Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Neeroe-Combat/Assa Roguna

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Neeroe-Combat/Assa Roguna Empty
OdoslaťPredmet: Neeroe-Combat/Assa Roguna   Neeroe-Combat/Assa Roguna EmptyNe 24 júl 2011, 11:39

*1* Nick postavy- Neeroe

*2* Class,Spec,Offspec,Profese- Rogue, Combat/Assasionation, Eng-450, Mining-450

*3* Vaše Gearscore- PVE-5970, PVP-5800

*4* Talent strom
http://wow335.gamestool.net/roguet.php?30520000514000000000000000002520510000350152231005012510000000000000000000000000000


*5* Kolik ti je let?- 16

*6* Průměrné fps na raidu , obvyklá latence,nemáš stím problémy?- Fps:20-25 Ms:30-50

*7* Prumerne dps na dummy po 1 Milionu dmg- Dummy:6k

*8* Jak ti vyhovuje náš raid time?Podmínka pro raidovaní je mít program TS 3 umíš ho
používat, nebude to pro tebe problém? Mikrofon výhodou- Tak časy mi vyhovujú a TS používam a ovládam ho.

*9* Tvoje PVE zkušenosti- Ovládam v podstate všetky taktiky okrem new otvoreného poschodia v icc-Crimson Hall.

*10* Kde čerpáš informácie o svojej classe?- Wowhead.com,Roguerogue.com

*11* Predchazející Guilda duvod proc jsi ji opustil?Důvod proč chces join CHOL a co
od toho očekávaš? Znáš tu někoho kdo by sa za tebe mohl zaručit?- Moja posledná guilda bola Loch Modan Yacht Club a odyšiel som pretože do guildy sa v poslednom čase naberali úplne neskúsený a nenaequipovaný hráči, tým pádom sa to začalo v posledom čase upadať a pomaly rozpadať.Chcel by som sa stať členom vašej guildy pretože ste jedna z najkvalitnejších PVE guíld na serveru a verím že by som bol preňu prínosom pretože dobre ovládam svoj class a som trpezlivý a rád pomôžem členom guildy ked to budú potrebovať Zaručiť sa zamňa môže Trinitty.

*12* Cokoliv chceš dodat např. o sobe- Som študent na strednej škole v Námestove, obdor pracovník marketingu, vo svojom voľnom čase sa venujem volejbalu,futbalu a samozrejme kamarátom:)

Ak budete mat ešte nejaké otázky tak ma kontaktujte v hre:) z pozdravom Nero.












Návrat hore Goto down
Alpacinosvk
Hero
Hero
Alpacinosvk


Počet príspevkov : 350
Join date : 24.08.2010
Age : 33
Bydlisko : Furca, Kosice Ghetto

Neeroe-Combat/Assa Roguna Empty
OdoslaťPredmet: Neeroe-Combat/Assa Roguna   Neeroe-Combat/Assa Roguna EmptyNe 24 júl 2011, 12:33

Musim byt PROTI, Rogunov je pretlak, na 1 raid sa nam hlasilo az 7 rogun myslim ze 6 z toho maini sry ale rogue uz je moc .
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Neeroe-Combat/Assa Roguna Empty
OdoslaťPredmet: Re: Neeroe-Combat/Assa Roguna   Neeroe-Combat/Assa Roguna EmptyNe 24 júl 2011, 20:53

http://chol.omgforum.net/t235-topic

moj postoj z 25.12. sa nezmenil Very Happy a navyse rogun je fakt strasne vela takze zasa raz proti
Návrat hore Goto down
Bonereaver
Veteran
Veteran
Bonereaver


Počet príspevkov : 107
Join date : 23.08.2010

Neeroe-Combat/Assa Roguna Empty
OdoslaťPredmet: Re: Neeroe-Combat/Assa Roguna   Neeroe-Combat/Assa Roguna EmptyPo 25 júl 2011, 10:33

rogunu je tazko napratat teraz do raidu ked nas je dost :/, jedine...ze by si sa vysvihol nad nas co chodime raidy teraz Razz
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Neeroe-Combat/Assa Roguna Empty
OdoslaťPredmet: Re: Neeroe-Combat/Assa Roguna   Neeroe-Combat/Assa Roguna EmptySt 27 júl 2011, 08:46

Bonereaver napísal:
rogunu je tazko napratat teraz do raidu ked nas je dost :/, jedine...ze by si sa vysvihol nad nas co chodime raidy teraz Razz

No to by bolo možno možné ale len za Assa talenty:)
Návrat hore Goto down
Bonereaver
Veteran
Veteran
Bonereaver


Počet príspevkov : 107
Join date : 23.08.2010

Neeroe-Combat/Assa Roguna Empty
OdoslaťPredmet: Re: Neeroe-Combat/Assa Roguna   Neeroe-Combat/Assa Roguna EmptyŠt 28 júl 2011, 00:49

Nikto ti nehovori ze by si mal hrat holy talenty Very Happy....treba hrat tie...kde das najviac dmg Razz
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Neeroe-Combat/Assa Roguna Empty
OdoslaťPredmet: Re: Neeroe-Combat/Assa Roguna   Neeroe-Combat/Assa Roguna EmptyŠt 28 júl 2011, 23:28

Bonereaver napísal:
Nikto ti nehovori ze by si mal hrat holy talenty Very Happy....treba hrat tie...kde das najviac dmg Razz


No tak za tie už hrám:)
Návrat hore Goto down
Ogmos
Veteran
Veteran
Ogmos


Počet príspevkov : 145
Join date : 25.10.2010
Age : 25
Bydlisko : p.r.a.h.a.

Neeroe-Combat/Assa Roguna Empty
OdoslaťPredmet: Re: Neeroe-Combat/Assa Roguna   Neeroe-Combat/Assa Roguna EmptyŠt 04 august 2011, 20:27

Neeroe
Předmět příspěvku: Re: Prihláška-Neeroe
PříspěvekNapsal: 21 kvě 2011, 23:29

Vonjose píše:
Prečo si odišiel z CHOL?


Nevyhovoval mi čas raidov... a nebavilo ma to tam vôbec.

ROFL & PROTI
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

Neeroe-Combat/Assa Roguna Empty
OdoslaťPredmet: Re: Neeroe-Combat/Assa Roguna   Neeroe-Combat/Assa Roguna EmptyPi 05 august 2011, 05:42

Bohuzial si neprijaty. Prajeme ti vela stastia pri hladani inej guildy.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Neeroe-Combat/Assa Roguna Empty
OdoslaťPredmet: Re: Neeroe-Combat/Assa Roguna   Neeroe-Combat/Assa Roguna Empty

Návrat hore Goto down
 
Neeroe-Combat/Assa Roguna
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Nokiaa combat/assa
» Prihláška-Neeroe
» Nyen - assa rogue
» Rzor-Assa-Rogue
» [NEPRIJATY] Taja - assa rogue

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Neprijatí-
Prejdi na: