Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Tatosmolko - Balance Druid

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Tatosmolko - Balance Druid  Empty
OdoslaťPredmet: Tatosmolko - Balance Druid    Tatosmolko - Balance Druid  EmptySo 10 september 2011, 10:08

Nick postavy:
Tatosmolko
Class,Spec,Offspec,Profese:
Balance Druid (alchemy+herb)
Vaše Gearscore:
5574 (pracujem na poslednom Téčku, problémom sú však horzne low trinkety ktoré chcem vymeniť za ten z anuba poprípadne iný)
Talent strom
wow335.gamestool.net/druidt.php?5022203125331303213305311031000000000000000000000000000000205003012000000000000000000
Info o altech (nick,class,spec,GS)
Nemám altov.
Kolik ti je let?
18
Průměrné fps na raidu , obvyklá latence,nemáš s tím problémy?
S lagmi nemám problém.
DPS na dummy po 1 Milionu dmgu:
6300+-
Screenshot vašeho ui povinne z raidu:
Bohužiaľ nie je to s raidu ale snažil som sa screen sfotiť v ui aké používam v raide.
img52.imageshack.us/img52/5039/wowscrnshot091011223950.jpg
Jak ti vyhovuje náš raid time? Podmínka pro raidovaní je mít program TS 3 umíš ho
používat, nebude to pro tebe problém? Mikrofon výhodou.

TS3 s mikrákom mám OFC, na raid time si čas nájdem a prispôsobím sa
Tvé PVE zkušenosti (tzn. kolik let hráš,na jakych serverech,za jake postavy, kolik máš odprogressovaných bossu):
Hrajem 1 rok, odzačiatku na Anthorii a jedine za druida
ICC 10 7/8
ICC 25 7/8
TOC 10, TOGC 10, TOC 25,TOGC 25 5/5
Kde čerpáš informácie o svojej classe?
WoWwiki, WoWhead, google, youtube, hlava
Predchazející guilda,důvod proč jsi ji opustil a důvod proč chceš join CHOL a co
od toho očekávaš? Znáš tu někoho kdo by sa za tebe mohl zaručit?

Brotherhood of the Light - prvá guilda v mojich začiatkoch, odišiel som pretože v nej bol slabý progress a komunita + dostal som možnosť prijatia do guildy Enlightenment

Enlightenment - druhá guilda a zároveň posledná, dôvod môjho leavu spočíva v tom že som bol dlho neaktívny a cez prázdniny som nehrával, takisto som dostal rank Banned Very Happy keď som srandoval trošku v guild chate asi v nevhodnú dobu. Anyway na túto guildu mám pekné spomienky (aj keď vrátiť by som sa už asi nechcel - rôzne dôvody) a nepáčia sa mi niektoré názory ľudí ktorý si k Vám dali prihlášku a zhodili trošku Enlightenment, Svetlana a spol sú super típci aj keď niekedy mali na mňa nervy (určite v dobrom Very Happy)

S ChoLka ľudí moc nepoznám :/
Cokoliv chceš dodat např. o sobě(nepovinne) Tak na záver toho veľa nie je Very Happy Volám sa Paťo a som z Košíc, mám rád pizzu, piatky a hudbu Very Happy
Návrat hore Goto down
Reveal
Hero
Hero
Reveal


Počet príspevkov : 379
Join date : 29.07.2010
Age : 29
Bydlisko : Nitra

Tatosmolko - Balance Druid  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tatosmolko - Balance Druid    Tatosmolko - Balance Druid  EmptySo 10 september 2011, 21:20

V prvom rade balance druid myslim že je potreba vyzeráš slušne sice slabši eq ale to sa časom podá.
Druhá vec je že si z Košíc tak budeš alpacinkov oblubenec:D
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Tatosmolko - Balance Druid  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tatosmolko - Balance Druid    Tatosmolko - Balance Druid  EmptyNe 11 september 2011, 08:00

pamatam si ta z utrzkov ked este hraval cukr (balance druid Cucnaspejli) ako ste obcas kecali v ironforgi a zdal si sa mi v poho a normalny. avsak moj nazor na balance druidov je taky ze neviem cim to je,ci kazdy balancak ma slaby pc ale vacsina z nich sa bije o dps s tankami Very Happy tak neviem,chcelo by ta to testnut v raide,pravda je taka ze nam treba este jedneho balanca,cize za mna ZA na test.


PS: vzdy sa mi strasne pacil tvoj nick,takze hodnotim Very Happy
Návrat hore Goto down
Camelko
Veteran
Veteran
Camelko


Počet príspevkov : 159
Join date : 08.09.2010
Bydlisko : Topoľčany

Tatosmolko - Balance Druid  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tatosmolko - Balance Druid    Tatosmolko - Balance Druid  EmptyNe 11 september 2011, 11:01

talenty mas v pohode celkom az na to moonglow to zrus a daj si to miesto toho do intensity alebo do dreamstate tam ten jeden talent co ti to hode nevychadza daj urcite radsej do genesis aj 1% je nieco Very Happy alebo to moonglow daj do genesis radsej kazde % sa hodi a v 25 man raid by ti uz mana ani moc nemala dochadzat tie talenty na manu ti treba len do 10ny a HC by som pvoedal ja chodim casto bez toho ale v offspecu to mam s tym , balance druida nam treba takze som viacmenej ZA ten eq sa doberie ...
a k desmi trebalo by u balance fix 4set tam straca vela dmg a povedal by som aj ze u druida balance bude nejak zle prepocitane SP na to aku da starfire/wrath dmg alebo nieco tam bude posrane ale nechce sa mi s tym srat je to len moj offspec , alebo je chyba len tam ze balance nema tych +10% dmg anthoria oproti offi ? Very Happy

P.S. nebyvaju balance pri tankoch v dmg na cukrovi sa aj v main raide drzim v 10 ked mam den Very Happy
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Tatosmolko - Balance Druid  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tatosmolko - Balance Druid    Tatosmolko - Balance Druid  EmptyNe 11 september 2011, 11:08

Camelko napísal:
P.S. nebyvaju balance pri tankoch v dmg na cukrovi sa aj v main raide drzim v 10 ked mam den Very Happy


myslis ked zara obeduje,gaderel ma lagy,ja sa pozeram z okna a hunti su spiti? Very Happy Very Happy vtedy hej no Razz
ale nie,sak verim ti ze ti balancovia maju nieco v neporiadku.. ale pre mna ukazkovy balancak ostane navzdy aj tak Pyrot Smile
Návrat hore Goto down
Ogmos
Veteran
Veteran
Ogmos


Počet príspevkov : 145
Join date : 25.10.2010
Age : 25
Bydlisko : p.r.a.h.a.

Tatosmolko - Balance Druid  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tatosmolko - Balance Druid    Tatosmolko - Balance Druid  EmptyNe 11 september 2011, 20:12

Camelko napísal:
alebo je chyba len tam ze balance nema tych +10% dmg anthoria oproti offi ? Very Happy

pokud beha balance druid dostatecne daleko od "totem of wrath", tak ANO, presne tam je ta chyba
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Tatosmolko - Balance Druid  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tatosmolko - Balance Druid    Tatosmolko - Balance Druid  EmptyPo 12 september 2011, 04:56

citácia :
moj nazor na balance druidov je taky ze neviem cim to je,ci kazdy balancak ma slaby pc ale vacsina z nich sa bije o dps s tankami

PC mám vporiadku,nelaguje Very Happy S tankami som sa ešte o dps nebil, tak snáď sa mi to ani nikdy nestane Very Happy

citácia :
talenty mas v pohode celkom az na to moonglow to zrus a daj si to miesto toho do intensity alebo do dreamstate tam ten jeden talent co ti to hode nevychadza daj urcite radsej do genesis aj 1% je nieco alebo to moonglow daj do genesis radsej kazde % sa hodi a v 25 man raid by ti uz mana ani moc nemala dochadzat tie talenty na manu ti treba len do 10ny a HC by som pvoedal

Toto som chcel aj zmeniť (už som aj zmenil), ale bol som lenivý, alebo skôr som si to nechal tak pre istotu ak by došla mana

citácia :
ale pre mna ukazkovy balancak ostane navzdy aj tak Pyrot

Njn legenda Very Happy Ďalší dobrý bol Arylin ktorý tiež už asi moc nehrá a tak je balancov (dobrých) na anthorii čo raz menej a menej Razz
Návrat hore Goto down
Camelko
Veteran
Veteran
Camelko


Počet príspevkov : 159
Join date : 08.09.2010
Bydlisko : Topoľčany

Tatosmolko - Balance Druid  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tatosmolko - Balance Druid    Tatosmolko - Balance Druid  EmptyUt 20 september 2011, 09:02

na test raide vraj nefailoval na to aky mal eq 7500 dps na rotface nie je to az tak zle za balance an to aky ma eq vzal by som ho ( balance nam treba) a rank test prozatim uvidime co z toho bude ked nabere trochu eq


lepsie ? Very Happy


Naposledy upravil Camelko dňa Ut 20 september 2011, 09:15, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Tatosmolko - Balance Druid  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tatosmolko - Balance Druid    Tatosmolko - Balance Druid  EmptyUt 20 september 2011, 09:03

jezis camel zmen to pismo sak oslepnem Very Happy
Návrat hore Goto down
Maho
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 224
Join date : 23.07.2011
Age : 33

Tatosmolko - Balance Druid  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tatosmolko - Balance Druid    Tatosmolko - Balance Druid  EmptyUt 20 september 2011, 09:06

desmiana ale sak to pismo je podla mna uplne v pohode Very Happy:D
Návrat hore Goto down
Camelko
Veteran
Veteran
Camelko


Počet príspevkov : 159
Join date : 08.09.2010
Bydlisko : Topoľčany

Tatosmolko - Balance Druid  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tatosmolko - Balance Druid    Tatosmolko - Balance Druid  EmptyPo 26 september 2011, 08:36

uzavrite to a hodte to do neprijatych dnes mi pisal ze sa vracia s5 do svojej G dakujem Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Tatosmolko - Balance Druid  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tatosmolko - Balance Druid    Tatosmolko - Balance Druid  Empty

Návrat hore Goto down
 
Tatosmolko - Balance Druid
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Restoration Druid
» Resto Druid
» Milrohir-Druid
» Prihlaska-resto druid
» Naradin - resto druid

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Neprijatí-
Prejdi na: