Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Přihláška : Namess

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Přihláška : Namess Empty
OdoslaťPredmet: Přihláška : Namess   Přihláška : Namess EmptySo 07 august 2010, 09:53

Nick ve hře : Namess
Class:Priest
Race:Human
Typ : PvP
Talenty : Disco/Holy - PvP
Holy/disco - PvE
http://www.wowhead.com/talent#bE00uhGiRcosfRt0EzI:AzTMcz
PvP EQ : Furious/Deadly 4550 GS
PvE EQ : 4492 (neni full PvE ale je to PvE)

Proč chci k Vám do gildy ? : K vám do gildy chci protože bych rád chodil PvE raidy hlavně ToC a UD 25 když bude čas můžu pomáhat skládat BG raidy [Premade]

Mé zkušenosti : Nejvíc zkušeností mám s BG [PvP] jako imba Healer,popravdě řečeno v PvE mám zkušenosti jenom s UD 25/10 a Naxx 25/10,jestli mě vemete jsem ochoten si taktiky poslechnout na VT nebo skype [mám]...DBM mám taky

Předchozí guildy : Heroes of Azeroth [odešel jsem kvuli Grawimu] a Meet Your Makers [mam lehké problémy s Tukannem xD]...to je asi tak vše co bych sem o sobě napsal ...jestli chcete o mě ještě něco vědet a máte o mě zájem tak mi kdyžtak napište ingame s pozdravem Namess
Návrat hore Goto down
Spelios
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 101
Join date : 23.07.2010

Přihláška : Namess Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška : Namess   Přihláška : Namess EmptySo 07 august 2010, 23:35

ja som ZA
ako za pvp / na premade sa zide.. sice pri holy pala.. ktorych je dost.. (tOP) ale aj tak
neviem ale priestov je aj tak malo G newm no...
ak budes priaty tak sancu na test v raide urcite dostanes
GS splnas.. tak
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Přihláška : Namess Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška : Namess   Přihláška : Namess EmptySo 14 august 2010, 09:12

Myslím ze si te pamatuji ja jsem za na test do druheho raidu by si se dostal muj nazor zalezi ted jen na tobe sanci bysme ti dali a pak by se uvidelo zalezi pro co se ted rozhodnes chol vs lmyc Smile
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

Přihláška : Namess Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška : Namess   Přihláška : Namess EmptySo 14 august 2010, 13:36

no po dnesku a vcerajsku ked boli uplne nabite oba raidy mu davam sancu aby siel nedelu ten treti TOC ak bude dufam ze bude teda, snaha bude co najviac ludi z guildy ktori sa nevosli do 1. a 2. raidu, zvysok sa dobere z lfg pripadne

skus byt online okolo 13tej hodiny a whisp o inv do raidu a drzim palce nech sa ukazes
Návrat hore Goto down
jaiin
Veteran
Veteran
jaiin


Počet príspevkov : 229
Join date : 24.07.2010
Age : 30
Bydlisko : Pezinok

Přihláška : Namess Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška : Namess   Přihláška : Namess EmptySo 14 august 2010, 22:28

Len ste mu zabudli podoktnut ze ten Alt riad chodi tam jeden doticni..... skorim poslednu dobu ma viac a vacia ludi problem a nadava uz naneho a poslednu dobu uz je otrasni tam natom VT dam tomu ban tomu kto ma pocuvat tie jeho p....
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Přihláška : Namess Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška : Namess   Přihláška : Namess EmptySo 14 august 2010, 22:34

tukan Very Happy
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Přihláška : Namess Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška : Namess   Přihláška : Namess EmptyNe 15 august 2010, 01:30

Neprijat!
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Přihláška : Namess Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška : Namess   Přihláška : Namess Empty

Návrat hore Goto down
 
Přihláška : Namess
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Neprijatí-
Prejdi na: