Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Kafo - Feral/Resto

Goto down 
+10
Rusty
Deumos
romantank
Lamer
DESMiANA
Pikóó
Pats
Thut
Eddward
Kafo
14 posters
AutorSpráva
Kafo
Nováčik



Počet príspevkov : 8
Join date : 04.05.2011

Kafo - Feral/Resto Empty
OdoslaťPredmet: Kafo - Feral/Resto   Kafo - Feral/Resto EmptyŠt 05 máj 2011, 01:09

1. Kafo

2. Druid, Feral, Resto, LTW/ENG (450)

3. GS : 5794 PVE, 6067 PVP

4. Talenty : Feral
http://wow335.gamestool.net/druidt.php?0000000000000000000000000000543202132322010053120030310511203503012000000000000000000

Resto
http://wow335.gamestool.net/druidt.php?0532003100000000000000000000000000000000000000000000000000230033312031502531052313051
5. FPS - U mňa je to tak, že hrávam na 2 PC, na jednom som počas školského roka cez týždeň (low PC, +-5fps pocas fightu 25m a desiatky zvlada v pohode s full addonmi Smile a na druhom som cez víkendy (+-30fps pocas fightu 25), cez prazdniny to bude taky mix, raz tu, raz tam, ale vačšinou budem na tom dobrom.


6. Screenshot z raidu môžem dodať najskôr v piatok, kedˇuž budem na tom dobrom pc Razz

7. Vek : 19

8. Raid time mi vyhovuje skvele, keďže soboty som na tom dobrom PC a tam sa mi hraje paradne Smile
TS3/VT mám a samozrejme používam aj mikrofón

9. Naxx 10/25 full clear
Ulduar 10/25 full clear
EoE 10clear/25 som este nedal
Onyxia 10/25 full clear
OS 10/25 full clear (+3)
ToGC 10/25 full clear,
HC 10insanity/25 mad skill
ICC 10 6/12
25 3/12 (zatiaľ som nevynechal ani jednu ID od otvorenia)

10. Nekonečné wipovacie progressy mi nevadia a pri otváraní ToGC som ich zažil fakt veľa Very Happy Goldy problém nerobia, kedže si ich poctivo farmím. Kritiku príjmem rád, ak je na mieste a vždy sa rád poučím z vlastných chýb, aby sa to nabudúce neopakovalo a mohol som sa zlepšovať, nie som tip, čo si nevie priznať chybu a radšej nadáva na všetko ostatné...


11. Moja posledná guilda bola Six Feeth Under, kde som prežil vačšinu času vo wowku. Odišiel som kvôli viacerým dôvodom, no medzi hlavné patria :
mňe nevyhovujúci raid time, kďe som behal raidy s 5fps a na nových bossov to už fakt nestačilo
taktiež k alliancii som chcel ísť aj kvôli PvP, pretože po odchode Bliza na ofik a ukončenia WoW aktivity niektorých mojích bývalých parťákov to šlo dolu vodou a zaťiaĺ, čo som s Linuxom ťahal na abyssale top ranky, tak na anthorii som pomaly nemal s kým hrať
strašne veľa ludí, s ktorými som bol každý deň na ventrile, v bgčkách buď prestalo hrať, alebo šli na ofik a tak to aj mňa prestávalo baviť a jedinú motiváciu som videl v PvE, na čo som sa tešil kažďý týždeň, no s 5fps to prestane baviť asi každého ;(

Od ChoL očakávam profesionálny prístup k PvE, ako je to o Vás známe a snáď si svojou kvalitou časom vybojujem stále miesto v top raide, no to už budú posudzovať iní, či sa tam hodím, alebo nie Smile


Ak máte nejaké doplňujúce otázky, tak na ne rád odpoviem Wink


Naposledy upravil Kafo dňa Št 05 máj 2011, 02:33, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Eddward
Admin
Admin
Eddward


Počet príspevkov : 174
Join date : 26.07.2010
Bydlisko : Košice-KS

Kafo - Feral/Resto Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kafo - Feral/Resto   Kafo - Feral/Resto EmptyŠt 05 máj 2011, 01:55

tie resto talenty ma pobavili Very Happy aj ked nevidim rozdiel od feral, pridu mi rovnake :O
Návrat hore Goto down
Thut
Hero
Hero
Thut


Počet príspevkov : 262
Join date : 07.08.2010
Age : 32
Bydlisko : staroBRNO

Kafo - Feral/Resto Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kafo - Feral/Resto   Kafo - Feral/Resto EmptyŠt 05 máj 2011, 02:09

Prihlaska vycerpavajici a obsahujici vse podstatne, ale nejsem si tak uplne jisty potrebou resto druida a uz vubec ne feral dps, ale jako feral tank misto Erendila kterej v posledni dobe failuje - ano dalo se s nim par Insanity ale z minuly slavy se neda zit vecne, proto navrhuju jako FERAL TANKA ANO ostatni specky spis ne.
Návrat hore Goto down
Pats
Hero
Hero
Pats


Počet príspevkov : 294
Join date : 31.07.2010

Kafo - Feral/Resto Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kafo - Feral/Resto   Kafo - Feral/Resto EmptyŠt 05 máj 2011, 02:28

bla bla bla aj tak ho zoberete ked uz ne ako pve tak ako pvp represent a potom sa vypracuje v pve.. taze.. nereste picoviny inv a uvidime co s nim .. Very Happy
Návrat hore Goto down
Kafo
Nováčik



Počet príspevkov : 8
Join date : 04.05.2011

Kafo - Feral/Resto Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kafo - Feral/Resto   Kafo - Feral/Resto EmptyŠt 05 máj 2011, 02:38

sry tie resto talenty som si opravil Very Happy
Thut > momentalne feral uz dava aj dmg a je potrebny minimalne 1 v raide pre maximalny support, narozdiel od ToGC sezony a myslim si, ze innervate, combat ress, fearie fire{-5% armor reduce), a +5% ranged/meele crit nie je na zahodenie Wink
Návrat hore Goto down
Pikóó
Hero
Hero



Počet príspevkov : 272
Join date : 23.07.2010

Kafo - Feral/Resto Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kafo - Feral/Resto   Kafo - Feral/Resto EmptyŠt 05 máj 2011, 02:54

ja su za zkušený feral druid se šikne I love you
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Kafo - Feral/Resto Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kafo - Feral/Resto   Kafo - Feral/Resto EmptyŠt 05 máj 2011, 03:01

paneboze thut... no radsej nic nehovorim. a ked ty niekolkokrat po sebe odtankujes insanity tak ptm daco kritizuj bracho Wink + potreba resto druida je priam do oci bijuca Very Happy len neviem ci pozeras tym spravnym smerom no Very Happy

kafo k nam? TAK URČITE ! mna by len zaujimalo ci uz si alik alebo ci si sam zabezpecis bezproblemovy prevod alebo ako to mas vlastne vychytane Smile tiez by ma zaujimalo akej si povahy Very Happy nervak,klidas,cholerik etc Smile a ci dokazes uniest kritiku. za mna urcite za a ferala mame navyse len jedneho.

Návrat hore Goto down
Thut
Hero
Hero
Thut


Počet príspevkov : 262
Join date : 07.08.2010
Age : 32
Bydlisko : staroBRNO

Kafo - Feral/Resto Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kafo - Feral/Resto   Kafo - Feral/Resto EmptyŠt 05 máj 2011, 03:06

Kafo napísal:
Thut > momentalne feral uz dava aj dmg a je potrebny minimalne 1 v raide pre maximalny support, narozdiel od ToGC sezony a myslim si, ze innervate, combat ress, fearie fire{-5% armor reduce), a +5% ranged/meele crit nie je na zahodenie Wink
Reknu ti na rovinu ze do ted sme se do situace ze by sme si rikali: Ted by se nam hodil feral. Opravdu nedostali. Ale tak me to je celkem fuk, osobne mam pocit ze to skonci jak pise Pats.
Návrat hore Goto down
Lamer
Veteran
Veteran
Lamer


Počet príspevkov : 172
Join date : 14.09.2010
Bydlisko : Banská Bystrica

Kafo - Feral/Resto Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kafo - Feral/Resto   Kafo - Feral/Resto EmptyŠt 05 máj 2011, 03:26

Tak,.. ako učite,prečo nie,nech by aj feral mal low dmg,skúsený hráč určite vytočí viac ako ten trash čo sa nám hlási povačšine,takže som Za) minimálne ušetrím pár smrtí v bg tým že budeš u ali Razz
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Kafo - Feral/Resto Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kafo - Feral/Resto   Kafo - Feral/Resto EmptyŠt 05 máj 2011, 05:06

stejně ho vezmete jen to okecavate lebo je to kafo!
hector myslim muze kldině tohoto borce potrebovat lebu mu chybi asi par demegeru mozna jen 2-3 nvm presne a nejaky ten heal pokud uz restodruida nema
ale nech rozhodne CL!
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Kafo - Feral/Resto Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kafo - Feral/Resto   Kafo - Feral/Resto EmptyŠt 05 máj 2011, 05:23

samozrejme ZA, druida nam treba Razz
Návrat hore Goto down
Deumos
Veteran
Veteran
Deumos


Počet príspevkov : 118
Join date : 21.07.2010
Age : 38
Bydlisko : near Nitra

Kafo - Feral/Resto Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kafo - Feral/Resto   Kafo - Feral/Resto EmptyŠt 05 máj 2011, 05:33

2nd fekal sa zide a restodov mame povacsine altov (aj ked su imba skilled Suspect) ta preco ne. Lepsi druid sa tak ci tak necrta
Návrat hore Goto down
Kafo
Nováčik



Počet príspevkov : 8
Join date : 04.05.2011

Kafo - Feral/Resto Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kafo - Feral/Resto   Kafo - Feral/Resto EmptyŠt 05 máj 2011, 05:43

Thut > takmer vsetky raidy chodia bez feralov, pretože na anthorii je žalostne malo kvalitnych feral druidov a pochopitelne si toho názoru, že raid sa zaobíde bez ferala a áno aj sa zaobíde, ale keď prídu ťažké časy wipovania, tak sa zíde každý support pre raid a feral toho má na support dosť (určite viac ako nejaký war ô0
Desmiana > ako som písal každú kritiku si rád vypočujem a snažím sa z toho zobrať čo najviac užitočného, aby som sa stále zlepšoval a čo sa týka mojej povahy, tak PvP občas nerváčim (nikdy nenadávam iným hráčom), lebo nemám rád faily, ale o tom vám môže povedať viac Linux Very Happy a v PvE som pohoďák, lebo to tak nehrotím a užívam si to.


Naposledy upravil Kafo dňa Št 05 máj 2011, 21:22, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Kafo - Feral/Resto Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kafo - Feral/Resto   Kafo - Feral/Resto EmptyŠt 05 máj 2011, 06:06

no vidite klidas a pohodař
Návrat hore Goto down
Rusty
Nováčik
Rusty


Počet príspevkov : 32
Join date : 24.10.2010

Kafo - Feral/Resto Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kafo - Feral/Resto   Kafo - Feral/Resto EmptyŠt 05 máj 2011, 07:20

jasne, ze INV, co riesite? Very Happy
Návrat hore Goto down
Relico
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 206
Join date : 26.07.2010

Kafo - Feral/Resto Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kafo - Feral/Resto   Kafo - Feral/Resto EmptyŠt 05 máj 2011, 07:35

Obcas sme boli aj spolu s Linuxom na TS a fakt vpohode typek.... K tomu feralovi, je pravda, ze to bolo fakt nic moc dps-ko, ale tiez je pravda, ze mu cosi uz opravili a ked dokazal slusne tocit Ywes, tak Kafo to da tiez a myslim, ze radsej zobrat jeho ako nejaky ten "trash" ako bolo vyssie spomenute a to neni len trash co sa k nam hlasy, ale nejaky co uz u nas aj je. ...Resto hm, ak si vymakas eq , TAK URCITE Very Happy sa nestratis v ziadnom raide. A ak by sa ti naaahodou chcelo robit balance PvE bola by to myslim najlepsia varianta ako sa dostat do main raidu, kedze nas Main balance druid s tym sekol a nikto sa k tomu nema ...ehm ZA
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

Kafo - Feral/Resto Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kafo - Feral/Resto   Kafo - Feral/Resto EmptyŠt 05 máj 2011, 09:30

Main teraz nepotrebuje dalsie meele, skor casterov, treba nahradit Lawamancera a Cucnaspejliho, ktori skoncili. Do inych 25 manov by si sa ale s velkou pravdepodobnostou nejak vopchal a ukazes nam ako je na tom momentalne feral. Som ZA.
Návrat hore Goto down
Ogmos
Veteran
Veteran
Ogmos


Počet príspevkov : 145
Join date : 25.10.2010
Age : 25
Bydlisko : p.r.a.h.a.

Kafo - Feral/Resto Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kafo - Feral/Resto   Kafo - Feral/Resto EmptyŠt 05 máj 2011, 10:00

ja jsem klidne PRO, equip na to ma, navic je to druid, kazdej snad vime jeho prednosti, navic co se tyce kafa myslim ze bude rozhodne lepsi fekal nez ywes v pve, ikdyz bych byl spis pro tanka nez melee dps ALE jestli bude mit na main raid, jakoze tam bude chtit, tak tam fakt nechci videt 3dkcka a 3retriny (gem si zvolil ze chce mit dk jako alta a porad ho tahame v mainu, to co je), ktery tam jsou uplne zbytecny v takovym poctu a drzej jen fleky jinejm classam, aby jste ho nesoupli na flek arca maga ci boomkina, ktery tam chceme, navic bych dal prednost silnejm mainum z druhyho raidu jestli chtej do jednicky, ikdyz tady to pvecko asi nikdo nikam posouvat, povysit nechce Very Happy to jsem hodil trochu do offtopic, ale kdyz uz se zminil o "Od ChoL očakávam profesionálny prístup k PvE" kazdej ma svoje misto uz od zacatku wotlku 25manu a to by se dalo z tyhle g vytriskat vic atd. je tam hafo faktoru, ale vsichni to pve berou jako cisteni zubu kazdy rano Very Happy Very Happy viz nas super progress s druhym raidem profesora 2 pokusy a dost, kdyz jsme mohli dat jako prvni na serveru to poschodi a meli jsme i na to lidi, je to jen z xx nazoru


btw snad to neni stejnej flame jako s Trinityelfem Very Happy
Návrat hore Goto down
heector
Veteran
Veteran
heector


Počet príspevkov : 166
Join date : 24.07.2010
Age : 31
Bydlisko : Trnava

Kafo - Feral/Resto Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kafo - Feral/Resto   Kafo - Feral/Resto EmptyŠt 05 máj 2011, 10:38

ja som za po jeden z 2 feralov co to vedia zahrat i ked uz nitram presedlal na resto nieje co riesit chcel by som si ta testnut v najblizsej 25 coz je sobota 14:00 vecina je za cize closed a prijati napis mi v hre alebo niekomu druhemu nemam viac co dodat
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Kafo - Feral/Resto Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kafo - Feral/Resto   Kafo - Feral/Resto EmptyŠt 05 máj 2011, 22:32

no co už je přijati tak šup s nim mezi prijate
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Kafo - Feral/Resto Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kafo - Feral/Resto   Kafo - Feral/Resto Empty

Návrat hore Goto down
 
Kafo - Feral/Resto
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Cealon - Balance/Resto/Feral Tank DRUID
» Milosica - Feral/Feral
» Avokado resto/bala/feral-dmg
» Murpos resto/feral druid
» Prihlaska Gildana Resto / bala / mam aj Feral

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Prijatí-
Prejdi na: