Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Renie - holy/disciple (shadow)

Goto down 
+4
Thut
Pats
DESMiANA
Kathia
8 posters
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Renie - holy/disciple (shadow) Empty
OdoslaťPredmet: Renie - holy/disciple (shadow)   Renie - holy/disciple (shadow) EmptyUt 26 júl 2011, 22:03

* Renie
* Priest, Holy/Discipline/Shadow (cokoliv se nejvíc hodí u mě není problém přehodit), Tailoring, Engineering
* 5857 (po převodu k ali mi nefungují setovky z ToC, takže je to mixlý s PvP gearem)
* Talent strom:

"The following errors were found
You are not allowed to post links and emails"

Nejsem si úplně jistej proč, ale až mi to půjde tak vám tu ty odkazy klidně hodím.

* Je mi 20 let.
* Fps na raidu mi neklesá nikdy pod 50 a s latencí většinou problém není.
* Prumerne dps na dummy po 1 Milionu dmg. 5k+, ale hlásím se spíš jako holy/disciple
* Screen UI: "The following errors were found. You are not allowed to post links and emails" + DBM při raidu
* Oba raid timy fajn. TSko mám, mikrofon taky. -.-
* Tvoje PVE zkušenosti. ToC 25 HC na anth, ICC nonhero a cata heroicy na offi
* Kde čerpáš informácie o svojej classe? Dřív jsem koukal na elitistjerks, ale už jsem chvíli nechodil raidy a nevím jestli tam mají ještě wotlk info, kdyžtak strejda google najde vše.
* Predchazející Guilda SFU, odešel jsem kvůli převodu k ali. Od CHoL očekávám lepší komunitu než v SFU a kvalitnější PvE (a taky itemzz). Znám Thuta a spol., Kathiu atd.
* Radši bych chodil PvE za heal, ale pokud by byl potřeba sPriest, tak s tím nemám problém. A pokud by nestačilo moje dps, tak mě stačí nafeedit gear a všechno bude vyřešený Wink.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Renie - holy/disciple (shadow) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Renie - holy/disciple (shadow)   Renie - holy/disciple (shadow) EmptySt 27 júl 2011, 00:21

Šimonko je super clovek, o zabavu je s nim postarane, skill tam nejaky ten bude. Smile
Návrat hore Goto down
Kathia
Bažant
Bažant
Kathia


Počet príspevkov : 85
Join date : 23.07.2010
Age : 30
Bydlisko : Otrokovice ČR ( kusok od zlína )

Renie - holy/disciple (shadow) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Renie - holy/disciple (shadow)   Renie - holy/disciple (shadow) EmptySt 27 júl 2011, 00:31

Je to v pohodě člověk teda co sem sním kecal na TS priest je určitě dobrý.. Jeden z nejlepších priestů co znám ( high PVP skill Pve neviem).. já jsem tu přece " hovno " ale za mě ZA
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Renie - holy/disciple (shadow) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Renie - holy/disciple (shadow)   Renie - holy/disciple (shadow) EmptySt 27 júl 2011, 00:41

no nevidim ti talenty ani ui tak nemozem posudit Very Happy

co sa tyk toho shadowa tak to je slabucke ale tipujem ze tam nebude uplne vypapkany eq a ze si skor holy/disco Smile pocula som ze si skilla v PvP takze ak ti nebude moc trhat zily ze by si sa nedostal na kazdy raid tak za mna za. ale teraz sa sem hlasi este jeden skilled holy priest a ked sa vezme tak jedine bude miesto skor v alt raide :X
Návrat hore Goto down
Pats
Hero
Hero
Pats


Počet príspevkov : 294
Join date : 31.07.2010

Renie - holy/disciple (shadow) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Renie - holy/disciple (shadow)   Renie - holy/disciple (shadow) EmptySt 27 júl 2011, 01:08

Kathia napísal:
Je to v pohodě člověk teda co sem sním kecal na TS priest je určitě dobrý.. Jeden z nejlepších priestů co znám ( high PVP skill Pve neviem).. já jsem tu přece " hovno " ale za mě ZA
ked uz nic tak inv na pvp rank a nech sa vypracuje.. casom ukaze ze vsetkych nasich priestov spapa na ranajky Razz
ani necitam prihlasku vidim renie... jeden z dvoch ludi na anthorke ktorych uz od tbc neznasam lebo ich neviem nijak dat Evil or Very Mad
xD ale ne jk, pamatam si este jak ste s dubaakom a jeho buglym petom dali rank 1 a kolko tu bolo flamu no nikdy si sa nechoval jak daky ***** (tukan) a za tie roky som len pozitiva o tebe pocul.. a jak ste nas davali na SSO pri daily 2v4 a pod -.- i hate you.. ZA
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Renie - holy/disciple (shadow) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Renie - holy/disciple (shadow)   Renie - holy/disciple (shadow) EmptySt 27 júl 2011, 03:03

Sem ZA A vitej Smile
Návrat hore Goto down
Thut
Hero
Hero
Thut


Počet príspevkov : 262
Join date : 07.08.2010
Age : 32
Bydlisko : staroBRNO

Renie - holy/disciple (shadow) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Renie - holy/disciple (shadow)   Renie - holy/disciple (shadow) EmptySt 27 júl 2011, 03:11

Fear ejkejej nejkomplexnejsi hrac jakyho jsem kdy potkal, rekl bych vitej na palube, mnou se tu ale neohanej, jsem v jistych kruzich povazovan za nepohodlneho. Nekdy zas zajdem na "limonadku".
Návrat hore Goto down
Deumos
Veteran
Veteran
Deumos


Počet príspevkov : 118
Join date : 21.07.2010
Age : 38
Bydlisko : near Nitra

Renie - holy/disciple (shadow) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Renie - holy/disciple (shadow)   Renie - holy/disciple (shadow) EmptySt 27 júl 2011, 03:49

Zatial by som ho zobral ako pvp, uvidime ako to bude vyzerat s raids tieto tyzdne, hlavne co sa tyka poctu hracov v nich + este caka jeden potencionalny priest na test, ktory je pve only.
Návrat hore Goto down
blinkme
Bažant
Bažant
blinkme


Počet príspevkov : 52
Join date : 24.07.2010
Age : 32

Renie - holy/disciple (shadow) Empty
OdoslaťPredmet: .   Renie - holy/disciple (shadow) EmptySt 27 júl 2011, 21:03

nevim no.. jako kde ho stete natlacit?
Návrat hore Goto down
Pikóó
Hero
Hero



Počet príspevkov : 272
Join date : 23.07.2010

Renie - holy/disciple (shadow) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Renie - holy/disciple (shadow)   Renie - holy/disciple (shadow) EmptySt 27 júl 2011, 21:33

blinkme napísal:
nevim no.. jako kde ho stete natlacit?
souhlas Very Happy akože každá přihláška za na test už se těším na bordel v g .. D:
Návrat hore Goto down
Alpacinosvk
Hero
Hero
Alpacinosvk


Počet príspevkov : 350
Join date : 24.08.2010
Age : 33
Bydlisko : Furca, Kosice Ghetto

Renie - holy/disciple (shadow) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Renie - holy/disciple (shadow)   Renie - holy/disciple (shadow) EmptyŠt 28 júl 2011, 03:11

ZA zatial vsak iba ako PvP .... Situacia ukaze ci bude treba do raidu priesta .
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Renie - holy/disciple (shadow) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Renie - holy/disciple (shadow)   Renie - holy/disciple (shadow) Empty

Návrat hore Goto down
 
Renie - holy/disciple (shadow)
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Shadovvagína
» Bilion - Shadow
» Dilana- Shadow
» Shadowprist-Priest Shadow
» Holymagic Shadow priest

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Prijatí-
Prejdi na: