Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Fiqqin-retri pala

Goto down 
+7
Alpacinosvk
Jarci
Ogmos
heector
Choo
Langi
DESMiANA
11 posters
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Fiqqin-retri pala Empty
OdoslaťPredmet: Fiqqin-retri pala   Fiqqin-retri pala EmptySt 22 jún 2011, 09:24

1. Nick postavy:
Fiqqin

2. Class,Spec,Offspec,Profese:
Paladin, retri PVE / retri PVP(protect), ENG(450) / JWC(436)

3. Vaše Gearscore:
5850PVE, 6k+ PVP...retri...a protect zatim málo

4. Talent strom
http://wow335.gamestool.net/paladint.php?050200000000000000000000000520000000000000000000000005232051203331322133231331

5. Průměrné fps na raidu , obvyklá latence,nemáš stím problémy?
Tak fps mam cca 20-25 v 25ce.., latency mám přibližně 40-50, problémy s tím nemám..jen když
je bouřka no..to trochu Smile ted s nových PC to je ještě lepší


6. Screenshot vašeho ui nejlépe z raidu
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/121/wowscrnshot062211213134.jpg/
neni sice z raidu, ale je tam vše podstatné ..ještě za Hordu jestli to nevadí xD


7. Kolik ti je let?
17

8. Jak ti vyhovuje náš raid time?Podmínka pro raidovaní je mít program TS 3 umíš ho
používat, nebude to pro tebe problém? Mikrofon výhodou.

Raid time mi vyhovuje Smile..je to lepší, když je to takhle dříve odpoledne..TS-samozřejmě že ho UMÍM
používat a problém to opravdu není..mikrofon také mám..


9. Tvoje PVE zkušenosti?
tak progreslí mam zatim vše co je OPEN...Naxx 10/25,Uld 10/25, OS 10/25, VoA 10/25, ToC10/25,
ToGC10/25(4/5),ICC 10(5/6),ICC 25(5/6)
...taktiky ovládám zatim u celého ICC co je OPEN...jedině možná tak Profesor neni na 100%..ale jinak OK
jinak PVE zkušenosti...tak všechny raidy,dungy atd..jak TBC tak WotLK...Smile a možná se i můžeme připravovat
na Cata Smile ale tu na Anthorce..to nevim nevim Smile


10. Jsi ochotný tvrdě progresovat, utrácet goldy za opravy při wipech a tolerovat chyby
ostatních? Schopnost přijímat kritiku a přizpůsobit se požadavkům na raidu nebo guildy?

Tak o tom přece WoW je...o tom progresování a dávání do toho kousek sebe i financí Smile
a samozřejmě, když někdo něco pokazí,zaviní wipe nebo tak něco..tak je jasný,
že prostě musí nést zodpovědnost a unést tu kritiku..rád se přizpůsobím požadavkům,prosbám a návrhům..
..a k tomu progresování..doufám, že se brzy otevře i další patro icc..a tím pádem tu je další hromada času
ztrávená progresem Smile


11. Predchazející Guilda duvod proc jsi ji opustil?Důvod proč chces join CHOL a co
od toho očekávaš? Znáš tu někoho kdo by sa za tebe mohl zaručit?

Přešel jsem od Hordy, takže jsem tu "nový"... do CHOL chci, protože to je skvělá guilda, se skvělíma hráčema Smile
a hlavně cíte co děláte, jak to děláte a proč to děláte..Smile SKILL!! očekávám od toho to, že bych konečně mohl
zdolat Anuba na ToGC 25 a Profesora na ICC25..Smile zatím 2nejvíc bossové no.. a od Vás z guildy znám Kafa...
také přešel..ale on mě nezná(asi) ..a Ppriest..ten by mě znát mohl..ale nevím jestli si vzpomene..Smile tím pádem
nemůžu hodnotit žádné Ali guildy Wink


12. Cokoliv chceš dodat např. o sobě:
Tak studuju na Střední Průmyslové škole...rád zajdu ven s kámošema..zakalim..zapařim na PC..nebo pracuji na PC...rád hraju fotbal,florbal,ping-pong Smile a samo...a nějaký ten kontakt.. skype: fiq.cz ,FB, TS/VT-po domluvě neni problém
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Fiqqin-retri pala Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fiqqin-retri pala   Fiqqin-retri pala EmptySt 22 jún 2011, 09:30

za prihlasku OBROVSKE plus,konecne niekto kto pochopil ako sa prihlasky pisu !!!!!

no takto.. kedze si presiel od hordy,skus napisat preco si presiel a v akej guilde/guildach si tam bol. myslim si,ze na test jednoznacne ZA ale asi skus pokecat este s Pikom o talentoch atd,do toho sa nevyznam. GS pekne aj ked to nie je vsetko,treba v test raide si overit ci si schopny a tak dalej Smile ale zatial vyzera slubne,jeden retri by sa podla mna este uzivil len dufam ze si aj aktivny a nie ze ta vezmeme a 2 mesiace budes off Razz za mna máš zatial ZELENÚ


edit: btw tu taktiku na profaka si urcite dostuduj ak chces ist do CHOL Wink
Návrat hore Goto down
Langi
Hero
Hero
Langi


Počet príspevkov : 387
Join date : 21.03.2011

Fiqqin-retri pala Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fiqqin-retri pala   Fiqqin-retri pala EmptySt 22 jún 2011, 09:58

v Guilde momentalny stav 4x retri paldin... vsetci aktivny
Návrat hore Goto down
Choo
Admin
Admin
Choo


Počet príspevkov : 206
Join date : 18.09.2010
Age : 34
Bydlisko : Anfield Road

Fiqqin-retri pala Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fiqqin-retri pala   Fiqqin-retri pala EmptySt 22 jún 2011, 10:07

Hmm no me sa libi ja bych byl pro test v nejake TOGC 10 vezmeme si v uvahu ze Retrin je dost ale mame v druhem raidu neochotne wariory proc je nevymenit za Retri palu jsem za nejake test v TOGC 10 kdyz prokaze kvalitu proc ne mele jako MELE.

Otazka je co na to Hecta ja jsem ZA TEST
Návrat hore Goto down
heector
Veteran
Veteran
heector


Počet príspevkov : 166
Join date : 24.07.2010
Age : 31
Bydlisko : Trnava

Fiqqin-retri pala Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fiqqin-retri pala   Fiqqin-retri pala EmptySt 22 jún 2011, 11:07

vy mate seci oci na zadku ste slepi kam mate davat prihlasku tam dole mas ze prihlasky a ze paladin fak uz ze no coment ale jedno sa musi uznat pekna prihlaska zato mas umna jedno bezvyznamne + Very Happy
a proti 4 retrini nam stacia viac netreba zatial full stav
Návrat hore Goto down
Ogmos
Veteran
Veteran
Ogmos


Počet príspevkov : 145
Join date : 25.10.2010
Age : 25
Bydlisko : p.r.a.h.a.

Fiqqin-retri pala Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fiqqin-retri pala   Fiqqin-retri pala EmptySt 22 jún 2011, 11:37

sorry, ale co se tyce paladinu, tak je FULL FULL FULL stav, mame ve 2 mainech 11/50, coz uz je tak prehnany (nejradsi bych mel max 4paly na raid), navic vsechny retriny jsou active, maximalne bych snesl do druhyho raidu nejakyho imba holypalu

PROTI, zkusil bych to jinde
Návrat hore Goto down
Jarci
Admin
Admin
Jarci


Počet príspevkov : 492
Join date : 21.07.2010
Age : 31

Fiqqin-retri pala Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fiqqin-retri pala   Fiqqin-retri pala EmptySt 22 jún 2011, 18:50

Ja by som mu dal sancu uz iba zato ze vypada byt inteligentny,a nie nejaky vymatlanec ako poslednych 4-5 prihlasok.Prihlaska ma uputala na prvy pohlad,zato mas plus:)
Návrat hore Goto down
http://chol.omgforum.net
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Fiqqin-retri pala Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fiqqin-retri pala   Fiqqin-retri pala EmptySt 22 jún 2011, 18:56

Na mieste CL by som ho inspectla v hre a pozrela eq a posudila ci je to fakt PvE a podla mna teraz ked napr Stabilo odisiel tak sa do druheho raidu zide ked bude tocit slusne cisla.. Meele jak meele.. A ogmos ved tebe ti paladini nemusia vadit,neberu ti tokeny... Very Happy
Návrat hore Goto down
Alpacinosvk
Hero
Hero
Alpacinosvk


Počet príspevkov : 350
Join date : 24.08.2010
Age : 33
Bydlisko : Furca, Kosice Ghetto

Fiqqin-retri pala Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fiqqin-retri pala   Fiqqin-retri pala EmptySt 22 jún 2011, 20:42

Tak ja som PROTI , Dovod je presne ten co napisal ogmos paladinov je fakt uz moc a vsetko aktivne, sice keby ho velmi chceme vedel by som o jednom .......
Návrat hore Goto down
Pikóó
Hero
Hero



Počet príspevkov : 272
Join date : 23.07.2010

Fiqqin-retri pala Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fiqqin-retri pala   Fiqqin-retri pala EmptySt 22 jún 2011, 21:50

proti čtyři aktivní retriny uplně stačí a navíc full stav pala. Fakt už nevím co chete dělat 25 raidů 25man ? ... aj tak čekám, že bude mět do večera INV jak to tu chodí Exclamation

přihláška pěkna Smile
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Fiqqin-retri pala Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fiqqin-retri pala   Fiqqin-retri pala EmptySt 22 jún 2011, 22:01

jak tu řeklo jiz mnoho dalšich: retri paladin nam netreba mame 4 aktivne retri paladiny durazne PROTI
Návrat hore Goto down
Camelko
Veteran
Veteran
Camelko


Počet príspevkov : 159
Join date : 08.09.2010
Bydlisko : Topoľčany

Fiqqin-retri pala Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fiqqin-retri pala   Fiqqin-retri pala EmptySt 22 jún 2011, 22:22

http://www.sixfeetunder.cz/phpBB3/viewtopic.php?f=12&t=1248&view=next .. SFU ta celkom vysmiali Very Happy ,prihlaska pekna GS mas tiez ale aj tak si myslim ze ziadna skilla nebudes.. retri mame moc myslim ze by si sa nevmestil do raidu nevmestil

a len tak btw : Znáš tu někoho kdo by sa za tebe mohl zaručit? a od Vás z guildy znám Kafa...také přešel..ale on mě nezná(asi) ..a Ppriest..ten by mě znát mohl..ale nevím jestli si vzpomene..
ta otazka je polozena kdo by sa mohol zarucit za teba nie koho si stretol v dala a poznas jeho meno to by som mohol vymenovat 75% ludi z anthorie
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Fiqqin-retri pala Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fiqqin-retri pala   Fiqqin-retri pala EmptySt 22 jún 2011, 23:13

ja viem ze ho SFU sfakovalo a to by ma tiez zaujimalo preco,pretoze podla tych reakcii tam si mal s nimi nejake problemy zjavne... definuj
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Fiqqin-retri pala Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fiqqin-retri pala   Fiqqin-retri pala EmptyŠt 23 jún 2011, 00:23

Desmiana napísal:
ja viem ze ho SFU sfakovalo a to by ma tiez zaujimalo preco,pretoze podla tych reakcii tam si mal s nimi nejake problemy zjavne... definuj

tak problémy jsem s nima nikdy neměl..jenom si ze mě dělali pr*el, když jsem tam dal přihlášku podruhý během měsíce..to je vše..
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Fiqqin-retri pala Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fiqqin-retri pala   Fiqqin-retri pala EmptyŠt 23 jún 2011, 02:14

no v SFU som bol CL paladinov ked si sa snazil dostat do SFU (asi vies ze Ppriest = ja Very Happy)
no,neviem co vtedy proti tebe mali,s Craftym som kecal o tebe asi 3 x na TS ze aspon na test raid by si mohol ist a ukazalo by sa ako si na tom,mne sa zda ze na to mi niekto povedal ze uz ta zazili na lfg raidoch a ze nic moc dmg,nic moc brain + kecy na nieco,uz neviem co to presne bolo Very Happy

kazdopadne tu srandu si z teba robili asi preto lebo si bol fakt jediny clovek na servery ktory si dal 4 x prihlasku do SFU a 4 x sme ta nevzali.

toto je len na objasnenie tych prihalok v SFU.

no a co sa tyka prihalsky a mojho nazoru..skoda ze sme ta netestovali v raide,myslim ze by sme ho mohli skusit podobne ako Hixa (R.I.P) a potom sa uvidi ci bude schopny konkurovat re3 paladinom v CHoL.

btw. to ako si sa snazil dostat do SFU bolo celkom sympaticke Very Happy aj ked kopa ludi si to nemyslela,si bol ai jediny clovek u ktoreho bolo velmi vidiet ze chces do tej guildy ist,a ako vidim tak isto chces ist aj do CHoL.Tak ti drzim palec no Very Happy
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Fiqqin-retri pala Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fiqqin-retri pala   Fiqqin-retri pala EmptyŠt 23 jún 2011, 03:06

triniti jeste raz a dufam naposled bol to prave choo kdo si nepreje tri retry v raidu!!!!! ano! keby tomu tak bolo sme tam tri rerti i ted a za dalsi je stop stav pala to ze nekoho zaradis do druheho raidu k dvoum palachum by znamenalo jit ve trech pala ale pokud to pak bude tak velmi rad uvitam ked sa zrusi ze tri retri v raidu nemuzu byt.
pak bych jeste dodal ze to ze se tu posledni dobou invituje nad pozadavky raidu a to i presto ze se nabiraju lidi sposobom je to moj kamos a podobne uz musi skoncit! durazne jeste raz PROTI + jeste miko cl retri je PROTI! staci citat hore

Návrat hore Goto down
Ogmos
Veteran
Veteran
Ogmos


Počet príspevkov : 145
Join date : 25.10.2010
Age : 25
Bydlisko : p.r.a.h.a.

Fiqqin-retri pala Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fiqqin-retri pala   Fiqqin-retri pala EmptyŠt 23 jún 2011, 03:29

romtank napísal:
triniti jeste raz a dufam naposled bol to prave choo kdo si nepreje tri retry v raidu!!!!! ano! keby tomu tak bolo sme tam tri rerti i ted a za dalsi je stop stav pala to ze nekoho zaradis do druheho raidu k dvoum palachum by znamenalo jit ve trech pala ale pokud to pak bude tak velmi rad uvitam ked sa zrusi ze tri retri v raidu nemuzu byt.
pak bych jeste dodal ze to ze se tu posledni dobou invituje nad pozadavky raidu a to i presto ze se nabiraju lidi sposobom je to moj kamos a podobne uz musi skoncit! durazne jeste raz PROTI + jeste miko cl retri je PROTI! staci citat hore


ja osobne bych to videl na 1 retrinu v MAIN raidu, ani si nevybavim, kdy byla retrina nad DK nebo WARREM

kdyz se nase "nejlepsi" retriny pohybujou mezi 12.-16. prickou nevim PROC brat dalsi, jestli da nekdo par rozumnych duvodu, nez ze si tenhle clovek podal "prenadhernou prihlasku" ^^ budu PRO
Návrat hore Goto down
Bonereaver
Veteran
Veteran
Bonereaver


Počet príspevkov : 107
Join date : 23.08.2010

Fiqqin-retri pala Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fiqqin-retri pala   Fiqqin-retri pala EmptyŠt 23 jún 2011, 03:31

Podla mna je retardinov dost...a neviem do akeho raidu by sa napchal dalsi...ale mal by sa vyjadrit cl Razz
Návrat hore Goto down
Pikóó
Hero
Hero



Počet príspevkov : 272
Join date : 23.07.2010

Fiqqin-retri pala Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fiqqin-retri pala   Fiqqin-retri pala EmptyŠt 23 jún 2011, 03:32

Ogmos napísal:
romtank napísal:
triniti jeste raz a dufam naposled bol to prave choo kdo si nepreje tri retry v raidu!!!!! ano! keby tomu tak bolo sme tam tri rerti i ted a za dalsi je stop stav pala to ze nekoho zaradis do druheho raidu k dvoum palachum by znamenalo jit ve trech pala ale pokud to pak bude tak velmi rad uvitam ked sa zrusi ze tri retri v raidu nemuzu byt.
pak bych jeste dodal ze to ze se tu posledni dobou invituje nad pozadavky raidu a to i presto ze se nabiraju lidi sposobom je to moj kamos a podobne uz musi skoncit! durazne jeste raz PROTI + jeste miko cl retri je PROTI! staci citat hore


ja osobne bych to videl na 1 retrinu v MAIN raidu, ani si nevybavim, kdy byla retrina nad DK nebo WARREM

kdyz se nase "nejlepsi" retriny pohybujou mezi 12.-16. prickou nevim PROC brat dalsi, jestli da nekdo par rozumnych duvodu, nez ze si tenhle clovek podal "prenadhernou prihlasku" ^^ budu PRO
Very Happy:D nvm jak to u vás je v v raidě 1 ale v raidě dve vládnou retri ! Very Happy
Návrat hore Goto down
Choo
Admin
Admin
Choo


Počet príspevkov : 206
Join date : 18.09.2010
Age : 34
Bydlisko : Anfield Road

Fiqqin-retri pala Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fiqqin-retri pala   Fiqqin-retri pala EmptyŠt 23 jún 2011, 03:51

Closed Proti skus stesti jinde
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Fiqqin-retri pala Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fiqqin-retri pala   Fiqqin-retri pala Empty

Návrat hore Goto down
 
Fiqqin-retri pala
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» RaMm prot/retri pala
» Eluvinel Retri Pala
» prihlaska - Iarq -retri pala
» Prihlaska - Sonixx - retri pala
» Atthene - Holy pala - ProT

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Neprijatí-
Prejdi na: