Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Dzekynator - fury warrior

Goto down 
+5
Dibdo
romantank
nwankwo
Gem
Dzekynator
9 posters
AutorSpráva
Dzekynator
Nováčik



Počet príspevkov : 43
Join date : 06.12.2011
Age : 35
Bydlisko : Kosice

Dzekynator - fury warrior Empty
OdoslaťPredmet: Dzekynator - fury warrior   Dzekynator - fury warrior EmptyUt 06 december 2011, 11:50

* Nick postavy(must be 80):
* Class,Spec,Offspec,Profese: Warrior, Fury/Prot, JWC, BS ( 430 mam ho len kvoli dieram do rukavic a wristov )
* Vaše Gearscore:6024, Prot ma nejak 5863 ale ma WF shield, ale tankujem kratko, kedze som si ho robil len kvoli Q na Shadowmourne, kde aj treba tankovat.
* Info o altech (nick,class,spec,GS): Dzeky, Paladin - low eq len kvoli profke mam na nom ench + minning

* Kolik ti je let?: 22
* Průměrné fps na raidu , obvyklá latence,nemáš s tím problémy?: fps presne neviem, ale v pohode hadam pod 25 nepada, latency mam do 15ms a ziadne problemy s lagmi a podobne nemam
* DPS na dummy po 1 Milionu dmgu: dps na dummy v SW som mal selfbuff na prvy pokus 8.8k a na druhy 9.3k
* Screenshot vašeho ui povinne z raidu: momentalne nemam ale viem ho dodat po stvrtkovej ICC10
* Jak ti vyhovuje náš raid time?Podmínka pro raidovaní je mít program TS 3 umíš ho používat, nebude to pro tebe problém? Mikrofon výhodou.: Cas na raidy mi vyhovuje a TS3 mam a viem ho pouzivat, ale mikrofon nepouzivam ( pocitac v obyvacke ).
* Tvé PVE zkušenosti (tzn. kolik let hráš,na jakych serverech,za jake postavy, kolik máš odprogressovaných bossu): Hram cca 3-4 roky neviem presne a hral som iba na tomto serveri. Postavy, za ktore som hral bol paladin za toho som hraval tak do otvorenia Ulduaru potom som mal pauzu a zacal som hrat az ked sa otvaralo pomaly ICC a vtedy som si equipoval warriora a odvtedy hram za neho len. Co sa tyka progressu tak mam TOGC10/25 Insanity, ICC10 8/8 a ICC25 6/8.
* Kde čerpáš informácie o svojej classe?: Informacie o svojej classe som cerpal hlavne z internetu nieco na youtube pripadne nieco som si vygooglil alebo sam som si poskusal nejake veci parkrat presocketoval veci, pretalentoval.
* Predchazející guilda,důvod proč jsi ji opustil a důvod proč chceš join CHOL a co od toho očekávaš? Znáš tu někoho kdo by sa za tebe mohl zaručit?: Prechadzajuca guilda bola CHC a opustam ju preto, lebo co sa tyka ICC25 tak tam je progress na queene alebo professorovi uplne slaby a pristup ludi k raidom ako afkovanie polhodinove rebuffy a podobne ma moc nebavia alebo ak niekto failuje lebo nevie co ma robit. Od Vasej guildy ocavakam dobry a hlavne rychly progress bossov ci uz tych, ktory su momentalne otvoreny alebo v blizkej dobe budu. Z guildy poznam Dibda a Romtanka.
* Cokoliv chceš dodat např. o sobě(nepovinne): Tak som student vysokej skoly v Kosiciach a teda aj pochadzam odtial. Hmm no a este venujem sa thajskemu boxu takze som aj sportovec a este aj priatelke sa venujem, ktora nahodou hraje tiez WoW Very Happy. A to je asi tak vsetko.
Návrat hore Goto down
Gem
Hero
Hero
Gem


Počet príspevkov : 256
Join date : 24.10.2010
Bydlisko : JMK

Dzekynator - fury warrior Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dzekynator - fury warrior   Dzekynator - fury warrior EmptyUt 06 december 2011, 11:58

No...neprošel základním IQ testem - nedokázal správně zařadit přihlášku.
Aside of that tak nejsem si jist jestli potřebujeme warriora do raidu? (Ale nejspíš ano (nemám přesnou evidenci lidí))

Jak okomentovat? Běžný uchazeč, ničím nezaujal, ale taky nic proti němu.
Otázkou je jestli když od nás očekává rychlý progress tak jestli nebude jak někteří, kteří hned jak se začne wipovat leavují raid.

Edit: Nicméně pokud to GS je full PvE tak bych byl pro to, aby se otestoval jeho potenciál na raidu


Naposledy upravil Gem dňa Ut 06 december 2011, 12:03, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
Dzekynator
Nováčik



Počet príspevkov : 43
Join date : 06.12.2011
Age : 35
Bydlisko : Kosice

Dzekynator - fury warrior Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dzekynator - fury warrior   Dzekynator - fury warrior EmptyUt 06 december 2011, 12:00

no leavujem raid ako posledny nie ako prvy, kedze vzdy stale dufam, ze sa dajak ludia vzchopia a co sa tyka zaradenia prihlasky no to je pravda, ze som ju rovno mohol sem hodit a ano je to full PVE eq.
Návrat hore Goto down
nwankwo
Hero
Hero



Počet príspevkov : 296
Join date : 13.07.2011
Age : 37
Bydlisko : Sarisske Bohdanovce

Dzekynator - fury warrior Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dzekynator - fury warrior   Dzekynator - fury warrior EmptyUt 06 december 2011, 12:20

pre mna za test videl som ho park krat niekde nieje az taky zly ale ani top ale testnut by som ho testol
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Dzekynator - fury warrior Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dzekynator - fury warrior   Dzekynator - fury warrior EmptyUt 06 december 2011, 21:29

tak ja ho poznam dobre za wara vie hrat a v Druhem raidu by bol prinosem
jeho DMG/DPS je na urovni nasich waru viem to lebo s nim raidujem som ZA
Návrat hore Goto down
Dibdo
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 116
Join date : 15.10.2011

Dzekynator - fury warrior Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dzekynator - fury warrior   Dzekynator - fury warrior EmptyUt 06 december 2011, 21:45

Jop Dzeky toci dobre minimalne 10 k +++
Taktiky ovlada a leaver to nie je . Svoju klasu pozna.
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Dzekynator - fury warrior Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dzekynator - fury warrior   Dzekynator - fury warrior EmptySt 07 december 2011, 00:54

No ktory warrior v tejto dobe netoci 10k+ mi povedz xD

ZA
Návrat hore Goto down
Dibdo
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 116
Join date : 15.10.2011

Dzekynator - fury warrior Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dzekynator - fury warrior   Dzekynator - fury warrior EmptySt 07 december 2011, 01:04

ja som napisal +++ nie + Very Happy
Návrat hore Goto down
Vanillkaa
Nováčik



Počet príspevkov : 25
Join date : 01.01.2011

Dzekynator - fury warrior Empty
OdoslaťPredmet: Dzekynator   Dzekynator - fury warrior EmptySt 07 december 2011, 02:31

Za poznam s raidov v pohode ... za wara vie pomerne....
Návrat hore Goto down
Alpacinosvk
Hero
Hero
Alpacinosvk


Počet príspevkov : 350
Join date : 24.08.2010
Age : 33
Bydlisko : Furca, Kosice Ghetto

Dzekynator - fury warrior Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dzekynator - fury warrior   Dzekynator - fury warrior EmptySt 07 december 2011, 06:28

Takze teraz ja , in game mi napis niekedy v tomto tyzdni onlyk , onlyone , alpacinosvk , aplacinka ... pozriem si talenty a gemovanie. Velmi ta nepoznam takze nemam nijake vyhrady byt proti . Warriora nam 1 treba takze teoreticky ano.

Neviem preco ale mam slabost pre ludi ktory dole napise som z Kosic Very Happy ,

Ako + vidim tiez vek , nieje to nejaky fagan to sa mi paci....naopak minus bez rozpravania na TS , dufam ze aspon sem tam budes moct kecat , viem co to je mat PC v obyvacke ...(dost opruz Very Happy ) ..... Takze budem ZA ak kladne dopadne malicky testik . Ako pozeram vacsina je ZA takze uvidime .

Peace.


Este keby si mohol doplnit z ktorej casti Kosic si Very Happy nieje to povinne, ja som z Furce Very Happy
Návrat hore Goto down
Langi
Hero
Hero
Langi


Počet príspevkov : 387
Join date : 21.03.2011

Dzekynator - fury warrior Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dzekynator - fury warrior   Dzekynator - fury warrior EmptySt 07 december 2011, 07:28

dibdo war co toci 10+ nieje war za alta s 5800gs tocim bezmala 12k+ cize ked ma tych 6000+gs full pve musi tocit aspon 14+ ako Maslo abo Blizo
war sa zide kazdopadne eqp nieje vsetko vid jeden nemenovany war s addnutym eqp gemovanim str a tocenim 9-10k dps kde ini mali 12+....
Návrat hore Goto down
Dzekynator
Nováčik



Počet príspevkov : 43
Join date : 06.12.2011
Age : 35
Bydlisko : Kosice

Dzekynator - fury warrior Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dzekynator - fury warrior   Dzekynator - fury warrior EmptySt 07 december 2011, 08:35

no vies co aj ja som z furce presnejsie krosnianska ulica Very Happy
Návrat hore Goto down
Alpacinosvk
Hero
Hero
Alpacinosvk


Počet príspevkov : 350
Join date : 24.08.2010
Age : 33
Bydlisko : Furca, Kosice Ghetto

Dzekynator - fury warrior Empty
OdoslaťPredmet: Dzekynator - fury warrior   Dzekynator - fury warrior EmptySo 10 december 2011, 01:48

Ok takze nikto nic vazne proti , casu ste mali nato dost sa vyjadrit


Napis mi in game o INV , alebo niektoremu officerovi , Heector /zarana /alpa ...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Dzekynator - fury warrior Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dzekynator - fury warrior   Dzekynator - fury warrior Empty

Návrat hore Goto down
 
Dzekynator - fury warrior
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Fury Warrior
» Matrock fury dps - warrior
» Stabilo /fury warrior
» Vory - fury
» Dykolor :Fury war

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Prijatí-
Prejdi na: