Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Tino - Assasination

Goto down 
+6
Dibdo
Bonereaver
Ranilsey
nwankwo
Langi
Tino
10 posters
AutorSpráva
Tino
Bažant
Bažant
Tino


Počet príspevkov : 55
Join date : 02.01.2012

Tino - Assasination Empty
OdoslaťPredmet: Tino - Assasination   Tino - Assasination EmptyPo 02 január 2012, 11:42

Tino - Rogue
Tino
Roggue Assa(PVE); Assa(PVP); Herbalism 450, Alchemy 450
PVE: 5,7kGS ; PVP 5,8kGS
nemám, venujem sa iba rogune

* Kolik ti je let? : 18

* Průměrné fps na raidu , obvyklá latence,nemáš s tím problémy? : 60fps nemám žiadne problémy

* DPS na dummy po 1 Milionu dmgu : 6,5-7k

* Screenshot vašeho ui povinne z raidu: prepáčte, z raidu som nenašiel iba z BG, ale asi takto nejak to vypadá: http://imgupload.sk/viewer.php?file=35680925611978704472.jpg

* Jak ti vyhovuje náš raid time? Podmínka pro raidovaní je mít program TS 3 umíš ho
* používat, nebude to pro tebe problém? Mikrofon výhodou. : mám dostatok času, mám TS3 aj mikrofón

* Tvé PVE zkušenosti (tzn. kolik let hráš,na jakych serverech,za jake postavy, kolik máš odprogressovaných bossu) ICC 6/8

* Kde čerpáš informácie o svojej classe? : Rád si dám poradiť od každej roguny, všetko otestujem, prípadne na nete

* Predchazející guilda,důvod proč jsi ji opustil a důvod proč chceš join CHOL a co
od toho očekávaš? Znáš tu někoho kdo by sa za tebe mohl zaručit? : predchádzajúca guilda RWS. Dôvod odchodu je DEprogressovanie miesto progressovania. Dôvod prečo chcem byť členom CHOL je, že sa chcem neustále zlepšovať a to sa bez poriadnej guildy nedá.

* Cokoliv chceš dodat např. o sobě(nepovinne) : Som študentom strednej školy ekonomickej, som z Topoľčian cyclops

http://wow335.gamestool.net/roguet.php?00530300535010252010333105100500500500300000000000000002000000000000000000000000000
Návrat hore Goto down
Langi
Hero
Hero
Langi


Počet príspevkov : 387
Join date : 21.03.2011

Tino - Assasination Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tino - Assasination   Tino - Assasination EmptyPo 02 január 2012, 12:03

Level 80
Reach level 80.
2011-11-17

moc zhovorcivy niesi
ako dlho hras wow? ako dlho hras na AA?
kde si bol pred AA? 6/8 ma teraz kazdy druhy hrac
preco si myslis ze prave Chol je to prave miesto ??
na rogunu alch + herbal??
v bagli 232/245 ?? roguna je sice top dmg teraz vdaka buglim talentom a naslednej energy ale si si isty ze vytocis dost aby sme ta vzali aspon na test?? co v RWS bolo deprogresujuce??
mas mesiac lvl 80 a chces dat vsetkych bossov v icc 25??
podla armory si na 25 nezabil ani sarufanga...
Návrat hore Goto down
nwankwo
Hero
Hero



Počet príspevkov : 296
Join date : 13.07.2011
Age : 37
Bydlisko : Sarisske Bohdanovce

Tino - Assasination Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tino - Assasination   Tino - Assasination EmptyPo 02 január 2012, 12:04

langi a treba nam vobec rogunu neviem ale vobec to meno mi nic nehovori ja som skor proti ako za
Návrat hore Goto down
Tino
Bažant
Bažant
Tino


Počet príspevkov : 55
Join date : 02.01.2012

Tino - Assasination Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tino - Assasination   Tino - Assasination EmptyPo 02 január 2012, 12:18

práveže som až moc zhovorčivý, ale myslel som, že do prihlášky treba stručne a výstižne. WOW hrám už dlhšiu dobu, s pauzami. Hral som pred tým na Walhale. Taktiky na ICC mám prekukané, len som nemal možnosť ju celú odprogresovať. Prečo je CHOL to pravé miesto? Pretože máte dobré meno. Dostal som na Vás odporúčanie, vraj máte nedostatok rogún. A čo bolo v RWS deprogressujúce? Keď som do guildy prišiel a vzala ma parta na ICC 10 prvý krát sme dali 6/8 s jedným wajpom. každým týždňom sa to zhoršovalo. ICC 25 pre RWS je nemožné. A áno, mám mesiac lvl 80 a chcem dať všetkých bossov, chcem sa stále zlepšovať! veď času mám na to veľa. EDIT: Saurfanga a Rota som v 25 určite zabil.
Budem veľmi rád ak mi dáte šancu a som si istý, že skôr či neskôr budem pre CHOL prínosom!

(je pravda, že moje meno nie je známe) ale nedať šancu človeku iba pre to, že jeho meno nepoznáš nie je dobré :-(
Návrat hore Goto down
Ranilsey
Bažant
Bažant
Ranilsey


Počet príspevkov : 60
Join date : 10.10.2011

Tino - Assasination Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tino - Assasination   Tino - Assasination EmptyUt 03 január 2012, 04:50

Jako ohledne prihlasky ta se mi fakt nelibi. Pokud te nezname tak tvoji nejvetsi vizitkou je prihlaska a mel bys tam toho napsat co nejvic ale strucnejs aby si ctenare neunudil ;)To co si napsal ty je az moc strucny

Proc mas profky co mas ?
Jaky staty tlacis prioritne ?
Návrat hore Goto down
Tino
Bažant
Bažant
Tino


Počet príspevkov : 55
Join date : 02.01.2012

Tino - Assasination Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tino - Assasination   Tino - Assasination EmptyUt 03 január 2012, 08:16

čo sa statov týka, tomu som venoval veľa času. Hit rating mám tak aby som nič nemissoval a ostatok dávam do haste. myslím, že to mám dobre vyvážené.

Čo sa týka profiek v prvom rade bola alchemy potrebná do guildy, mali sme málo alchymistov a flasky/transmut. sa vždy hodia.

To čo som nenapísal do prihlášky je v reply N°4 prípadne tu.
Ak vás čokoľvek zaujíma tak samozrejme na to aj rozvinutejšie odpoviem.
Návrat hore Goto down
Bonereaver
Veteran
Veteran
Bonereaver


Počet príspevkov : 107
Join date : 23.08.2010

Tino - Assasination Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tino - Assasination   Tino - Assasination EmptyPi 06 január 2012, 11:27

Vyjadrim sa aj ja..missnes nieco urcite..a haste myslim ze je zbytocne, teda aspon na Anthorke, preto ze mymslim ze s Trinittym som sa o tom bavil a ked mal 200 haste viac tak dal len o par ran naviac..myslim ze o 8 ..a to je v podstate zanedbatelne. Dalej k UI neviem ako to mas vymyslene ale kde mas Envenom?..ako finish pouzivas Evis?..a este by ma zaujimalo kde si pocul ze mame nedostatok rogun? a inac k tomu UI...je dobre..paci sa mi..pre PVE rogunu dobre Very Happy..ale je mas tam prilis vela spellov Very Happy
Edit: Na armory nevidim achievy z ICC..preco? ked si dal 6/8
Návrat hore Goto down
nwankwo
Hero
Hero



Počet príspevkov : 296
Join date : 13.07.2011
Age : 37
Bydlisko : Sarisske Bohdanovce

Tino - Assasination Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tino - Assasination   Tino - Assasination EmptyPi 06 január 2012, 12:58

aj u mna proti bone bol som z nim toc 25 a z jeho eq sa da dosianut viac
Návrat hore Goto down
Tino
Bažant
Bažant
Tino


Počet príspevkov : 55
Join date : 02.01.2012

Tino - Assasination Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tino - Assasination   Tino - Assasination EmptySo 07 január 2012, 02:05

škoda, že mi nedáte aspoň šancu sa ukázať. K tomu HIT ratingu: bol som na dummy, mal som v batohu 5x gem 20 hit ratingu. Dmgoval som dummy, missoval som, pridal som namiesto 20 haste 20 Hit a takto to šlo až pokým som nemissoval takmer nič. K tomu UI: Bolo to z Battlegroundu, vtedy som špekuloval s PVP talentami, že by som to hrával cez Evi namiesto envenomu, but it SUX, samozrejme v PVE ako finisher používam Envenom. Very Happy a tie gemy 20 haste som si pregemoval väčšinu na 20 AP plus 10 Haste. Aj talenty som si trochu pozmenil, pretože stále vymýšľam nové a nové varianty a chcem dosiahnuť maximum DPS. Tie achievy ani ja nechápem ale ak mi neveríte skúste sa spýtať niekoho z mojej bývalej party z RWS, že to mám 6 z 8 progressnuté. napríklad (Polymus)

Pre Nwanka k tomu TOC 25, áno je to tak bol som iba v TOP 5 dmg nebol som TOP 1 ako tvoj full EQ mág.

Preto by som bol veľmi rád, aby ste mi dali šancu, určite vás nesklamem.

EDIT for Nwanko: v TOC 25 som skúšal druhé talenty, teraz už mám stable talenty. tzn. :relentless strike: 5/5 a oportunity 2/2. takže točím tak, ako by som mal


Naposledy upravil Tino dňa So 07 január 2012, 02:25, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Dibdo
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 116
Join date : 15.10.2011

Tino - Assasination Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tino - Assasination   Tino - Assasination EmptySo 07 január 2012, 02:12

ja roguny nepoznam takze nehodnotim neda mi len nereagovat ono TOP 5 TOP 10 nic neznamena Smile

Bol som ICC 10 moje TOP 1 dps bolo 11 k a dalsie ako vravis TOP 2.3.4.5 boli 6 6 5 4 ...

S nwankwom to moze byt tiez v tocku Nwankwo 15 k a pod nim 7 7 7 6 6 5 ... myslim ze nenarazal na umiestnenie v DMG metri ale celkovo na moznosti k equipu ...

To ja len tak pomimo . Musis pockat na vyjadrenie CL alebo nejakych rogun Smile
Návrat hore Goto down
Tino
Bažant
Bažant
Tino


Počet príspevkov : 55
Join date : 02.01.2012

Tino - Assasination Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tino - Assasination   Tino - Assasination EmptySo 07 január 2012, 02:28

jasne ja to chápem :-) Nwanko bol TOP 1 s 18K plus minus, ja som bol nejaký štvrtý s okolo 9k. ale o to fakt nejde. Ja práveže chcem vysvetliť to, že nie som ten tip hráča, ktorému stačí obkukať nejaké talenty a s nimi točiť, ja práveže stále skúšam kadejaké varianty a ten, ktorý som mal na TOC 25 s Nwankom asi nebol najlepší :-(
Návrat hore Goto down
Dzekynator
Nováčik



Počet príspevkov : 43
Join date : 06.12.2011
Age : 35
Bydlisko : Kosice

Tino - Assasination Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tino - Assasination   Tino - Assasination EmptySo 07 január 2012, 03:29

no moj nazor ze ist na hit cap stylom ze sa postavim k dummy a skusam ci missujem abo nie je trosku blby sposob a to hlavne ked na nete sa urcite da najst hit cap.. napriklad http://www.wowwiki.com/Hit .. to len tak k tomu hitu no
Návrat hore Goto down
Tino
Bažant
Bažant
Tino


Počet príspevkov : 55
Join date : 02.01.2012

Tino - Assasination Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tino - Assasination   Tino - Assasination EmptySo 07 január 2012, 06:07

Dzekynátor o tom presne hovorím, že som typ hráča, ktorý si všetko rád vyskúša ;-) nemaj mi to za zlé, ale na nete si môžem nájsť top gemy atď... ale ja chcem všetko oskúšať
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Tino - Assasination Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tino - Assasination   Tino - Assasination EmptySo 07 január 2012, 07:30

nechajte ho, nech si len vsetko pekne vyskusa, uznavam styl nie iba hlupo okopirovat talenty a nevediet preco to tak je,radsej nech si to poskusa co a jak nez byt len dalsou slepou ovcou co nasleduje dav.. navyse na anthorii je aj tak kazdy chvilu nieco zabugovane a nie je v tejto dobe jednoduche najst na nete nejaky guide na nas patch ktory by bol pouzitelny aj na anthorii Very Happy
nehravam takze nedavam ani za ani proti ale vyzera ako normalny chalan so zaujmom o guildu a pri style 3 konciaci hraci za tyzden by si zasluzil aspon test v nejakom ICC podla mna Wink ak teda bone nema nejake vazne vyhrady este.


PS: nwankwo, LFG raidy by som nebrala ako vhodnu a reprezentativnu vzorku ci uz by bol TOP 3 alebo by sa bil o dmg s tankami.. Very Happy Razz
Návrat hore Goto down
Bonereaver
Veteran
Veteran
Bonereaver


Počet príspevkov : 107
Join date : 23.08.2010

Tino - Assasination Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tino - Assasination   Tino - Assasination EmptySo 07 január 2012, 07:54

Ja zaidne vyhrady samozrejme nemam...CL uz bohuzial niesom vdaka skole Very Happy..ak je sikovny a vie to hrat preco nie, v test raide by sa uvidelo co vie co nevie...ale myslim ze dat 50% dps oproti top DPS..je fakt malo...jednie ak to je z jaraxusa..tam to je mozne Very Happy
Návrat hore Goto down
Tino
Bažant
Bažant
Tino


Počet príspevkov : 55
Join date : 02.01.2012

Tino - Assasination Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tino - Assasination   Tino - Assasination EmptySo 07 január 2012, 08:07

Bonereaver no tie dpska, ktoré boli vyhodené boli z nejakej behačky neviem či to nebol prvý boss s koboldami... tam roguna top dps naozaj nevytočí. Bol by som vám fakt veľmi povďačný aspoň za ten test, respektíve za šancu.
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

Tino - Assasination Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tino - Assasination   Tino - Assasination EmptySo 07 január 2012, 08:09

Bone CL oficialne niesi, ale stale si myslime, ze z rogue si najskusenejsi, a preto tvoj nazor bereme ako dost dolezity, dobre ze si sa vyjadril.

Moj nazor je taky, zeby sme ta mohli vyskusat, ale priznam sa, ze vobec netusim ako je na tom nas 2. raid momentalne, kolkati maju po sviatkoch este zaujem o PVE, a trebalo by to zmapovat, co spravime zajtra prip. v najblizsich tyzdnoch. Ci bude miesto, ci nebude, mame viacerych novych ludi ktorych treba vyskusat, takze ak bude miesto urcite by som mu dal sancu.
Návrat hore Goto down
Tino
Bažant
Bažant
Tino


Počet príspevkov : 55
Join date : 02.01.2012

Tino - Assasination Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tino - Assasination   Tino - Assasination EmptySo 07 január 2012, 19:44

Veľká vďaka
Návrat hore Goto down
Bonereaver
Veteran
Veteran
Bonereaver


Počet príspevkov : 107
Join date : 23.08.2010

Tino - Assasination Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tino - Assasination   Tino - Assasination EmptyPo 09 január 2012, 10:50

Ja by som bol tiez za to dat mu sancu..takto podla prihlasky sa neda zistit ci to vie hrat, ja osobne si myslim ze z prihlasky sa da hlavne zisiti co to je za clovek atd.,talenty niesu problem, UI u rogue tiez neni problem Very Happy
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Tino - Assasination Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tino - Assasination   Tino - Assasination EmptyUt 10 január 2012, 20:49

poslete ho do nedele tam si ho testneme
Návrat hore Goto down
Langi
Hero
Hero
Langi


Počet príspevkov : 387
Join date : 21.03.2011

Tino - Assasination Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tino - Assasination   Tino - Assasination EmptyNe 15 január 2012, 05:35

prijaty rank test lock
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Tino - Assasination Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tino - Assasination   Tino - Assasination Empty

Návrat hore Goto down
 
Tino - Assasination
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Prijatí-
Prejdi na: