Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Bonereaver UI-mega imba

Goto down 
+2
ywes
Bonereaver
6 posters
AutorSpráva
Bonereaver
Veteran
Veteran
Bonereaver


Počet príspevkov : 107
Join date : 23.08.2010

Bonereaver UI-mega imba Empty
OdoslaťPredmet: Bonereaver UI-mega imba   Bonereaver UI-mega imba EmptyUt 01 november 2011, 11:10

Ked treba tak si vytiahnem raid frame...ale inac takto no..ked uz vyssia moc nakazala ukazat svoje UI Very Happy
Bonereaver UI-mega imba Wowscrnshot110111230412
Návrat hore Goto down
ywes
Bažant
Bažant
ywes


Počet príspevkov : 83
Join date : 01.09.2010

Bonereaver UI-mega imba Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bonereaver UI-mega imba   Bonereaver UI-mega imba EmptyUt 01 november 2011, 11:13

Dost som sa zasmial na tych popisoch co kde mas Very Happy v skicary sa da ja pisat Very Happy
Návrat hore Goto down
heector
Veteran
Veteran
heector


Počet príspevkov : 166
Join date : 24.07.2010
Age : 31
Bydlisko : Trnava

Bonereaver UI-mega imba Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bonereaver UI-mega imba   Bonereaver UI-mega imba EmptyUt 01 november 2011, 11:13

tywe ms tam nejak moc spelov na rogunu to cumim podla dmg metru to je o enve a multi :DD
Návrat hore Goto down
Bonereaver
Veteran
Veteran
Bonereaver


Počet príspevkov : 107
Join date : 23.08.2010

Bonereaver UI-mega imba Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bonereaver UI-mega imba   Bonereaver UI-mega imba EmptyUt 01 november 2011, 11:22

mam ich tam vela ale pouzivam asi 4 Very Happy...a viem ze sa tam da pisat...ale takto je to originalne a kreativne Very Happy
Návrat hore Goto down
Eddward
Admin
Admin
Eddward


Počet príspevkov : 174
Join date : 26.07.2010
Bydlisko : Košice-KS

Bonereaver UI-mega imba Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bonereaver UI-mega imba   Bonereaver UI-mega imba EmptyUt 01 november 2011, 21:58

ze UI:D a kde? jediny addon co tam vidim je ten na cd a ani na ten si si nedal namahu ho nejak nastavit:D mas tam mat cely raid frame aby si mal prehlad o raide a nie partu z blizz ui Very Happy
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Bonereaver UI-mega imba Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bonereaver UI-mega imba   Bonereaver UI-mega imba EmptyUt 01 november 2011, 22:44

blizz ui bože Very Happy s tym som expila a hrala asi rok++.. najskaredsie "ui" evrr Very Happy ked to uz hram tak nech to aspon trosku vyzera Razz
Návrat hore Goto down
Quintas
Hero
Hero
Quintas


Počet príspevkov : 355
Join date : 18.04.2011
Age : 41
Bydlisko : Liberec

Bonereaver UI-mega imba Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bonereaver UI-mega imba   Bonereaver UI-mega imba EmptyUt 01 november 2011, 23:16

DESMiANA napísal:
blizz ui bože Very Happy s tym som expila a hrala asi rok++.. najskaredsie "ui" evrr Very Happy ked to uz hram tak nech to aspon trosku vyzera Razz

Kritizovat umí každý, ale abych tě parafrázoval, i s malým a ošklivým kašpárkem (=fuj fuj blizzui) se dá zahrát velké divadlo (=high dps) Very Happy
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Bonereaver UI-mega imba Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bonereaver UI-mega imba   Bonereaver UI-mega imba EmptySt 02 november 2011, 00:11

No to high dps u tej roguny zavisi skor od eq nez od ui..Very Happy ale ja by som s takym hrat nemohla a to neni kritizovanie ale moj nazor Smile blizz ui je nedostacujuce podla mna hlavne v case ked je na nete miliarda roznych ci uz hotovych ui packov alebo addonov typu xperl,pitbul atd co ti zcela zmeni skin tej hry Smile no ale proti gustu ziaden disputat ;D
Návrat hore Goto down
Bonereaver
Veteran
Veteran
Bonereaver


Počet príspevkov : 107
Join date : 23.08.2010

Bonereaver UI-mega imba Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bonereaver UI-mega imba   Bonereaver UI-mega imba EmptySt 02 november 2011, 08:58

Poviem vam to takto....naco je rogune nejake special UI?..samozrejme do PVE...sak pouzivam 4 spelly..z toh o S&D zapnem na zaciatku a mam cely fight, HfB klikam kazdu minutu...a stale tocim len multi a envenom..takze tak Very Happy
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Bonereaver UI-mega imba Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bonereaver UI-mega imba   Bonereaver UI-mega imba Empty

Návrat hore Goto down
 
Bonereaver UI-mega imba
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Prihlaska-Bonereaver

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: UI + Guides-
Prejdi na: