Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Pliesen - resto shaman

Goto down 
+5
zastaph
Vanillkaa
Quintas
DESMiANA
Gem
9 posters
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Pliesen - resto shaman Empty
OdoslaťPredmet: Pliesen - resto shaman   Pliesen - resto shaman EmptyPi 26 august 2011, 11:17

Pěkně zdravím,
chtěl bych požádat o šanci stát se členem této guildy Champions of Light ;-)

Main
Nick: Pliesen
Spec: resto shaman
Gear: full PVE (GS: 5962)
Talenty: New members are not allowed to post... -> SoCo Armory
Offspec: enha pvp

Alti
Dareius - protection paladin (GS: 5343 PVE)
Copo - frostfire mage (GS: 5593 PVE)

Věk: 17 let
FPS v raidě něco okolo 30-40fps
S latency není problém, dokud ségra nekouká na Hanu Montanu a jiné chujoviny na netu, -> 10 sec afk vypnout segre pojistky a hned je vse v poradku Very Happy
Screen UI z raidu: nemožu ot tu hodit Sad dám odkaz nějakému členovi od vás z guildy ať to tu postne

Podmínka pro raidovaní je mít program TS 3 umíš ho používat, nebude to pro tebe problém? Bez problému, kupím i nový mikrák, tento starý mluví za mě ikdyž nemluvím Very Happy bzzzzzzzzzz

Tvé PVE zkušenosti (tzn. kolik let hráš,na jakych serverech,za jake postavy, kolik máš odprogressovaných bossu): Tak Very Happy WoW hraju od té doby co se objevilo na free serverech, tzn nejakych 6 let tuším Smile mám toho za sebou celkem dost. Valhalla->Avanne->Anthoria->Drak'Thul->Anthoria. Na Anthorce jsem hrál 2 roky poté necelé 2 roky na Drak'Thulu zase zpátky na Anthorku-> spálená grafika Razz Very Happy nebyly moneys na novej noťas Smile

5 let cca hraju paladina, 3 roky resto shamu, 2 roky rogunu (PVP) na DT a locka (PVE) na DT

Kde čerpáš informácie o svojej classe? když jsem něco nevěděl, nebo jsem něco hledal tak na forku ELITIST JERKS GUILD a nebo někde jinde na forech Smile

Predchazející guilda,důvod proč jsi ji opustil a důvod proč chceš join CHOL a co
od toho očekávaš?


Menší historie Razz kdo nechce nečte, není důležité Smile
Pár guild už jsem navštívil byla mezi nimi i CHOL v dobách, kdy začínala Smile Samozřejmě za mé staré postavy, které jsem porozdával kámošům. Za zmínku stojí uvést i Darkness of Alliance s kterou jsme skoro celé jádro (20lidí) odešli na DT, ale jak už to bývá nové začátky nové cesty Smile a rozešli jsme se. Poté jsem se vrátil zpět na Anthorii, kde jsem si založil menší guildu, ve které byli především hráči, které jsem tu znal a s kterými se kdysi trávil své volné odpoledne na WOW. Tuto guildu jsem zakládal s původním hráčem Pliesen, který za půl roku skončil s wow -> dal mi jeho acc. Acc už vlastním 10měsíců.

Dostal jsem se do guildy Enlightenment asi 2 dny po tom co vznikla (trhlo se dost hráčů z OS) V této guildě jsem prakticky získal všechen equip co mám. A jsem velice vděčný za čas, co jsem v ní strávil. Jenomže přibližně před 3 měsíci skončilo pár hrááčůů z jádra a guilda šla do sra**k. Odešel i hráč Methrias(na DT), který v guildě měl nejvyšší autoritu.

Guildu jsem nakonec před 2ma dny opustil z důvodu špatné organizace. Nezacházelo se s hráči, jak by si zasloužili. (pokud chcete rozvést, není problém)

Proč chci k vám? Protože chci jít za úspěchy a když už to wow hraju, tak aspoň na nějaké úrovni.
Co nabízím? Můj čas, to je to největší co můžu dát.
Váš Raid Time mi vyhovuje Smile konečně bych nemusel každej tejden 2x chodit raid od 19:00 do 23:00 ale v normálním čase Smile
Nemám problém s progressováním a s utrácením goldů za opravy.

Znáš tu někoho kdo by sa za tebe mohl zaručit? Ne, a dlužím Dodovi 1k goldů Very Happy

Have a nice day ;-)
Návrat hore Goto down
Gem
Hero
Hero
Gem


Počet príspevkov : 256
Join date : 24.10.2010
Bydlisko : JMK

Pliesen - resto shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pliesen - resto shaman   Pliesen - resto shaman EmptyPi 26 august 2011, 11:28

Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Pliesen - resto shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pliesen - resto shaman   Pliesen - resto shaman EmptyPi 26 august 2011, 11:49

meno shamika je mi zname,s tvojim altom magom som bola dokonca toc25 predvcerom za priesta tusim Smile hlavne chcem podotknut ze velmi pekna prihlaska,dal si si zalezat Smile ale bohuzial naozaj neviem kde by sme dalsieho resto shamana strcili.. co ja viem,tak na alt raid sem tam chyba nejaky heal,ale sobota/nedela je pokryta ereshkigall+motyka a simkq+svomat.. jedine ak tak ako nahrada a potom ten alt raid :/ ale nech to este upresnia leadri teda..


inac kukla som si tvoje talenty.. tie dva z "improved reincarnation" by som radsej dala do 5/5 "tidal mastery" Wink ten improved reinc sa hodi max pri progresse ked sa vela wipuje ale inac su zbytocne Razz


bohuzial musim dat neutral viac nakloneny k proti,hoci gear mas aj vsetko co je pekne ale hodil by sa nam skor dalsi resto druid :/ lebo fakt neviem kam by sme ta strcili ,maximalne na striedacku ako nahrada za niekoho (pravda ale ze neviem aku dochadzku maju rshamani v druhom raide).


offtopic: to s tym Methriasom je fakt pravda?? affraid to je mi velmi luto v tom pripade,aj vies dovody jeho rozhodnutia odist na DT? mne prislo ze je taky zasekany enlightenmentak a ze by neodisiel ani keby co bolo Smile


ontopic: este ma napadlo ze by gem mohol prestat chodit za shamana a venovat sa iba dkcku ale v tom pripade by si musel mat velmi oslnivy heal aby sa tak stalo Very Happy ale do tohto sa ja uz urco nestaram,to je na raid leadroch choosovi a hectorovi Smile
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Pliesen - resto shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pliesen - resto shaman   Pliesen - resto shaman EmptyPi 26 august 2011, 12:44

Jéé Smile ono se tak pozdě v ChoL ještě nespí Very Happy
No co se týče těch dvou talentů, tak v Enlightenment se dost hodily Very Happy lebo tam se progressovalo skoro vše Very Happy od Saura dál Very Happy

S tím jsem i trochu počítal, že budete mít všude plno. Mě už toho moc nemá co padnout v tom ICC25 Smile a tak by mi ani nevadilo, být tu každý týden v dobu raidu a čekat na "střídačce" na svou velkou šanci.

No, nemyslím si, že bych byl marný a byl bych vděčný za jakoukoliv šanci, ukázat co ve mě je ;-)

No Methrias odešel na DT společně s Yuunou poté, co odešel na DT Sindorey (best dps ever in ENLI) a teď tam tuším plánujou nějakou hardcore progress 10M guildu co jsem tak slyšel poslední zprávy o něm.
Návrat hore Goto down
Gem
Hero
Hero
Gem


Počet príspevkov : 256
Join date : 24.10.2010
Bydlisko : JMK

Pliesen - resto shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pliesen - resto shaman   Pliesen - resto shaman EmptyPi 26 august 2011, 20:56

Offtopic: Heh co tak čteš tak fakt ti core hrači odešli, takže už se opravdu není divit, že to stafkaři už moc nedávají. Jop a vznikly jako odštěp z OS high rank hráči co byli nespokojení s vedením.


Přihláška:
Bohužel není class leader šamanů, takže poslední slovo opravdu budou mít raid leadři a vyšší instance.
Nicméně v guildě existují tlaky na nahrazení alty mainama (pochopitelné), takže po uvážení vedení guildy tak opravdu já bych mohl uvolnit místo mladé krvi, pokud by se osvědčil. Tak za mě taky NEUTRAL nicméně jsem pro TEST raid
Návrat hore Goto down
Quintas
Hero
Hero
Quintas


Počet príspevkov : 355
Join date : 18.04.2011
Age : 41
Bydlisko : Liberec

Pliesen - resto shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pliesen - resto shaman   Pliesen - resto shaman EmptyPi 26 august 2011, 22:51

Tak určitě schopný a ochotný hráč, co jsem ho poznal za mého epizodního působení v gildě, z které nyní leavnul. Myslím, že bychom mu neměli dát možnost, aby si podal přihlášku k nějaké jiné gildě Very Happy
Návrat hore Goto down
Vanillkaa
Nováčik



Počet príspevkov : 25
Join date : 01.01.2011

Pliesen - resto shaman Empty
OdoslaťPredmet: Pliesen - resto shaman   Pliesen - resto shaman EmptyNe 28 august 2011, 05:18

Som ZA na Skusku... proc nie volaky new shaman...
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

Pliesen - resto shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pliesen - resto shaman   Pliesen - resto shaman EmptyNe 28 august 2011, 07:24

Ja som si neni isty ci treba nahradit este niekoho v nedelnom raide za maina, ale v sobotnom si to ty Gem:) A mozno Plesen by to zvladol - podla prihlasky to tak vyzera. Trebalo by ho skusit. Co vravis na to?
Návrat hore Goto down
Choo
Admin
Admin
Choo


Počet príspevkov : 206
Join date : 18.09.2010
Age : 35
Bydlisko : Anfield Road

Pliesen - resto shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pliesen - resto shaman   Pliesen - resto shaman EmptyNe 28 august 2011, 08:07

Mel bych sa vyadrit jako RL sobotniho raidu.
Urco vzit na test toho shama.
Potom ke Gemovi urco chcu Gema v mainu jestli za DK nebo Shama to nwm je to slozite(vysvetlim),posledni dobu ale zacina byt situace takova ze vzdy chybi nejaky heal a zacal chodit i Sikmq,Gem sa pouziva jako 6 heal off spec i kdyz on je TOP heal v mainu.

Potom kdyby tedy sebereme do Mainu Sikmq nebo Plisen tak Gem by musel za DK moc sa me nelibi situace 3 DK v Mainu zase co si budeme rikat Gem je nas nejlepsi DK pro ma mel by tam byt cekam na nejaky bug fix u DK a nasadime hned 3 DK Smile

Potrebujeme celkove zvysit konkurenci v Main raidu chcu privest nejake 2-3 lidi (rekneme 2 range dmg a 1 meele videl bych to na rogunu) uz i s vyhledem na Heroic.

Nedelni raid potrebuje healy stale takze urco vzit 4 Main sham sa urco hodi takze domluvit se snim a vzit na test,myslim ze do sobotniho raidu ne ale este pouvazujem.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Pliesen - resto shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pliesen - resto shaman   Pliesen - resto shaman EmptyNe 28 august 2011, 09:30

pokud bych ještě mohl přidat jeden link z dnešního icc25 s LFG partou

HEAL METER
imageshack.us/photo/my-images/845/oppliesen.jpg/


Naposledy upravil Pliesen dňa Ne 28 august 2011, 09:50, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Pliesen - resto shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pliesen - resto shaman   Pliesen - resto shaman EmptyNe 28 august 2011, 09:38

Jsem velice rád za vaše vyjádření Smile

to Zarana,Choo

V ničem by nebyl problém, za každý raid do kterého se dostanu budu rád.
Návrat hore Goto down
Langi
Hero
Hero
Langi


Počet príspevkov : 387
Join date : 21.03.2011

Pliesen - resto shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pliesen - resto shaman   Pliesen - resto shaman EmptyNe 28 august 2011, 09:56

S altom presne tolko tocim Razz za shamana nieje problem tolko hps ale kolko % je owerheal?? Smile
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Pliesen - resto shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pliesen - resto shaman   Pliesen - resto shaman EmptyNe 28 august 2011, 10:38

nady moc nejde o to hps nebo o overheal Very Happy jde o to, že kdybys poskládal healing done ostatních healeru a přirovnal ho k mojemu Very Happy tk sme to málem uhealovali ve 2 btw žádné rozestupy ti lidi nedodržovali Very Happy a na sporku si behal jen kdo chtel (zaačínající guilda co sem se jim přihlásil, že jim pomůžu)

jak skapali tk sem několik desítek % healoval prakticky sám Very Happy než si druidi vzpomněli, že by mohli ressnout healery Very Happy

tak sem se chtěl troška vyzdvihnout Razz Very Happy
Návrat hore Goto down
Camelko
Veteran
Veteran
Camelko


Počet príspevkov : 159
Join date : 08.09.2010
Bydlisko : Topoľčany

Pliesen - resto shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pliesen - resto shaman   Pliesen - resto shaman EmptyNe 28 august 2011, 23:46

pred rokom som s nim chodil areny vtedy bol dost slaby ale co som pozeral eq aj talenty tak sa asi zlepsil .... a viem ze moje slovo nezavazi ale myslim ze na sobotu ho netreba tam je simkq a motyka gem uz chodi v podstate len dmg aj ja som bol naposledy a ja by som mohol byt ten co prehadzuje spec heal/dmg podla bossa s simkq nemam problem nejaky myslim ze sa osvedcil skor do tej nedele by bolo treba shamana maina
Návrat hore Goto down
Langi
Hero
Hero
Langi


Počet príspevkov : 387
Join date : 21.03.2011

Pliesen - resto shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pliesen - resto shaman   Pliesen - resto shaman EmptyPo 29 august 2011, 00:35

v nedele je zatial svomat ale choo pisal ze so Simkom do soboty ratat nebude.... a keby ostal vsobotu len gem a motyka tym padom bude vnedelu simkq a svomat + dalsi shaman ??
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Pliesen - resto shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pliesen - resto shaman   Pliesen - resto shaman EmptyPo 29 august 2011, 00:43

to Camelko:
acc vlastním od začátku tohoto roku, to znamená, že jsi ty arenky asi chodil s předchozím (púvodním) majitelem a ne se mnou Very Happy protože jsem ještě za tohoto shamana touto dobou ještě nehrál...

a dál nevím jak můžeš podle nějakého pvpčka určovat jak jsem nebo nejsem použitelnej v pve..
přišlo mi to jako kdyby to bylo mířené proti mě se špatným úmyslem, pokud to tak nebylo tak se ti dopředu omlouvám
Návrat hore Goto down
Lamer
Veteran
Veteran
Lamer


Počet príspevkov : 172
Join date : 14.09.2010
Bydlisko : Banská Bystrica

Pliesen - resto shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pliesen - resto shaman   Pliesen - resto shaman EmptyPo 29 august 2011, 00:53

Pliesen napísal:
to Camelko:
acc vlastním od začátku tohoto roku, to znamená, že jsi ty arenky asi chodil s předchozím (púvodním) majitelem a ne se mnou Very Happy protože jsem ještě za tohoto shamana touto dobou ještě nehrál...

a dál nevím jak můžeš podle nějakého pvpčka určovat jak jsem nebo nejsem použitelnej v pve..
přišlo mi to jako kdyby to bylo mířené proti mě se špatným úmyslem, pokud to tak nebylo tak se ti dopředu omlouvám

S kamela si nič nerob,on aj tka nemá žiadne slovo,niekedy ani nevie čo píše,máme ho tu vlastne len ako maskota + kvoli ochranárom nech vidia že chránime stromy Very Happy tým som chcel povedať to nemyslel nejak v zlom Very Happy

K prihláške: dobrý gear,nevyzeráš nejak nervák,nikto nemá stebou zlé osobné skúsenosti( až na tú ťavu no Very Happy) ako tak pozerám,takže nevidím najmenší problém vziať ťa na test,Za,ak bude nanič tak ho proste vyhodíme,ale škoda odfakovať slubných ludí hneť pri prihláške
Návrat hore Goto down
Langi
Hero
Hero
Langi


Počet príspevkov : 387
Join date : 21.03.2011

Pliesen - resto shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pliesen - resto shaman   Pliesen - resto shaman EmptyPo 29 august 2011, 01:00

MYslim ze Camel to myslel v dobrom ze predtym mal slabsi gear a nevedel to ale ze teraz mas lepsi gear a mozno to vies Smile skor sa zamyslal nad tym Smile tak hej vzdy mozme ludi poslat prec ale poslednou dobou kazdy ostava aj ked raidy nechodi Smile
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Pliesen - resto shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pliesen - resto shaman   Pliesen - resto shaman EmptyPo 29 august 2011, 01:30

to Lamer,Langi:
aha Very Happy tak to jo, ja se na něj nezlobím Smile
stejně pvpčko hraju jen tak ff a stejně běhám za enha, takže to vubec s healováním nemá co společnyho Smile


Návrat hore Goto down
Langi
Hero
Hero
Langi


Počet príspevkov : 387
Join date : 21.03.2011

Pliesen - resto shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pliesen - resto shaman   Pliesen - resto shaman EmptyPo 29 august 2011, 02:22

Pliesen napísal:
to Lamer,Langi:
aha Very Happy tak to jo, ja se na něj nezlobím Smile
stejně pvpčko hraju jen tak ff a stejně běhám za enha, takže to vubec s healováním nemá co společnyho Smile


jj vidle som ta minule ako nehaca v wsg Smile
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

Pliesen - resto shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pliesen - resto shaman   Pliesen - resto shaman EmptyNe 04 september 2011, 07:27

Prijaty, je v testovani momentalne.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Pliesen - resto shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pliesen - resto shaman   Pliesen - resto shaman Empty

Návrat hore Goto down
 
Pliesen - resto shaman
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Shaman Resto
» Svomat - Resto shaman
» Resto shaman - Haluzator
» Resto Shaman Rarachul
» [NEPRIJATY] Resto shaman

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Prijatí-
Prejdi na: