Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Screenshoty EQUIP FAIL

Goto down 
+14
Deumos
Maho
Ogmos
Pikóó
Choo
Quintas
Thut
Reveal
Eddward
Langi
Bonereaver
DESMiANA
Kamahl
zastaph
18 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorSpráva
Langi
Hero
Hero
Langi


Počet príspevkov : 387
Join date : 21.03.2011

Screenshoty EQUIP FAIL - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Screenshoty EQUIP FAIL   Screenshoty EQUIP FAIL - Stránka 2 EmptyŠt 21 júl 2011, 19:55

Pikóó napísal:
toshiro aneb retri pala mp5 Very Happy
Screenshoty EQUIP FAIL - Stránka 2 Wowscrnshot072111232022.th

omfg jak moze mat taka lama 264 turalion ked ja som videl padnut za 3 mesiace voa maximalne 251 ktore mi lezia v banke lebo nemam token ://
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Screenshoty EQUIP FAIL - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Screenshoty EQUIP FAIL   Screenshoty EQUIP FAIL - Stránka 2 EmptyŠt 21 júl 2011, 21:04

Pikóó napísal:
toshiro aneb retri pala mp5 Very Happy
Screenshoty EQUIP FAIL - Stránka 2 Wowscrnshot072111232022.th


muuuhahaha 10hit+5mp5,to je gemik buducnosti Very Happy Very Happy

@dianes: langi to nevies ze sprostým šťastie praje? Razz
Návrat hore Goto down
Quintas
Hero
Hero
Quintas


Počet príspevkov : 355
Join date : 18.04.2011
Age : 41
Bydlisko : Liberec

Screenshoty EQUIP FAIL - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Screenshoty EQUIP FAIL   Screenshoty EQUIP FAIL - Stránka 2 EmptyPi 22 júl 2011, 01:46

zastaph napísal:
Quintas napísal:
Dokonalá ukázka toho, že i lama s fail talenty a stamina sockety dokáže s corflockem vyprodukovat "slušné" DPS Exclamation Very Happy Very Happy


Ked ja som corflock, co je potom frostfire mag a shadow priest?

Jak to říci slušně... DPS prasata Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Pikóó
Hero
Hero



Počet príspevkov : 272
Join date : 23.07.2010

Screenshoty EQUIP FAIL - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Screenshoty EQUIP FAIL   Screenshoty EQUIP FAIL - Stránka 2 EmptyPi 22 júl 2011, 02:50

Quintas napísal:
zastaph napísal:
Quintas napísal:
Dokonalá ukázka toho, že i lama s fail talenty a stamina sockety dokáže s corflockem vyprodukovat "slušné" DPS Exclamation Very Happy Very Happy


Ked ja som corflock, co je potom frostfire mag a shadow priest?

Jak to říci slušně... DPS prasata Very Happy Very Happy
Very Happy +
Návrat hore Goto down
Ogmos
Veteran
Veteran
Ogmos


Počet príspevkov : 145
Join date : 25.10.2010
Age : 25
Bydlisko : p.r.a.h.a.

Screenshoty EQUIP FAIL - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Screenshoty EQUIP FAIL   Screenshoty EQUIP FAIL - Stránka 2 EmptyPi 22 júl 2011, 03:06

Desmiana napísal:
Pikóó napísal:
toshiro aneb retri pala mp5 Very Happy
Screenshoty EQUIP FAIL - Stránka 2 Wowscrnshot072111232022.th


muuuhahaha 10hit+5mp5,to je gemik buducnosti Very Happy Very Happy

@dianes: langi to nevies ze sprostým šťastie praje? Razz

spis by me zajimalo, co byste tam dali vy, kdyz teoreticky potrebujes 2 modry na metu, stamina? myslim ze kdyby tam dal spell pene nebo spirit, tak by to byl fail, ikdyz to mp5 temer nevyuzije, ale rozhodne to tam pasuje lip a hit je urcite lepsi gemnout nez mit nejakej posranej over z itemu
Návrat hore Goto down
Pikóó
Hero
Hero



Počet príspevkov : 272
Join date : 23.07.2010

Screenshoty EQUIP FAIL - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Screenshoty EQUIP FAIL   Screenshoty EQUIP FAIL - Stránka 2 EmptyPi 22 júl 2011, 03:15

Ogmos napísal:
Desmiana napísal:
Pikóó napísal:
toshiro aneb retri pala mp5 Very Happy
Screenshoty EQUIP FAIL - Stránka 2 Wowscrnshot072111232022.th


muuuhahaha 10hit+5mp5,to je gemik buducnosti Very Happy Very Happy

@dianes: langi to nevies ze sprostým šťastie praje? Razz

spis by me zajimalo, co byste tam dali vy, kdyz teoreticky potrebujes 2 modry na metu, stamina? myslim ze kdyby tam dal spell pene nebo spirit, tak by to byl fail, ikdyz to mp5 temer nevyuzije, ale rozhodne to tam pasuje lip a hit je urcite lepsi gemnout nez mit nejakej posranej over z itemu
10all stats, Str + stam
Návrat hore Goto down
Ogmos
Veteran
Veteran
Ogmos


Počet príspevkov : 145
Join date : 25.10.2010
Age : 25
Bydlisko : p.r.a.h.a.

Screenshoty EQUIP FAIL - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Screenshoty EQUIP FAIL   Screenshoty EQUIP FAIL - Stránka 2 EmptyPi 22 júl 2011, 03:20

Pikóó napísal:
Ogmos napísal:
Desmiana napísal:
Pikóó napísal:
toshiro aneb retri pala mp5 Very Happy
Screenshoty EQUIP FAIL - Stránka 2 Wowscrnshot072111232022.th


muuuhahaha 10hit+5mp5,to je gemik buducnosti Very Happy Very Happy

@dianes: langi to nevies ze sprostým šťastie praje? Razz

spis by me zajimalo, co byste tam dali vy, kdyz teoreticky potrebujes 2 modry na metu, stamina? myslim ze kdyby tam dal spell pene nebo spirit, tak by to byl fail, ikdyz to mp5 temer nevyuzije, ale rozhodne to tam pasuje lip a hit je urcite lepsi gemnout nez mit nejakej posranej over z itemu
10all stats, Str + stam

ty jsi si to asi spatne precetl co? Very Happy ok jak moc velkej rozdil je mezi staminou a mp5 v polovine gemu u retri paladina? a ted jeste jedna zaludna: co je lepsi, 10hit gem + 60crit z itemu vs 10str gem + 60 hit z toho 50 over?
Návrat hore Goto down
Pikóó
Hero
Hero



Počet príspevkov : 272
Join date : 23.07.2010

Screenshoty EQUIP FAIL - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Screenshoty EQUIP FAIL   Screenshoty EQUIP FAIL - Stránka 2 EmptyPi 22 júl 2011, 03:28

prostě takhle : ten gem co tam je je pi*ovina ... je to můj názor a určitě bych tam dal jiný modrý gem než gem kde je HIT, když z jeho eq soudím, že má hit cap... ja bych rači volil kdybych potřeboval 2 modre gemy tak si tam nacpu 2x fialovej gem str nebo račí aj 10all stats než gem, kde mam HIT ( 4věci z icc a mam hit cap) a mp5 coož je trapas
Návrat hore Goto down
Eddward
Admin
Admin
Eddward


Počet príspevkov : 174
Join date : 26.07.2010
Bydlisko : Košice-KS

Screenshoty EQUIP FAIL - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Screenshoty EQUIP FAIL   Screenshoty EQUIP FAIL - Stránka 2 EmptyPi 22 júl 2011, 06:32

musim suhlasit s ogmosom cyclops
Návrat hore Goto down
Maho
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 224
Join date : 23.07.2011
Age : 33

Screenshoty EQUIP FAIL - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Screenshoty EQUIP FAIL   Screenshoty EQUIP FAIL - Stránka 2 EmptySt 27 júl 2011, 09:59

clovek si len tak forom prechadza a vsade natrafi na seba. Uz dnes na togc alebo aj v nedelu co som bol ICC sa moj hunt ukazal myslim vo velmi dobrom svetle. Na to ze mam 200 hitu navyse, na to ze mi chyba normalny trinket, na to ze mam len 1 set bonus som da sa povedat drzal krok pripadne mierne zaostaval za top dmgermi. Ked sa dostanem k eq co som si pripravil na papieri, kde mi co vsetko pada, kde mam vyratane kolko hitu, arm a pod veci budem mat tak vam dokazem ze moj hunt si miesto v main raide zasluzi.
Návrat hore Goto down
Pikóó
Hero
Hero



Počet príspevkov : 272
Join date : 23.07.2010

Screenshoty EQUIP FAIL - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Screenshoty EQUIP FAIL   Screenshoty EQUIP FAIL - Stránka 2 EmptySt 27 júl 2011, 10:02

Maho napísal:
clovek si len tak forom prechadza a vsade natrafi na seba. Uz dnes na togc alebo aj v nedelu co som bol ICC sa moj hunt ukazal myslim vo velmi dobrom svetle. Na to ze mam 200 hitu navyse, na to ze mi chyba normalny trinket, na to ze mam len 1 set bonus som da sa povedat drzal krok pripadne mierne zaostaval za top dmgermi. Ked sa dostanem k eq co som si pripravil na papieri, kde mi co vsetko pada, kde mam vyratane kolko hitu, arm a pod veci budem mat tak vam dokazem ze moj hunt si miesto v main raide zasluzi.
asi sis spletl topic ci ? Very Happy
Návrat hore Goto down
Maho
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 224
Join date : 23.07.2011
Age : 33

Screenshoty EQUIP FAIL - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Screenshoty EQUIP FAIL   Screenshoty EQUIP FAIL - Stránka 2 EmptySt 27 júl 2011, 10:04

Pikóó napísal:
Maho napísal:
clovek si len tak forom prechadza a vsade natrafi na seba. Uz dnes na togc alebo aj v nedelu co som bol ICC sa moj hunt ukazal myslim vo velmi dobrom svetle. Na to ze mam 200 hitu navyse, na to ze mi chyba normalny trinket, na to ze mam len 1 set bonus som da sa povedat drzal krok pripadne mierne zaostaval za top dmgermi. Ked sa dostanem k eq co som si pripravil na papieri, kde mi co vsetko pada, kde mam vyratane kolko hitu, arm a pod veci budem mat tak vam dokazem ze moj hunt si miesto v main raide zasluzi.
asi sis spletl topic ci ? Very Happy

nie, precitaj si prvu stranu
Návrat hore Goto down
Langi
Hero
Hero
Langi


Počet príspevkov : 387
Join date : 21.03.2011

Screenshoty EQUIP FAIL - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Screenshoty EQUIP FAIL   Screenshoty EQUIP FAIL - Stránka 2 EmptyUt 02 august 2011, 22:23

Návrat hore Goto down
Langi
Hero
Hero
Langi


Počet príspevkov : 387
Join date : 21.03.2011

Screenshoty EQUIP FAIL - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Screenshoty EQUIP FAIL   Screenshoty EQUIP FAIL - Stránka 2 EmptyUt 02 august 2011, 22:36

Návrat hore Goto down
Deumos
Veteran
Veteran
Deumos


Počet príspevkov : 118
Join date : 21.07.2010
Age : 38
Bydlisko : near Nitra

Screenshoty EQUIP FAIL - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Screenshoty EQUIP FAIL   Screenshoty EQUIP FAIL - Stránka 2 EmptySo 08 október 2011, 09:40

Testing.. Rolling Eyes
Screenshoty EQUIP FAIL - Stránka 2 Wowscrnshot072811221142
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Screenshoty EQUIP FAIL - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Screenshoty EQUIP FAIL   Screenshoty EQUIP FAIL - Stránka 2 EmptyUt 25 október 2011, 04:27

No,v jeden krásny deň idem BG a čo nevidím! Priest si skúša Agi staffku a zjavne sa mu aj zapáčila kedže ju dosť dlho nosil Very Happy Možno bude Agi na Priesta Hit! nikdy nevieš...

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/690/wowscrnshot082911234848.jpg/
Návrat hore Goto down
Gem
Hero
Hero
Gem


Počet príspevkov : 256
Join date : 24.10.2010
Bydlisko : JMK

Screenshoty EQUIP FAIL - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Screenshoty EQUIP FAIL   Screenshoty EQUIP FAIL - Stránka 2 EmptyNe 27 november 2011, 06:37

Není to ani tak moc equip fail, jako spíš prostě haluz (navíc se mě kvuli tomu nechtělo zakládat dalšího topicu)
Aneb Gem ultimátní prodejce
Screenshoty EQUIP FAIL - Stránka 2 Wowscrnshot112711181619
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Screenshoty EQUIP FAIL - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Screenshoty EQUIP FAIL   Screenshoty EQUIP FAIL - Stránka 2 EmptyNe 27 november 2011, 06:49

si PAN ! Very Happy a ten co to kupil totalny debil xD ale nic to.. aj tak si PAN ! Very Happy
Návrat hore Goto down
Langi
Hero
Hero
Langi


Počet príspevkov : 387
Join date : 21.03.2011

Screenshoty EQUIP FAIL - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Screenshoty EQUIP FAIL   Screenshoty EQUIP FAIL - Stránka 2 EmptyNe 27 november 2011, 08:43

DESMiANA napísal:
si PAN ! Very Happy a ten co to kupil totalny debil xD ale nic to.. aj tak si PAN ! Very Happy

skor ze ten co to kupil asi bude nejaky sejk alebo co v tomto pripade ma napada bug na goldy:)
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Screenshoty EQUIP FAIL - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Screenshoty EQUIP FAIL   Screenshoty EQUIP FAIL - Stránka 2 EmptyNe 27 november 2011, 09:51

Langi napísal:
DESMiANA napísal:
si PAN ! Very Happy a ten co to kupil totalny debil xD ale nic to.. aj tak si PAN ! Very Happy

skor ze ten co to kupil asi bude nejaky sejk alebo co v tomto pripade ma napada bug na goldy:)


sejk? Very Happy staci mat kontakty a goldy nie su prablm Very Happy ale pardon me,za 100k goldov kupit taky neck?? Very Happy it reminds me nasho marnotrapneho syna ktoreho netreba menovat Razz Very Happy (ano,je to lamer Very Happy )
Návrat hore Goto down
Lamer
Veteran
Veteran
Lamer


Počet príspevkov : 172
Join date : 14.09.2010
Bydlisko : Banská Bystrica

Screenshoty EQUIP FAIL - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Screenshoty EQUIP FAIL   Screenshoty EQUIP FAIL - Stránka 2 EmptyNe 27 november 2011, 11:36

keby počkáš dva dni dám ti to tiež -.- klesol si umňa gem
Návrat hore Goto down
Gem
Hero
Hero
Gem


Počet príspevkov : 256
Join date : 24.10.2010
Bydlisko : JMK

Screenshoty EQUIP FAIL - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Screenshoty EQUIP FAIL   Screenshoty EQUIP FAIL - Stránka 2 EmptyPo 28 november 2011, 02:10

Hold nebyl si dostatečně rychlý. Krom toho kdo měl tušit, že se najde zase nějaký šílenec co to za 100k koupí? Sem ani nevěděl, že se na to bidlo.
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Screenshoty EQUIP FAIL - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Screenshoty EQUIP FAIL   Screenshoty EQUIP FAIL - Stránka 2 EmptyPo 28 november 2011, 02:28

Lamer ved ty mas aj tak ne? o.0
Návrat hore Goto down
Shrunke
Bažant
Bažant
Shrunke


Počet príspevkov : 91
Join date : 24.07.2011
Age : 33
Bydlisko : Bratislava-Brno

Screenshoty EQUIP FAIL - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Screenshoty EQUIP FAIL   Screenshoty EQUIP FAIL - Stránka 2 EmptyNe 11 december 2011, 21:46

blizzard ma tak miluje ze po mne pomenovali buff !
Screenshoty EQUIP FAIL - Stránka 2 Wowscrnshot120911095736



by Des: TOP! Very Happy:D
Návrat hore Goto down
Reveal
Hero
Hero
Reveal


Počet príspevkov : 379
Join date : 29.07.2010
Age : 29
Bydlisko : Nitra

Screenshoty EQUIP FAIL - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Screenshoty EQUIP FAIL   Screenshoty EQUIP FAIL - Stránka 2 EmptyPo 12 december 2011, 00:52

BLIZZARD ti inak nevie povedať že si ta cení. Tak ti to dokážu takto.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Screenshoty EQUIP FAIL - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Screenshoty EQUIP FAIL   Screenshoty EQUIP FAIL - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Screenshoty EQUIP FAIL
Návrat hore 
Strana 2 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Offtopic-
Prejdi na: