon - Balance/Resto/Feral Tank DRUID   Cealon - Balance/Resto/Feral Tank DRUID - Stránka 2 EmptyNe 19 február 2012, 12:40

dps mal nad aristeiou stale = asi bude lepsi pokial nefailoval eq vlastne uz ani neviem aky ma ale mylsim ze trinkety mu chybaju ale to sa doladi ja by osm ho vzal a shrunke mu poradi este alebo ja podla man by to mohlo byt fajn casom

+mal este aj vyhovorku s bratom a lagmi cize ratam ze buduci tyzden uz bude mat 9k+ stale dps vela ludi v nedelu tolko neda cize uplne v pohode sa do raidu zmesti podla mna moze byt PRIJATY pokial niekto nema namietky z tych co dnes boli raid ja vravim len z pocutia
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Cealon - Balance/Resto/Feral Tank DRUID - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cealon - Balance/Resto/Feral Tank DRUID   Cealon - Balance/Resto/Feral Tank DRUID - Stránka 2 EmptyNe 19 február 2012, 19:44

ano bolo to ako tu pises ale ak nesi ako Cl proti a chcete ho napis nam ve hre o inv do gildy ano Cealon
Návrat hore Goto down
 
Cealon - Balance/Resto/Feral Tank DRUID
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
»  Ixd blood tank
» Tanner druid
» Chupkeja(tank\heal\retri) Slimko(arcane\fire)
» Restoration Druid
» Naikon -Druid Restoration

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Prijatí-
Prejdi na: