Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Prihláška-WarBiches

Goto down 
+6
Nedostupny
Thut
Eddward
romantank
Quintas
DESMiANA
10 posters
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Prihláška-WarBiches Empty
OdoslaťPredmet: Prihláška-WarBiches   Prihláška-WarBiches EmptyUt 24 január 2012, 22:40

* Nick postavy ( only lvl 80) : WarBiches
* Class / Spec / Offspec : Warrior ,spec Fury/Protection
* Profese: Goblin Engineer (450),Mining (450)
* Gearscore: Fury (5901) / Protection (5877)
* Talent build: Fury http://wow335.gamestool.net/warriort.php?3400300023300000000000000000000305053000500310253120501351000000000000000000000000000
* Talent build: Protection http://wow335.gamestool.net/warriort.php?0502300023000000000000000000000300000000000000000000000000053351225000212521030113321
* Info o altoch v tvare nick / class / spec / GS : 1.)Nick:PalaBiches ,2.)Class:Paladin ,3.)Spec:Retribution/Holy ,4.)Level 63 ,5.)GS:1403

* Vek:
15
* Priemerné FPS na raide , obvyklá latencia, nemáš s tým problémy? : V Raidoch je všetko poriadku,lagy vôbec nemám.Rýchlosť nettu 21 mb/s.
* DPS na dummy po milióne dmgu: 7227 DPS
* Screenshot UI povinne z raidu: http://www.pixhost.org/show/1890/11192878_fd.jpg
* Vyhovuje ti raid time? Podmienka pre raidovanie je mať program TS3,nerobí ti to problém,vieš ho používať? Raid time mi vyhovuje,TS3 viem používať,nerobí mi to problém.
* Tvoje PVE skúsenosti (tzn. kolko rokov hráš,na akých serveroch ,za aké postavy, kolko máš odprogressovaných WOTLK bossov): WoW hrám 5 rokov ,môj prvý server bola Anthoria (poradil mi sused),moja prvá postava bola Warrior ,ale hrať viem docela good aj za Paladina ,odprogressované raidy mám : ICC 10 (6/10) TOC 10 (5/5) ICC 25 (6/10) TOC 25 (5/5)

Samozrejme že som bol aj iných bossov progressovať ktorý niesu v mojom achiev. notte down.

* Kde čerpáš informácie o svojej classe ( linky stránok ) : O svojej classe čerpám info. sám,nepotrebujem stránky,za Warriora som sa učil sám,nikto mi nepomáhal.
* Predchádzajúca guilda a dôvod prečo si ju opustil: SGC affraid .Dôvod odchodu je nasledovný:Ked ideme ICC 25 na Rot. každý týžden je cez 10+ wipe,každý týžden chodia rovnaký ludia a nevedia sa aj tak naučiť taktiku (sú lenivý),posledný týžden ked som u nich bol už ani Rot. nepadol a to sme chceli progressovať Prof.,Queenu,Frost.hall...Na ICC 10 treba 6 až 7 hod. času čo je na smiech.Už to moje nervy nezvládali a leavol som.
* Dôvod prečo chceš joinuť CHOL a čo od toho očakávaš? CHOL je jednoducho BEST G. podla mna.Niesu u vás lenivý ludia ktorý nevedia sa naučiť 2,3 vety.Chcem sa zúčastniť G. eventov,raidov atd...A chcem byť nápomocný.
* Poznáš niekoho od nás kto by sa za teba mohol prípadne zaručiť? Od vás nikoho až tak dobre nepoznám,ale spoznať by som chcel! What a Face
* Čokolvek chceš dodat napr o sebe [nepovinne] Som Slovák,zaujímam sa o PhP,teraz som sa začal poslednej dobe učiť Mysql.Niesom nervák ale pohodový chalan.

Dakujem dopredu za prečítanie mojej *prihlášky* ,s pozdravom WarBiches
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Prihláška-WarBiches Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška-WarBiches   Prihláška-WarBiches EmptyUt 24 január 2012, 23:27

videla som tvoju prihlasku uz u orda.. uprimne to farebne prevedenie tam bolo hrozne Very Happy mam rada pekne vyplnene prihlasky ale cirkusove motivy nie je moja šálka kávy ... btw to fakt hras wow od 10tich rokov? o.O keby tie dnesne deti radsej citali knihy miesto hrania hier,potom by asi nenapisali "nie su u vas lenivÝ ludia" ... Very Happy


a btw este jedna malickost:
"14. Proč se hlásím zrovna do Ordo Satanas? : Poznám od vás ludí (kamarátov).Najlepšia ALI PVE GILDA.Niesu u vás žiadný neandrtálci,ale schopný ludia."

* Dôvod prečo chceš joinuť CHOL a čo od toho očakávaš? CHOL je jednoducho BEST G. podla mna.Niesu u vás lenivý ludia

Prihláška-WarBiches Tumblr_lvs9108TcR1qaxz29o2_500


kam vitr,tam plast... Smile
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Prihláška-WarBiches Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška-WarBiches   Prihláška-WarBiches EmptyUt 24 január 2012, 23:38

Do Orda som písal všeobecne z celej ALI...Ale vám som napísal moj názor
Návrat hore Goto down
Quintas
Hero
Hero
Quintas


Počet príspevkov : 355
Join date : 18.04.2011
Age : 41
Bydlisko : Liberec

Prihláška-WarBiches Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška-WarBiches   Prihláška-WarBiches EmptySt 25 január 2012, 00:33

WarBiches napísal:
Do Orda som písal všeobecne z celej ALI...Ale vám som napísal moj názor

Dobře, dobře si natřel Desmianku Very Happy
Každopádně nevím, jestli potřebujeme další melee, spíše scháníme ranged dmg, ale vzhledem k nedostatku mainů v druhém raidu, je to minimálně na zvážení, popř. test.
Za mě prozatím NEUTRAL
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Prihláška-WarBiches Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška-WarBiches   Prihláška-WarBiches EmptySt 25 január 2012, 00:48

Zotrel?Very Happy pre mna to ani nahodou nie je adekvatna "omluva" to co napisal Very Happy
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Prihláška-WarBiches Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška-WarBiches   Prihláška-WarBiches EmptySt 25 január 2012, 00:59

DESMiANA tak sa ti ospravedlňujem že to neni také adekvátne ospravedlnenie aké si čakal/a study
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Prihláška-WarBiches Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška-WarBiches   Prihláška-WarBiches EmptySt 25 január 2012, 00:59

eddo vcera napisal že sme k nektorym ci vetsině k prihlaskam prihlizeli negativne preto prosim aby bola kazda a aj tato prihlaska brana objektivne a jak rikal eddo je treba stale doplnat rady o nase stoupence a proto prosim Clko nech sa vyjadri jestli je realna sance sa k nam dostat a je pre nej misto i coby nahradnika za neaktivni lidi
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Prihláška-WarBiches Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška-WarBiches   Prihláška-WarBiches EmptySt 25 január 2012, 01:09

Ja rozhodne nepristupujem k prihlaske negativne, takze neviem o akej sanci hovoris roman Smile ked dodo povie nech ide na test tak ide,ja som sa len s usmevom pozastavila nad niektorymi vetami Very Happy
Návrat hore Goto down
Eddward
Admin
Admin
Eddward


Počet príspevkov : 174
Join date : 26.07.2010
Bydlisko : Košice-KS

Prihláška-WarBiches Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška-WarBiches   Prihláška-WarBiches EmptySt 25 január 2012, 01:20

trocha OT,nechapem preco riesite ze si ludia davaju prihlasky do viacerych guild, ved ak chce ist do lepsej guildy tak skusa stastie kde sa len da nie? nebude predsa cakat len na jednu guildu
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Prihláška-WarBiches Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška-WarBiches   Prihláška-WarBiches EmptySt 25 január 2012, 01:20

des to nebolo voci tebe ale globalne a te prihlasky je jeich vec si mislim
situace je taka ze nam chyb aktivni lidi
Návrat hore Goto down
Thut
Hero
Hero
Thut


Počet príspevkov : 262
Join date : 07.08.2010
Age : 32
Bydlisko : staroBRNO

Prihláška-WarBiches Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška-WarBiches   Prihláška-WarBiches EmptySt 25 január 2012, 03:45

Na Langiho zadost:
Prihláška-WarBiches Bitch-please
Drahy warBichesi ani muj oblibenej Bitch please Yaoi Ming nechape procs netrefil topic warrior.
K Ui jedina poznamka - nechapu proc mas stance bar prazdnej nad Bar 1 a plnej vedle Bar 1, 2x vic stancu, 2x vic warrior?
A ted mam otazku, verim ze mi na ni das i smysluplnou odpoved:
Pochopil sem ze tu nikoho neznas, ale vis chol sou best g in europe, sme zvani na blizzcon atd. a vis ze nejsou lini lidi atd, zajima me jak? To mame takovou zarivou (Light) auru v tomto temnem PvE svete?
Taky bych ti mel naznacit, ze ikdyz sem tu uz nejaky cas, zadny poradny, vlastne zadny, guild event sem tu nezazil a moje RP srdce <3 krvaci.
Kousnu se do ruky za to, ze musim souhlasit s Desmianou o tom, ze tohle je prihlaska a ne omalovanky.
Na zaver z toho co sem videl v tom nedelnim raidu sem nabyl dojmu ze warrior jako dps ani tank (timto chcu ocenit toho paladina s divnym nickem, co to tankoval, RamanatoRapeRotoasterix, byl jak Robigus za mlada) tam uplatneni nenajde a o main raidu snad ani nema cenu premyslet, samozrejme me Langi muze vyvest z omylu, a uplne zaverem budu citovat klasiky z Rogues Take Zero Skill:
Sorry Timmy, children and assholes need not apply!
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Prihláška-WarBiches Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška-WarBiches   Prihláška-WarBiches EmptySt 25 január 2012, 04:13

Lenivý ludia som myslel celkovo,ked to mám rozpísať : Predchádzajúca G. (SGC) možno max. 10 ludi vedelo taktiku na ICC a ostatný nie.Každý týžden chodili rovnaký people a nie and nie si aspon raz prečítať na Rot. alebo iného bossa taktiku.Kvoli tomu boli vždy zbytočné Wipe (10+),musel som prosiť a hodinu spamovať aby mi pomohli na alt. killnúť nejakú Elitku.Takže ked to zhrniem people v G. neboli ochotný pohnúť očami na text,prstom na myš,klávesnicu aby sa naučili alebo pomohli. Smile
Návrat hore Goto down
Nedostupny
Nováčik



Počet príspevkov : 26
Join date : 19.01.2012

Prihláška-WarBiches Empty
OdoslaťPredmet: Odpoveď   Prihláška-WarBiches EmptySt 25 január 2012, 05:56

Si mohol uviesť do predchádzajúcich Guild jednu vec. Ešte pred SGC si bol v Sylvanas Legion. Prečo si odišiel? Neodišiel? Dostal si kick z guildy, za pár dosť doležitých vecí.
Za 1. Liezol si tam skoro každému na nervy
Za 2. Afk-ovanie na raidoch
Za 3. Faily na raidoch
Za 4. Tvoje namyslenecké reči, že si naj. tank na AA, tiež sa moc tvojej popularite nepridali.

No zvážte to ešte.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Prihláška-WarBiches Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška-WarBiches   Prihláška-WarBiches EmptySt 25 január 2012, 06:18

Nedostupny,SL bola ako moja 1. taká normal G. vtej som sa ešte učil.SGC už som všetko vedel,afkovanie už nebolo.Takže SL ma podstate naučilo raidovaniu atd... Za to vám dakujem.Ale teraz som už normálný.Tomu už ubehla doba velká. Smile
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Prihláška-WarBiches Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška-WarBiches   Prihláška-WarBiches EmptySt 25 január 2012, 06:22

Minulosť bola zlá,prítomosť dobrá.Keby si somnou teraz išiel do nejakého Raidu povieš si že som sa zmenil o 200%. Smile Priznávam že som bol vtedy neandrtálec ale bolo to dávno.Teraz som úplne iný.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Prihláška-WarBiches Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška-WarBiches   Prihláška-WarBiches EmptySt 25 január 2012, 06:36

Nedostupný a ešte jedna maličkosť človek sa mení.
Návrat hore Goto down
Nedostupny
Nováčik



Počet príspevkov : 26
Join date : 19.01.2012

Prihláška-WarBiches Empty
OdoslaťPredmet: Odpoveď   Prihláška-WarBiches EmptySt 25 január 2012, 06:40

Ja nevravím, že nie. Možno si dospel v tomto smere. To by bolo veľné +. Ak si sa dokázal už vyvarovať niektorým failom a afk na raide, tak to je len a len dobré. Toť vše.

Ps. Na doplnenie druhého raidu by viac pomohol Sh. priest, Mage. No nech sa vyjadrí kompetentná osoba Smile
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Prihláška-WarBiches Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška-WarBiches   Prihláška-WarBiches EmptySt 25 január 2012, 06:47

Som rád že si to pochopil. Smile
Návrat hore Goto down
Dibdo
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 116
Join date : 15.10.2011

Prihláška-WarBiches Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška-WarBiches   Prihláška-WarBiches EmptySt 25 január 2012, 07:26

Po prve EDITUJ si prispevky ked chces nieco doplnit

Co sa tyka toho co pisala desmiana tak ako pise proste preco chces ist do guildy nikoho nezaujimaju omacky a myslim ze to iste pocuvat nie je podstatne .
Skor je prospesnejsie napisat realne co si myslis .

A co sa tyka k tebe prihlasku som nepozeral ale neviem ci je na wara otvoreny nabor ale v nedelnom raide je 2x warior Dzekynator a Dykolokorko takze tieto miesta su pokial viem full.

Skor by si bol zatial asi iba nahradnik pripadne pockaj ako sa vyjadri Dianes = RL
Návrat hore Goto down
Gem
Hero
Hero
Gem


Počet príspevkov : 256
Join date : 24.10.2010
Bydlisko : JMK

Prihláška-WarBiches Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška-WarBiches   Prihláška-WarBiches EmptySt 25 január 2012, 07:26

První věc. Chtěl bych tě požádaj o tohle: Jestliže se odhodláš vyslovit další názor a nikdo pod tebou ještě nezveřejnil ten svůj tak učiň pomocí funkce "edit", protože takhle z toho děláš chat. No offense.

Pak další věc co sem chtěl poznamenat k samotné přihlášce:

MY EYES BURN!!!

Jinak k tomu uplatnění, to bych možná ještě nechal otevřený, protože naposledy musel tankovat i Dianes. Ale z hlediska dlouhodobého záměru tak tanků není potřeba a zdá se že ani warr DPSek (mužu se mýlit).

Jinak na kritiku multi-přihlášek bych se taky už vykašlal.
Návrat hore Goto down
rammatorix
Hero
Hero
rammatorix


Počet príspevkov : 499
Join date : 09.08.2011
Age : 32
Bydlisko : Revúca - SVK

Prihláška-WarBiches Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška-WarBiches   Prihláška-WarBiches EmptySt 25 január 2012, 07:34

Thut napísal:

Kousnu se do ruky za to, ze musim souhlasit s Desmianou o tom, ze tohle je prihlaska a ne omalovanky.
Na zaver z toho co sem videl v tom nedelnim raidu sem nabyl dojmu ze warrior jako dps ani tank (timto chcu ocenit toho paladina s divnym nickem, co to tankoval, RamanatoRapeRotoasterix, byl jak Robigus za mlada) tam uplatneni nenajde a o main raidu snad ani nema cenu premyslet

Thut ja ta zerem Very Happy dik za pochvalu Wink
co sa tyka prihlasky tiez som toho nazoru, ze to nema byt omalovanka, napr. tam kde je zlta skoro nic nevidiet, vek berem ako negativum, meeleciek mame dost nie ? aj ked posledny raid chybali, ale na to boli dovody ... pre mna skor proti
Návrat hore Goto down
Dodo
Nováčik
Dodo


Počet príspevkov : 33
Join date : 26.08.2010

Prihláška-WarBiches Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška-WarBiches   Prihláška-WarBiches EmptySt 25 január 2012, 08:07

No takze najprv k tym 5 rokom hrania - Achievement Level 10 dosiahol 12/14/10 ale tak to neni az take podstatne ze asi mierne klame.Talenty su sice ok ale eq je dost slaby na tuto dobu.Taktiez stav wariorov v sobotnom raide je taky ze som tam ja a mohol by tam byt jedine maslo keby chce,jelikoz dzekynator a dykolokorko sa maju este co ucit.Takze by ho ani nebolo kde natlacit. PROTI
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Prihláška-WarBiches Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška-WarBiches   Prihláška-WarBiches EmptyNe 29 január 2012, 09:12

ok dodo sa vyjadril lock and moove to neprijate
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Prihláška-WarBiches Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška-WarBiches   Prihláška-WarBiches Empty

Návrat hore Goto down
 
Prihláška-WarBiches
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» prihlaska
» prihlaska
» Prihlaska
» PRIHLASKA - SAW
» prihlaska :)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Neprijatí-
Prejdi na: