Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

  Ixd blood tank

Goto down 
+9
Reveal
Gem
Kafo
nwankwo
zastaph
DESMiANA
Langi
Alpacinosvk
Vanillkaa
13 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Lamer
Veteran
Veteran
Lamer


Počet príspevkov : 172
Join date : 14.09.2010
Bydlisko : Banská Bystrica

 Ixd blood tank - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ixd blood tank    Ixd blood tank - Stránka 2 EmptyUt 02 august 2011, 10:53

Desmiana napísal:
jn reveal trosku epic,to som si aj ja vsimla Very Happy

si si to všimla lebo ťa dobieha v pointoch? xD (offtopic zase xD)


Takto,DK tanka nemáme,prakticky nám všetko tankujú paladinovia keď si tak vezmeš,IxD nieje zlý,dokonca nemá problém spraviť z pvp veci vec do pve) čo sa mi páči,(ak si ťa s niekým nepletiem) z mojho pohladu to chce trošku spestrenie,a pouvažovať o tom 4tom raide? ak nie tak znova prečistiť a úplne zastaviť tie prihlášky pretože nieje riešenie veta " niekam sa pichne"

PS:prečo nikto netankuje v unholy :X? šak je to geniálne -.-
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




 Ixd blood tank - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ixd blood tank    Ixd blood tank - Stránka 2 EmptyUt 02 august 2011, 11:12

Lamer napísal:



Takto,DK tanka nemáme,prakticky nám všetko tankujú paladinovia keď si tak vezmeš,IxD nieje zlý,dokonca nemá problém spraviť z pvp veci vec do pve) čo sa mi páči,(ak si ťa s niekým nepletiem) z mojho pohladu to chce trošku spestrenie,a pouvažovať o tom 4tom raide? ak nie tak znova prečistiť a úplne zastaviť tie prihlášky pretože nieje riešenie veta " niekam sa pichne"

PS:prečo nikto netankuje v unholy :X? šak je to geniálne -.-

S nikym si ma nepleties. Ano tankujem s WF mace lebo momentalne ziadna pve zbran pre blood DK neni lepsia Smile. Ked bude aktualna shadowmourne tak mozno budem uvazovat nad zmenou Very Happy

A k tomu unholy tankovy Very Happy Very Happy ako jeden cas som to skusal lebo som chcel byt iny Very Happy Very Happy ale oplati sa to max na HC dungy, inde je to nepouzitelne... Very Happy

PS: aj tak najviac imba bolo [Corpse Explosion] ked sa to necastilo, plosne aggro ako pica Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Reveal
Hero
Hero
Reveal


Počet príspevkov : 379
Join date : 29.07.2010
Age : 29
Bydlisko : Nitra

 Ixd blood tank - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ixd blood tank    Ixd blood tank - Stránka 2 EmptyUt 02 august 2011, 11:16

Ked bude aktuálna Shadowmourne. lol!

Nemyslim si že nejaky tank ako main spec v najlepšich gildách axu bude mat. Tu axu bude mat pár najlepších dmgerov na serveri.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




 Ixd blood tank - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ixd blood tank    Ixd blood tank - Stránka 2 EmptyUt 02 august 2011, 11:27

Reveal napísal:
Ked bude aktuálna Shadowmourne. lol!

Tu axu bude mat pár najlepších dmgerov na serveri.
+Ixd Razz
Návrat hore Goto down
Gem
Hero
Hero
Gem


Počet príspevkov : 256
Join date : 24.10.2010
Bydlisko : JMK

 Ixd blood tank - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ixd blood tank    Ixd blood tank - Stránka 2 EmptyUt 02 august 2011, 11:32

Myslím že konec tlachání. Proč nikdo netankuje v UH, na to se mě mužeš zeptat ingame Lamer. Ostatní věci řešte v guildě nebo přes /w
Ani shadowmourne není lepší jak 264 WF zbraň na tanka takže ende.
Měl by se někdo kompetentní vyjádřit co a jak a blocknout to...začíná se to zvrhávat

Tak či tak, statistika hovoří jasně za přijetí.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




 Ixd blood tank - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ixd blood tank    Ixd blood tank - Stránka 2 EmptyUt 02 august 2011, 11:44

Gem napísal:

Tak či tak, statistika hovoří jasně za přijetí.

To som rád Very Happy.

Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




 Ixd blood tank - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ixd blood tank    Ixd blood tank - Stránka 2 EmptyŠt 04 august 2011, 04:31

Tak co? Aky je zaverecny verdikt Question Question Question
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

 Ixd blood tank - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ixd blood tank    Ixd blood tank - Stránka 2 EmptySo 06 august 2011, 06:17

Tanky:

sobota (EPGP) - Vanillkaa + Trinitty
nedela (EPGP) - Erendil + Robigus
utorok (roll) - rozne (Fikas, Thut-ten ale skoncil s 25 manmi ale neviem ci aj s tymto raidom v utorok, Varez-mimo g, mozno dalsi nenapadne ma uz kto tam zvykne byt tank)

Jedinu sancu, kde by si sa mohol uplatnit vidim v utornajsom, ktory zvykne zacinat az o 18:00 s tym, ze budes nahradnik na sobotu/nedelu ked niektory z nich nemoze. Bud tu utorok dohodneme sa.
Návrat hore Goto down
Camelko
Veteran
Veteran
Camelko


Počet príspevkov : 159
Join date : 08.09.2010
Bydlisko : Topoľčany

 Ixd blood tank - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ixd blood tank    Ixd blood tank - Stránka 2 EmptySo 06 august 2011, 19:48

zastaph napísal:
Tanky:

sobota (EPGP) - Vanillkaa + Trinitty
nedela (EPGP) - Erendil + Robigus
utorok (roll) - rozne (Fikas, Thut-ten ale skoncil s 25 manmi ale neviem ci aj s tymto raidom v utorok, Varez-mimo g, mozno dalsi nenapadne ma uz kto tam zvykne byt tank)

Jedinu sancu, kde by si sa mohol uplatnit vidim v utornajsom, ktory zvykne zacinat az o 18:00 s tym, ze budes nahradnik na sobotu/nedelu ked niektory z nich nemoze. Bud tu utorok dohodneme sa.

neviem co chces dohadovat podla mna sa urcite vmesti.
1. Dk main spec tank nemame co je CHYBA
2. casto chyba niekdo z tankov v sobotu/nedelu
3. nabralo sa vela ludi alt raid uz bude len nas alt raid myslim ze tam nebude chodit nikdo mimo G = neviem preco by mal chodit nejaky Varez POKIAL sa hlasia nase tanky neni ho treba

PS : ten alt raid treba spravit na urovni trocha mozno pomixovat s mainami co nemaju raid a hlavte to davat do GC alebo aspon do guild message bo vela ludi niekedy ani nevie ci sa to ide , ten alt raid nie je az tak low co som tam bol naposledy myslim ze na nejaky 4-5 pokus by sme dali aj profaka ( co je velmi pekny uspech na to jak ten raid zacinal)

Návrat hore Goto down
Alpacinosvk
Hero
Hero
Alpacinosvk


Počet príspevkov : 350
Join date : 24.08.2010
Age : 33
Bydlisko : Furca, Kosice Ghetto

 Ixd blood tank - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ixd blood tank    Ixd blood tank - Stránka 2 EmptySo 06 august 2011, 20:08

Moj zlaty Camelko len pre tvoju informaciu v GC je ten Alt Raid Od kedy sa zacal chodit cize, vie o nom kazdy kto ma GC. ale vcelku suhlasim nech je ten raid zlozeny z guild members.
Návrat hore Goto down
Thut
Hero
Hero
Thut


Počet príspevkov : 262
Join date : 07.08.2010
Age : 32
Bydlisko : staroBRNO

 Ixd blood tank - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ixd blood tank    Ixd blood tank - Stránka 2 EmptyNe 07 august 2011, 01:17

Camelko napísal:

3. nabralo sa vela ludi alt raid uz bude len nas alt raid myslim ze tam nebude chodit nikdo mimo G = neviem preco by mal chodit nejaky Varez POKIAL sa hlasia nase tanky neni ho treba

PS : ten alt raid treba spravit na urovni trocha mozno pomixovat s mainami co nemaju raid a hlavte to davat do GC alebo aspon do guild message bo vela ludi niekedy ani nevie ci sa to ide , ten alt raid nie je az tak low co som tam bol naposledy myslim ze na nejaky 4-5 pokus by sme dali aj profaka ( co je velmi pekny uspech na to jak ten raid zacinal)


1) Verim ze jsi mel tezkou sobotni noc, a proto jsi to nemyslel vazne.

2) Opravdu tomu verim.

3) A ted vazne. Jdi si znova precist ten topic o alt raidu ktery jsem zakladal. A prosim, precti si ho znova a dukladne.

4) Tu definici "nejaky Varez" jsi urcite z vyse uvedeneho nemyslel vazne a je vysledkem face rollu na klavesnici. V zacatcich by se ten raid bez mych pratel neslozil a pravdepodobne by neexistoval a specialne prave bez Vareze, to ze ted sem prisli nejaci funny hordacci pro me neni duvod abych definici toho raidu menil, a jestli tohle ma bejt kurva duvod abych kurva neprestal hrat aspon v to utery tak neprestanu.

5) Pomixovat alt raid s mainama? Proc to byl asi alt raid? Aby se tam dostali lidi za alty? Super budeme mit alt raid kam se clovek za alta nedostane, protoze mame slabeho maina ktery nema na to aby chodil o vikendu!

6) Je to offtopic a na srdci toho mam vic, jestli toho chces vic slyset, kontaktu na me mas vic, i ostatni.
Návrat hore Goto down
Camelko
Veteran
Veteran
Camelko


Počet príspevkov : 159
Join date : 08.09.2010
Bydlisko : Topoľčany

 Ixd blood tank - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ixd blood tank    Ixd blood tank - Stránka 2 EmptyNe 07 august 2011, 02:57

alpa sry no kravinu som napisal GC moc nesledujem ja len ze dost casto sa ludia pytaju ci sa vobec ide ....

2ja raid leadri a kazdy tvrdi nieco ine jeden suhlasi s tym aby to chodila len G a druhy je silno proti , mne to je fuk bol som tam dokopy 3x nemusim tam chodit len sa vy dohodnite..
Návrat hore Goto down
Langi
Hero
Hero
Langi


Počet príspevkov : 387
Join date : 21.03.2011

 Ixd blood tank - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ixd blood tank    Ixd blood tank - Stránka 2 EmptyNe 07 august 2011, 04:09

Varez To tankuje odkedy sa zacal skladat tak isto ako ludia z Ega... Ten raid ma dostatok tankov a vzdy mal tak vobec by som neriesil toto... Ludia od Ega ten alt raid vzdy podrzali Healmi Tankami tak tu si fakt vedla Camel.... keby nebolo ich tak ten raid terza neexistuje
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




 Ixd blood tank - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ixd blood tank    Ixd blood tank - Stránka 2 EmptyNe 07 august 2011, 06:33

Za ego dekuju za podporu, camel pro nas je to jedinej zpusob jak se dostat do 25tky, ten raid byl konstruovanej tak jak psal thut, a vim ze prisla spousta novych lidi ale ver mi, ze jsme na tom raidu taky delali.


jarci pls hod to do trashu jsem si nevsiml ze je to spam v prihlasce
Návrat hore Goto down
heector
Veteran
Veteran
heector


Počet príspevkov : 166
Join date : 24.07.2010
Age : 31
Bydlisko : Trnava

 Ixd blood tank - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ixd blood tank    Ixd blood tank - Stránka 2 EmptyNe 07 august 2011, 07:05

prosim premazat jarciho to co napisal camel a dalsie to co sa tu hodla prirovnak k hadke a si prijaty a uz je len natebe ci pre zaciatok bude chodit 3 raid a obcas nektori z main raidov ked nejaky tank nemoze rozhodnutie je len a len natebe
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




 Ixd blood tank - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ixd blood tank    Ixd blood tank - Stránka 2 EmptyNe 07 august 2011, 08:37

ok chapem a este jedna pripomienka od 13.8. do 25.8. som v Grecku tak len aby ste v tom case so mnou nepocitali Smile
Návrat hore Goto down
Camelko
Veteran
Veteran
Camelko


Počet príspevkov : 159
Join date : 08.09.2010
Bydlisko : Topoľčany

 Ixd blood tank - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ixd blood tank    Ixd blood tank - Stránka 2 EmptyNe 07 august 2011, 10:14

locknite to uz ho prijali myslim , okey okey klud ospravedlnujem sa
Návrat hore Goto down
Sponsored content





 Ixd blood tank - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ixd blood tank    Ixd blood tank - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Ixd blood tank
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Primmy tank DK blood
» Arinko - Blood DK
» Cealon - Balance/Resto/Feral Tank DRUID
» Chupkeja(tank\heal\retri) Slimko(arcane\fire)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Prijatí-
Prejdi na: