Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Lifemaker - Holy Priest

Goto down 
+4
Alpacinosvk
Reveal
Deumos
Langi
8 posters
AutorSpráva
Anonymní
Anonymný




Lifemaker - Holy Priest Empty
OdoslaťPredmet: Lifemaker - Holy Priest   Lifemaker - Holy Priest EmptySt 28 december 2011, 11:59

* Nick postavy: Lifemaker
* Class,Spec,Offspec,Profese: Priest, Disco PVP/ Holy PVE, Enchanting, Tailoring (450/450)
* Vaše Gearscore: 5961

Info o altech (nick,class,spec,GS)
Clora - Warlock, Destro, 5300 GS - snaha o rozbeh s PVE, but failed, momentalne len na JWL
Razormc - Druid, Feral, 3900 GS - prva postava, len na profky

* Kolik ti je let? Momentálne 21 úúf Very Happy

* Průměrné fps na raidu , obvyklá latence,nemáš s tím problémy? FPS 20+, z latency nie su problemy, no vynimky sa stavaju Smile

* DPS na dummy po 1 Milionu dmgu: NullPointerException Very Happy ja len heal som Razz

* Screenshot vašeho ui povinne z raidu: https://2img.net/r/ihimizer/img827/1843/wowscrnshot122811233528.jpg

* Talenty: http://wow335.gamestool.net/priestt.php?0503203000000000000000000000235050032002152530005331251000000000000000000000000000

* Jak ti vyhovuje náš raid time?Podmínka pro raidovaní je mít program TS 3 umíš ho
* používat, nebude to pro tebe problém? Mikrofon výhodou.
Raid Time je paradny. Vecer treba vonku chodit a nie na wowku sediet Very Happy. TS3 mam, mikrofon tiez ale nemozem stale rozpravat.

* Tvé PVE zkušenosti (tzn. kolik let hráš,na jakych serverech,za jake postavy, kolik máš odprogressovaných bossu): wow hrajem asi dve roky alebo dve a pol:D .nepocitam to, raidujem(za priesta) asi tak pol roka, zacinal som este v case ked bol otvoreny naxx z druidom, tankoval som..potom som doexpil priesta hral som pvp, neskor som zacal aj pve, a celkovo najviac hram len za priesta. ICC mam prejdene cele tj. 8/8

* Kde čerpáš informácie o svojej classe? Ako vačšina asi z internetu, ale poradim sa aj s nejakymi hračmi ingame:P kritiku prijmem aj nove napady atd.

* Predchazející guilda,důvod proč jsi ji opustil a důvod proč chceš join CHOL a co
* od toho očekávaš? Znáš tu někoho kdo by sa za tebe mohl zaručit?
Predchadzajuce guildy: Guardians of Light - tam som vyrastal Very Happy , potom Ordo Satanas - tam ma nebrali raidy, a posledna Enlightenment-mal som pauzu, cize som nechodil raidy a ked som sa po pauze vratil tak som jeden vecer dal prednost arenam pred ICC, a kvoli tomu ma kickli.
Do CHOL chcem priniest hlavne kvalitny heal:P Nieco nove sa priucit, a hlavne ocakavam kvalitny progress, ktory ovšem už mate:D

* Cokoliv chceš dodat např. o sobě: Normalny(čiastočne drbnutý) človek Very Happy Študujem na technike(zatial) Very Happy A venujem sa hre na gitare Smile momentalne zakladame aj skupinu Razz nazov este nie je Very Happy To je všetko čo som chcel Smile
Návrat hore Goto down
Langi
Hero
Hero
Langi


Počet príspevkov : 387
Join date : 21.03.2011

Lifemaker - Holy Priest Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lifemaker - Holy Priest   Lifemaker - Holy Priest EmptySt 28 december 2011, 12:42

Ak si pametas nick Illinoa tvoj partak myslim 2v2 je kamos, vravel ze si dost dobry Smile ale este sa popytam
preco nechodis aj pve disco ?? Eqp ci nieco ine?? (bol by si ochotny aj disco) ?
preco si uprednostnil areny pred raidom??

kazdopadne ak by si presedlal do disco tak by som bol ZA Holy priestov mame dost aktivnych a disco ziadneho

s otvorenim LK+Sindragosy sa bude cas dost natahovat, stym ma vela ludi dost problemy momentalne, budes mat cas aj 4 hodiny na raid??? a nie len 2 hod pofarmit a bye...
Návrat hore Goto down
Deumos
Veteran
Veteran
Deumos


Počet príspevkov : 118
Join date : 21.07.2010
Age : 38
Bydlisko : near Nitra

Lifemaker - Holy Priest Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lifemaker - Holy Priest   Lifemaker - Holy Priest EmptySt 28 december 2011, 13:48

Tak disco chodim vacsinou ja a ked je treba este heal, obetuje sa aj Melian. Ci uz by mal holy ci disco spec je podla mna even.
citácia :
tak som jeden vecer dal prednost arenam pred ICC, a kvoli tomu ma kickli.
Dufam, ze si si vzal ponaucenie.
Návrat hore Goto down
Reveal
Hero
Hero
Reveal


Počet príspevkov : 379
Join date : 29.07.2010
Age : 29
Bydlisko : Nitra

Lifemaker - Holy Priest Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lifemaker - Holy Priest   Lifemaker - Holy Priest EmptySt 28 december 2011, 21:28

Keby dal prednost PvE pred arenami a bol by pravidelný člen a neslackoval tak som ZA
Návrat hore Goto down
Alpacinosvk
Hero
Hero
Alpacinosvk


Počet príspevkov : 350
Join date : 24.08.2010
Age : 33
Bydlisko : Furca, Kosice Ghetto

Lifemaker - Holy Priest Empty
OdoslaťPredmet: Lifemaker - Holy Priest   Lifemaker - Holy Priest EmptySt 28 december 2011, 21:29

Mam taku slabost ked deumos da za ... Davam ZA Very Happy:D:D.
Návrat hore Goto down
nwankwo
Hero
Hero



Počet príspevkov : 296
Join date : 13.07.2011
Age : 37
Bydlisko : Sarisske Bohdanovce

Lifemaker - Holy Priest Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lifemaker - Holy Priest   Lifemaker - Holy Priest EmptySt 28 december 2011, 22:05

myslim ze teraz da ZA kazdy kedze nieto priesta a najst tak eq priesta Very Happy
Návrat hore Goto down
Langi
Hero
Hero
Langi


Počet príspevkov : 387
Join date : 21.03.2011

Lifemaker - Holy Priest Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lifemaker - Holy Priest   Lifemaker - Holy Priest EmptySt 28 december 2011, 23:20

Deumos mas pravud ale v nedelnom raide je momentalne holy priest Aevys, ktory ma viac ako 90% ucast a mat 2x holy priesta je zbytocne
radsej discanta ktory bude boost pre raid, preto ten disco Smile
Návrat hore Goto down
Deumos
Veteran
Veteran
Deumos


Počet príspevkov : 118
Join date : 21.07.2010
Age : 38
Bydlisko : near Nitra

Lifemaker - Holy Priest Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lifemaker - Holy Priest   Lifemaker - Holy Priest EmptyŠt 29 december 2011, 01:03

Tak Aevys ma disco offspec, aspon mal ked sa prijal, u not guna get me dat easily Razz
Návrat hore Goto down
Ranilsey
Bažant
Bažant
Ranilsey


Počet príspevkov : 60
Join date : 10.10.2011

Lifemaker - Holy Priest Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lifemaker - Holy Priest   Lifemaker - Holy Priest EmptyŠt 29 december 2011, 01:32

V prihlasve vsechno co potrebuju vedet.. Priesta potrebujem to je plus. Stema arenama si to rozmysli sme PvE guilda a prednost PvP se tu NEDAVA tudiz by te tu cekal stejny osud Smile

A zajima me stejne jako dianese co ten Disco pve offspec? Neco ti v tom brani nebo to jenom nechces hrat?

Jsem PRO
Návrat hore Goto down
Anonymní
Anonymný




Lifemaker - Holy Priest Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lifemaker - Holy Priest   Lifemaker - Holy Priest EmptyŠt 29 december 2011, 11:58

S tymi arenami to bolo tak ze teraz sa konči sezona..a chceli sme dať s parťakom rating 2200 kvoli achievu. On odchadzal na druhy den prec a vrati sa asi na silvestra .na ten tu zas nebudem ja atd.. chceli sme to stihnut a presne vtedy sa siel aj raid..mal som chvilu cas aj on tak sme isli arenky. Keby nesiel prec na prazdniny tak som este v Enli Very Happy no .aj taketo prekerne situacie sa stávaju.

K tomu discantovi..hral som v PVE len par krat nemam pre neho nejaku zalubu v PVE viac sa mi to paci na PVP, a v podstate PVE ani za disca velmi neviem (neni problem sa naucit) lenze na offspecu disco mam ine glyphy tie by som si stale musel menit ..a však to poznate..(bodaj by boli triplle talenty), priajl by som keby ten kto ma fakt PVE disco offspec mohol chodit miesto mna, ja som za holy uz dost zvyknuty. BTW Illionu poznam ano Smile byvaly partak ..a ospravedlnujem sa za neskoru reakciu Smile
Návrat hore Goto down
Langi
Hero
Hero
Langi


Počet príspevkov : 387
Join date : 21.03.2011

Lifemaker - Holy Priest Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lifemaker - Holy Priest   Lifemaker - Holy Priest EmptyPi 30 december 2011, 01:41

Dohodnuty test na utorok icc25 tam uvidime co vtebe je
Návrat hore Goto down
Aevys
Nováčik



Počet príspevkov : 48
Join date : 24.07.2011
Age : 29
Bydlisko : Lipt.Mikuláš

Lifemaker - Holy Priest Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lifemaker - Holy Priest   Lifemaker - Holy Priest EmptyUt 03 január 2012, 10:16

Test raidu sa zúčastnil. Síce niesom Cl iba "obyčajný" champion pokúsim sa o niake zhrnutie:
- eq a talenty až na menšie výnimky (DF alebo socket do int) v poriadku
- v heale nezaostával
- taktiky až na 2x dead u profa tiež v poriadku
- celkom ma zarazilo že vôbec nepoužíval POH pričom má talenty v serendipity (redukovany cast poh)
Celkové zhrnutie ZA, ale iba ako main spec disco (eq ma docela robený na crit čo je u disca + ) a tiež ako bolo spomenuté sobota deumos nedela ja - ak ostatný hráči povedia, že si lepší holy ako ja budiž prispôsobím sa

AEVYS
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

Lifemaker - Holy Priest Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lifemaker - Holy Priest   Lifemaker - Holy Priest EmptyNe 08 január 2012, 09:47

Prijaty presuvam, vitaj;)
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Lifemaker - Holy Priest Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lifemaker - Holy Priest   Lifemaker - Holy Priest Empty

Návrat hore Goto down
 
Lifemaker - Holy Priest
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Clock - Holy Priest
» Abaddons - Holy priest
» Wissy - Holy Priest
» aevys - holy priest
» Holymagic Shadow priest

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Prijatí-
Prejdi na: