Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Gify re3 PvP

Goto down 
+3
Relico
Pikóó
DESMiANA
7 posters
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Gify re3 PvP Empty
OdoslaťPredmet: Gify re3 PvP   Gify re3 PvP EmptySo 07 máj 2011, 23:25

Nick postavy: Gify, 80 lvl

Class,Spec,Offspec,Profese: Paladin, main spec: retri SoR, offspec: retri SoC (všetko do PvP), profesie: 441 eng, 450 mining

GS : momentálne mám 5813 gs PvP, ale nemám full eq Wink

Talent strom : Main: http://wow335.gamestool.net/paladint.php?050020000000000000000000000532010000000000000000000005230050223331322133201331
Off : http://wow335.gamestool.net/paladint.php?000000000000000000000000000532013102000000000000000005230051223331322133201331

Průměrné fps na raidu , obvyklá latence,nemáš stím problémy?: 60 fps +-, 80 ms +-, problémy s tým určite nemám, ale nehlásim sa ako PvE hráč Razz

Screenshot UI: https://2img.net/r/ihimg/f/199/24662167.png/

Kolik ti je let? Momentálne 15

Jak ti vyhovuje náš raid time?Podmínka pro raidovaní je mít program TS 3 umíš ho
používat, nebude to pro tebe problém? Mikrofon výhodou. : Ako som už spomínal, hlásim sa ako PvP hráč, ale TS 3 mám a viem ho používať Smile Mikrofón je samozrejmosť.

Tvoje PVE zkušenosti ? PvE som hral naposledy na Naxxe, ale čo to o ICC a TOC viem

Jsi ochotný tvrdě progresovat, utrácet goldy za opravy při wipech a tolerovat chyby
ostatních? Schopnost přijímat kritiku a přizpůsobit se požadavkům na raidu nebo guildy? : Tak určite Very Happy

Predchazející Guilda duvod proc jsi ji opustil?Důvod proč chces join CHOL a co
od toho očekávaš? Znáš tu někoho kdo by sa za tebe mohl zaručit? : affraid Bol som vo Vesmírnych Pindách, kým sa nerozpadli, potom som bol v Codename IRE, ale tá nenapĺňala moje očakávania zo strany PvP, celkovo tam bola sranda ako na cintoríne, teraz som v Ex InFeris, ale skoro nikoho tam nepoznám, a je to temer to isté ako Codename. Do ChoL chcem ísť z viacerých dôvodov: Jeden z nich je,že si chcem kvalitne zahrať PvP čo vaša guilda a ľudia v nej dokážu zabezpečiť, už som znudený z tých prázdnych chatov v minulých guildách, jediné čo som z guildy mal bolo <Ex InFeris> pod mojím menom. U vás poznám pár ľudí, či je to z BG, arén alebo si s nimi píšem.
Na anthorii som začal hrať po dlhej dobe, naposledy som hral na tbc a za čias naxxu, prišiel som až teraz na Wrathful sezónu, takže neviem kto by sa za mňa mohol zaručiť.

Chcel by som dodať, že nie som žiadny no-lifer, hrám WoW pre zábavu a kritiku prijímam od skúsenejšich ako poučenie do budúcnosti. Myslím si, že vaše rady PvP hráčov by som mohol obohatiť kvalitným PvP a skúsenosťami z iných serverov. WoW hrám už ... už to ťahá na 4 roky, za Bublinku hrám približne 3 a pol roka. Som slušný, milý, skiller, nesebecký a hlavne "skromný" Very Happy
Očakávam argumenty - Lovu zdar
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Gify re3 PvP Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gify re3 PvP   Gify re3 PvP EmptyNe 08 máj 2011, 00:04

No keď sa teda hlasis ako PvP hrac tak miesto kolonky "pve skill" mozes vyplnit toto:

Rating v 2v2 (aspon 2k+) a nick/spec partaka:

Rating v 3v3 (nick/spec partakov) :

Rating v 5v5 (ak hras,minimalne by si mal hrat tie trojky ak si PvP hrac) :

Mas nejaky PvP titul z minulej sezony? ( rele gladiator, gladiator, duelist, rival, challenger )
Návrat hore Goto down
Pikóó
Hero
Hero



Počet príspevkov : 272
Join date : 23.07.2010

Gify re3 PvP Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gify re3 PvP   Gify re3 PvP EmptyNe 08 máj 2011, 00:10

Když se hlasíš jako PvP hráč tak určitě počítáš s tím, že s PvP gearem se určitě do raidu nedostaneš a jako retri si myslím, že už vůbec, máme čtyří aktivní a kvalitní retri palachy a už teď je někdy problém je rozdělit do dvou 25tek ;D A co se týče PvP v ChoL tak píšeš "chcem kvalitne zahrať PvP čo vaša guilda a ľudia v nej dokážu zabezpečiť" jestli si představuješ třeba kvalitní premade co by u nás někdo chodil celej den a pod. tak jestli se nepletu tak to u nás se složí jeden premade na udělání Bg daily a tím to končí ;D A navíc 3/4 hračů u nás co chodí PvP jsou PvE hráčí Smile Takže moc vélký zájem o PvP tu nečekej, to si spíš najdi PvP guildu jestli čekáš aktivní PvP pařbu : ))
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Gify re3 PvP Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gify re3 PvP   Gify re3 PvP EmptyNe 08 máj 2011, 00:19

Bol som v rôznych PvP guildách, ale tam ani ten premade nebol, čo sa týka PvE, tomu sa veľmi nevenujem a je mi jasné, že do 25 sa nedostanem ani taký cieľ zatiaľ nemám, k tomu doplnku:

Rating v 2v2 - momentnálne 1982 - zatiaľ hrabem eq, z wf mám len headku a ruky takže to nie je najľahšie (parťák - Dastix, rsham)

Rating v 3v3 - 3v3 ešte nehrávam pretože schopných hráčov na hranie 3v3 a dáky výsledok z toho je dosť obtiažne nájsť, keďže poriadní hráči už teamy majú a s hráčmi typu "Poď odohrať" nemám chuť niečo robiť. Ďaľší dôvod je aj ten, že parťák z 2v2 nemá veľa času na odohratie 2v2, nie to ešte 3v3

Rating v 5v5 - tiež nehrávam a ani veľmi neplánujem, pretože dokázať to, kto je skill a kto ako hrá v 5v5 je minimálne dosť "slabé", stačí tam poriadny eq a burst class, čo sa o 3v3 povedať nedá.
K PvP titulom : Ako som už písal v prihláške, hral som naposledy tbc a naxx, na deadly sezóne som arény nehrával a prišiel som až teraz na wf sezónu, takže jediný titul z PvP čo mám je tak z BG-čiek
Návrat hore Goto down
Relico
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 206
Join date : 26.07.2010

Gify re3 PvP Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gify re3 PvP   Gify re3 PvP EmptyNe 08 máj 2011, 00:52

Neviem co si mam o tom mysliet. Rating v 2v2 co mas je pre PvP hraca co ine nehra velmi low, aj ked pises ze eq este moc nemas ale full WF okrem 3 casti je dost dobre na to aby si v tom combe co hras tahal 2100+ ... a ako Miko pisal, mame tu sice aj PvP hracov ale vacsina z nich hraje aj PvE na urovni ....za mna NIE
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Gify re3 PvP Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gify re3 PvP   Gify re3 PvP EmptyNe 08 máj 2011, 00:54

parťák má školu, takže teraz ledva odohrávam - preto taký rating
Návrat hore Goto down
Ogmos
Veteran
Veteran
Ogmos


Počet príspevkov : 145
Join date : 25.10.2010
Age : 25
Bydlisko : p.r.a.h.a.

Gify re3 PvP Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gify re3 PvP   Gify re3 PvP EmptyNe 08 máj 2011, 01:06

PROTI
reknu to asi takhle jestli nemas wf ramena nebo minimalne 2200+ 2v2 coz je jeste hodne malo pro nejakej represent, tak se tu nemas sanci dostat, takze max jedina cesta, jak se dostat do chol, vede pres prdel nejakyho oficira.
ikdyz chapu ze pro retrinu co nehraje faceroll typu hunt/retri/sham je tezky dat ramena, ale mit jen 2v2 1982 s kombem retri/sham, to by dal i "slepej hrac na touchpadu" sorry

osobne bych vsechny s rankem pvp vyhazel z guildy, krome linuxaka, kterej ma v pvp na anthorii jmeno

chol je pve guilda
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Gify re3 PvP Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gify re3 PvP   Gify re3 PvP EmptyNe 08 máj 2011, 01:16

Je ale dosť smutné, že hráčov posudzujete podľa ratingu alebo či ho poznáte - začal som hrať na wf sezóne so savage glad eq a marrowstrikom, keď tu už mali hráči sholdre, ktorí jak nasadili wf sezonu tak nolifovali v 5v5 arénach aby mali sholdre a farmili to na tých čo odohrávali - to sú skilleri - je mi jasné, že ChoL je PvE guilda, ale ako vidím berete len tých čo majú "high rating" alebo meno. Nevadí. Možno inokedy
Návrat hore Goto down
Ogmos
Veteran
Veteran
Ogmos


Počet príspevkov : 145
Join date : 25.10.2010
Age : 25
Bydlisko : p.r.a.h.a.

Gify re3 PvP Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gify re3 PvP   Gify re3 PvP EmptyNe 08 máj 2011, 01:42

asi jsem se spatne vyjadril, o petkach jsem rozhodne nepsal, ty WFramena jsem samozrejme myslel za 3v3, proto jsem tam hazel ten dodatek o tom kombu

vim ze rating eq atd. a skill jsou rozdilny veci, ale na co nam budes? Very Happy

neskladame premady, partaky na areny asi tezko, nebo uz jsou zabrany, jak rikam vsechny s rankem pvp a nejak nerepresentativni bych vyhazel ihned

btw nemusis mi vykat, klidne tykej
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Gify re3 PvP Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gify re3 PvP   Gify re3 PvP EmptyNe 08 máj 2011, 02:20

jak už pisal hore CL miko souhlasim proto sem durazně proti nepotrebujeme další mele natož ještě retri co vim miko pisal že je stop stav!! durazně proti
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Gify re3 PvP Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gify re3 PvP   Gify re3 PvP EmptyNe 08 máj 2011, 02:42

Gify napísal:
Bol som v rôznych PvP guildách, ale tam ani ten premade nebol, čo sa týka PvE, tomu sa veľmi nevenujem a je mi jasné, že do 25 sa nedostanem ani taký cieľ zatiaľ nemám, k tomu doplnku:

Rating v 2v2 - momentnálne 1982 - zatiaľ hrabem eq, z wf mám len headku a ruky takže to nie je najľahšie (parťák - Dastix, rsham)

Rating v 3v3 - 3v3 ešte nehrávam pretože schopných hráčov na hranie 3v3 a dáky výsledok z toho je dosť obtiažne nájsť, keďže poriadní hráči už teamy majú a s hráčmi typu "Poď odohrať" nemám chuť niečo robiť. Ďaľší dôvod je aj ten, že parťák z 2v2 nemá veľa času na odohratie 2v2, nie to ešte 3v3

Rating v 5v5 - tiež nehrávam a ani veľmi neplánujem, pretože dokázať to, kto je skill a kto ako hrá v 5v5 je minimálne dosť "slabé", stačí tam poriadny eq a burst class, čo sa o 3v3 povedať nedá.
K PvP titulom : Ako som už písal v prihláške, hral som naposledy tbc a naxx, na deadly sezóne som arény nehrával a prišiel som až teraz na wf sezónu, takže jediný titul z PvP čo mám je tak z BG-čiek


vzhladom k tomuto dodatku za mna rozhodne PROTI. Tvoje meno mi jednak nic nehovori (jedine tvojho partaka poznam z aren) cize o nejakej reprezentativnej funkcii v guilde sa moc neda hovorit. Ako uz hovoril Ogmos,ked nemas 2k2+(v hentakom kombe) a wf ramena z trojok a hras len pvp tak patris k slabsiemu priemeru na anthorii Smile U nas PvE hraci maju full wf eq a 277ckove zbrane,asi tak. A k tomu casu,poviem ti to takto,ja odohravam v stredu 2v2 a mam 2k+ a po zapocte som full wf (okrem ramien,lebo na trojky nemam cas) a to som PvE hrac. Nechcem sa hrať na Šťukyho ale keď už sa hlasis ako PvP tak aspon na urovni..


Naposledy upravil Desmiana dňa Ne 08 máj 2011, 02:44, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Pats
Hero
Hero
Pats


Počet príspevkov : 294
Join date : 31.07.2010

Gify re3 PvP Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gify re3 PvP   Gify re3 PvP EmptyNe 08 máj 2011, 02:44

Ogmos napísal:
jedina cesta, jak se dostat do chol, vede pres prdel nejakyho oficira.
sry gify nesom oficer Sad( xDD

vesmirne pindy powa, pozname sa dlho no aj tak som proti.. ale z ineho dovodu ako pisu hore a sice - bola by ta tu skoda.. normalnych ludi tu je pomaly ako safranku nemyslim ze by si zapadol.. nesme prave guilda ktora uprednostnuje vztahy a "normalnych" ludi... ako to bolo v pindach -ked si mal vpici ze nemas eq, ze pol dna failujes v dungu, ked bola aj tak dobra nalada, vsetci sa mali radi a stravili tam aj cely vikend- alebo ako to bolo u ex inferis (exploit powa xD).. fakt radsej behaj bez guildy pod menom a pis mi /w ked sa nudis jak sa srat v chol (vid. hawkie ktory bol v guilde tak ako ty - pohode typek, pvpckar, chcel len guildu a bavit sa, nerobil ziadne problemy, nikam sa nepchal, no akurat vcera bol treti krat kicknuty z g)
takze tak...

peace clown
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Gify re3 PvP Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gify re3 PvP   Gify re3 PvP EmptyNe 08 máj 2011, 06:04

Pats si jediný, ktorý napísal nie aspoň normálne - polovica píše, jaký som low pritom ma ani nepoznajú - sorry, že to toľko nehrám celý deň - 1950 rating dá každý, kto to vie - ale kto to dá keď mu parťák ledva raz za týždeň príde a má 10 min na odohratie arén čo sa nedá pri polovici arén nad 1900 rating (samý war pala / rog priest) dať za 30 sekúnd, sorry, že nie som skiller a nechápem vôbec načo som tu dával prihlášku - ku takej elite...
Návrat hore Goto down
Ogmos
Veteran
Veteran
Ogmos


Počet príspevkov : 145
Join date : 25.10.2010
Age : 25
Bydlisko : p.r.a.h.a.

Gify re3 PvP Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gify re3 PvP   Gify re3 PvP EmptyNe 08 máj 2011, 06:06

romtank napísal:
jak už pisal hore CL miko souhlasim proto sem durazně proti nepotrebujeme další mele natož ještě retri co vim miko pisal že je stop stav!! durazně proti

twe rome ale on se hlasi do pvp, tam zadny skatule jestli je retri, upir nebo discopriest neplatej Very Happy jeho nezajima koho potrebujeme do raidu, navic CL je snad choose, ikdyz cl sem cl tam, tady to nikdo moc neresi Very Happy a miko pvp nehraje, ale vyjadril se spravne
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Gify re3 PvP Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gify re3 PvP   Gify re3 PvP EmptyNe 08 máj 2011, 06:12

Ogmos napísal:
retri, upir nebo discopriest


/love Ogmos Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Ogmos
Veteran
Veteran
Ogmos


Počet príspevkov : 145
Join date : 25.10.2010
Age : 25
Bydlisko : p.r.a.h.a.

Gify re3 PvP Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gify re3 PvP   Gify re3 PvP EmptyNe 08 máj 2011, 07:21

TO PATS/GIFY: hej pats v tom mas pravdu, ale to co pises neudelas se 120 lidma, je to desne nazoru, proto se stanovili nejaky pravidla pro prijeti a chcete aby nejak ta guilda vypadala, posuzuje se to podle cisel, schopnosti a NE JEN podle charakteru cloveka, kdyby se zacli brat temer vsichni hraci, co by chteli do tyhle guildy, tak by se stejne tahle guilda rozdelila na dve casti a ta mensina by leavla
btw Pats ty mi taky neprijdes, ze by si se snazil semknout vztahy v tyhle guilde, viz. spory s choosem atd Very Happy
a Gify ber to, co jsem napsal, ze je 1% nazoru tyhle G Very Happy tot vse
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Gify re3 PvP Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gify re3 PvP   Gify re3 PvP EmptyNe 08 máj 2011, 07:53

ogmo co ja vim tak choo nazval mika CL coby retri tak že to tak je.
ohledně toho pala pestuje pvp a mi sme pve gilda ale je fakt keby to bol najlepsi pvp retri tak nazor vetsiny by bol za .
ze zacatku bi jiste farmil pvp ale pve by isel tez to co momentalně potrebujeme urcite neni meele ale nejaký caster typu mag ci balanc druid a jeste nejaky heal ale ne dalsi meele a jeste k tomu retri jeste raz pisem PROTI!

Návrat hore Goto down
Choo
Admin
Admin
Choo


Počet príspevkov : 206
Join date : 18.09.2010
Age : 35
Bydlisko : Anfield Road

Gify re3 PvP Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gify re3 PvP   Gify re3 PvP EmptyNe 08 máj 2011, 07:55

Za ma PROTI ja mam zajem o pve hrace pvp neresim a ten rating a tak nic moc + nikdo sa neozval ve hre ze by byl prinosem
Closed
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Gify re3 PvP Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gify re3 PvP   Gify re3 PvP Empty

Návrat hore Goto down
 
Gify re3 PvP
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Neprijatí-
Prejdi na: