Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Phendark protect paladin

Goto down 
+3
Choo
romantank
Pikóó
7 posters
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Phendark protect paladin Empty
OdoslaťPredmet: Phendark protect paladin   Phendark protect paladin EmptyPo 16 máj 2011, 08:14

1. Phendark

2. PVE protect paladin (5776 GS) a na PVP jsem holy paladin (cca 5600 gs)

4. Talent strom

kód: http://zkracovatko.cz/vhR0WN



5. Průměrné fps na raidu , obvyklá latence,nemáš stím problémy?
vubec ne net mam dobrej

6. Screenshot vašeho ui nejlépe z raidu:

UI používám základní blizzard avšak já jedu na bindech a makrech

7. Kolik ti je let? 17

8. Jak ti vyhovuje náš raid time?Podmínka pro raidovaní je mít program TS 3 umíš ho
používat, nebude to pro tebe problém? Mikrofon výhodou:

dneska (16.5) jsem byl s Vaší partou tankovat ICC 10tku, na TS jsem byl a mikrofon měl Smile

9. Tvoje PVE zkušenosti ?

ICC 10 a 25 bez profesora, naxxramas ToC aj ToGC

10. Jsi ochotný tvrdě progresovat, utrácet goldy za opravy při wipech a tolerovat chyby ostatních? Schopnost přijímat kritiku a přizpůsobit se požadavkům na raidu nebo guildy?

Wipe je všude, jediné co mě vadí je protahování afkování na raidech, goldy pro mě nejsu zas taký problém nafarmit a ak ten progress bude mít smysl goldy za to investujem rád

11. Predchazející Guilda duvod proc jsi ji opustil?Důvod proč chces join CHOL a co
od toho očekávaš? Znáš tu někoho kdo by sa za tebe mohl zaručit?


poznám Olahj, je to muj parták na arény a spolu jsme byly officíři v guilde Brotherhood of Light, kde jsem leavnul nebot jsem se nepohodl s guild masterem, který upřednostnoval svoje zájmi a chodil si LFG raidy a na guildu sral... poté jsem odešel do INCOMINGU, kde to zpočátku vypadalo nadějně, ale po wipu jsme se pul hodiny rebufovali pak si odešlo pár hráču na pul hodky afk a když jsem se kvuli tomu ozval byl jsem akorát tak nazvanej dementem.. za celou dobu co jsem tam byl (měsíc a pul) s tim nikdo nic nedělal

12. Cokoliv chceš dodat např. o sobě,(nepovinne)

Jmenuji se Vojta, bydlim v severních čechách a mezi moje koníčky pátří teraristika, airsoft, motorky a pyrotechnika. Motorku jsem nedávno koupil starou Jawu ročník 58, přesněji Jawa Kejvačka 353... rád mam přírodu a hlavně wowko Smile
Návrat hore Goto down
Pikóó
Hero
Hero



Počet príspevkov : 272
Join date : 23.07.2010

Phendark protect paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Phendark protect paladin   Phendark protect paladin EmptyPo 16 máj 2011, 08:23

Arrow http://chol.omgforum.net/t255-topic

edit: Asi by sis u nás skoro vůbec nezaraidovals Smile


Naposledy upravil Miko dňa Po 16 máj 2011, 08:32, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Phendark protect paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Phendark protect paladin   Phendark protect paladin EmptyPo 16 máj 2011, 08:26

lock and moove to koš
Návrat hore Goto down
Choo
Admin
Admin
Choo


Počet príspevkov : 206
Join date : 18.09.2010
Age : 35
Bydlisko : Anfield Road

Phendark protect paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Phendark protect paladin   Phendark protect paladin EmptyPo 16 máj 2011, 08:45

Slysel jsem na tebe chvalu ale ted budeme v situaci ze tanku je na 25 dost neli moc.
A jen 10 by te tezko bavilo chodit takze myslim ze pro tebe bude lepsi kdyz skusis stesti jinde
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Phendark protect paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Phendark protect paladin   Phendark protect paladin EmptyPo 16 máj 2011, 08:49

5776 PvE? only pve eq to mas? a tankoval si napr aj togc 25 ? ak ano,kolkych bossov?
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Phendark protect paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Phendark protect paladin   Phendark protect paladin EmptyPo 16 máj 2011, 09:08

Desmiana napísal:
5776 PvE? only pve eq to mas? a tankoval si napr aj togc 25 ? ak ano,kolkych bossov?

čisto pve protect eq to je a togc 25 po jaraxuse.. a bude mě stačit pohodová parta na icc 10..
Návrat hore Goto down
Choo
Admin
Admin
Choo


Počet príspevkov : 206
Join date : 18.09.2010
Age : 35
Bydlisko : Anfield Road

Phendark protect paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Phendark protect paladin   Phendark protect paladin EmptyPo 16 máj 2011, 09:27

Co ja vim test skusit mozeme nikdy clovek nevi co bude zitra a kdo kdy skonci tanku na 10 neni nikdy dost a kebyze ti to treba dost dobre jde nejaka mala sance protlacit sa do 25 taky bude.
Treba sa bude este skladat ICC 25 3x raid to by byla taky tvoje sance otazka spis na alpu hectu.
Promyslim to do zitra a napisu jsem ale skusit te muzeme Smile
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Phendark protect paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Phendark protect paladin   Phendark protect paladin EmptyPo 16 máj 2011, 09:27

Ja by som bol za, v podstate my sme to spolu preberali a ICC 25 mu nevadia, že sa nedostane do nich, keď by náhodou, tak môže zaskočiť, chce si dať pauzu od 25, a tak do ICC 10 sa určite niekde zmesti stále sa stáva, že vypadne tank, a chce sa trošku viac zamerať na PvP na určitý čas, áno tankov je dosť, ale tak nikdy neviete kto príde a jedna sa prevažne o ICC 10, ako som písal, neviem bol s nami dneska ICC 10, tak chalani, neviem aký mali názor, ale ja som bol osobne spokojný, ale o tom rozhoduje celok.
Návrat hore Goto down
Choo
Admin
Admin
Choo


Počet príspevkov : 206
Join date : 18.09.2010
Age : 35
Bydlisko : Anfield Road

Phendark protect paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Phendark protect paladin   Phendark protect paladin EmptyPo 16 máj 2011, 09:35

byl nekdo zkusenejsi z Hero hracu dnes s vama to ICC kdyztak nicky
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Phendark protect paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Phendark protect paladin   Phendark protect paladin EmptyPo 16 máj 2011, 10:06

Relico bol s nami za mága.
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Phendark protect paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Phendark protect paladin   Phendark protect paladin EmptyPo 16 máj 2011, 10:54

Phendark napísal:
Desmiana napísal:
5776 PvE? only pve eq to mas? a tankoval si napr aj togc 25 ? ak ano,kolkych bossov?

čisto pve protect eq to je a togc 25 po jaraxuse.. a bude mě stačit pohodová parta na icc 10..


tak v tomto pripade urcite za ! akoze ked zobereme niekoho s GS ledva 5300 cez full stav tak nevidim dovod preco nezobrat jeho ked ma uz skoro dokonaly EQ.. tankov nikdy neni dost,ved casto sa stava v nejakej desine ze vypadne niekto alebo niekto nemoze a okrem toho oproti tomu trashu co sa tu obcas hlasi tento chlapec vynika. pre mna urco za na test a tam sa uvidi co dalej. ale gl ti zelam,dufam ze ti to vide Wink
Návrat hore Goto down
Pikóó
Hero
Hero



Počet príspevkov : 272
Join date : 23.07.2010

Phendark protect paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Phendark protect paladin   Phendark protect paladin EmptyPo 16 máj 2011, 19:34

berme každého no ... už se ani k přihláškám nebudu vyjadřovat, hlavně že už teď je v guilde menší bordel

edit: zachvilku lidi budou psát k přihláškám stačí mě chodit jen 5man hc a budu spokojený a budou přijatí ;DD

Tanci main: Erendil,Datel,Jaiin,Robigus,Vanillkaa,Phenix,Ellori
Alti/off spec tank: Eddward, Dianes, Alpacinosvk, Fikas(lamer), rydder, deamia, Calanthak, thut, dodo a spešl tank Dreadlol Smile
Návrat hore Goto down
Pats
Hero
Hero
Pats


Počet príspevkov : 294
Join date : 31.07.2010

Phendark protect paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Phendark protect paladin   Phendark protect paladin EmptyPo 16 máj 2011, 20:31

Miko napísal:

edit: zachvilku lidi budou psát k přihláškám stačí mě chodit jen 5man hc a budu spokojený a budou přijatí ;DD

to si vychytal starý Twisted Evil XD
Návrat hore Goto down
Choo
Admin
Admin
Choo


Počet príspevkov : 206
Join date : 18.09.2010
Age : 35
Bydlisko : Anfield Road

Phendark protect paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Phendark protect paladin   Phendark protect paladin EmptyPo 16 máj 2011, 21:41

Jakoze je pravda je tanku je dost ale sak Nitram hraje druida,Phenix nemoze moc casto,Erendil ma take stavy ze chce leavut kazdy den,Vanillu schvati treba offi.
Urco dam na Relicuv nazor po tom co me rekne sa rozhodnu.
A tank co nema moc velke pozadavky a rad odtankuje 10 muze byt prinosem jak zavazadlem.
A btw zavazadel tu mame dost a treba preskladat podle toho co sa hodi predce jen neco uz vyslo z mody Smile v nejblizsi dobe sa na to mrkneme.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Phendark protect paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Phendark protect paladin   Phendark protect paladin EmptyPo 16 máj 2011, 21:57

ICC 25 rád zajdu a zaskočim, ale jak už jsem řikal nemam v plánu se tam rvát... chci se dostat do stále 10tkové party co má chut progresovat a neafkovat... 25man raidy jsem si celkem po mejch zkušenostech znechutil a nebudu na ních trvat.. a při podání přihlášky jsem uvažoval o přihlášce do codename IRE nebo sem, rozhodl jsem se práve na základě toho, že zde mě bude umožněna aspon nějaká PVE parta na 10tky.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Phendark protect paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Phendark protect paladin   Phendark protect paladin EmptyUt 17 máj 2011, 00:10

Ani sa ti Vojto nečudujem, že sa ICC 25 znechutili, keď AFK same si tam mal, a tak uvidíme, ja dúfam, že sa to podarí, škoda zahodiť paladina s EQ ako bolo vyššie napísané a ešte ak ti úplne stačia 10 a sem tam zaskočiť ak bude treba.
Návrat hore Goto down
Relico
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 206
Join date : 26.07.2010

Phendark protect paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Phendark protect paladin   Phendark protect paladin EmptyUt 17 máj 2011, 02:17

Moj nazor hm Very Happy ...Eq som videl, tam neni o com. ICC 10 odtankovana s prehladom, len nebol tam zas extra dmg, takze neviem povedat, ako by to vyzeralo v inom raide, kde to bude musiet viac drzat. Ak chce naozaj len 10 many a o 25 mu moc nejde, nejsom proti. A k tomu co Miko pisal, vsetci uz asi vedia, ze som toho nazoru, nechat tu len tych SKILLED ludi, tj. tak 60-70 clenov, ktory maju na HC + nejake tie "menej" skilled nahrady a s ostatnymi, sa proste nesrat. S PVP rankami to iste, PVP rank ma reprezentovat (Linuxak, atd.). Ale toto sa tu spravit neda, lebo zacne sa kickovat a pride spam typu "To bol moj kamos preco si ho kickol", "sak on chodil raidy", "su tu aj horsi" a podobne ....Ak do toho chce fakt niekto ist (Zarana, Choo), kludne mozem spisat zoznam ludi, ktory si zasluzia nosit pod nickom -Champions of Light- (bolo by ich dost, ako som vyssie pisal, na 2 raidy + nahrada akurat) a dat ho officirom preskumat....Tolko odomna
Návrat hore Goto down
Pikóó
Hero
Hero



Počet príspevkov : 272
Join date : 23.07.2010

Phendark protect paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Phendark protect paladin   Phendark protect paladin EmptyUt 17 máj 2011, 02:25

Relico napísal:
Moj nazor hm Very Happy ...Eq som videl, tam neni o com. ICC 10 odtankovana s prehladom, len nebol tam zas extra dmg, takze neviem povedat, ako by to vyzeralo v inom raide, kde to bude musiet viac drzat. Ak chce naozaj len 10 many a o 25 mu moc nejde, nejsom proti. A k tomu co Miko pisal, vsetci uz asi vedia, ze som toho nazoru, nechat tu len tych SKILLED ludi, tj. tak 60-70 clenov, ktory maju na HC + nejake tie "menej" skilled nahrady a s ostatnymi, sa proste nesrat. S PVP rankami to iste, PVP rank ma reprezentovat (Linuxak, atd.). Ale toto sa tu spravit neda, lebo zacne sa kickovat a pride spam typu "To bol moj kamos preco si ho kickol", "sak on chodil raidy", "su tu aj horsi" a podobne ....Ak do toho chce fakt niekto ist (Zarana, Choo), kludne mozem spisat zoznam ludi, ktory si zasluzia nosit pod nickom -Champions of Light- (bolo by ich dost, ako som vyssie pisal, na 2 raidy + nahrada akurat) a dat ho officirom preskumat....Tolko odomna
jojo souhlas... chce to další čistku nepotřebné, failovací atp... hráče vykickovat.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Phendark protect paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Phendark protect paladin   Phendark protect paladin EmptyUt 17 máj 2011, 02:28

Relico napísal:
ICC 10 odtankovana s prehladom, len nebol tam zas extra dmg, takze neviem povedat, ako by to vyzeralo v inom raide

Jak víte v nedávné době Bubu testoval a fixoval aggro tanku, sháněl nějaké protecty na test...
přihlásil jsem se mu a aggro dopadlo nad očekávání po 30s dmg jsem naházel bez křídel 275k aggra, palovo aggro tam po druidovi dopadlo nejhůř avšak si stejně myslim že rozdíl oproti DKčku a tedka boostnutýmu warovi neni tak velkej.. (DK tam prý v pruměru házel 310 a war 320.. paladiny tam sebou měl celkem 3 první 220k druhý 240k a potom já s 275k)
Návrat hore Goto down
Pats
Hero
Hero
Pats


Počet príspevkov : 294
Join date : 31.07.2010

Phendark protect paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Phendark protect paladin   Phendark protect paladin EmptyUt 17 máj 2011, 19:44

hej relico lenze ked idete robit cistku tak nech to robia ludia co sa vyznaju... ne ze shaman kickuje magov huntov a lock pokickuje warov.. to sa potom necuduj ze sa dakto stazuje Smile
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

Phendark protect paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Phendark protect paladin   Phendark protect paladin EmptySt 18 máj 2011, 00:16

Sice je to uz offtopic a nemali by sme to riesit v Phendarkovej prihlaske, ale ked to uz spominaju niektori -- kludne mi ten zoznam "failujucich" spravte, som velmi zvedavy na tie mena. Zaloz si tu niekde topic - urcite nie v prihlaskach:) - a kludne aj podla seba to spiste, mozno sa niektore mena budu opakovat vo viacerych zoznamoch.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Phendark protect paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Phendark protect paladin   Phendark protect paladin Empty

Návrat hore Goto down
 
Phendark protect paladin
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Smd the paladin :D
» Resour - Paladin
» Hasarus - Paladin
» Stavak- paladin
» Reitor - Paladin

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Prijatí-
Prejdi na: