Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Inficzek retri

Goto down 
+3
Vanillkaa
Pikóó
nwankwo
7 posters
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Inficzek retri Empty
OdoslaťPredmet: Inficzek retri   Inficzek retri EmptyPo 12 december 2011, 09:56

* Nick postavy: Inficzek
* Class,Spec,Offspec,Profese: paladin retri, offspec prot, JWC a INS
* Vaše Gearscore: retri 5901, prot 5721
[b][size=13]* Info o altech : altů mám hodně main + 5x 80 (nejsem no lifer všechno přežitky PWL) DK Torrannah, shaman, Infficzek, Druid Inficzeek, rogue Littleinfi, lock Infiloczek. GS nebudu připisovat jde ve většině případů o PVP GSka

* Kolik ti je let? 19 za 3 měsíce mi bude 20 to se půjdu odstřelit potáhne mi na 30
* Průměrné fps na raidu , obvyklá latence,nemáš s tím problémy? FPS cca 80-100, ms 51 stabilních
* DPS na dummy po 1 Milionu dmgu:7300 viz. screen
* Screenshot vašeho ui povinne z raidu: http://filebeam.com/faf693b177ca80c43c4ea3a66e8a72eb.jpg
* Jak ti vyhovuje náš raid time?Podmínka pro raidovaní je mít program TS 3 umíš ho
* používat, nebude to pro tebe problém? Mikrofon výhodou.mám, bez problémů, mikrofon mám
* Tvé PVE zkušenosti (tzn. kolik let hráš,na jakych serverech,za jake postavy, kolik máš odprogressovaných bossu): paladina hraju cca 3 roky, Anthoria only, PVE jsem hrál za všechny výše uvedené postavy, ale není čas to všechno eqvipovat, jelikož hraju dlouho mám odprogresovaný celý Naxxramas, Ulduar to co bylo open, TOGC 10 insanity, TOGC 25 49/50, ICC 10 po Profesora včetně, ICC 25 kromě Queen a Profesora
* Kde čerpáš informácie o svojej classe? všechno co o palachovi vím tak mám od Pikóó, sem tam něco na netu
* Predchazející guilda,důvod proč jsi ji opustil a důvod proč chceš join CHOL a co
* od toho očekávaš? Znáš tu někoho kdo by sa za tebe mohl zaručit?za raných dob SGC opustil jsem ji kvůli chaosu v guildě a kastování hráčů, Pohřebná služba malá pvp guilda, poté přišlo založení LFG Legionars svého času jsem zde působil jako GuM pak jsem přestal hrát kvůli přípravě k maturitě (jinak maturita všechno za jedna kdyby to náhodou někoho zajímalo =)) po té co jsem se vrátil ke hře se LFG rozpadalo tak jsem se zbytkem přešel k Loch Modan Yacht Clubu, po rozpadu LMYC návrat do LFG Legionars a vlastně od té doby působím jako one man guild. V CHOL znám Pikóó, Quintas, Nwankwo, Sylwatiqus(nehraje), Bacik(nehraje), a všechny co k Vám přešli z LFG Legionars
* Cokoliv chceš dodat např. o sobě(nepovinne)možná jsem divný, ale baví mě škola, volejbal

co se týče raidování vyhovoval by mi nějaký poslední raid, nechci někomu brát eqvip, baví mě PVE i PVP a gold making, achievementy taky takže bych si rád zahrál s top guildou a rád bych viděl LK. Nevím co bych ještě tak mohl dodat, prostě mě lákají TOP hráči co jsou u Vás. No na závěr jedině WoWko je pro mě odpočinek žádná divočina. No možná ještě na úplný závěr: Hustý, řekl kapr v medu.
Návrat hore Goto down
nwankwo
Hero
Hero



Počet príspevkov : 296
Join date : 13.07.2011
Age : 37
Bydlisko : Sarisske Bohdanovce

Inficzek retri Empty
OdoslaťPredmet: Re: Inficzek retri   Inficzek retri EmptyPo 12 december 2011, 10:13

poznam ho skiler vie to hrat u mna ZA na test sice neviem ako je to z retrinami ale urcite za skusil by som ho testnut
Návrat hore Goto down
Pikóó
Hero
Hero



Počet príspevkov : 272
Join date : 23.07.2010

Inficzek retri Empty
OdoslaťPredmet: Re: Inficzek retri   Inficzek retri EmptyPo 12 december 2011, 10:22

Ikdyž asi už moje slova nemají žádnou váhu tak Inficzka poznám dobře a je to určitě kvalitní r3 a i protection dobře zvládá Cool Můžu se za něj zaručit Twisted Evil Ikdyž v raidu jsem nikdy nevyděl jeho DPS atp. Ale podle mlátiček na dummy a kecání spolu rozumí r3...

Inficzku: " WoWko je pro mě odpočinek žádná divočina " Být v ChoL je být v divočině Very Happy
Návrat hore Goto down
Vanillkaa
Nováčik



Počet príspevkov : 25
Join date : 01.01.2011

Inficzek retri Empty
OdoslaťPredmet: Inficzek retri   Inficzek retri EmptyPo 12 december 2011, 10:23

Som za na Test.... vyzera v pohode


Naposledy upravil Vanillkaa dňa Po 12 december 2011, 10:28, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Gem
Hero
Hero
Gem


Počet príspevkov : 256
Join date : 24.10.2010
Bydlisko : JMK

Inficzek retri Empty
OdoslaťPredmet: Re: Inficzek retri   Inficzek retri EmptyPo 12 december 2011, 10:24

Jen bych dodal, že ten dmg metr není zcela relevantní, ale to všem asi došlo. Proti hráči nic, ale PROTI z duvodu přebytku retrin resp. jejich dostatku
Návrat hore Goto down
nwankwo
Hero
Hero



Počet príspevkov : 296
Join date : 13.07.2011
Age : 37
Bydlisko : Sarisske Bohdanovce

Inficzek retri Empty
OdoslaťPredmet: Re: Inficzek retri   Inficzek retri EmptyPo 12 december 2011, 10:24

Vanillkaa napísal:
Som za na Test.... vizera v pohode


sry vanil za OT ale VYZERA sa pise z Y sak som az zaplakal ked som to videl
Návrat hore Goto down
Maho
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 224
Join date : 23.07.2011
Age : 32

Inficzek retri Empty
OdoslaťPredmet: Re: Inficzek retri   Inficzek retri EmptyPo 12 december 2011, 10:39

Tak Inficzeka poznam, bol som jeho CL v LMYC. Tocil slusne a nechal si poradit, osobne s nim mam len dobre skusenosti.
A teraz k minusom. Nevyhodu vidim v tom ze nema ani jeden token, sice s lfg to moze byt problem ale predsa len je uz nejaku dobu ICC otvorene, dalsi problem je ze je trochu prehitovany. Dalsie velke minus je ze nema glyph Minor Glyph of Sense Undead, jediny minor ktory zvysuje dmg a ty ho nemas? K talentom by som mal tiez nejaku tu vyhradu.

Normalne by som bol za, ale kde ho napratat? sobota 2 stabilne retriny, v nedelu byvaju v raide 3. Nech sa rozhodnete akokolvek prijatim nic nestratite len ziskate, ale nemal by ist aky raid
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Inficzek retri Empty
OdoslaťPredmet: Re: Inficzek retri   Inficzek retri EmptyPo 12 december 2011, 10:52

Maho díky na těch věcech zapracuju. No a co se týče ICC ani by mi nevadilo kdybych se pokaždé nedostal já se spokojím i s 10manem, ale věřím, že CHOL bude chodit Ulduar až se otevře a ten bych si rád zašel. No já se rád u WoWka bavím a bez nějakých itemů přežiju, ale zase nechci dělat ostudu =)
Návrat hore Goto down
heector
Veteran
Veteran
heector


Počet príspevkov : 166
Join date : 24.07.2010
Age : 31
Bydlisko : Trnava

Inficzek retri Empty
OdoslaťPredmet: Re: Inficzek retri   Inficzek retri EmptyPo 12 december 2011, 10:54

takze za mna reti mame 4 aktualne eddward dianes romtank dibdo a este swansona ktory je uz asi inactive tak ze verdikt retri proti dalsi retri naco prot mozno ale to nam ako maju tankovat oba raidi prot palachovia ako nemam nic proti palachom prot ale chcem videt tu prihlasku nejake ferala prot wara tak ze ak by som to zhrnul
retri: proti
prot: tak 50% na test
Návrat hore Goto down
Alpacinosvk
Hero
Hero
Alpacinosvk


Počet príspevkov : 350
Join date : 24.08.2010
Age : 33
Bydlisko : Furca, Kosice Ghetto

Inficzek retri Empty
OdoslaťPredmet: Re: Inficzek retri   Inficzek retri EmptyPo 12 december 2011, 11:42

Ako pise nema problem ked sa sem tam nedostane na raid , som za este ked ho pikco odporuci nech nezerem to musime zobrat .... tanky prot pala warr Dk druid uprimne sme na anthorii neviem co tu riesite stale sa to da a bude dat takze za mna urcite ZA ..
Návrat hore Goto down
heector
Veteran
Veteran
heector


Počet príspevkov : 166
Join date : 24.07.2010
Age : 31
Bydlisko : Trnava

Inficzek retri Empty
OdoslaťPredmet: Re: Inficzek retri   Inficzek retri EmptyPo 12 december 2011, 13:06

tak mi dakedy napis v hre o inv kedze ti je jedno ci budes alebo nebudes mas stalu 25ku kedze viac menej nik nebol proti
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Inficzek retri Empty
OdoslaťPredmet: Re: Inficzek retri   Inficzek retri EmptyUt 13 december 2011, 01:03

Díky
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Inficzek retri Empty
OdoslaťPredmet: Re: Inficzek retri   Inficzek retri Empty

Návrat hore Goto down
 
Inficzek retri
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Fritoll Retri
» Retri paladin
» Mado - retri/prot
» Heavy-Retri Pala
» Eluvinel Retri Pala

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Prijatí-
Prejdi na: