Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Zara___raidUI

Goto down 
+4
Jarci
fanta
DESMiANA
zastaph
8 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

Zara___raidUI Empty
OdoslaťPredmet: Zara___raidUI   Zara___raidUI EmptySo 05 november 2011, 09:12

Zara___raidUI Zara_UI_poznamky



kto chce blizsie vedet, co je co, tu je obrazok s vysvetlivkami:)
http://student.fiit.stuba.sk/~kristofi03/Zara_UI_poznamky_podrobne.jpg


Naposledy upravil zastaph dňa So 05 november 2011, 09:44, celkom upravené 3 krát.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Zara___raidUI Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zara___raidUI   Zara___raidUI EmptySo 05 november 2011, 09:21

twe ze vsichni pouzivate ten xpearl, to je desny jak se to leskne.. btw ty maluvky vedle postavicky jsou co? Smile
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

Zara___raidUI Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zara___raidUI   Zara___raidUI EmptySo 05 november 2011, 09:26

Na XPerl nedam dopustit, nech si kto hovori co chce. Ma vela vybornych detailnych nastaveni. To vedla postavy vlavo je PowerAuras. To cervene svieti ked je nabity soul fire (proc decimation) + timer, to modre je timer glyph of life tap, zelene je timer fel armoru, zlte je timer weapon enchantu a to oranzove je timer a pocet stackov molten core.
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Zara___raidUI Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zara___raidUI   Zara___raidUI EmptySo 05 november 2011, 09:31

57622 wow :OO Very Happy pekne to mas Smile asi najkrajsie postnute ui co tu zatial bolo Very Happy neskusal si napr mat svoj frame a target frame v strede obrazovky miesto horneho rohu?
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

Zara___raidUI Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zara___raidUI   Zara___raidUI EmptySo 05 november 2011, 09:47

Vdaka za nazor Des:) Podarilo sa mi vystihnut idealny moment, ked bolo vsetko procnute este aj crit sa vydaril, je tam videt aj warning na spajanie a aj zahryznuti ludia su.

Som uz dlho zvyknuty na umietnenie targetu aj seba hore, neviem ci by som si zvykol nato ze sa to niekam presunie. Ale ak by som to presuval, tak urcite sikmo doprava dole od postavicky, zhruba niekde na urovni ako je ten OMEN.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Zara___raidUI Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zara___raidUI   Zara___raidUI EmptySo 05 november 2011, 12:40

nie zle..ale ten X perl.. ty vole Very Happy a tie spelly sa mi nepacia ako mas spravene setko na kope. ale pozeram ze to tak ma spravene viacero ludi.. ale inak pekne,prehladne a jednoduche

Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Zara___raidUI Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zara___raidUI   Zara___raidUI EmptySo 05 november 2011, 13:15

taky me prijde divny mit zabranou cast obrazovaky takhle v kuse, ale dunno jestli ten clovek nema bindy nebo proc to ma na hromade
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

Zara___raidUI Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zara___raidUI   Zara___raidUI EmptySo 05 november 2011, 13:38

Trinity napísal:
nie zle..ale ten X perl.. ty vole Very Happy a tie spelly sa mi nepacia ako mas spravene setko na kope. ale pozeram ze to tak ma spravene viacero ludi.. ale inak pekne,prehladne a jednoduche
Konkretizuj tu cast o tom XPerl-e, stale pocuvam na to len kidanie ale konkretne vyhrady nie.
qcko napísal:
taky me prijde divny mit zabranou cast obrazovaky takhle v kuse
To mi pises ty, co mas dmg meter roztiahnuty cez 1/6 obrazovky? Smile
qcko napísal:
dunno jestli ten clovek nema bindy nebo proc to ma na hromade
Ano, "ten clovek" nema na vsetko, co je na tych baroch bindy a na niektore spelly klika mysou.
Návrat hore Goto down
fanta
Nováčik
fanta


Počet príspevkov : 34
Join date : 05.08.2010

Zara___raidUI Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zara___raidUI   Zara___raidUI EmptySo 05 november 2011, 22:55

zastaph napísal:

http://student.fiit.stuba.sk/~kristofi03/Zara_UI_poznamky_podrobne.jpg

najlepsie vyuzitie skolskeho ulozneho priestoru Cool
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Zara___raidUI Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zara___raidUI   Zara___raidUI EmptyNe 06 november 2011, 00:43

no..okrem toho z experl ti zo 100 FPS je schopnyspravit 0.2FPS je na x perly zle to ze vyzera hrozne..vizualna stranka stoji za hovno (aspon podla mna) ale inak ja som ho dlho pouzival..potom som presiel na SUF a mam tak o 20 FPS viac Very Happy

v Xperly mas viac nastaveni na to co chces vidiet,buffy debuffy..ale to iste vidim ja v gride..nastavit grid je mozno kusok tazsie ale myslim ze tam mas aj viac moznosti ako v x perly.. + grid sa po vizualnej stranke s xlerlom neda porovnat
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Zara___raidUI Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zara___raidUI   Zara___raidUI EmptyNe 06 november 2011, 00:51

zastaph napísal:

qcko napísal:
taky me prijde divny mit zabranou cast obrazovaky takhle v kuse
To mi pises ty, co mas dmg meter roztiahnuty cez 1/6 obrazovky? Smile


mno jestli je to devitina cele to okno tak moc a navic ja ho mam udelanej pruhlednej, takze ja vidim, kdyz tam neco je, co bych mel resit, at uz nejake aoecko nebo hordak.. ta nepruhledna cast je fakt mala
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Zara___raidUI Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zara___raidUI   Zara___raidUI EmptyNe 06 november 2011, 01:51

Trinity napísal:
no..okrem toho z experl ti zo 100 FPS je schopnyspravit 0.2FPS je na x perly zle to ze vyzera hrozne..vizualna stranka stoji za hovno (aspon podla mna) ale inak ja som ho dlho pouzival..potom som presiel na SUF a mam tak o 20 FPS viac Very Happy

v Xperly mas viac nastaveni na to co chces vidiet,buffy debuffy..ale to iste vidim ja v gride..nastavit grid je mozno kusok tazsie ale myslim ze tam mas aj viac moznosti ako v x perly.. + grid sa po vizualnej stranke s xlerlom neda porovnat


no ja osobne som teda rozdiel medzi FPS s xperlom a FPS s pitbulom nezaznamenala,vsade stabilne mam 60 Very Happy ale rozumiem ze slabsim pocitacom to moze aj nieco robit,avsak nikdy som taky nemala tak neviem ake to je Very Happy Very Happy podla mna je xperl omnoho krajsi ako napriklad pitbul,mala som pitbul cca 4 mesiace a no hm zvyknut sa na to da ale ze by som z toho bola nejaka nadsena tak to sa teda povedat neda Very Happy

inac to len tak offtopic ale da sa niekde v gride nastavit aby som videla priamo ze kto je pokusany? Smile tak ako to v xperli vidis napriklad. s tym gridom sa mi nechcelo moc hrat kedze cez to ani nehealujem a mam to len na to aby som videla raid,pripadne dispely. vopred dik za radu Very Happy
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

Zara___raidUI Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zara___raidUI   Zara___raidUI EmptyNe 06 november 2011, 02:57

qcko napísal:
mno jestli je to devitina cele to okno tak moc a navic ja ho mam udelanej pruhlednej, takze ja vidim, kdyz tam neco je, co bych mel resit, at uz nejake aoecko nebo hordak.. ta nepruhledna cast je fakt mala
Keby to bol obrazok z 25 manu a je v tom dmg metri viac zaznamov a plnsie bary, asi by uz ta neprehladna cast taka mala nebola:)

Pre zaujimavost som porovnal, kolko % z obrazovky zabera tvoj dmg meter a vyslo mi:
(533*296) / (1920*1080) = 0,07608 = 7,61 %

A moje spell bary:
(539*152) / (1920*1080) = 0,03951 = 3,95 %

Este zo srandy aj Trinittyho spodna nepriehladna cast, ktory tvrdi, ze to co tam dole je, vidiet nepotrebuje:
(1360*152) / (1360*768) = 0,19792 = 19,79 % Smile - a jeho nekritizujes Smile
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

Zara___raidUI Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zara___raidUI   Zara___raidUI EmptyNe 06 november 2011, 03:22

Trinity napísal:
no..okrem toho z experl ti zo 100 FPS je schopnyspravit 0.2FPS
Toto sa mi nedeje.
Trinity napísal:
je na x perly zle to ze vyzera hrozne..vizualna stranka stoji za hovno (aspon podla mna)
Cisto subjektivne. Este si to aj v zatvorke napisal:)
Trinity napísal:
v Xperly mas viac nastaveni na to co chces vidiet,buffy debuffy..ale to iste vidim ja v gride..nastavit grid je mozno kusok tazsie
Zase ziadne nevyhody oproti Gridu v tejto vete nevidim.
Trinity napísal:
ale myslim ze tam mas aj viac moznosti ako v x perly..
Tak teraz neviem, co je teda podla teba lepsie, tu tvrdis ze mozno ma Grid viac moznosti, vyssie zase ze XPerl ma viac moznosti:)
Trinity napísal:
+ grid sa po vizualnej stranke s xlerlom neda porovnat
Opat subjektivny nazor.

Vysledok: zase si ma nepresvedcil Smile Skus nieco ine, mozno blizsie popisat tych "viac moznosti" Gridu.
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Zara___raidUI Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zara___raidUI   Zara___raidUI EmptyNe 06 november 2011, 04:33

zastaph napísal:
qcko napísal:
mno jestli je to devitina cele to okno tak moc a navic ja ho mam udelanej pruhlednej, takze ja vidim, kdyz tam neco je, co bych mel resit, at uz nejake aoecko nebo hordak.. ta nepruhledna cast je fakt mala
Keby to bol obrazok z 25 manu a je v tom dmg metri viac zaznamov a plnsie bary, asi by uz ta neprehladna cast taka mala nebola:)

Pre zaujimavost som porovnal, kolko % z obrazovky zabera tvoj dmg meter a vyslo mi:
(533*296) / (1920*1080) = 0,07608 = 7,61 %

A moje spell bary:
(539*152) / (1920*1080) = 0,03951 = 3,95 %

Este zo srandy aj Trinittyho spodna nepriehladna cast, ktory tvrdi, ze to co tam dole je, vidiet nepotrebuje:
(1360*152) / (1360*768) = 0,19792 = 19,79 % Smile - a jeho nekritizujes Smile



Zarana 100 vs. "haters" 0 lol!
Návrat hore Goto down
Jarci
Admin
Admin
Jarci


Počet príspevkov : 492
Join date : 21.07.2010
Age : 32

Zara___raidUI Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zara___raidUI   Zara___raidUI EmptyNe 06 november 2011, 04:52

lool Very Happy no raz doktorant Very Happy priamy dokaz Very Happy
Návrat hore Goto down
http://chol.omgforum.net
Anonymný
Anonymný




Zara___raidUI Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zara___raidUI   Zara___raidUI EmptyNe 06 november 2011, 06:51

? k trinitimu jsem se nikde nevyjadroval pokud vim? jen jsem videl ze se tady pise o tvem ui tak k tomu pisu komentar, btw ty procenta ti nesedi a hlavne nemuzes to prevadet na % protoze to nevystihuje to jak a kde ti to zavazi, co se tyka viditelnosti tak jasne trinitty to ma desne protoze proste kdyz by mel neco pod postavickou tak to proste neuvidi at uz aoe nebo hordaka
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Zara___raidUI Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zara___raidUI   Zara___raidUI EmptyNe 06 november 2011, 06:52

DESMiANA napísal:


Zarana 100 vs. "haters" 0 lol!

spam jako kazdej post, no comment


btw tahle kampan s uickama je vlastne proc? Very Happy kdyz jedine k cemu objektivne muzeme dojit je to, ze kazdemu vyhovuje neco jineho...
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Zara___raidUI Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zara___raidUI   Zara___raidUI EmptyNe 06 november 2011, 08:05

qcko napísal:

spam jako kazdej post, no comment


sak TOP SPAMER nevidis to v podpise? Smile nic,nemam uz naladu sa s tebou zaoberat,odporucam ti nereaguj ty na mna ja nebudem na teba diky cau a posledna veta k tebe "idem si svoje a ostatne ma nezaujima,tak pod nenavid ma a pochop ze tvoj nazor netrapi ma " :-*


sorry zara za zbytocny post do tvojho topicu s peknym ui Smile and haters gonna haaate anyway, zbytocne sa namahat.
Návrat hore Goto down
Maho
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 224
Join date : 23.07.2011
Age : 33

Zara___raidUI Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zara___raidUI   Zara___raidUI EmptyNe 06 november 2011, 08:33

desmi jaka raperka Very Happy Very Happy pod daj este nieco :d


edit by des: Very Happy Very Happy ale cosi,to som si len ozivila playlist stary a toto sa vyborne hodilo Razz
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Zara___raidUI Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zara___raidUI   Zara___raidUI EmptyNe 06 november 2011, 09:03

postnu to znova, protoze male dite to opet zaspamovalo
qcko napísal:

Zarana, tahle kampan s uickama je vlastne proc? Very Happy kdyz jedine k cemu objektivne muzeme dojit je to, ze kazdemu vyhovuje neco jineho...
Návrat hore Goto down
Jarci
Admin
Admin
Jarci


Počet príspevkov : 492
Join date : 21.07.2010
Age : 32

Zara___raidUI Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zara___raidUI   Zara___raidUI EmptyNe 06 november 2011, 09:09

ci kazdy splna aspon nejaky ten standard nejaky unit frames,threath meter a podobne
Návrat hore Goto down
http://chol.omgforum.net
Alpacinosvk
Hero
Hero
Alpacinosvk


Počet príspevkov : 350
Join date : 24.08.2010
Age : 33
Bydlisko : Furca, Kosice Ghetto

Zara___raidUI Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zara___raidUI   Zara___raidUI EmptyNe 06 november 2011, 09:22

a ja uz mam prvych co nesplnaju Very Happy
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Zara___raidUI Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zara___raidUI   Zara___raidUI EmptyNe 06 november 2011, 09:47

Jarci napísal:
ci kazdy splna aspon nejaky ten standard nejaky unit frames,threath meter a podobne

tjn ale tak jsou lidi, co to v ui maj a stejne si toho nevsimaji..
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

Zara___raidUI Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zara___raidUI   Zara___raidUI EmptyNe 06 november 2011, 09:48

Ok nehadajme sa ja som len obhajoval svoje UI nic viac:)

A povodne sme to chceli preto cele robit, aby sme videli ako to maju ludia poriesene na QUEENE, nikde inde. A to aby sme zistili, preco su/boli furt take velke problemy s hryzenim. Takze by som bol rad keby aj ostatni davali screeny len z raidu a len z Queeny a to take, aby bolo jasne videt ako to maju vyriesene s hryzenim.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Zara___raidUI Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zara___raidUI   Zara___raidUI Empty

Návrat hore Goto down
 
Zara___raidUI
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: UI + Guides-
Prejdi na: