Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 80 lvl mage

Goto down 
+5
Deumos
nwankwo
Reveal
Langi
Pedersen
9 posters
AutorSpráva
Pedersen
Nováčik
Pedersen


Počet príspevkov : 37
Join date : 26.08.2011
Bydlisko : Brezno

80 lvl mage  Empty
OdoslaťPredmet: 80 lvl mage    80 lvl mage  EmptyPi 26 august 2011, 07:13

Zdravim CHoL
* Nick postavy(must be 80): Pedersen

* Class,Spec,Offspec,Profese,Gearscore Talent strom
vsetko sa nadzadza na stranke wow.anthoria.net/anthoria/chars/#Pedersen,character

* Kolik ti je let? Mam 22 rokov pochadzam z Brezna (stredne Slovensko)

* Průměrné fps na raidu , obvyklá latence,nemáš s tím problémy? fps cc 50 pri mass fighte

* DPS na dummy po 1 Milionu dmgu: 5.5 self buff

* Jak ti vyhovuje náš raid time?Podmínka pro raidovaní je mít program TS 3 umíš ho
* používat, nebude to pro tebe problém? Mikrofon výhodou. raid time ok ts3 + mic rdy

* Tvé PVE zkušenosti (tzn. kolik let hráš,na jakych serverech,za jake postavy, kolik máš odprogressovaných bossu): Moje "pve" skusenosti su imho velmi bohate na uroven a funcnost tohto serveru. 7x 80 lvl WOTLK DT (Guilda MYTH) Isteho casu spolu s Langim v guilde Spratci .Onyxia 10/25 toc 10/25 TOGC 10/25 Icc 10/25 ICC HC 10/ 25 (7)

* Kde čerpáš informácie o svojej classe?VSamozrejme ze zaciatky boli tazke ale postupom casu som zacal ovladat takmer kazdu postavu classu spec etc.Viacmenej som sa pytal ludi s guildy alebo som chodil po weboch ale istejsie bolo ked som si to otestoval sam.Samozrejme ze sa neda ucit len stoho nieco som pogooglil ale najviac mi pomohli videa s tankspot.com .Samozrejme ze treba mat aj prirodzeny talent na hry ..clovek musi byt sikovny a sledovat co sa okolo neho deje

* Predchazející guilda,důvod proč jsi ji opustil a důvod proč chceš join CHOL a co
* od toho očekávaš? Znáš tu někoho kdo by sa za tebe mohl zaručit
?Predchadzajuce guildy Ocakavam akurat to ze mozem byt prinosom pre g hlavne skusenostami ..jeden s dvovodov je aj to ze tu je stary kolega z Ofiku(langi)skyrym sme nieco odprogressovali..zatial urcite nebudem pouzitelny no ak budete potrebovat nieco poradit co sa tyka taktik velmi rad vam pomozem ,alebo niekoho zaskocim

* Cokoliv chceš dodat např. o sobě(nepovinne)Tak co o sebe Smile som citlivy clovek Very Happy ziadna padavka samozrejme ..ludi si vazim a respektujem za predpokladu ze sa tak spravaju aj oni kumne ..Som aj tak mierne vodcovsky tip ..dokazem sa prisposobit ..vcelku nekonfliktny clovek ..ale ked ma niekto dopali tak je velmi zle Smile
Viem ze momentale nesplnam poziadavky guildy ale skusenostami sem urcite zapadam.


Naposledy upravil Pedersen dňa Pi 26 august 2011, 07:22, celkom upravené 3 krát.
Návrat hore Goto down
Pedersen
Nováčik
Pedersen


Počet príspevkov : 37
Join date : 26.08.2011
Bydlisko : Brezno

80 lvl mage  Empty
OdoslaťPredmet: armory   80 lvl mage  EmptyPi 26 august 2011, 07:16

odkaz na stranku sem ako new member nemozem hodit tak len takto wow.anthoria.net/anthoria/chars/#Pedersen,character
Návrat hore Goto down
Langi
Hero
Hero
Langi


Počet príspevkov : 387
Join date : 21.03.2011

80 lvl mage  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 80 lvl mage    80 lvl mage  EmptyPi 26 august 2011, 07:28

Skusite mu nieco skarede napisat a napisem aj ja vam Smile ocakavam konstruktivnu kritiku spolu sme si trosku zahrali na wotlk UD sezone a myslim ze sme sa stretli aj na Icc par x. Ma toho zabiteho 2xviac ako ja aj ked nema eqp, skusenosti ma na vyssej urovni ako ja. Aj ked magov a ranged je dost posledne tyzdne zase chodia alti na raid z toho dovodu som ho "donutil" podat prihlasku. Napriek problemom so strankou a nespolupracou s jej strany Smile, ak by nieco doporucujem snim TS trosku po poradit co tu unas funguje a co nie bo je trosku zmateny a nahnevany na sucasny stav spellov talentov Smile kazdopadne urco bude prinosom do G howgh
Návrat hore Goto down
Reveal
Hero
Hero
Reveal


Počet príspevkov : 379
Join date : 29.07.2010
Age : 29
Bydlisko : Nitra

80 lvl mage  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 80 lvl mage    80 lvl mage  EmptyPi 26 august 2011, 08:19

Ja som ZA skúsený hráč z offi sa zíde z viacerých pohladov. TO gs neni vysoké ale POZOR

Choose v topicu New vzorová prihláška modrým písmom napísal:
Šikovní lidé/hráči mohou dostat šanci kdykoliv i pokud maji mensi GS!!!! Proto pokud si myslíte, že jste TOP napište budeme se těšit.

Tak si myslím že toto je presne ten prípad na ktorý je to tam napísané.
Návrat hore Goto down
nwankwo
Hero
Hero



Počet príspevkov : 296
Join date : 13.07.2011
Age : 37
Bydlisko : Sarisske Bohdanovce

80 lvl mage  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 80 lvl mage    80 lvl mage  EmptyPi 26 august 2011, 08:59

Ja som tak isto ZA zopar vyhrad tam je co sa tyka talentov a glyphov z glyphov hlavne naco je do pve glyph of mage armor jednoznacne si ho vymen za glyph of molten armor v obydvoch specoch a este par talentov by som pomenil ale inak je to OK co sa tyka eq to myslim nieje problem to sa da nazbierat velmi rychlo ved uz pomaly nikto nic nechce ani z icc 25 ked sa nepocitaju trinkety a zbrane a este par kuskov teda preco nevyskusat este je stale obodobie dovoleniek takze vela hracov nehra teda stale niekto chyba nevydim problem
Návrat hore Goto down
Pedersen
Nováčik
Pedersen


Počet príspevkov : 37
Join date : 26.08.2011
Bydlisko : Brezno

80 lvl mage  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 80 lvl mage    80 lvl mage  EmptyPi 26 august 2011, 09:11

A je vdaka ze si mi to napisal by som nato neprisiel do vianoc Smile ..Zrejme som to tam dal omylom do pve by som si to nedal .este raz vdaka..Urcite som na aukcii videl Glyph of M..a uz som si myslelze to bude Molten ale bolo to Mage ..trosku fail :X
Návrat hore Goto down
nwankwo
Hero
Hero



Počet príspevkov : 296
Join date : 13.07.2011
Age : 37
Bydlisko : Sarisske Bohdanovce

80 lvl mage  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 80 lvl mage    80 lvl mage  EmptyPi 26 august 2011, 09:25

Pedersen napísal:
A je vdaka ze si mi to napisal by som nato neprisiel do vianoc Smile ..Zrejme som to tam dal omylom do pve by som si to nedal .este raz vdaka..Urcite som na aukcii videl Glyph of M..a uz som si myslelze to bude Molten ale bolo to Mage ..trosku fail :X

stava sa aj v lepsich rodinach nestresuj hlavne to zmen lebo to vyzera dost otrasne do pve Very Happy Razz
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




80 lvl mage  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 80 lvl mage    80 lvl mage  EmptySo 27 august 2011, 01:45

Jeden chytry mage mi poradil, ze je blbost nosit 5/5 v arcane stability, cili tam muzes usetrit nejake talenty + nemas nahodou prehitovano? ja s tim mel desnej problem dokonce jsem vyhazel talenty z arcane focus.. to je jen tak co asi muzu trochu poradit.. jinak cim vic lidi z ofi tim lip aspon lidi budou vic chodit pve Razz
Návrat hore Goto down
Pedersen
Nováčik
Pedersen


Počet príspevkov : 37
Join date : 26.08.2011
Bydlisko : Brezno

80 lvl mage  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 80 lvl mage    80 lvl mage  EmptySo 27 august 2011, 02:39

tie arcane talenty som mal zmenene kvoli toc 10 / 25 a togc 10 co som nedavno dal ..lebo na valkyriach rusi cast + na anubovi som potreboval na lich swarm ..to je jediny dvovod preco to tak mam a hitu mam 17 % na arcane na fire si dam t10.5 ruky a mam 16.92 ..stale sa pracuje na equipe no za mesiac a pol sa toho nedalo viac stihnut + moje epicke rolly Smile
Návrat hore Goto down
Deumos
Veteran
Veteran
Deumos


Počet príspevkov : 118
Join date : 21.07.2010
Age : 38
Bydlisko : near Nitra

80 lvl mage  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 80 lvl mage    80 lvl mage  EmptySo 27 august 2011, 02:44

Som, of course, ZA prijatie. Dalsi skuseny hrac typu Langosa Wink by mal byt prinosom.
Návrat hore Goto down
Maho
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 224
Join date : 23.07.2011
Age : 33

80 lvl mage  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 80 lvl mage    80 lvl mage  EmptySo 27 august 2011, 03:01

tak ked skladas eq beres to co je po ruke, ja som s huntom mal 600 hitu Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




80 lvl mage  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 80 lvl mage    80 lvl mage  EmptySo 27 august 2011, 04:22

mno to jo ale jestli do toho hitu pocitas i 3% od sh priesta, jinak 5/5 je vazne blbost protoze 35% ti dava conc aura od palata
Návrat hore Goto down
Pedersen
Nováčik
Pedersen


Počet príspevkov : 37
Join date : 26.08.2011
Bydlisko : Brezno

80 lvl mage  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 80 lvl mage    80 lvl mage  EmptySo 27 august 2011, 04:58

nemozes sa spoliehat ze budes mat stale v raide ci parte classy ktore ta boostnu alebo ti capnu hit ..zatial sa stretavam na raidoch s ludmi s vysokym Gs nizkym IQ ..stale tam maju pozapinane zbytocne aury na speed a podobne mam dvovod nato aby som si tieto veci zabespecil sam lebo na freecku som si uvedomil ze ludia tu maju take veci ako flasky na raide ci jedlo uplne v p*** ..Preman je to neskutocna zmena prist sem a na kazdom raide s otvorenymi ustami pozerat ze "KDE SOM TU K*** PRISIEL ".. Len tolko k tomu
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

80 lvl mage  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 80 lvl mage    80 lvl mage  EmptySo 27 august 2011, 05:20

áno Smile ani langi nemal hviezdny eq ked sa sem hlasil ale pomohol nam velmi co sa tyka ICC taktik/testov novych bossov Smile takze si myslim ze budes prinosom,napokon mage sa nestrati Razz
Návrat hore Goto down
Alpacinosvk
Hero
Hero
Alpacinosvk


Počet príspevkov : 350
Join date : 24.08.2010
Age : 33
Bydlisko : Furca, Kosice Ghetto

80 lvl mage  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 80 lvl mage   80 lvl mage  EmptyNe 28 august 2011, 21:20

ZA, Ale nemudruj tolko jak langi Very Happy:D:D:D:D (joky) Very Happy
Návrat hore Goto down
Langi
Hero
Hero
Langi


Počet príspevkov : 387
Join date : 21.03.2011

80 lvl mage  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 80 lvl mage    80 lvl mage  EmptyNe 28 august 2011, 22:27

Alpa Ticho lebo ta kicknem z G lol! sak ja som kludny ale ked to tolko seru aby som sa neputal do mudrovania Very Happy
Návrat hore Goto down
Ogmos
Veteran
Veteran
Ogmos


Počet príspevkov : 145
Join date : 25.10.2010
Age : 25
Bydlisko : p.r.a.h.a.

80 lvl mage  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 80 lvl mage    80 lvl mage  EmptyPo 29 august 2011, 16:18

k tobe:
-na ofiku byl tvuj PvE main mage? resp vypis toho, co mas odprogressovano, je s magem arca/fb/fbb?
-jakou spec tu planujes hrat?
-eq neni zadny zazrak, ale na start staci
-ja se taky divim nenoseni flask/scroll na raidy, ale taky tomu, ze po pul roce nema jeste pveckar vyrobeny 264craft veci, ktery by ho boostly, viz. ty a proc nemas dalsi profku na zvyseni pve statu?

STAV V G:

-mage closed stav
-3 x "active" mage na 2. main raid + Aliass/Vilda (nevim jak to zamyslej s pve, ale pro ted "inactive")
-teoreticky by se to dalo rozprostrit na 2 raidy rovnomerne (3x3), Fanta uz ma stejnej eq jak ja a v pripade Nwankwa, ktery ma taky dobry eq, by Huri mohl jit jinou spec (bylo by to za predpokladu aktivnosti vsech 5+1 magu, coz v budoucnu nemusi vubec bejt, eventualne nejaky stridani a zachovat klasicky 2x2)
-equipujeme Lietha


TAKZE 4 x mage v raidu je blbost (pokud ten raid vsichni netahnou), samozrejme konkurence je dobra vec, NAVIC ja taky nebudu hrat vecne, ostatni tez, doporuceni je, vsichni jsou desne "nadseni", ja jsem vecnej skeptik, ale nemam bejt proc "proti", az na ten full stav, zalezi podle mista (nebo spokojenost se stridackou) a to musi posoudit RL, takze pokud budou souhlasit Ti, tak ja budu tez PRO (coz by bylo dobry udelat do vikendu)

PS:
Langi napísal:
je trosku zmateny a nahnevany na sucasny stav spellov talentov Smile

"ja rikam porad, ze je mage low!"

by CL
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




80 lvl mage  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 80 lvl mage    80 lvl mage  EmptyPo 29 august 2011, 22:00

Ogmos napísal:

-equipujeme Lietha

mno popravde jsem se minulej tyden dostal na 5917 a vyraznejsi zmeny by zaslouzila uz jen wand, wrist a trinket

Ogmos napísal:

"ja rikam porad, ze je mage low!"

twe zrovna z tvych ust to zni tak desne funny ogmo Very Happy
Návrat hore Goto down
Pedersen
Nováčik
Pedersen


Počet príspevkov : 37
Join date : 26.08.2011
Bydlisko : Brezno

80 lvl mage  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 80 lvl mage    80 lvl mage  EmptyPo 29 august 2011, 22:58

Ako vidim budem musiet ist stebou na TS ,to je dlhsia debata BRO
Návrat hore Goto down
Langi
Hero
Hero
Langi


Počet príspevkov : 387
Join date : 21.03.2011

80 lvl mage  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 80 lvl mage    80 lvl mage  EmptyPo 29 august 2011, 23:16

Bitka?? a mna ani nezavolas Sad
Návrat hore Goto down
Sponsored content





80 lvl mage  Empty
OdoslaťPredmet: Re: 80 lvl mage    80 lvl mage  Empty

Návrat hore Goto down
 
80 lvl mage
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Fantagyro -mage
» Vilda-mage
» Pocco / mage
» Tabby - Gnome mage (prihláška)
» Bubalko-Arcane mage

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Prijatí-
Prejdi na: