Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Prihlaška do Champions of Light - Coldfire

Goto down 
+6
romantank
nwankwo
DESMiANA
fanta
Aevys
Maho
10 posters
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Prihlaška do Champions of Light - Coldfire Empty
OdoslaťPredmet: Prihlaška do Champions of Light - Coldfire   Prihlaška do Champions of Light - Coldfire EmptySt 01 február 2012, 08:41

Coldfire
Mag-PVE:Fire,PVP:Arcane
Tailoring(450)Enchanting(450)
GS: 5847
Talent: http://armory.anthoria.net/character-talents.xml?r=AnthoriA&cn=Coldfire
ALT: Elensia Shaman(Main:Restoration, Offspec:Enhancement)
Manal Druid(Main:Balance, Offspec: podľa potreby)

Vek: Mám 20rokou
FPS v raid je tak cca 15-20 ces bossa tak 5-10 ale da sa to uniesť
https://2img.net/r/ihimg/f/687/wowscrnshot020112201359.jpg/
https://2img.net/r/ihimg/f/710/wowscrnshot020112200847.jpg/ áno viem malo to byť z RAID ale nemal som čo isť a LFG raid ma po 10 min začne bolieť hlava affraid
Tak pre mňa je naj time na raid piatok a sobota ale ta sobota alebo nedeľa sa da viem sa prispôsobiť na TS som vzdy tak to není problem Wink
Moj progres je nasledovní: Naxx10/25 celé, toc10/25 celé, tocg10 celé tocg25 (4/5 nedal som Anuba ale progres mám), icc10 (9/10 nedal som Sindragosu ale progres mám) icc25 (8/10 nedal som profesora a Sindragosu ale progres mám) Cool
WoW hrám 4-5 rokou hral som na veľa serverou ale mena s presne nepamätám ale najdlhšie hrám na Anthori Twisted Evil
Informacie čerpam do Class lider v Guild čo som bol tak aj podľa doho mám soket a talent study
Moja posledná Guild bola Bleeding-Sabbaths dôvod odchodu je rozpad ale to by som tu nerád pisal prečo a ako....ja guild nebudem ohovarať
Cem sa niegde usadiť v nejakej dobrej Guild.
Od guild očakavám pohodové raid a pekný progres ICC a TOGC 25
Tak mám ludi čo sú u vám v guilde poznám(Arinko, Nwankwo a Andiron) ale nvm či sa možu zaručiť to musia pocudiť oni sami Very Happy
Ano rád by som niečo dodal viem urobil som veľa chýb a nemám minulosť na ktorú som pyšný ale cem začat od začiatku a týmto by som vás cel poprosíť a šansu začať od znová dokažem všetkym, že aj napriek tomu akú mám povesť čo všetci o mňe nahovoria a popišú tak sa dokažem zmeniť ale na to musím mať dobrú guild de cem mojú minulosť zvraťit DAKUJEM ZA POZORNOSŤ geek
Návrat hore Goto down
Maho
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 224
Join date : 23.07.2011
Age : 33

Prihlaška do Champions of Light - Coldfire Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaška do Champions of Light - Coldfire   Prihlaška do Champions of Light - Coldfire EmptySt 01 február 2012, 08:51

PROTI


myslim ze si kazdy pameta tvoju povestnu prihlasku kde si sa sam korunoval za CLass leadra Very Happy
neverim ze mas 20 rokov, a ak aj nahodou mas musis byt asi nejak mentalne zaostaly(no offense) ale takto nepise ani moj 9 rocny bratranec. i/y sa da obcas prepacit, kazdy sa pomyli ale nevediet sklonovat a casovat a hlavne nevies dat ani vyznam tej vete, musim si podoplnat slova aby mi tvoja veta davala vyznam.
a len dodam ze z LMYC kicknuty za to ze to bol total noob, neovladal taktiky a nevedel prezit ani jedneho

bossa, mozno sa odvtedy naucil taktiku na Marrowgara ale takehoto cloveka tu urcite nepotrebujeme.
Návrat hore Goto down
Aevys
Nováčik



Počet príspevkov : 48
Join date : 24.07.2011
Age : 29
Bydlisko : Lipt.Mikuláš

Prihlaška do Champions of Light - Coldfire Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaška do Champions of Light - Coldfire   Prihlaška do Champions of Light - Coldfire EmptySt 01 február 2012, 09:26

Legenda sa vracia, sorry kámo, ale CL už máme.
Síce potrebujeme zúfalo doplniť stavy, myslím, že ty moc šancí nemáš.
Ale samozrejme ak ťa nwankwo specne a uzná za dostačujúceho nemám námietky zatial:
PROTI
Návrat hore Goto down
fanta
Nováčik
fanta


Počet príspevkov : 34
Join date : 05.08.2010

Prihlaška do Champions of Light - Coldfire Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaška do Champions of Light - Coldfire   Prihlaška do Champions of Light - Coldfire EmptySt 01 február 2012, 09:37

tactical facepalm clovece...
(rada do zivota: ked ides pisat prihlasku do gildy, tak sa prosimta predtym nabuduce NEzhul)
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Prihlaška do Champions of Light - Coldfire Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaška do Champions of Light - Coldfire   Prihlaška do Champions of Light - Coldfire EmptySt 01 február 2012, 10:29

Prihlaška do Champions of Light - Coldfire Double-facepalm

Prihlaška do Champions of Light - Coldfire Jesus-facepalm-facepalm-jesus-epic-demotivational-poster-1218659828

Prihlaška do Champions of Light - Coldfire 500full

Prihlaška do Champions of Light - Coldfire Tumblr_lvs9108TcR1qaxz29o2_500
Návrat hore Goto down
nwankwo
Hero
Hero



Počet príspevkov : 296
Join date : 13.07.2011
Age : 37
Bydlisko : Sarisske Bohdanovce

Prihlaška do Champions of Light - Coldfire Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaška do Champions of Light - Coldfire   Prihlaška do Champions of Light - Coldfire EmptySt 01 február 2012, 10:49

Des daj este neaky faceplam Razz.Poviem to asi tak jediny class cu su u nas aktivny vsetci su magovia 4ja chodime pomaly kazdy raid. Mozno ze do nedele by sa sikol este jeden mag kedze akosi fanta sa rozhodol chodit soboty ale to len preto ze vypadli ludia ale ked sa to vrati do normalu fanta pojde nedelu alebo budeme sa striedat. Teda nemyslim ze maga nam treba akutne. a ta ceresnicka na torte ved kua naco to ja pisem ked ty si CL. MOzno ze si sa zmenil eq mas celkom spokojny. teda u mna PROTI. ale keby nahodou v nedelu chybali ludia zobral by som ho na test a ukazal by sa kedze aj drako mohol byt na teste tak preco CL MAGOV nie Very Happy
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Prihlaška do Champions of Light - Coldfire Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaška do Champions of Light - Coldfire   Prihlaška do Champions of Light - Coldfire EmptyPi 03 február 2012, 06:27

chcem jasne stanovisko. a ne dohady!
Ano za test
Ci proti
Návrat hore Goto down
Maho
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 224
Join date : 23.07.2011
Age : 33

Prihlaška do Champions of Light - Coldfire Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaška do Champions of Light - Coldfire   Prihlaška do Champions of Light - Coldfire EmptyPi 03 február 2012, 06:33

3 krat mas jasne napisane PROTI dokonca ale CL je proti a myslim ze desmianin koment sa da vysvetlit tiez ze je proti Very Happy
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Prihlaška do Champions of Light - Coldfire Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaška do Champions of Light - Coldfire   Prihlaška do Champions of Light - Coldfire EmptyPi 03 február 2012, 06:43

prosim clko aby bral v uvahu ze dnes mi bolo oznameno ze ogmos bude docasne mimo hru cize jedneho maga surne need! tak že sa vyjadri

des posty mimo temu maz
Návrat hore Goto down
Camelko
Veteran
Veteran
Camelko


Počet príspevkov : 159
Join date : 08.09.2010
Bydlisko : Topoľčany

Prihlaška do Champions of Light - Coldfire Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaška do Champions of Light - Coldfire   Prihlaška do Champions of Light - Coldfire EmptyPi 03 február 2012, 08:44

ja som ZA na test nech je pre mna za mna aj dementny retardovany a neviem co este ale ked vie tocit aspon 9.5k+ tak by som ho zobral mame malo ludi ogmo slabo aktivny v poslednej dobe a do nedele treba poriadne dps uz nie sme tam kde sme boli pred 2ma-4ma mesiacmi ze sme si mohli vyberat kdo bude amt tu cest hrat za nas teraz sme radi ze naplnime 2 raidy tak ja by som ho skusil nemozme nic stratit a tipujem ze akurat bude 25ty clovek do nedelneho raidu a dalsi uz nebude

skusit treba vsetko v dnesnej dobe mozno bude fajn mozno facepalm vacsi jak prihlaska nic nemozme stratit je sice CL nasich magov ale Officieri rozhoduju o tom kto je v G Smile

desmi: nemozme hodnotit ho podla toho jak ho mado pozna co s nim bol v G pred rokom ako sam pisal sa zlepsil tak podla mna by sme ho skusit mohli


Naposledy upravil Camelko dňa Pi 03 február 2012, 09:31, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Prihlaška do Champions of Light - Coldfire Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaška do Champions of Light - Coldfire   Prihlaška do Champions of Light - Coldfire EmptyPi 03 február 2012, 08:55

http://chol.omgforum.net/t445-topic


ja neviem teda ale toto vam nestacilo? navyse odmietli ho v ordo, bol v lmyc a maho s nim raidoval a ked si precitate predoslu prihlasku tak sa dozviete ze failoval a aj tak tocil hovno Very Happy to uz vazne chcete prijat uplne kazdeho len pre to ze treba doplnat raidy? to zoberte rovno draka alebo mougana... nehovorim ze nevyskusat hraca ale zas brat kazdy trash? ja som si myslela ze este mame aku taku uroven a ze nebudete brat uplne kazdeho hoci potrebujete doplnit rady scratch nvm no,akoze je to na officieroch a ja nemam nic proti coldfirovi, ta minula prihlaska ma len teda dost pobavila xD ale sak robte si jak chcete,nedalo mi to vsak vyjadrit nazor -_-


PS: ano,tie facepalmy su moje male proti Very Happy
PS 2: btw ten pravopis v tej prihlaske je PRISERNY. ako nic proti chlape ale mohol si si to po sebe aspon precitat alebo pouzit autokorekciu gramatiky vo worde... Very Happy
Návrat hore Goto down
Shrunke
Bažant
Bažant
Shrunke


Počet príspevkov : 91
Join date : 24.07.2011
Age : 33
Bydlisko : Bratislava-Brno

Prihlaška do Champions of Light - Coldfire Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaška do Champions of Light - Coldfire   Prihlaška do Champions of Light - Coldfire EmptyPi 03 február 2012, 09:32

namet pre desmianu



ps: necital som ani prihlasku ani nic nechce sa mi vidim reakcie staci mi (neviem co riesite, treba slovo CL, ak je ochotny ho testnut ok ak ne ... koniec debaty)
Prihlaška do Champions of Light - Coldfire 2288386700b1328121625
Návrat hore Goto down
Eddward
Admin
Admin
Eddward


Počet príspevkov : 174
Join date : 26.07.2010
Bydlisko : Košice-KS

Prihlaška do Champions of Light - Coldfire Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaška do Champions of Light - Coldfire   Prihlaška do Champions of Light - Coldfire EmptyPi 03 február 2012, 09:41

facepalm bude zajtra ked sa nezlozi nas main raid, HF
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Prihlaška do Champions of Light - Coldfire Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaška do Champions of Light - Coldfire   Prihlaška do Champions of Light - Coldfire EmptyPi 03 február 2012, 10:16

Eddward napísal:
facepalm bude zajtra ked sa nezlozi nas main raid, HF

HF
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Prihlaška do Champions of Light - Coldfire Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaška do Champions of Light - Coldfire   Prihlaška do Champions of Light - Coldfire EmptyPi 03 február 2012, 10:50

Bobrix napísal:
Eddward napísal:
facepalm bude zajtra ked sa nezlozi nas main raid, HF

HF


who the fuck are you?
Návrat hore Goto down
Thut
Hero
Hero
Thut


Počet príspevkov : 262
Join date : 07.08.2010
Age : 32
Bydlisko : staroBRNO

Prihlaška do Champions of Light - Coldfire Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaška do Champions of Light - Coldfire   Prihlaška do Champions of Light - Coldfire EmptyPi 03 február 2012, 11:18

Evidentne to je Bobrix.
Návrat hore Goto down
nwankwo
Hero
Hero



Počet príspevkov : 296
Join date : 13.07.2011
Age : 37
Bydlisko : Sarisske Bohdanovce

Prihlaška do Champions of Light - Coldfire Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaška do Champions of Light - Coldfire   Prihlaška do Champions of Light - Coldfire EmptyNe 05 február 2012, 21:15

poprosim closed nedosiel ani na test NEPRIATY
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Prihlaška do Champions of Light - Coldfire Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaška do Champions of Light - Coldfire   Prihlaška do Champions of Light - Coldfire Empty

Návrat hore Goto down
 
Prihlaška do Champions of Light - Coldfire
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» prihlaska
» Champions of Light - historia guildy (2007-sucasnost)
» Mag - Class leader: Coldfire
» prihlaska :)
» PRIHLASKA - SAW

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Neprijatí-
Prejdi na: