Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Priestonska - Holy Priest

Goto down 
+7
Alpacinosvk
Thut
Deumos
romantank
Relico
blinkme
DESMiANA
11 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Choo
Admin
Admin
Choo


Počet príspevkov : 206
Join date : 18.09.2010
Age : 35
Bydlisko : Anfield Road

Priestonska - Holy Priest - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Priestonska - Holy Priest   Priestonska - Holy Priest - Stránka 2 EmptyPo 30 máj 2011, 08:03

V poho Reve o teto informaci jsem nevedel ja jsu ten posledni co rad kickuje lidi Very Happy
Návrat hore Goto down
Choo
Admin
Admin
Choo


Počet príspevkov : 206
Join date : 18.09.2010
Age : 35
Bydlisko : Anfield Road

Priestonska - Holy Priest - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Priestonska - Holy Priest   Priestonska - Holy Priest - Stránka 2 EmptyPo 30 máj 2011, 08:09

Fuu tak pokud je Deumos ZA jakoze vypada ze jo tak skus kontaktovat hraca Heector jestli by ti dal sanci v nedelnim raide myslim ze tam chodi dost altu jako healu.
Mohlo by to probihat dostanes sanci na ty prvni lehci bose pokud ti to pujde bude to super pokud ne smula.
Kontaktuj toho hectu a at sem pak napise stanovisko + info po nedeli napr.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Priestonska - Holy Priest - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Priestonska - Holy Priest   Priestonska - Holy Priest - Stránka 2 EmptyPo 30 máj 2011, 08:14

Choo napísal:
Fuu tak pokud je Deumos ZA jakoze vypada ze jo tak skus kontaktovat hraca Heector jestli by ti dal sanci v nedelnim raide myslim ze tam chodi dost altu jako healu.
Mohlo by to probihat dostanes sanci na ty prvni lehci bose pokud ti to pujde bude to super pokud ne smula.
Kontaktuj toho hectu a at sem pak napise stanovisko + info po nedeli napr.

oukej
Návrat hore Goto down
Relico
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 206
Join date : 26.07.2010

Priestonska - Holy Priest - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Priestonska - Holy Priest   Priestonska - Holy Priest - Stránka 2 EmptyPo 30 máj 2011, 09:31

pobav sa s Deumosom o healovani ... podla mna blbost, dam ti priklad zo shamika ...ak mi niekto napise ze vie klikat Chain heal, obcas dat riptide a drzat earth shiled na tankovy, vie to hrat ?? ...ako beriem mozno by sa nejaky priest zisiel, ale MOJ najdolezitejsi bod na ktory pri prihlaske pozeram su odchodene dungy a tento typek este nezazil NIC tazke, takze nevie co je to Healovat a rovno poviem ako dopadne test ....v heale sa bude drzat a normalnej urovni, ak pojde alt raid, predpokladam, ze tam budu healy ako Tyri, Onlyone a neviem kto, ktory to potiahnu aj sami, takze vobec nezistis ako je na tom ... ak uz poriadny test, dohodnut sa v raide s healermi, ze bez varovania prestanu na chvilu tocit healy, nech sa typek zapoti a ukaze co v nom je, ale to je tiez asi blbost, testovat heal sa podla mojho nazoru neda, uz som par krat testoval resto shamikov a stalo to za ho*** lebo som nic nezistil, az na jeden pripad, kedy typek len spamoval Lesser Heal (fail Very Happy) a nakoniec to dopadne tak "Mame malo heal priestov, dajme mu sancu", bude v guilde pridu tazsie boje a kedze ziadny takze boj (Anub 25 HC, Proff) nema uspesne za sebou, zvladat nemusi, a potom co ? ...pride zas to ze JA som ten najhorsi, lebo chcem precistit guildu od trashu, aby sme mali ludi na 2x 25man + nieco malo k tomu .....Cloveka ma GS, povie ti ktore spelly macka a hned TEST, ktory na 99% znamena inv do guildy, k comu tie prihlasky ? Very Happy ....SME NAJLEPSIA PVE GUILDA, preco neberieme LEN a LEN ludi, ktory maju vsetko, co je doteraz open dole ??...chyba nam priest ? ..noa ? ...aj ine classy vedia healovat
Návrat hore Goto down
Choo
Admin
Admin
Choo


Počet príspevkov : 206
Join date : 18.09.2010
Age : 35
Bydlisko : Anfield Road

Priestonska - Holy Priest - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Priestonska - Holy Priest   Priestonska - Holy Priest - Stránka 2 EmptyPo 30 máj 2011, 09:38

Beru to mas v dost vecech pravdu reli INV do G bych mu nedaval kdyz hectovi vyhovuji alt healy a staci mu to takto pro ma nemusime ani test je to ciste na vas.Ja chtel ciste jen test dejme tomu 2-3 bosy v ICC ukazalo by sa podle metru a overhealu predce jen vidis ci na to ma nebo nema.
Hlavne Deumos je pro ma stale CL a ma snad rozumny odhad a kdyz rika ZA tak bysme to meli respektovat.
Návrat hore Goto down
Ogmos
Veteran
Veteran
Ogmos


Počet príspevkov : 145
Join date : 25.10.2010
Age : 25
Bydlisko : p.r.a.h.a.

Priestonska - Holy Priest - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Priestonska - Holy Priest   Priestonska - Holy Priest - Stránka 2 EmptyPo 30 máj 2011, 11:37

OT
nechapu proc to testovat zrovna v icc25, hlavne heal, kde defakto delas neco az od festerguta/rotface, meli bychom udelat nejaky testovaci togc10/toc10, kde by se brali nadprumerny hraci + ten co ho chcem otestovat, treba testovaci heal by si to mozna mohl i solnout, co se tyce normalu, navic nikdo nebude mit kecy na to, ze mu nekdo zabira flek


"SME NAJLEPSIA PVE GUILDA" viz nas minuly vikend ze relico? Very Happy
Návrat hore Goto down
Alpacinosvk
Hero
Hero
Alpacinosvk


Počet príspevkov : 350
Join date : 24.08.2010
Age : 33
Bydlisko : Furca, Kosice Ghetto

Priestonska - Holy Priest - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Priestonoska   Priestonska - Holy Priest - Stránka 2 EmptyPo 30 máj 2011, 21:08

No testovat v ALT riade sa rozhodne nebude, myslim ze sme guilda ktora si moze dovolit brat len top hracov ktory uz maju nejake meno. Preco zase brat novych ludi co nemaju ICC cele progresle. Sory ale mna uz nebavi brat novacikov len kvoli tomu ze "treba". teda relico ogmos agree.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Priestonska - Holy Priest - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Priestonska - Holy Priest   Priestonska - Holy Priest - Stránka 2 EmptyPo 30 máj 2011, 23:23

Alpacinosvk napísal:
No testovat v ALT riade sa rozhodne nebude, myslim ze sme guilda ktora si moze dovolit brat len top hracov ktory uz maju nejake meno. Preco zase brat novych ludi co nemaju ICC cele progresle. Sory ale mna uz nebavi brat novacikov len kvoli tomu ze "treba". teda relico ogmos agree.


icc 10 aj 25 mam progresnute okrem profesora...tam vzdy niekto vyfailuje ...
Návrat hore Goto down
Thut
Hero
Hero
Thut


Počet príspevkov : 262
Join date : 07.08.2010
Age : 32
Bydlisko : staroBRNO

Priestonska - Holy Priest - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Priestonska - Holy Priest   Priestonska - Holy Priest - Stránka 2 EmptyPo 30 máj 2011, 23:32

Souhlasim s Ogmosem na ustanoveni testovaciho ToGC10, kdyz se tam clovek neztrati tak se vezme, tzn nemel by failovat nemel by zaostavat v dmg/healu, nemel by dostat IK, mel by mit sebou flasky atd. Ofc ta parta co tam s nim pujde by mela byt kvalitni ale meli by jet na pul plynu aby ten testovanej vynikl.
Návrat hore Goto down
Deumos
Veteran
Veteran
Deumos


Počet príspevkov : 118
Join date : 21.07.2010
Age : 38
Bydlisko : near Nitra

Priestonska - Holy Priest - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Priestonska - Holy Priest   Priestonska - Holy Priest - Stránka 2 EmptyUt 31 máj 2011, 03:31

Pojde namiesto mna jeden ICC raid a bude, and we will have something to ponder about..
Návrat hore Goto down
Relico
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 206
Join date : 26.07.2010

Priestonska - Holy Priest - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Priestonska - Holy Priest   Priestonska - Holy Priest - Stránka 2 EmptyNe 05 jún 2011, 06:17

test dopadol zle (presne co som hovoril), Lock, Neprijaty
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Priestonska - Holy Priest - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Priestonska - Holy Priest   Priestonska - Holy Priest - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Priestonska - Holy Priest
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Holy priest - Anife
» Wissy - Holy Priest
» Abaddons - Holy priest
» helia holy priest
» humunukuapua-shadow priest

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Neprijatí-
Prejdi na: