Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Anthoria ci Armitage?

Goto down 
+14
rammatorix
Bonereaver
Quintas
Milosica
Camelko
fanta
Dzekynator
Ranilsey
romantank
Pats
Jarci
DESMiANA
zastaph
Eddward
18 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Eddward
Admin
Admin
Eddward


Počet príspevkov : 174
Join date : 26.07.2010
Bydlisko : Košice-KS

Anthoria ci Armitage? Empty
OdoslaťPredmet: Anthoria ci Armitage?   Anthoria ci Armitage? EmptySo 07 január 2012, 07:38

Takze ak nekto ma pocit zeby chcel niecim prispiet k lepsiemu chodu servera, lepsiemu pristupu a organizacii celkovej na servery, tak doporucujem precitat si neco od SoCa, uz je na vas aky nazor nato si urobite a co by sme stym seci mohli urobit




SoCo: http://wow.mine.sk/temp/IMG_2394.JPG - ked sa chce, tak sa to da ... za tyzden server za 1.5k eur ... a nemusela sa na to ani zbierka robit Smile
SoCo: server je spraveny - kto chce moze prejst Smile ja nejdem nikoho nasilu prenasat ked nechce
SoCo: je na ludoch, ci ostanu v nekonecnom bordeli kde vladne nekompetentnost a korupcia... kde sa neriesia kradeze uctov, adduju sa veci za cash ...
SoCo: ide sa naberat gm support team + nejaki dalsi devovia Smile
SoCo: wow na ofiku je uz dost onicom ... a ta komunita hracov na freeckach je ovela lepsie ako na offi
SoCo: ked hraci vyzvu calusariho na odstupenie, ze chcu nove vedenie - ja to rad preberiem a dam do laty Smile ziadne predavanie itemov, platenie len za sluzby ktore sa platia aj na ofiku
SoCo: cize zmena rasy, class, mena ... za cash co sa vyzbiera sa budu paltit developeri a kedn iekto nieco zaplati, tak to dostane asap, nie ako posledne 150 eur typek poslal a 10 dni nevedel ci ho neodrbali Smile
SoCo: zavisi co by sa prebralo - ak len db (a musel by s tym calusari suhlasit), tak by sa zmenil realmlist, na serveri armitage by sa pustil dalsi emulator - nutne by sa sice musela dokupit ramka - ale tak server zvladne 96GB, teraz je tam 32
SoCo: spravil by sa poriadok v teame, spravil by sa cleanup addnutych itemov - minimalne takych, ktore nejdu fyzicky ziskat z hry a takych na ktore ludia nemaju proficienciu
SoCo: ludom by sa oznamilo ze je tu nove vedenie, to by predstavilo viziu ako do buducna bude viest server - rozdelili by sa ulohy, kde kazdy by riesil to co ma a nie ako teraz kazdy riesi to co chce
SoCo: nastavil by sa novy model fninancovania, vypracoval projekt rozvoja, musel by sa odhadnut cashflow ktory by z toho plynul, kedze calusari si zrejme ziadnu evidenciu neviedol
SoCo: spravil by sa system podobny alebo identicky ako na armitage - reportin system, kde by ludia hlasili chyby, ktore by sa overili ci je to naozaj chyba, ak ano, ocenila by sa a developeri by za jej opravenie dostali zaplatene
SoCo: radovy hrac by o nic neprisiel... len by sa spravil poriadok a server by mal vyhliadku k prosperite Smile
SoCo: platit sa bude len za nadstandartne sluzby - zmena rasy, classy, mena postavy ... je to bezna vec, ktora sa plati aj na blizzarde a ma zamedzit spekulaciam.. .ale umoznit zmenu
SoCo: server bude mat nejaky budget, z ktoreho sa bude platit developerom za fixy... to neni ze hrac ide platit za konkretny fix ...
SoCo na armitage idem teraz robit web auctiohouse - budes moct ovladat aukciu z mobilu - vytvarat aukcie, kupovat, vyberat goldy ... na ofiku je to platene... na serveri ako anthoria by to mohlo byt tiez... je vela veci co sa daju spravit
SoCo co maju pridanu hodnotu a ludia si ich kupia a nemusi to byt obycajne .save ktore aj-tak nefunguje ... len treba chciet a treba to vediet
SoCo jednoducho na anthorii s tym vedenim co je (ak nejake je), sa neda pohnut ...

Ak mate nejake otazky mozem skusit odpovedat ak budem vediet, prip. zistim blizsie info k tomu


Naposledy upravil Eddward dňa So 07 január 2012, 08:01, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
Eddward
Admin
Admin
Eddward


Počet príspevkov : 174
Join date : 26.07.2010
Bydlisko : Košice-KS

Anthoria ci Armitage? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Anthoria ci Armitage?   Anthoria ci Armitage? EmptySo 07 január 2012, 07:58

pre ujasnennie, nie je to ziadne expenie od zaciatku, ale presun celej databazy, pre vas to znamena len zmena realmlistu Smile

ak by stym vecsina suhlasila tak to treba posunut dalsim vecsim guildam ci stym budu tiez suhlasit a potom sa to moze zacat riesit
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

Anthoria ci Armitage? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Anthoria ci Armitage?   Anthoria ci Armitage? EmptySo 07 január 2012, 08:20

No uricte zaujimave, je to na zamyslenie. Osobne som nevedel, ze SoCo bude este takyto aktivny, mne pripradal taky uz nejaky rezignovany, ale zase ani ja som nebol moc aktivny tak pravdepodobne niesom uplne 100% v obraze ako kedysi ked som to viac sledoval:) A ma to dost prekvapilo zeby to on chcel prebrat a neznie to zle. Ja mu drzim palce nech je to co najlepsie.

Co sa tyka prechodu tak neviem, dost ludi nam odchadza, co je logicke kvoli stavu PVE, a prechod by mal asi vyznam len vtedy, ak by sme si mohli byt isti, ze to PVE tam BUDE lepsie - tzn. otvaranie bossov nie z 1/2 rocnymi odstupmi. A najvacsia otazka do buducnosti by asi bola ze ci bude niekedy CATA:) Lebo na WOTLK uz nalakas len malokoho, ked to uz mame take obohrane tuto sezonu (PVE obsah aj PVP).
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Anthoria ci Armitage? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Anthoria ci Armitage?   Anthoria ci Armitage? EmptySo 07 január 2012, 08:44

Anthoria ci Armitage? Tumblr_lltzgnHi5F1qzib3wo1_400



co ludi na tomto serveri najviac odradza je urcite pristup devov a ten stav PVE no o tom ani nehovorim... radsej funkcny server ako twinstar s brutalne urobenymi bossmi a vsetkym nez tota zabugovana bugthoria .. kebyze je to na ten styl tak by to bolo super !
Návrat hore Goto down
Jarci
Admin
Admin
Jarci


Počet príspevkov : 492
Join date : 21.07.2010
Age : 31

Anthoria ci Armitage? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Anthoria ci Armitage?   Anthoria ci Armitage? EmptySo 07 január 2012, 09:54

Byt vami tak nevaham a prestupujem, soco vie toho o serveroch a vsetko viac ako vsetci devovia na athorii dokopy,takze vie o com hovori,a urcite bude ten server troska inac vypadat ako anthoria za vlady toho vyhuleneho gena
Návrat hore Goto down
http://chol.omgforum.net
Pats
Hero
Hero
Pats


Počet príspevkov : 294
Join date : 31.07.2010

Anthoria ci Armitage? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Anthoria ci Armitage?   Anthoria ci Armitage? EmptySo 07 január 2012, 10:34

hh na vianoce ho pustili zacal som expit no prislo skuskove tak som sa na to vysral... inak eddo pamatas reddwarfa? toho jak som tam videl tak fuu jebem na anthorku armitage powa xD
len dufajme ze to soco fakt mysli vazne a ze ho do toho nevyburcovala nejaka hadka s calusarim.. ze mu ide o viac ako nasrat caluho a fakt na tom makat...

inak soco a mls (nevim co ma s tym serverom, ci len na chate je zeleny -casto ho tam vidim- abo aj maka ale..) su dvaja najschopnejsi ludia co tu kedy boli a sami dvaja su viac ako cely zvysok Anthoria teamu za historiu servra dokopy takze neni o com rozmyslat Very Happy
Návrat hore Goto down
Eddward
Admin
Admin
Eddward


Počet príspevkov : 174
Join date : 26.07.2010
Bydlisko : Košice-KS

Anthoria ci Armitage? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Anthoria ci Armitage?   Anthoria ci Armitage? EmptySo 07 január 2012, 10:36

zastaph napísal:
No uricte zaujimave, je to na zamyslenie. Osobne som nevedel, ze SoCo bude este takyto aktivny, mne pripradal taky uz nejaky rezignovany, ale zase ani ja som nebol moc aktivny tak pravdepodobne niesom uplne 100% v obraze ako kedysi ked som to viac sledoval:) A ma to dost prekvapilo zeby to on chcel prebrat a neznie to zle. Ja mu drzim palce nech je to co najlepsie.

Co sa tyka prechodu tak neviem, dost ludi nam odchadza, co je logicke kvoli stavu PVE, a prechod by mal asi vyznam len vtedy, ak by sme si mohli byt isti, ze to PVE tam BUDE lepsie - tzn. otvaranie bossov nie z 1/2 rocnymi odstupmi. A najvacsia otazka do buducnosti by asi bola ze ci bude niekedy CATA:) Lebo na WOTLK uz nalakas len malokoho, ked to uz mame take obohrane tuto sezonu (PVE obsah aj PVP).

ako sam napisal soco, kazdy bude mat urcene kto co bude riesit + sa naberu dalsi devovia takze urcite to pojde vsetko rychlejsie alebo sa to aspon bude rychlejsie riesit, co sa tyka cata to sa zatial nejako neriesi kedze nasaditelny emulator este neni(udajne)
Návrat hore Goto down
Eddward
Admin
Admin
Eddward


Počet príspevkov : 174
Join date : 26.07.2010
Bydlisko : Košice-KS

Anthoria ci Armitage? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Anthoria ci Armitage?   Anthoria ci Armitage? EmptyNe 08 január 2012, 07:08

dobre nebudem to asi riesit, potom sa nestazujte ze neco trva pol roka kym sa stym pohne alebo ze vas gmka ignoruju alebo to nema kto robit..
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Anthoria ci Armitage? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Anthoria ci Armitage?   Anthoria ci Armitage? EmptyNe 08 január 2012, 07:11

nejde jen o to ci zmenis realm list som uz v chol dost roku ale ze by se server rozpulil to nevidim dobre.
aj ked odejde nekolik guild
dobre by to bolo keby isli vsichni s anthorie ne len cast treba pocitat ze tu urcite zustanu i lidi co su verni calusarimu to pak o cem bude server ano povidas s dobrym teemom kde by nepanovala demencea kazdy by robyl to co ma robit a ne co sa mu chce robit.
ma to sice plus,ale ja uz som starej ale vyjadrete se vi mladi ako to vidite pojdem tam kde bude chol ale musi tam hrat dost lidi proto vyjadrete sa aj vi vsichni co ste v gilde ked sa jedna o take rozhodnute
Návrat hore Goto down
Ranilsey
Bažant
Bažant
Ranilsey


Počet príspevkov : 60
Join date : 10.10.2011

Anthoria ci Armitage? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Anthoria ci Armitage?   Anthoria ci Armitage? EmptyNe 08 január 2012, 07:14

Ja sem o presunu na armitarage premejslel jenze wotlk talenty a clasic dungy ? Ne diky epik fail... A nechtelo se mi davat pryc svoji VYMAZLENOU (Very Happy) postavicku.. Pokud by to bylo tak jako se pise sem jednoznacne pro a urcite to nakym zpusobem podporim...

PS: Vidim to ale stejne ze zustanu tam kde bude chol guildy menim nerad a chol nemam v planu menit od prestupu k ali do konce hrani..

Jo musim to editnout Very Happy -> Alpo sem rad ze sem prisel a este sem te stihnul poznat protoze raidleader / hrac jako ty snad na anthorii neni Very Happy To si dokazal na raidech udelat vyhecovat to a delat z toho zaroven nejvetsi prdel tak ze raidy lidi (aspon me) bavili o 230% vic nez kdy jindy (ani na ofi ani v sfu to nebylo lepsi Razz ) Doufam ze se este nekdy aspon nachvilku ukazes Wink
Návrat hore Goto down
Dzekynator
Nováčik



Počet príspevkov : 43
Join date : 06.12.2011
Age : 35
Bydlisko : Kosice

Anthoria ci Armitage? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Anthoria ci Armitage?   Anthoria ci Armitage? EmptyNe 08 január 2012, 07:44

tak keby tam je normalne uz wotlk tak hej ale chodit stare dungy to sa mi moc nechce
Návrat hore Goto down
Eddward
Admin
Admin
Eddward


Počet príspevkov : 174
Join date : 26.07.2010
Bydlisko : Košice-KS

Anthoria ci Armitage? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Anthoria ci Armitage?   Anthoria ci Armitage? EmptyNe 08 január 2012, 07:45

este raz pre kazdeho, nejde o ziadne znovaexpenie, ziadne rozdelovanie ani ziadne tbc vanila, proste tak ako to je teraz ale bud seci tu alebo seci tam
Návrat hore Goto down
fanta
Nováčik
fanta


Počet príspevkov : 34
Join date : 05.08.2010

Anthoria ci Armitage? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Anthoria ci Armitage?   Anthoria ci Armitage? EmptyNe 08 január 2012, 08:05

Eddward napísal:

SoCo: ked hraci vyzvu calusariho na odstupenie, ze chcu nove vedenie - ja to rad preberiem a dam do laty Smile ziadne predavanie itemov, platenie len za sluzby ktore sa platia aj na ofiku

tak ja som rozhodne za, aby to prebrali SoCo a spol; ale strasne pochybujem, ze take nieco vobec stane, to ho ma akoze vyzvat 1000+ hracov? alebo teda neviem ako to myslel... a ako napisal aj Roman vsetci suhlasit nebudu, pretoze kopa ludi ani neuvidi alebo nebude chciet vidiet tie plusy, ktore by z toho pre nich vyplyvali.....
a keby ho teda uz aj vetci vyzvali, zase pochybujem, ze Calu im da tu databazu, resp vzda sa vsetkych vedlajsich prijmov, ktore z AA ma.
anyway count me in!
Návrat hore Goto down
Camelko
Veteran
Veteran
Camelko


Počet príspevkov : 159
Join date : 08.09.2010
Bydlisko : Topoľčany

Anthoria ci Armitage? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Anthoria ci Armitage?   Anthoria ci Armitage? EmptyNe 08 január 2012, 08:35

som urcite ZA a myslim si ze top guildy budu tiez za pokial pojdu cele ,

PS. fanta on im tu DB davat nemusi nevies ako to bolo s twinstarom ? tiez sa par devov odtrhlo od Narniasu ujebali im DB a spravili si vlastny server a teraz tam hra viac ludi ako vobec bolo na Narniase zaregistrovanych
Návrat hore Goto down
Milosica
Nováčik



Počet príspevkov : 10
Join date : 15.12.2011
Age : 31

Anthoria ci Armitage? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Anthoria ci Armitage?   Anthoria ci Armitage? EmptyNe 08 január 2012, 08:51

Uff, no co sa tyka tej ponuky tak je to urcite velmi zaujimava ponuka, ktoru treba zvazit, a mam len jednu otazku, ten prevod/presun, to je vsetko, co mam na acc sa mi prenesie tam ? achievs, golds, equip ... ? ci? a ked tam je len urcity level cap ? pokial viem ?
Návrat hore Goto down
Ranilsey
Bažant
Bažant
Ranilsey


Počet príspevkov : 60
Join date : 10.10.2011

Anthoria ci Armitage? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Anthoria ci Armitage?   Anthoria ci Armitage? EmptyNe 08 január 2012, 09:20

tak by se presouvala cela DB = uplne vsechno jak je tedko na AA by bylo tam pod vedenim soca a spol.
Návrat hore Goto down
Milosica
Nováčik



Počet príspevkov : 10
Join date : 15.12.2011
Age : 31

Anthoria ci Armitage? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Anthoria ci Armitage?   Anthoria ci Armitage? EmptyNe 08 január 2012, 09:22

hmmm on to ukradne Calusarimu ?) Very Happy, ale nie, urcite je to fest zaujimave Soco je dobry kodek php a web co viem. ved teraz pracuje na system wowhead. Tak ja by som bol asi ZA
Návrat hore Goto down
Quintas
Hero
Hero
Quintas


Počet príspevkov : 355
Join date : 18.04.2011
Age : 41
Bydlisko : Liberec

Anthoria ci Armitage? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Anthoria ci Armitage?   Anthoria ci Armitage? EmptyNe 08 január 2012, 09:35

Tak určitě má SoCo mojí podporu. Kdyby se to povedlo, to by Tukimu pěkně spadla papula :DD
Návrat hore Goto down
Bonereaver
Veteran
Veteran
Bonereaver


Počet príspevkov : 107
Join date : 23.08.2010

Anthoria ci Armitage? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Anthoria ci Armitage?   Anthoria ci Armitage? EmptyNe 08 január 2012, 09:58

Ak neslubuje ako nasi politici..tak som za
Návrat hore Goto down
rammatorix
Hero
Hero
rammatorix


Počet príspevkov : 499
Join date : 09.08.2011
Age : 32
Bydlisko : Revúca - SVK

Anthoria ci Armitage? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Anthoria ci Armitage?   Anthoria ci Armitage? EmptyNe 08 január 2012, 11:09

Bonereaver +1,
a ja by som bol za presun, kam pojdete vy chcem ist aj ja Very Happy
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Anthoria ci Armitage? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Anthoria ci Armitage?   Anthoria ci Armitage? EmptyNe 08 január 2012, 21:54

Jak psali na začatku, jestli nemá vizi sprovoznit Cata v nejake dohledne době tak nema zmysel delit server, nenaláka tam dost lidi.
Návrat hore Goto down
Langi
Hero
Hero
Langi


Počet príspevkov : 387
Join date : 21.03.2011

Anthoria ci Armitage? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Anthoria ci Armitage?   Anthoria ci Armitage? EmptyNe 08 január 2012, 22:08

ked da cali na stranky vyzvu kto chce aby siel tam a kto ma ostat polka ludi aj tak ostane... nevravim ze som spokojny so stavom AA, niesom ale ako som uz vravel vyznam to ma ked pojde cela AA a nie len 5-6 guild inak mi je to jedno


offtopic: mam nikym nepotvrdene info ze Cata bude koncom roka alebo buduci rok, kazdopadne budu najskor byt musiet nejaky devovia na spravenie ho a mozte si byt isty ze prve mesiace to bude dobugovane mozno este viac ako na AA pocas wotlk
Návrat hore Goto down
Shrunke
Bažant
Bažant
Shrunke


Počet príspevkov : 91
Join date : 24.07.2011
Age : 33
Bydlisko : Bratislava-Brno

Anthoria ci Armitage? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Anthoria ci Armitage?   Anthoria ci Armitage? EmptyNe 08 január 2012, 23:11

ked si chcete zahrat cata v dohladnej dobe : offi / ice-wow.eu / pripadne pure arny : prestige-gaming.ru

co sa tyka prejdenia na armitage ... hmmm calu asi nedovoli presun celej jeho DB na any server s inym vedenim ... aj ked ho o bude chciet odvolat 5k ludi ..
Návrat hore Goto down
Reveal
Hero
Hero
Reveal


Počet príspevkov : 379
Join date : 29.07.2010
Age : 29
Bydlisko : Nitra

Anthoria ci Armitage? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Anthoria ci Armitage?   Anthoria ci Armitage? EmptyPo 09 január 2012, 00:49

Caluho DB čo na nej skoro nič nerobí?
Návrat hore Goto down
Langi
Hero
Hero
Langi


Počet príspevkov : 387
Join date : 21.03.2011

Anthoria ci Armitage? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Anthoria ci Armitage?   Anthoria ci Armitage? EmptyPo 09 január 2012, 01:08

Reveal napísal:
Caluho DB čo na nej skoro nič nerobí?

nic nerobi ale financie plynuce z AA si nepusti....
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Anthoria ci Armitage? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Anthoria ci Armitage?   Anthoria ci Armitage? Empty

Návrat hore Goto down
 
Anthoria ci Armitage?
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Prevod na Armitage

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Offtopic-
Prejdi na: