Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 TEKVA resto druid

Goto down 
+3
Jarci
Reveal
Lamer
7 posters
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




TEKVA resto druid Empty
OdoslaťPredmet: TEKVA resto druid   TEKVA resto druid EmptyUt 23 august 2011, 00:41

Nick postavy(must be 80): Tekva

* Class,Spec,Offspec,Profese: druid , resto, pvprest, ench,minng

* Vaše Gearscore: 5650 pve. po zapocte 5760 cakam na WF daggeru nakolko teraz mam 232

* Talent strom rad by som ho pridal ale :::New members are not allowed to post external links or emails for 7 days. Please contact the forum administrator for more information.

Info o altech (nick,class,spec,GS) Tekwa 80 DK, dmg 5300 pve tank 5200
a kopu mensich lvl

* Kolik ti je let? 17...novembri 18

* Průměrné fps na raidu , obvyklá latence,nemáš s tím problémy? fps 35+ a latency okolo 55... nikdy som s tym nemal problem

* DPS na dummy po 1 Milionu dmgu:som heal xD preco by som mal dmgovat? xD

* Jak ti vyhovuje náš raid time?Podmínka pro raidovaní je mít program TS 3 umíš ho používat, nebude to pro tebe problém? Mikrofon výhodou. : cas vyhovuje Smile a TS 3 mam , viem ho pouzivat, clovek vy neveril ale dokonca mam aj mikrofon

* Tvé PVE zkušenosti (tzn. kolik let hráš,na jakych serverech,za jake postavy, kolik máš odprogressovaných bossu):
takze nax 10/25 este za DK ako dmg, ulduar 10/25 tiez za DK DMG, toc 10/25 som healoval za druida, dmgoval ako bala, tankoval za DMG aj dmgoval...ICC10/25 icc10 som dmgoval aj takoval za DK, healoval aj dmgoval za druida, ICC 25 som len dmgoval za DK, healoval a dmgoval za druida....ICC profesora som este nedal

* Kde čerpáš informácie o svojej classe? internet, ludi ktorych vidim ze ma prehealuju....necham si poradit...chcem sa zdokonalovat

* Predchazející guilda,důvod proč jsi ji opustil a důvod proč chceš join CHOL a co od toho očekávaš? Znáš tu někoho kdo by sa za tebe mohl zaručit? LDF legionars a nasledne LMYC...kvoli rozpadu...CHOL preto lebo si myslim ze ste TOP guilda a islo sem dost kamaratov :sylwatiqus, nwankwo, quintas, mgodec

* Cokoliv chceš dodat např. o sobě(nepovinne)
takze wow hram v prvomrade pre zabavu...nemam rad afkovanie v raide...a sand to bude staci xD nikdy som nevedel pisat prihlasky tak ak som nieco dodrbkal tak sry
Návrat hore Goto down
Lamer
Veteran
Veteran
Lamer


Počet príspevkov : 172
Join date : 14.09.2010
Bydlisko : Banská Bystrica

TEKVA resto druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: TEKVA resto druid   TEKVA resto druid EmptyUt 23 august 2011, 01:11

mňa by zaujímalo ako sa dá "čakať " na wf dageru Very Happy

k tým linkom,čo tak sa vynájsť a rozdeliť to? zmeniť bodky na iný znak,abo čokolvek čo zabráni foru aby to bralo ako link -.-

"Dalej preto lebo momentalne ste najlepsia guilda na servery aj z CHOLkom. A CHOLko...pridu mi dost namysleni ludia co su tam.." (prihláška k Ordo Babanas) a sfakovali ťa aj tam,a to si ešte nikoho nestihol ohovárať.

Chápem že ťa nevezmú do jednej guildy tak sa hlásiť do ďalšej,ale for goodnes sakes, čo tak aspoň porozmýšlať čo napíšem do tej prvej prihlášky Very Happy?


Zamňa NIE,nie preto lebo si sa hlásil k ordo a nezobrali ťa,nie preto že si nás tam ohováral(to sú ingame sux veci ktoré ma nezaujímajú,a prakticky nemajú posudkovú hodnotu),ale preto,poviem to polopate,lebo očividne máš hlavu len nato aby ti nepršalo dokrku

Daj si facku a skús to u <Na love> myslím že tam budeš mať viac kamarátov
Návrat hore Goto down
Reveal
Hero
Hero
Reveal


Počet príspevkov : 379
Join date : 29.07.2010
Age : 29
Bydlisko : Nitra

TEKVA resto druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: TEKVA resto druid   TEKVA resto druid EmptyUt 23 august 2011, 02:21

Neviem jak si stoja Rdruidi v gilde ale nemyslim že by sme mali brat Tekvu nakolko ma dost low eq na pritomny stav eq na serveri kde v raidoch unas je priemer 6k.

Lamer napísal:
"Dalej preto lebo momentalne ste najlepsia guilda na servery aj z CHOLkom. A CHOLko...pridu mi dost namysleni ludia co su tam.." (prihláška k Ordo Babanas) a sfakovali ťa aj tam,a to si ešte nikoho nestihol ohovárať.
Lamer trefa:D. Treba trocha uvažovat a nenakladat prihlaške a jednu gildu a neskor sa do nej hlasit. Je to dost blbe no. Lamer je špion(Paparaci alebo jak sa to piše:D) najde na každého nejakú špinu.


GL skus štastie v Ordo Satanas. Tý berú všetko.
Návrat hore Goto down
Jarci
Admin
Admin
Jarci


Počet príspevkov : 492
Join date : 21.07.2010
Age : 32

TEKVA resto druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: TEKVA resto druid   TEKVA resto druid EmptyUt 23 august 2011, 02:27

zase raz nejaky srandista:)dam ti radu...nepicuj na forach druhych guild na nas ked sa sem hlasis....to forum semtam citam aj ja:)
Návrat hore Goto down
http://chol.omgforum.net
Anonymný
Anonymný




TEKVA resto druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: TEKVA resto druid   TEKVA resto druid EmptyUt 23 august 2011, 02:38



Na WF dagger sa da cakat tak ze dal si rat ale uz len čakáš kym bude zápočet na aréna pointy. Takze tak. Dalej k namyslenosti. Polka vašej G nevie ani odpisat ked clovek potrebuje radu. cize stojim si za tou namyslenosťou. A stojim si zatym. Dalej čítal ake podmienky treba. 5700 co budem mat. Dalej v nabore je za berete bala a resto druidou a lockov. Tak o com kurva točite? a stojim si za tym
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




TEKVA resto druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: TEKVA resto druid   TEKVA resto druid EmptyUt 23 august 2011, 02:40

Very Happy Very Happy Very Happy to budes mit v zivote tezke kdyz nevis jaky slova v jakych situacich pouzivat Very Happy
Návrat hore Goto down
Jarci
Admin
Admin
Jarci


Počet príspevkov : 492
Join date : 21.07.2010
Age : 32

TEKVA resto druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: TEKVA resto druid   TEKVA resto druid EmptyUt 23 august 2011, 02:43

ano bereme ,ale neberem vsetko o co zakopneme:D
Návrat hore Goto down
http://chol.omgforum.net
Anonymný
Anonymný




TEKVA resto druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: TEKVA resto druid   TEKVA resto druid EmptyUt 23 august 2011, 02:58

qcko Neviem? Sry ale nerád sa pcham do riti. Aj tie vaše komentáre. Ale nie.vy "nie ste" namyslený. Každý kto nema gear je u vas nula.
Jarci? Vsetko o co zakopnete ? A ako mam nazbierať gear? S LFG? Dal som 5700. Naco je guilda? Aby sa chodili raidy a equipovalo. Vy ste s akým gearom začínali icc? urcite ste mali každý 6 k gs +pravda
Návrat hore Goto down
Lamer
Veteran
Veteran
Lamer


Počet príspevkov : 172
Join date : 14.09.2010
Bydlisko : Banská Bystrica

TEKVA resto druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: TEKVA resto druid   TEKVA resto druid EmptyUt 23 august 2011, 03:03

tekwa napísal:


Na WF dagger sa da cakat tak ze dal si rat ale uz len čakáš kym bude zápočet na aréna pointy. Takze tak. Dalej k namyslenosti. Polka vašej G nevie ani odpisat ked clovek potrebuje radu. cize stojim si za tou namyslenosťou. A stojim si zatym. Dalej čítal ake podmienky treba. 5700 co budem mat. Dalej v nabore je za berete bala a resto druidou a lockov. Tak o com kurva točite? a stojim si za tym

a opať,žiadne myslenie dopredu,vedel si budeš chcieť wf dager? tak hrám areny aspoň na zápočet,to sú dva zápočty btw -.-

neviem kto ti neodpísal,takže mf,asi si nemal dobrý prístup abo si sa pýtal niečo v zmysle či championi pojdu všetci naraz etc Very Happy

áno máme otvorený nábor,splňaš všetky podmienky okrem dvoch nepísaných

Kludná a rozvážna povaha,and Braaaaaaaaains

stoj si začím chceš,radšej ukáž že sa mýlim,ináč ťažko pochodíš,takýchto tu už bolo
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




TEKVA resto druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: TEKVA resto druid   TEKVA resto druid EmptyUt 23 august 2011, 03:06

mam 1200 AP...po zapocte budem mat dost nato aby som si ho kupil...vcera som dal rat....tak aky je problem?
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




TEKVA resto druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: TEKVA resto druid   TEKVA resto druid EmptyUt 23 august 2011, 03:15

Proti bohužel žádné dobré zkušenosti z LMYC s tebou nemám.http://chol.omgforum.net/faq?mode=bbcode
Návrat hore Goto down
Maho
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 224
Join date : 23.07.2011
Age : 33

TEKVA resto druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: TEKVA resto druid   TEKVA resto druid EmptyUt 23 august 2011, 03:30

tiez som proti, v raidoch som ho moc nevidel, a ked tam uz bol tak nic neukazal Very Happy
Návrat hore Goto down
Langi
Hero
Hero
Langi


Počet príspevkov : 387
Join date : 21.03.2011

TEKVA resto druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: TEKVA resto druid   TEKVA resto druid EmptyUt 23 august 2011, 03:46

Prva otazka co je tvoj Main a co je tvoj Alt ?? za DK tank dmg za druida tank dmg heal ? wtf multifunkcny ?? alpa mas konkurenciu Very Happy

My sme namysleny hej? prepac toto neberiem to ze mi kazdych 10 min napise clovek co chce pretiahnut dungom, pretiahnut 2200rat, zobrat do guildy, vziat na icc na itemy, tradnut itemy z icc, atd, atd ako sa ty k takym zachovas?? ja ich rovno davam do ignore alebo napisem ked nieco chce nech si da prihlasku
ja som vyrastal na ofiku a tam sa to trosku inak berie takze poviem asi tolko ze vyjadrenia typu namyslenost atd nemas sancu kazda guilda ma zdvihnuty nos vid ze teba nevzalo Ordo
Osobne som proti tomu aby si siel do Chol uz len z principu nevezmu ta k ordo zahlasis sa sem, ked chces ist do Chol tak chces a nie ze sem ma nevezmu, tak idem inam
Doporucujem Guildy: na Love, Hornyes, Ordo Lentilkas a Blue Pearl...... howgh


Edit: ziadne profesie?Very Happy prepac fail Very Happy
Edit: uz si clenom Guildy Hornyes naco ti je lepsia ved icc chodia tak co ? Evil or Very Mad

Ked som si raz cital Prihlasku do BD a oni ho poslali do... len preto ze nemal profesie na svoju classu a ty tu mas mining to je useless Very Happy ale asi som moc narocny na hracou ked chcem aby splnali aspon zaklad prestudovali si Theorycrafty a ine nezmysli...


Naposledy upravil Langi dňa Ut 23 august 2011, 04:38, celkom upravené 3 krát.
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

TEKVA resto druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: TEKVA resto druid   TEKVA resto druid EmptyUt 23 august 2011, 04:01

no prrrrrr chlapec,ty ides na to nejak zhurta Very Happy

to ze je otvoreny nabor druidov neznamena ze sa sem automaticky dostanes.. a ten tvoj pristup alá "splnam podmienky naboru tak co kurva chcete" si nechaj pre ine TOP pve guildy <hornyes> a <na love> Very Happy

neviem kto ti neodpisal ale ked sudis namyslenost ludi podla toho ze ti neodpisu na tvoj dotaz tak to mas trochu prevratene meritko.. kebyze mi napises whisp v style jak pises posty alebo prihlasku tiez by som sa robila ze som afk Very Happy nikto nie je povinny venovat sa ti,vsetko je o slusnosti...


a ked uz ohovaras guildu aspon bud chlap a nenaser si do huby o 5 dni neskor ked si do nej podas prihlasku Wink


za mna urcite N I E Exclamation Exclamation



(p.s.: btw gemovat intel za restoda... no co k tomu dodat Very Happy )
Návrat hore Goto down
Alpacinosvk
Hero
Hero
Alpacinosvk


Počet príspevkov : 350
Join date : 24.08.2010
Age : 33
Bydlisko : Furca, Kosice Ghetto

TEKVA resto druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: TEKVA resto druid   TEKVA resto druid EmptyUt 23 august 2011, 05:04

PROTI, Co by si robil s takymi namyslencami v guilde ?



PS: No Life ak chces radu napise mi .... www.sybila.hu alebo www.teodoracajove.liskty.net Dakujem :-*

Peace.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





TEKVA resto druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: TEKVA resto druid   TEKVA resto druid Empty

Návrat hore Goto down
 
TEKVA resto druid
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Neprijatí-
Prejdi na: