Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Neytus fire mage

Goto down 
+12
Reveal
heector
romantank
DESMiANA
Langi
Ogmos
Thut
andiron
Alpacinosvk
Lamer
ywes
Maslickoo
16 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Neytus fire mage Empty
OdoslaťPredmet: Neytus fire mage   Neytus fire mage EmptyŠt 06 október 2011, 08:26

Nick postavy(must be 80): Neytus
Class,Spec,Offspec,Profese : MAge, frostfire/arcane(pve)/frost(pvp)--> JWC+Enchant
Vaše Gearscore 6020 fire/arcane, frost 6085 (neviem presne)
Talent strom : mam URL na ctr c ale vase forum protestuje aby som sem dal link : You are not allowe to post links and emails


Info o altech (nick,class,spec,GS)
pvp alt s ktorym chodim iba PVP
Kolik ti je let? 20
Průměrné fps na raidu , obvyklá latence,nemáš stím problémy? 45-85 urcite, net mam dobry
Prumerne dps na dummy po 1 Milionu udmg : 6,2K FIre 6,6K arcane UNBUFFED
Screenshot vašeho ui povinne z raidu:
Jak ti vyhovuje náš raid time?Podmínka pro raidovaní je mít program TS 3 umíš ho používat, nebude to pro tebe problém? Mikrofon výhodou. : mam mikrak, viem pouzivat, raid time vyhovuje
Tvoje PVE zkušenosti. ICC 10 25 VOA 10 25 TOC 10 25 TOGC10 NAX + tie lowky nehovorim ani Smile
Kde čerpáš informácie o svojej classe?: i don`t know, try google! ja som samouk hram vyse 4 rokov takze som sa coto naucil a ked neviem tak si necham poradit Very Happy
Predchazející Guilda duvod proc jsi ji opustil?Důvod proč chces join CHOL a co od toho očekávaš? Znáš tu někoho kdo by sa za tebe mohl zaručit? :Predchadzajuce guildy: tak v CHOLE som bol pri samotnom zaciatku ... potom som bol v pvp guildach ... a teraz co hram pve tak concilidium tirisfal ... ptoom sa to rozpadlo a teraz BLEEding sabbaths. DO Cholu chcem pretoze je to schopna guilda dobre zorganizovana dufam ze problemy nebudu a ani stresy Smile len pohodicka relaxik Smile radost z hry . poznam v CHOLe vela vela ludi z PVp aj pve ... ved vela ludi vie o kom hovorim Smile
Cokoliv chceš dodat např. o sobě,(nepovinne) vysokoskolak takze casu mam dost Smile buduci potencionalny ekonomik Very Happy volam sa Peter. Mama rad wowko, priatelku, pivko, hudbu , priatelov atd Smile

--------
------
talent strom

http://wow335.gamestool.net/maget.php?00000000000000000000000000000023050320123033300531203003512033030310030000000000000000
Návrat hore Goto down
Maslickoo
Veteran
Veteran
Maslickoo


Počet príspevkov : 237
Join date : 25.12.2010
Age : 32

Neytus fire mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Neytus fire mage   Neytus fire mage EmptyŠt 06 október 2011, 08:32

No, neytusa poznam dobre, v pve docela taky, hlavne když jsme byli voa 25 a ten ocas me predmgoval :-D to byl muj konec, takze já jsem urco flower ZA!!! flower
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Neytus fire mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Neytus fire mage   Neytus fire mage EmptyŠt 06 október 2011, 08:36

http://filebeam.com/0cd7cf4e08f37c7bb1412e7aa6a585a9.jpg pripajam prepacte zabudol som Smile a ked budu otazky kludne sa pytajte
Návrat hore Goto down
ywes
Bažant
Bažant
ywes


Počet príspevkov : 83
Join date : 01.09.2010

Neytus fire mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Neytus fire mage   Neytus fire mage EmptyŠt 06 október 2011, 09:14


Equip,znalost hry,brain,ja snim mam len dobre skusenosti, niet co dodat som ZA.
Návrat hore Goto down
Lamer
Veteran
Veteran
Lamer


Počet príspevkov : 172
Join date : 14.09.2010
Bydlisko : Banská Bystrica

Neytus fire mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Neytus fire mage   Neytus fire mage EmptyPi 07 október 2011, 02:19

Ja som určite Za,jednak je to človek vkaďa ktorému mám weapon a hlavne som zistil že sa dokáže hecnúť ako málo kto Very Happy v dmg ho rapídne brzdia trinkety,v podstate ako každého kto nemá prístup k serioznym guild raidom -.-
Návrat hore Goto down
Alpacinosvk
Hero
Hero
Alpacinosvk


Počet príspevkov : 350
Join date : 24.08.2010
Age : 33
Bydlisko : Furca, Kosice Ghetto

Neytus fire mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Neytus fire mage   Neytus fire mage EmptySo 08 október 2011, 23:38

No urcite suhlasim s tym ze by bol prinosom lebo ho poznam asi od kedy prisiel na tento server ale zamyslime sa ci uzivime dalsieho maga .... ja Som ZA, ale s tym ze sa musi porobit poriadok s magmi aktivnymi ...
Návrat hore Goto down
andiron
Veteran
Veteran
andiron


Počet príspevkov : 110
Join date : 24.07.2011
Age : 30
Bydlisko : Uherské Hradiště

Neytus fire mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Neytus fire mage   Neytus fire mage EmptySo 08 október 2011, 23:48

mam s tebou velmi zle zkusenosti... co se tyce toho jak si do me picoval kdyz si dostaval dekel za maga v 2v2... nesmyslny kecy si valil.. okej zase co se tyce zkusenosti v pve tak to nemam no... treba budes prinos do guildy... sem spise proti nez pro...
Návrat hore Goto down
Thut
Hero
Hero
Thut


Počet príspevkov : 262
Join date : 07.08.2010
Age : 32
Bydlisko : staroBRNO

Neytus fire mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Neytus fire mage   Neytus fire mage EmptySo 08 október 2011, 23:56

andiron napísal:
mam s tebou velmi zle zkusenosti... co se tyce toho jak si do me picoval kdyz si dostaval dekel za maga v 2v2... nesmyslny kecy si valil.. okej zase co se tyce zkusenosti v pve tak to nemam no... treba budes prinos do guildy... sem spise proti nez pro...
Pro me to byl ***** uz na TBC a na WotLKu se to nezmenilo, ale dost veci uz neresim protoze to nema cenu, nezbyva nez se modlit ze budou mit pravdu ^^
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Neytus fire mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Neytus fire mage   Neytus fire mage EmptyNe 09 október 2011, 03:32

tongue


Naposledy upravil Neytus dňa Ne 09 október 2011, 08:54, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
andiron
Veteran
Veteran
andiron


Počet príspevkov : 110
Join date : 24.07.2011
Age : 30
Bydlisko : Uherské Hradiště

Neytus fire mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Neytus fire mage   Neytus fire mage EmptyNe 09 október 2011, 08:45

Hele nebudu to tu resit na forku... proste ja vim svoje... a to mi stacilo jen to tvoje chovani po tech arenach... a co se tyce toho ze to bylo vyrovnany ani nebylo... bo ste nas nedaly : ) ale mas pravdu ted se jedna o PVE..
Návrat hore Goto down
Ogmos
Veteran
Veteran
Ogmos


Počet príspevkov : 145
Join date : 25.10.2010
Age : 25
Bydlisko : p.r.a.h.a.

Neytus fire mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Neytus fire mage   Neytus fire mage EmptyNe 09 október 2011, 13:50

Alpacinosvk napísal:
ja Som ZA, ale s tym ze sa musi porobit poriadok s magmi aktivnymi

active: Nwankwo, Fantagyro, Lieth, Hurikan, Pedersen, Gaderel

inactive: Aliass, Vilda

dochazet na raid by meli vsichni, nikdo z nich mi nepsal, ze by mel mit problem a ja jsem svuj casovej problem napsal, Huri je asi vyjimka, ale taky by me zajimalo jak chodi, nebo bude chodit

-koukam ze nemas ani odprogressnuty TOGC25, a ICC25 je 8/8, tipuju ze ne hm? Very Happy
-gear je v pohode, ja mam taky cca 6020-50gs, ale nechapu, hrajes rok a pul pve a za ten cas si neninjnul reign..., dislodged..., spyglass... wtf? se mi zda, ze to pve moc neresis, zas aby to nebylo ve stylu "chci to a to do pvp, proto jsem tady, potom uz na raidy moc nepolezu"
-velky minus je FULL stav Magu ("Sikovni ludia/hraci mozu dostat sancu kedykolvek aj mimo vypisanych volnych miest.")
-velky plus je zbran277 z 3v3

no ja musim byt z tech fakt spis PROTI, ale zas aby to bylo spravedlivy, navic mage je z tech slusnejsich dpsek a nevim presne jak je to s aktivitou tria Pedersen/Lieth/Huri, tak muzeme dat TEST na cca 3 ID, bud tu bude valet, chyti se nebo kick, Andiron to snad prezije, i ja

samozrejme at se vyjadri vic lidi, hlavne RL (Alpa byl ZA), kdyz to takhle zustane nebo bude kladny tak TEST a kdyby s Neytusem melo vic lidi problem a udalo duvod, tak holt neprijat, zkusim zitra/pozitri pospamovat chat, at to uzavrem
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Neytus fire mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Neytus fire mage   Neytus fire mage EmptyPo 10 október 2011, 01:23

citácia :
zda, ze to pve moc neresis, zas aby to nebylo ve stylu "chci to a to do pvp, proto jsem tady, potom uz na raidy moc nepolezu"

tak tu sa mylis ... kazdy tyzdenny raid som online ...posledne 2 mesiace som nevynechal ani 1x
Návrat hore Goto down
Langi
Hero
Hero
Langi


Počet príspevkov : 387
Join date : 21.03.2011

Neytus fire mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Neytus fire mage   Neytus fire mage EmptyPo 10 október 2011, 02:11

Ogmos Pedersen a Lieth maju velku ucast pravidelne Pedersen myslim bol poslany do alt raidu na eqpnutie ale inak chodi ...
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Neytus fire mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Neytus fire mage   Neytus fire mage EmptyUt 11 október 2011, 04:33

hladam screen Very Happy


Naposledy upravil Trinity dňa Ut 11 október 2011, 08:21, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Neytus fire mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Neytus fire mage   Neytus fire mage EmptyUt 11 október 2011, 05:12

podla mna je magov vela a dobrych. a to ze ma zbran z 3v3 2k2 rat este neznamena ze bude imba pveeckar Very Happy za mna proti
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Neytus fire mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Neytus fire mage   Neytus fire mage EmptyUt 11 október 2011, 07:31

citácia :
podla mna je magov vela a dobrych. a to ze ma zbran z 3v3 2k2 rat este neznamena ze bude imba pveeckar za mna proti
ked nevies aky som pve tak preto davas proti ? ? fajn dvodod ....
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Neytus fire mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Neytus fire mage   Neytus fire mage EmptyUt 11 október 2011, 07:45

pise sa to "dôvod" a ty asi nevies citat lebo ako ten svoj uvadzam :
Desmiana napísal:
podla mna je magov vela a dobrych.
pričom poznamka o zbrani bola iba dodatok,avsak pravdivy podla mojho nazoru takze neviem co bluznis nieco o tom ze som ta nevidela v pve Very Happy a ked sme uz pritom tak trinity ta videl a asi nebol z toho moc stastny.. Very Happy
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Neytus fire mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Neytus fire mage   Neytus fire mage EmptySt 12 október 2011, 00:27

Neytuse poznam velmi dlho je to klidas a v poho clovek ja som ZA pokud pro nej bude misto
Návrat hore Goto down
heector
Veteran
Veteran
heector


Počet príspevkov : 166
Join date : 24.07.2010
Age : 31
Bydlisko : Trnava

Neytus fire mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Neytus fire mage   Neytus fire mage EmptySt 12 október 2011, 02:24

do sobotneho a nedelneho raidu sa nevmesti ani keby traktori padali zatial by so mto videl na utorni alt raid coz je 3 nas raid dava sa vsetko okrem queen a profesora a posledna id padol aj profak umna za na test pokial sa osveci moze ostat v utornom raide
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Neytus fire mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Neytus fire mage   Neytus fire mage EmptySt 12 október 2011, 02:47

no takto..nenasiel som screen ktory by ta usvecoval z toho ze sme spolu boli togc 10..to ale nemeni nic na tom ze si ta pamatam z nejakeho TOGC 10tky..neviem kedy to bolo..ale viem ze si to bol ty..lebo viem ze si chodil areny s lamerom a ze si ta lamer vzdy branil ked som mal na teba kecy..

ale ani toto nic nemeni na tom ze som PROTI


+ nepaci sa mi ako reagujes
Návrat hore Goto down
Alpacinosvk
Hero
Hero
Alpacinosvk


Počet príspevkov : 350
Join date : 24.08.2010
Age : 33
Bydlisko : Furca, Kosice Ghetto

Neytus fire mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Neytus fire mage   Neytus fire mage EmptySt 12 október 2011, 20:58

Stav hlasovanie je 6:4 ....6 ludia su ZA. Takze neytus dostav sa nam na test v Utorok o 20:00 na alt raid ak budes dobry dohodneme sa o dalsom tvojom posobeni v guilde.

PS: Langi , kto poslal padersena do Alt Raidu ? , Ja som to urcite nebol ludi ako on chceme EQ
rychlo velmi rychlo lebo budu velkym prinosom pre guildu.Cize ocakavam od Paders nech sa zahlasi na Sobotu/Nedelu .(pokial si pametam drzal priemerne dps s tym slabym EQ co ma takze som bol maximalne spokojny... tolko k tomu je to trosku offtopic ale treba si ujasnit veci Smile



peace.
Návrat hore Goto down
Reveal
Hero
Hero
Reveal


Počet príspevkov : 379
Join date : 29.07.2010
Age : 29
Bydlisko : Nitra

Neytus fire mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Neytus fire mage   Neytus fire mage EmptySt 12 október 2011, 21:41

Langi zložil toc25 a neytus sa celkom vytahol s dmg. Myslim že obstoji v teste.
Návrat hore Goto down
nwankwo
Hero
Hero



Počet príspevkov : 296
Join date : 13.07.2011
Age : 37
Bydlisko : Sarisske Bohdanovce

Neytus fire mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Neytus fire mage   Neytus fire mage EmptySt 12 október 2011, 22:15

Reveal napísal:
Langi zložil toc25 a neytus sa celkom vytahol s dmg. Myslim že obstoji v teste.

JJ Dmg mal pekny ale to ze na cervoch skoro zabil polku raidu lebo prebehol cez stvrtku raidu ked mal ohnivu dotku a na jarexusovy ze stal v zelenej dotke to som nevidel to spominal len langi ale dmg mal dobry ale aj failoval
Návrat hore Goto down
Langi
Hero
Hero
Langi


Počet príspevkov : 387
Join date : 21.03.2011

Neytus fire mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Neytus fire mage   Neytus fire mage EmptySt 12 október 2011, 22:46

nwankwo napísal:
Reveal napísal:
Langi zložil toc25 a neytus sa celkom vytahol s dmg. Myslim že obstoji v teste.

JJ Dmg mal pekny ale to ze na cervoch skoro zabil polku raidu lebo prebehol cez stvrtku raidu ked mal ohnivu dotku a na jarexusovy ze stal v zelenej dotke to som nevidel to spominal len langi ale dmg mal dobry ale aj failoval


v dotke na jaraxusovy nestal tam stal niekto iny myslim niesom si 100% isty a to stym prebehnutim to vies lepsie ty bol som rad ze som stihal healovat tam tie ohne viac ludi faillo


alpa prepac no beriem spet viem ze asi 2-3x bol alt raid ale zbytocny OT Very Happy
Návrat hore Goto down
nwankwo
Hero
Hero



Počet príspevkov : 296
Join date : 13.07.2011
Age : 37
Bydlisko : Sarisske Bohdanovce

Neytus fire mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Neytus fire mage   Neytus fire mage EmptySt 12 október 2011, 23:17

Langi napísal:
nwankwo napísal:
Reveal napísal:
Langi zložil toc25 a neytus sa celkom vytahol s dmg. Myslim že obstoji v teste.

JJ Dmg mal pekny ale to ze na cervoch skoro zabil polku raidu lebo prebehol cez stvrtku raidu ked mal ohnivu dotku a na jarexusovy ze stal v zelenej dotke to som nevidel to spominal len langi ale dmg mal dobry ale aj failoval


v dotke na jaraxusovy nestal tam stal niekto iny myslim niesom si 100% isty a to stym prebehnutim to vies lepsie ty bol som rad ze som stihal healovat tam tie ohne viac ludi faillo


alpa prepac no beriem spet viem ze asi 2-3x bol alt raid ale zbytocny OT Very Happy

no niekto to spominal neviem nestihal som si ho vsimat na jarexusovy ale o tom ohni na bestoch viem sto percentne a mozno este niekto behal to uz neviem
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Neytus fire mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Neytus fire mage   Neytus fire mage Empty

Návrat hore Goto down
 
Neytus fire mage
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Vilda-mage
» Optik - Arcane, frost/fire mage
» 80 lvl mage
» Cressida - Mage
» Fantagyro -mage

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Prijatí-
Prejdi na: